11 najlepších Android Antivirus pre lepšiu online ochranu

Smartfóny a tablety s Androidom môžu niesť veľa osobných údajov a sú lukratívnym cieľom pre hackerov a iných počítačových zločincov. Keď zločinci vniknú do vášho telefónu, môžu ukradnúť vaše dáta alebo ešte horšie – použite ich na ukradnutie vašej identity a páchanie trestných činov..


Vaše osobné údaje zahŕňajú nielen vaše obrázky, videá a ďalšie zábavné súbory, ale aj vaše heslá, ID, bankové údaje a ďalšie. Riziko, že sa tieto citlivé údaje dostanú do nesprávnych rúk, sú príliš vysoké na to, aby sa dali brať na ľahkú váhu.

Aj keď to platí bez ohľadu na to, čo robíte, nikdy nemôžete byť absolútne pozitívni, že ste stopercentne chránení pred online rizikami, keď neprijmete žiadne opatrenia na ochranu svojho telefónu, otázkou však nie je, ale kedy budete hackovaní. Ak chcete minimalizovať riziká, mali by ste získať kvalitný online bezpečnostný program.

Nedá sa povedať, že existuje jeden najlepší antivírusový program. Niekedy je všetko, čo potrebujete, jednoduchý antivírusový program, zatiaľ čo v iných prípadoch by ste radšej mali ísť s kompletným riešením ochrany, ktoré obsahuje pokročilejšie veci, ako napríklad zámok zariadenia, bezpečnostné kontroly siete Wi-Fi, bezpečné bankovníctvo, VPN, rodičovská kontrola. , atď.

Možno budete musieť vyskúšať niekoľko antivírusových programov skôr, ako vyberiete víťaza. Tu je zoznam niektorých najlepších softvérov, ktoré sú obzvlášť dobré a ktoré ich môžete použiť ako východisko pri hľadaní dokonalej antivírusovej aplikácie pre vaše zariadenia s Androidom..

Zabezpečenie mobilu Avast

Zabezpečenie mobilu Avast, s viac ako 100 miliónmi inštalácií je jednou z najlepších bezplatných ponúk, ktoré nájdete, keď hľadáte antivírusový systém Android. Samozrejme ponúka platenú verziu s mnohými ďalšími funkciami, ale aj bezplatná verzia poskytuje slušnú úroveň ochrany.

Bezplatná verzia obsahuje bezplatné kontroly na zistenie hrozieb a slabých miest, schopnosť identifikovať škodlivé aplikácie pred ich inštaláciou, kontrolu škodlivého softvéru webových odkazov a kontrolu zabezpečenia sietí Wi-Fi, ku ktorým sa pripájate. Existujú aj ďalšie výhody, ako napríklad sledovanie polohy zariadenia, uzamykanie zariadenia, vymazanie všetkých citlivých údajov, ukladanie a optimalizácia batérie – to všetko v bezplatnej verzii.

Medzi platené verzie patria niektoré funkcie, ako napríklad VPN, PIN zámky / heslá odtlačkov prstov, lepšia ochrana proti krádeži atď.

Malwarebytes

Malwarebytes je ďalší slušný antivírusový program, ktorý treba zvážiť. Je to užitočné najmä na odstránenie adwaru a na zabránenie uzamknutia zariadenia pomocou ransomware. Neprichádza so všetkými zvonmi a píšťalkami Avast Mobile Security, ale pre základy to nie je zlá voľba.

Malwarebytes má tiež možnosť auditu súkromia (t. J. Povie vám, či vás sledujú aplikácie). Zariadenie je zadarmo čistiť. Ak chcete ochranu v reálnom čase, platia sa plány začínajúce na 39,99 dolárov ročne.

AVG AntiVirus pre Android

Jednou z najpopulárnejších bezplatných antivírusových aplikácií pre Android je AVG AntiVirus pre Android – môže sa pochváliť viac ako 100 miliónmi stiahnutí z Google Play. Moduly Antivirus a Antitheft sú zadarmo, zatiaľ čo zvyšok balíka (t. J. App Lock pre súbory a aplikácie, Camera Trap a Device Lock) je dodávaný so 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou.

Avira

Ak ste fanúšikom vecí vyrobených v Nemecku, môžete začať hľadať antivírusový program Avira Antivirus Security pre Android. Jeho bezplatná verzia ponúka ochranu pred spywarom, adwarom a bankovými trójskymi koňmi, ako aj proti ransomware. Modul proti odcudzeniu je tiež zadarmo. Zahŕňa štandardné funkcie, ako je napríklad identifikácia strateného telefónu na mape, jeho diaľkové uzamknutie a vymazanie jeho obsahu na diaľku, ak sa domnievate, že sa stratil navždy.

Medzi prémiové funkcie patrí možnosť uzamknutia fotoaparátu a mikrofónu, blokovanie webov neoprávneného získavania údajov a použitie kódu PIN na uzamknutie citlivých aplikácií.

Mobilná bezpečnosť bitdefenderu

Bitdefender je jednou z najväčších bezpečnostných spoločností nielen v segmente Android na trhu, a preto aj ich Mobilná bezpečnosť bitdefenderu je jedno veľmi kompletné bezpečnostné riešenie. Vzdialené zariadenie okrem bezplatných vyhľadávaní lokalizuje, uzamkne a vymaže údaje, prichádza s niektorými nie tak štandardnými funkciami, ako je napríklad bezpečná VPN (prémia) a ochrana osobných údajov účtu (funkcia, ktorá monitoruje, či bol váš e-mailový účet narušený). , Taktiež tvrdia, že ich softvér je slabý na zdroje a nevybije batériu.

BullGuard Mobile Security

Bezplatná bezpečnostná záruka BullGuard ponúka viac alebo menej rovnaké funkcie ako ostatné programy na zozname – t. j. antivírusové kontroly, ochrana proti krádeži, identifikácia nevyžiadaných hovorov atď., ale má aj niektoré funkcie, ktoré iné programy nemajú – t. j. zálohovanie a rodičovská kontrola.

Samozrejme nemôžete povedať, že záloha a rodičovská kontrola sú tým, čo vytvára alebo porušuje antivírusovú aplikáciu – v skutočnosti nemajú nič spoločné s jej základnými funkciami, ale keďže sú to užitočné funkcie, ak ich potrebujete, zaslúžia si byť uvedené ako jedinečné funkcie.

Môžete nainštalovať produkt BullGuard Mobile Security zadarmo a získať jednoročné predplatné za 19,99 €.

Zabezpečenie mobilných zariadení Comodo

S nahlásenými inštaláciami 1 milión +, Zabezpečenie mobilných zariadení Comodo nie je tak populárna ako Avast alebo AVG, ale napriek tomu sa jej podarilo dostať pozornosť používateľov. Comodo Mobile Security je viac ako antivírusový program. Okrem vysokovýkonného škodlivého softvéru ponúka aj VPN a firewall, ako aj ochranu ID, bezpečné prehliadanie a AppLock..

ESET® Mobile Security pre Android

ESET® Mobile Security pre Android prichádza v dvoch variantoch – zadarmo a platené. Bezplatná verzia neponúka viac ako skenovanie v reálnom čase, diaľkový zámok a vzdialenú sirénu. Cena platenej verzie je 14,99 USD a obsahuje funkcie, ako napríklad App Lock, Anti-Phishing a Anti-Theft. Nemôžete povedať, že o týchto funkciách je niečo výnimočné, ale ak všetko, čo potrebujete, sú bezplatné antivírusové kontroly, táto aplikácia ponúka tieto možnosti:.

F-Secure Mobile Security

Podobne ako produkty spoločností Bitdefender a Norton, F-Secure Mobile Security je súčasťou kompletného balíka (F-Secure SAFE), ktorý vás chráni na akomkoľvek zariadení – napríklad mobilnom, prenosnom, stolnom atď. Ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu a viac platených možností na výber.

Všetky platené programy sú na jeden rok a vy si vyberáte, čo chcete chrániť – tj typ zariadení (iba počítače, smartfóny, tablety atď.) A ich počet (1 počítač, 3, 5 alebo až 7 zariadení) , atď.). Môžete si tiež vybrať, ktoré funkcie chcete kúpiť – t. J. Úplnú ochranu, iba VPN atď.

Čo sa týka funkcií, tieto závisia od plánu, ktorý chcete kúpiť. Medzi funkcie patrí ochrana pred vírusmi, spywarom a útokmi hackerov, ako aj krádež ID, blokovanie hovorov a správ, bezpečné online bankovníctvo a ochrana pred škodlivými aplikáciami. V prípade smartfónov a tabletov máte možnosť vzdialene uzamknúť alebo lokalizovať zariadenie, alebo v prípade krádeže môžete údaje na diaľku vymazať.

Ak to potrebujete, existuje aj možnosť rodičovskej kontroly.

Chili Bezpečnosť

Chili Bezpečnosť nie je tak populárna ako niektoré z ďalších mien v tomto zozname, ale ich ponuka je dobrá, a preto je rozumné zahrnúť ju. Ponúkajú dva cenové plány: 5,00 EUR mesačne pre jedno zariadenie alebo 11,00 EUR mesačne pre neobmedzený počet zariadení. Toto je výhodná akcia, ak máte veľa zariadení, pretože v tomto prípade je cena za zariadenie nízka. Pre jedno alebo dve zariadenia nie sú úspory ničím nepodstatné.

Z hľadiska funkcií je potrebné spomenúť ochranu Netbank (t. J. Mimoriadnu ochranu vašich online bankových aktivít) a obojsmerný firewall. Netreba dodávať, že ponúkajú štandardné funkcie, ako sú antivírusové kontroly a automatické aktualizácie, ako aj rodičovskú kontrolu.

Zabezpečenie Norton Mobile pre Android

Nakoniec nezabudnite na starý dobrý Norton a jeho Zabezpečenie Norton Mobile pre Android. Neočakávajte, že v ňom nájdete mimoriadne vlastnosti, ktoré inde nenájdete; skôr ho považujte za jednu z ďalších alternatív. Ak ste už zakúpili Norton 360 Deluxe alebo Norton 360 Premium, už máte k dispozícii mobilnú ochranu; ak nie – budete si ju musieť kúpiť osobitne.

Norton Mobile Security prichádza s App Advisor (hlavný modul, ktorý sa stará o škodlivý softvér, ransomware, adware a úniky súkromia), upozornenia na spam a podvody, zabezpečenie Wi-Fi, ochranu webu a zabezpečenie zariadenia.

záver

Na tomto zozname som sa pokúsil zahrnúť najlepší bezplatný a platený antivírusový program pre Android. Nie je potrebné ich vyskúšať všetky, aj keď možno budete musieť skúsiť pár predtým, ako si vyberiete ten, ktorý chcete ísť. Keď si vyberiete službu, ktorá je pre vás dosť dobrá, držte sa jej a uistite sa, že je neustále aktualizovaná na najnovšiu databázu hrozieb, pretože ak nie je, nezískate primeranú ochranu, ktorú potrebujete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map