9 Dobrý antivírus pre malé a stredné firmy

Ako každý rok uplynie, potreba dobrého antivírusu neustále rastie.


Najmä v súčasnosti je dopyt po nej stále vysoký, pretože väčšina z nás pracuje z domu a využíva otvorený internet. Ak sa tak nestane, vírusy boli vždy hrozbou pre každého používateľa internetu, takže použitie antivírusu môže určite pomôcť znížiť nebezpečenstvo na veľkú úroveň..

Môže zabrániť niektorým skutočne znepokojujúcim situáciám, ako je únik údajov, strata informácií atď. Možno už viete, že ak sa stanete obeťou týchto nepríjemných útokov, môže to poškodiť vašu povesť a celkový obchod, takže prevencia je vždy lepšia ako liečba.

Tento antivírusový softvér uvedený nižšie vám pomôže predchádzať nebezpečným útokom a ľahko vyčistiť váš systém. ��

Avira

Použitím získate ochranu pred rôznymi hrozbami vrátane ransomwaru, vírusov, hackerov a phishingu Avira. Je v súlade s GDPR a každý, kto má málo alebo vôbec žiadne predchádzajúce znalosti, si môže zvyknúť na funkcie v rámci neho.

Je vybavený Avira Protection Cloud, ktorý je kombináciou rôznych technológií, ako je AI, Multi-scan engine, inteligencia rojov a analýza správania. Všetky tieto kombinácie vám poskytujú zážitok z bezpečnostnej ochrany, ktorý vás pri surfovaní na internete udrží v pokoji.

S bezplatnou skúšobnou verziou môžete začať skôr, ako prejdete na prémiový plán začínajúci na 38 USD.

BullGuard

S trojvrstvovou ochranou a niekoľkými oceneniami pod pásom, BullGuard je dosť silný, pokiaľ ide o zaobchádzanie s vírusmi a inými hrozbami. Udržuje vás v bezpečí pomocou niekoľkých taktík, napríklad zabránením prístupu k podozrivým webovým stránkam a zastavením ransomware v jeho stopách.

Navyše sa ľahko používa a vy môžete chrániť viac zariadení jedným odberom. Za zmienku stojí aj ich tím podpory 24/7. Kedykoľvek sa s nimi stretnete, môžete ich kedykoľvek kontaktovať pomocou ich funkcie živého rozhovoru.

Spoločnosť BullGuard na obmedzenú dobu ponúka tri celé mesiace bezplatnej skúšobnej verzie, ktorá zahŕňa ochranu 50 rôznych zariadení. Nezabudnite si skontrolovať tento.

avast

Veterán v antivírusovom priestore, avast vám poskytuje úplnú ochranu pred rôznymi hrozbami. Má inteligentnú technológiu, ktorá dokáže odhaliť hrozby skôr, ako vás ohrozí. Keď je hrozba identifikovaná, ide ďalej a blokuje ju nielen z vášho zariadenia, ale aj z celej siete, aby bol pred ňou v bezpečí každý.

Ďalšou skvelou vlastnosťou je centralizovaná kontrola. Jeho používaním získate centralizovaný pohľad na svoje prostriedky IT a zabránite používateľom vypnúť antivírusový softvér, aby ste sa uistili, že je všetko dobre chránené.

Nainštalovaním tohto softvéru ho budete môcť používať na rôznych zariadeniach vo vašej kancelárii a získať prehľad všetkých riadiacich panelov na zistenie akýchkoľvek problémov..

McAfee

S podporou 24/7 a komplexnou ochranou, McAfee je ďalšou skvelou možnosťou pre vaše podnikanie. Môžete ho použiť na viacerých zariadeniach a vychutnať si ochranu e-mailov, webu a brány firewall, všetko do jedného. Táto antivírusová softvérová spoločnosť funguje od roku 1987 a odvtedy zlepšila svoje služby.

Stojí to iba 94,99 dolárov za prvý rok, ale ak ste na hranici ich služieb, odporúčame vám najskôr využiť bezplatnú skúšobnú verziu zdarma. Funguje s Windows, Mac, Android a IOS.

AVG

Cena iba 46,99 dolárov, AVG chráni vaše podnikanie pred množstvom hrozieb, ako sú vírusy, ransomware, malware, hackeri atď. Na zabezpečenie vašej bezpečnosti používa množstvo techník. Napríklad vás vopred upozorní, či je navštívená webová stránka bezpečná alebo nie. Skontroluje tiež, či sťahovaný súbor obsahuje niečo nebezpečné.

Vďaka ich detekcii vypuknutia v reálnom čase v cloude a proaktívnej detekcii AI sa teraz môžete dokonca chrániť pred najnovším škodlivým softvérom, ktorý je okolo.

Tu sú niektoré ďalšie funkcie, ktoré sa vám budú páčiť:

 • Firewall na ochranu pred spamom, vírusmi, hackermi atď.
 • Ochrana identity pred spywarom a adwarom
 • Šifruje a ukladá vaše súbory bezpečne na virtuálny disk chránený heslom
 • Odstráni podozrivé súbory
 • Kompletné skenovanie systému na detekciu hrozieb
 • Vzdialená správa pre vášho správcu, aby prevzal kontrolu nad AVG na rôznych zariadeniach

Existuje omnoho viac funkcií a s týmto softvérom sa môžete len ťažko pokaziť, pretože ho používa vyše 600 000 firiem na celom svete.

Bitdefender GravityZone

Často sa umiestnil na 1. mieste v nezávislých bezpečnostných testoch, Bitdefender GravityZone robí úžasnú prácu na zabezpečení vášho systému a bezpečnosti informácií. Používa AI a Machine Learning a má funkcie ako:

 • Vrstvená ochrana koncových bodov
 • Obrana proti sieťovým útokom, ako napríklad hrubá sila
 • Univerzálna oblasť ovládania všetkých pripojených zariadení
 • Riadenie rizika koncového bodu na udržanie silného a bezpečného koncového bodu
 • Monitoruje aplikáciu na príznaky škodlivého správania

Inštalácia a správa je veľmi jednoduchá a prichádza s obojsmernou bránou firewall s detekciou a prevenciou narušenia. Tento softvér stojí 77,69 dolárov pre tri zariadenia a jeden server. Ak chcete, môžete si však kúpiť viac zariadení a serverov.

K dispozícii je tiež 30-dňová bezplatná skúšobná verzia, ktorú môžete využiť.

ESET Endpoint Antivirus

Poskytovanie pokročilej ochrany pred hrozbami veľkou rýchlosťou, ESET Endpoint Antivirus má veľmi dobre ocenený štatút. V každom pláne môžete blokovať cielené útoky, predchádzať narušeniu údajov, chrániť svoj systém pred ransomware a ešte oveľa viac.

Získate viacvrstvovú obranu počas celého cyklu škodlivého softvéru, a to nielen z jednej strany. To znamená, že dokáže zistiť malware pred, po a počas vykonávania. Dobré na tomto softvéri je tiež to, že nevyžaduje obrovské technické parametre systému. Aj keď máte počítač low-end, pravdepodobne na tom bude pracovať.

Okrem toho získate vzdialenú správu siete, ktorá riadi všetko od jedného bodu. Cenové plány produktu ESET Endpoint Antivirus začínajú od 190 dolárov.

Malwarebytes for Teams

Ľahký, cenovo dostupný a veľmi výkonný, Malwarebytes for Teams vám pomôžu chrániť počítač, smartfóny a tablety z rôznych počítačových hrozieb. Udržuje vaše zariadenie v prevádzke hladko a bez akýchkoľvek dysfunkcií.

Môže napájať až 20 rôznych zariadení, takže ak máte tím tejto veľkosti, najvyššou prioritou je udržiavanie bezpečnosti ich systémov. Okrem toho majú pôsobivý tím podpory k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu, chatu a e-mailu.

Ak chcete zjednodušiť svoju bezpečnosť, mali by ste zvážiť Malwarebytes for Teams. Môžete začať používať ich bezplatnú skúšobnú verziu.

Vipre Endpoint Security

Používa pokročilé strojové učenie, Vipre Endpoint Security poskytuje ochranu pred hrozbami, ktoré tu už dlho existujú, a tiež pred hrozbami, ktoré sa práve začínajú plaziť. Má analýzu správania v reálnom čase a sieť spravodajských informácií o hrozbách, aby potlačila všetko podozrivé, ktoré sa objaví.

Toto riešenie má niekoľko úžasných funkcií, ako napríklad:

 • Viacvrstvová ochrana koncových bodov
 • Jednoduchý a ľahký administrátorský panel pre vynikajúcu kontrolu
 • Kontrola prístupu na web na monitorovanie politík používania internetu
 • Podrobný informačný panel na zobrazenie podrobných informácií

Okrem toho získate aj prehľady v reálnom čase a citlivé mobilné rozhranie, ktoré môžete kedykoľvek a kdekoľvek sledovať bezpečnosť. Ak ste hľadali niečo, nezabudnite využiť bezplatnú skúšobnú verziu.

záver

Bezpečnosť je skutočne potrebná pre každú firmu, a preto dúfam, že vyššie uvedené riešenia budú chrániť vaše informácie a aktíva.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map