Ako chrániť vaše súkromie na internete?

Toto je éra hashtagov, tweetov, rád a komentárov, kde dobrovoľne zdieľame svoje životy na rôznych platformách. A čo súkromie online?


Je to veľká vec?

Stavím sa, že je!

Vaša totožnosť je nanajvýš dôležitá. Pomáha vám to dokázať sa v mnohých aspektoch vášho života, či už ide o vydanie pasu, žiadosti o pôžičku na domácnosť atď.

Podľa štatistika, od roku 2013 bolo celosvetovo odcudzených alebo stratených viac ako 9,7 miliárd záznamov z dôvodu počítačovej kriminality a porušenia údajov.

Čo ak teda niekto ukradne vaše osobné údaje?

Môže to nielen ohroziť vaše každodenné činnosti, ale môže tiež spochybniť vašu povesť, či už profesionálne alebo súkromne. Nezabudnite, že vaše finančné a osobné údaje sú pre počítačových zločincov veľmi žiaduce. Ak sa im podarí ukradnúť vašu totožnosť, môžu hacknúť vaše bankové údaje, zneužiť informácie o svojej firme a všetko, čo by sa vo vašom živote nikdy nestalo.!

Z tohto dôvodu musíte svoje súkromie online online spravovať múdro a údaje múdrejšie!

Nebezpečenstvo nechránených online údajov

Nechajte dôležité údaje nechránené a vaše súkromie nie je nikdy v bezpečí!

To je správne. Online údaje sú mimoriadne zraniteľné voči veľkému množstvu hrozieb pre súkromie a bezpečnosť. S tým sú spojené niektoré hlavné problémy:

Informácie o nesprávnom zaobchádzaní

Mnoho webových stránok používa cookies a ukladá vaše osobné údaje na niekoľko účelov. Mnohokrát tieto údaje nešifrujú a ktokoľvek ich môže získať neskôr. Toto nesprávne zaobchádzanie s vašimi osobnými alebo obchodnými údajmi môže mať vážne následky.

Ani portály elektronického podnikania a elektronického bankovníctva nie sú úplne bezpečné. Existuje riziko, že kybernetickí robotníci môžu využívať vaše citlivé finančné informácie.

Sledovanie polohy

Ľudia v dnešnej dobe nikdy neváhajú zverejniť svoje osobné informácie a svoju aktuálnu polohu na sociálnych sieťach. Tieto údaje zostanú navždy na webe a môžu pre vás predstavovať riziko.

Viete, že aj Facebook je ovplyvnený porušenie údajov v roku 2018 vystavilo viac ako 50 miliónov používateľských účtov?

Dajte si pozor!

špionáž

Nemáte tušenie, koľko sledovačov špionáže na vás, keď ste online. Nech už je ich účel akýkoľvek, zaznamenávajú vašu históriu vyhľadávania a sledujú vaše činnosti niekoľkými spôsobmi. Týmto spôsobom získajú jasný obraz o vašich záujmoch online.

Obchodníci sledujú vaše údaje na reklamné účely prispôsobené vašim obľúbeným a záujmom, stále však ide o narušenie súkromia. Najhorší prípad – keď počítačoví zločinci použijú vaše údaje na vykonávanie nezákonných a neautorizovaných aktivít, ktoré predstavujú online hrozbu.

Nakoniec sa to všetko scvrkáva na jednu vec – zachovanie súkromia vašich údajov čo najchytrejším možným spôsobom.

Ochrana vašich online údajov je skutočne obojsmerná ulica. Aj keď nie je možné úplne zmierniť hrozby online, môžete sa stať obeťou. Preto sa rozhodnite, koľko osobných údajov chcete zverejniť, a nezaslepujte veriacich webových stránok a platforiem sociálnych médií.

Súkromie na internete je spoločnou zodpovednosťou a každý by mal prevziať zodpovednosť za bezpečnosť svojich údajov. Preto je nevyhnutné porozumieť potenciálnym rizikám, vašim internetovým právam, praktickým metódam a technológiám.

Pozrime sa teda na niekoľko spôsobov, ako môžete chrániť svoje súkromie:

Použite softvér na ochranu súkromia. ��️

Softvér na ochranu osobných údajov je nevyhnutný pre všetky vaše zariadenia, v ktorých používate internet, aby sa zabránilo online hrozbám a podvodom. Obmedzuje alebo riadi množstvo údajov vystavených tretím stranám online pomocou rôznych filtrov, šifrovania a ďalších moderných technológií.

Softvér môže ponúknuť dva typy ochrany údajov – ochranu pred krádežou identity skrytím IP adresy používateľov a po druhé vymazaním alebo skrytím internetových stôp po surfovaní. Chráni vaše súkromie tak, že identifikuje slabé miesta vášho zariadenia a pracuje na nich. Ponúka:

 • Blacklist a whitelisting
 • Detekcia nepovoleného vstupu
 • šifrovanie
 • Stenografia (skrytie údajov a elektronické pozorovanie)

Odporúčaný softvér na ochranu osobných údajov pre vás:

Ochranný štít VIPRE

Máte obavy o ochranu osobných údajov, nie je to tak?

A mali by ste, ale nie ak máte Ochranný štít VIPRE nainštalované vo vašom počítači!

Tento vysoko efektívny softvér môže chrániť krádež identity identifikáciou miesta, kde sú uložené vaše citlivé údaje, vrátane telefónneho čísla, adresy, e-mailu, kreditných kariet, atď. Inteligentne môže blokovať webové kamery, snooping mikrofónov a ďalšie porušenia údajov na zaistenie ochrany osobných údajov..

Starostlivo spolupracuje s počítačmi Mac a PC a ponúka tiež mobilnú podporu. Jeho bojová sila je vysoká proti malvéru a poskytuje vám súkromie na vysokej úrovni. Na skenovanie počítača nemusíte čakať dlhé hodiny. Jeho VPN podporuje širokú škálu zariadení od iOS a Windows, po MacOS a Android a ľahko sa nastavuje v priebehu niekoľkých minút.

Má zabudovanú ochranu ransomware, aby ste sa uistili, že nie ste ďalšou obeťou. Na zistenie a opravu problémov s ochranou osobných údajov vo vašom počítači používa viacstupňový proces. VIPRE Privacy Shield je cenovo dostupný dokonca aj pre domácich používateľov so vstupnou cenou 34,99 $ / rok za 1 PC, zatiaľ čo jeho pokročilý balík stojí 59,99 dolárov za rok za 1 PC.

Avira Prime

Zabezpečte všetky svoje online aktivity a údaje pomocou Avira Prime, ktorý chráni vaše zariadenie, osobné vyhľadávanie, nakupovanie, domácu sieť a ďalšie. Jeho výkonná antivírusová ochrana vás chráni pred škodlivým softvérom a inými hrozbami online a zároveň automaticky aktualizuje ovládače a samotný softvér.

Blokujte sledovače prehľadávačov, rušivé reklamy a infikované webové stránky pomocou zabezpečeného prehliadania. Softvér nájde bezpečné kupóny a ponuky pri nakupovaní online a blokuje hľadaných volajúcich a phishingové webové stránky skôr, ako môžu spôsobiť škodu.

Vychutnajte si zvýšenú úroveň ochrany súkromia tým, že zostanete anonymní, takže vaše vyhľadávané položky, zakúpené produkty a heslá, ktoré zadáte, zostanú súkromné. Optimalizuje pre vás 200+ nastavení ochrany osobných údajov a podporuje silnejšiu správu hesiel. Zvyšuje tiež výkon a rýchlosť počítača čistením nevyžiadaných súborov, znižovaním oneskorení, zrýchlením času zavádzania a maximalizáciou pamäte.

Tento multiplatformový softvér môžete používať na mnohých zariadeniach bez ohľadu na ich operačné systémy a využívať predplatné na maximálne 25 zariadení a až na 3 roky. V prípade, že ste uviazli, využite ich VIP zákaznícku podporu a opýtajte sa na svoje otázky.

BullGuard Premium

Získajte dokonalú kybernetickú bezpečnosť Prémiová ochrana BullGuard na ochranu vašej identity a online údajov. Tento ocenený softvér Anti-malware využíva sofistikované technológie, ako je strojové učenie, na zabezpečenie bezpečného prehliadania a sieťového skenovania. Dokonca ani počítačoví zlodeji mysle nemôžu narušiť svoje tvrdé ochranné vrstvy.

Prostredníctvom efektívnych systémov ochrany identity môže softvér okamžite zistiť akékoľvek škodlivé údaje, ktoré váš počítač prijíma, a pošle vám e-mailom varovanie, aby ste podnikli ochranné kroky. Pomocou hlbokých metód učenia a pokročilých matematických algoritmov poskytuje rýchle odhalenie hrozby. Jeho viaceré vzdelávacie vrstvy môžu účinne analyzovať vlastnosti a kódy škodlivého softvéru. Preto môže eliminovať riziká skôr, ako to ovplyvní váš systém.

Spoločnosť BullGuard poskytuje vysokovýkonné brány firewall, ktoré vás udržia v bezpečnom prístave a zároveň chránia pred votrelcami. Okamžite obmedzí neautorizované pokusy o pripojenie konkrétneho zariadenia k internetu a poskytuje úplnú bezpečnosť pred a po dokončení sťahovania aplikácií.

Ak ste sa pripojili k nezabezpečenej sieti Wi-Fi, softvér vás upozorní kontrolou jeho digitálneho podpisu. Pre milovníkov hier im môže dovoliť užívať si rýchlejšie a bezpečnejšie hry bez zníženia výkonu. Jeho skener domácej siete dokáže efektívne monitorovať vaše pripojenie a sieť 24/7 spolu s pripojenými zariadeniami vrátane inteligentných reproduktorov, detských monitorov, termostatov atď..

Vyskúšajte prehliadače zamerané na ochranu súkromia ��

Myslíte si, že vyčistenie histórie prehliadača odstráni všetky škvrny?

Zamysli sa znova.

Stopy vašej online aktivity stále existujú. Dokonca aj webové stránky ukladajú cookies a vy si ich môžete prečítať Podmienky používania alebo zásady ochrany osobných údajov webových stránok. Zamyslite sa nad tým, čo by sa mohlo stať, keby niekto hackol webovú stránku, na ktorej sú uložené vaše osobné údaje?

Odpoveď znie: nie je potrebné premýšľať!

Používanie prehliadačov zameraných na ochranu osobných údajov je preto opodstatnené. Tieto prehliadače zahŕňajú funkcie súkromného prehliadania, ktoré vám pomôžu chrániť vaše údaje pri používaní internetu. Pozrime sa na niektoré z nich!

statočný

Vyskúšajte bezkonkurenčnú bezpečnosť a súkromie povolením statočný bojovať „statočne“ so sledovačmi a škodlivým softvérom za vás. Zabezpečenie vašich údajov je najvyššou prioritou a jeho servery nikdy neukladajú ani neuvidia vaše informácie o prehliadaní. Ani po ich odstránení nezanechávajú žiadne škvrny.

Vďaka vynikajúcemu výkonu dokáže Brave načítať webové stránky 3 až 6-krát rýchlejšie. Ponúka užívateľsky prívetivé rozhranie na importovanie nastavení z iných prehliadačov, ktoré používate počas uvítacej prehliadky alebo neskôr prostredníctvom ponúk. Vytvára zoznam, kde sa zobrazujú všetky vaše predchádzajúce profily prehľadávača, a môžete importovať aj údaje z iných prehliadačov.

Brave Rewards podporuje stránky, ktoré máte radi, tým, že vám umožňuje získavať letáky podobné letákom za sledovanie reklám týkajúcich sa ochrany osobných údajov. Svoje obľúbené weby môžete dokonca pravidelne tipovať; všetky tieto činnosti môžete vykonávať bez toho, aby ste riskovali svoje osobné údaje, pretože vaše prostriedky sa prevádzajú pomocou anonymnej knihy.

Tento prehliadač vám poskytuje flexibilitu na prispôsobenie vašich nastavení a analýzu počtu blokovaných sledovačov, skriptov atď. Pomocou svojho protokolu HTTPS všade sa Brave inovuje na protokol HTTPS, aby ste si mohli vychutnať bezpečnú a šifrovanú komunikáciu.

Jeho predvolené nastavenia sú už optimalizované na blokovanie škodlivého softvéru, phishingu a iných škodlivých reklám. Z bezpečnostných dôvodov tiež zakáže doplnky z predvoleného nastavenia. Ponúka funkciu Brave Sync na synchronizáciu a šifrovanie vašich preferovaných záložiek a nastavení.

Ďalšie vlastnosti:

 • Prevencia odtlačkov prstov
 • Tienenie na mieste
 • Predvolená globálna konfigurácia štítu
 • Drag and drop
 • Pripnuté karty a automatické uvoľnenie
 • Nájdite na stránke a vytlačte stránku.
 • Automatické dopĺňanie formulára
 • DuckDuckGo pre vyhľadávanie v súkromnom okne
 • Rozšírenia prehliadača Chrome

Tor

S dôverou prehliadajte internet Tor a zostaňte chránení pred sledovaním, sledovaním a cenzúrou. Či už používate Windows, Android, iOS a Linux, Tor si môžete stále stiahnuť do svojho zariadenia.

Voľne distribuovaný softvér sleduje spoľahlivú a bezpečnú štruktúru podobnú cibuli. Z dôvodu ochrany vášho súkromia vaše údaje zalomia do viacerých vrstiev šifrovania a potom ich bezpečne odošlú, kým nedôjde k správnemu serveru DNS..

Tor Browser obsahuje bezpečnostné záplaty vrátane NoScript, HTTPS Everywhere a ďalších, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu údajov a bezpečnosť. Je schopný blokovať doplnky prehliadača ako Flash, Quicktime, RealPlayer atď., Ktoré môžu ľudia manipulovať, aby odhalili IP adresu používateľa. Preto sa neodporúča inštalácia ďalších doplnkov alebo doplnkov.

Tento prehliadač je výsledkom projektu Tor project + Firefox Browser a môžete navštíviť aj uzamknuté webové stránky. Je schopný smerovať údaje do alebo zo skrytých služieb za firewallmi. Nastavenie FTP a jeho konfigurácia je tiež jednoduchá. Tor je prenosný, čo znamená, že ho môžete spustiť zo zariadenia USB, ak je v ňom vopred nakonfigurované; preto nepotrebujete miestnu inštaláciu.

epos

Chcete používať internet, aby ste mali „epický“ zážitok z surfovania?

Nainštalujte Prehliadač ochrany osobných údajov spoločnosti Epic!

Epic je bezpečný a súkromný webový prehľadávač schopný blokovať sledovače, reklamy, kryptografiu, ultrazvukovú signalizáciu, odtlačky prstov a mnoho ďalších. Priemerne môže počas relácie prehliadania zastaviť viac ako 600 sledovacích aktivít.

Prehliadač môže blokovať úniky súkromia spojené s 11 základnými prehliadačmi. Za týmto účelom môže odstrániť sledovanie webových adries a panel s adresou, sledovanie inštalácie a sledovanie chýb. Prehliadač blokuje určité volania WebRTC, ktoré môžu odhaliť vaše údaje, napríklad adresy IP, aj po použití siete VPN alebo šifrovaného servera proxy.

Ďalšou pôsobivou funkciou, ktorú spoločnosť Epic ponúka, je ochrana odtlačkov prstov s cieľom blokovať metódy odtlačkov prstov vrátane otvárania obrazov obrazov, písiem obrazov, zvukových kontextových údajov atď. Okrem toho obmedzuje ultrazvukové signály v telefóne odosielané z rôznych webových stránok na správu sledovania..

Po zatvorení prehliadača sa odstránia databázy, história, predvoľby, vyrovnávacia pamäť a aplikácie DNS, odkazy, navštívené odkazy, vyrovnávacia pamäť médií, Flash a súbory cookie, prihlasovacie údaje, lokálne úložisko a mnoho ďalších. Ak chcete šifrovať prehľadávanie a skryť svoje adresy IP, môžete zapnúť šifrovaný server proxy. Týmto spôsobom budete pri používaní verejných sietí Wi-Fi v bezpečí.

V prípade mobilných zariadení si pozrite tento príspevok.

Použite VPN ��

Virtuálna súkromná sieť (VPN) je druh softvéru na ochranu vášho súkromia online. Vytvára súkromnú sieť pomocou verejného internetového pripojenia na maskovanie vašej adresy IP. Pripája používateľov k webu prostredníctvom iného servera. Poskytovateľ služieb VPN potom toto pripojenie šifruje. Z tohto dôvodu sa stanete anonymným a vaša internetová aktivita sa nedá zistiť.

Ak využívate verejné Wi-Fi v kaviarni, knižnici alebo na iných verejných miestach, musíte používať VPN v podstate. Takže pomocou VPN môžete počítačoví zločinci udržať v bezpečí a chrániť svoje online údaje.

Pozrime sa na niektoré z najlepších služieb VPN.

Surfshark

Demystifikujte využitie internetu Surfshark bez obáv o svoje súkromie a bezpečnosť. Využíva moderné technológie, aby vás ochránil pred pokusmi o phishing, malvérom a sledovačmi, aby zaistil, že vaša poloha zostane súkromná spolu s vašimi údajmi zabezpečenými vždy, keď budete surfovať po internete..

Chráňte širokú škálu zariadení bez ohľadu na typ operačného systému používaného ako Surfshark, ktorý je kompatibilný pre rôzne platformy. Umožnite určitým webovým stránkam a aplikáciám obísť vašu VPN prostredníctvom bielej listiny a softvér tiež funguje neuveriteľne dobre s bankovými aplikáciami na vašom mobilnom telefóne..

Surfshark dodržiava prísne dodržiavanie zásad bez prihlásenia, čo znamená, že nesledujú, neukladajú ani nesledujú vaše online aktivity. Poskytuje zabíjačský prepínač, ktorý funguje ako bezpečnostná sieť, ak dôjde k odmietnutiu pripojenia VPN. Záleží na vašej bezpečnosti poskytovaním súkromného servera DNS na samostatnom serveri spolu s ochranou pred únikom.

Vychutnajte si anonymitu pri prístupe k obsahu na webe prostredníctvom režimu maskovania. Jeho funkcia Multihop vám umožňuje pripojiť sa cez viacero krajín súčasne a zároveň maskovať vašu totožnosť. Režim NoBorders Mode vám tiež umožňuje používať softvér v určitých obmedzených oblastiach.

Surfshark využíva špičkové šifrovanie AES-256-GCM na lepšiu ochranu vašich súkromných údajov. Ponúka tiež predvolený bezpečnostný protokol IKEv2 / IPsec vo všetkých jeho aplikáciách spolu s 24/7 zákazníckou podporou, ktorá vám pomôže.

Štít Hotspot

Bezstarostné plávanie v Cyberskom oceáne umožňuje prístup k obsahu kedykoľvek a kdekoľvek Štít Hotspot. Spoločnosť Ookla’s Speedtest ju overila ako najrýchlejšiu sieť VPN na svete. Vychutnajte si šifrované prehliadanie a zabezpečte tak svoje citlivé údaje pripojením jednej z 3 200+ sietí VPN rozmiestnených vo viac ako 80 krajinách.

Začnite sťahovaním, pripojením a výberom svojej polohy a prehľadajte požadovaný obsah ultrarýchlou rýchlosťou a jednoduchým použitím. Hotspot Shield používa šifrovanie na vojenskej úrovni schopné blokovať 57 miliónov stránok neoprávneného získavania údajov a škodlivého softvéru za deň. Odborníci v odbore overili svoj patentovaný protokol Hydra ako najrýchlejší a najbezpečnejší na súčasnom trhu.

V prípade akýchkoľvek problémov sa obráťte na ich nepretržitú technickú podporu. S týmto softvérom VPN môžete pripojiť maximálne 5 zariadení vrátane prenosného počítača, tabletu, smartfónu a televízora. Nikdy nezaznamenáva vašu aktivitu pri prehliadaní, a tým dokazuje svoju dôveryhodnosť o centimeter viac.

Vyhľadávače zamerané na ochranu súkromia ��

Mnoho vyhľadávacích nástrojov môže sledovať vaše online aktivity. Tieto údaje je možné uložiť na mnoho dní a použiť na reklamu.

Ak sa tomu chcete vyhnúť, môžete sa rozhodnúť pre vyhľadávacie nástroje zamerané na ochranu osobných údajov. Nezhromažďujú ani distribuujú výsledky vyhľadávania s nikým. Preto môžete zostať v anonymite a blokovať sledovače pri návšteve akejkoľvek webovej stránky.

Tu sú niektoré súkromné ​​vyhľadávacie nástroje:

DuckDuckGo

Nikdy neohrozujte svoje súkromie.

dôvera DuckDuckGo aby ste našli veci, ktoré vám rozmýšľajú a dosiahnu výsledky za pár sekúnd. Pomocou tohto vyhľadávača je možné bez problémov vyhľadávať, využívať zabezpečené pripojenie a blokovať sledovače.

Do prehliadača Chrome môžete dokonca pridať jeho rozšírenie a surfovať bez obáv. Milióny ľudí na celom svete už dôverovali spoločnosti DuckDuckGo, že sú ich partnermi v oblasti bezpečného vyhľadávania, a teraz prichádza rad na vás, pretože počítačové zločiny sa každým dňom zvyšujú.

Ak chcete začať, musíte ho nainštalovať niekoľkými kliknutiami a potom prehľadávať, kedykoľvek budete chcieť. Šifruje spojenia a blokuje útočníkov, aby zabezpečil súkromný prehliadač.

Každá navštívená stránka, DuckDuckGo Privacy Essentials, slúži na ochranu vášho súkromia a nikdy neukladá ani nezhromažďuje vaše údaje..

Ecosia

Vytvorený s inováciou, Ecosia stojí od zvyšku so svojou jedinečnou víziou – vysadiť stromy podľa potreby. Aj keď vám poskytuje vynikajúci zážitok z prehliadania, využíva zisk pri výsadbe stromov v snahe obnoviť planétu Zem.

Cítite sa ťažko uveriť?

Ecosia každý mesiac zverejňuje svoje finančné správy, aby ukázala, kde investovala svoje zisky z výsledkov vyhľadávania.

S programom Ecosia je vaše súkromie úplne bezpečné, pretože nikdy neposkytuje vaše osobné údaje nikomu. Do jedného týždňa anonymizuje všetky vaše vyhľadávania na webe. Aby sa posunul o krok vpred v ochrane životného prostredia, využíva svoje servery na prevádzku s obnoviteľnou energiou.

Stačí do prehliadača Chrome pridať aplikáciu Ecosia a užiť si prehliadanie webu.

Použite proxy so zameraním na ochranu súkromia ��‍��

Na webe nájdete rôzne typy serverov proxy, ktoré chránia vaše súkromie.

Ale ako?

Proxy označuje server, ktorý pôsobí ako sprostredkovateľ medzi zariadením a internetom. Môže prijímať žiadosti o pripojenie, preposiela ich a vracia informácie za vás.

Tvoria online služby, webové stránky a siete a ľudia ich používajú na mnohé účely ochrany súkromia a bezpečnosti online, napríklad:

 • Zmeňte IP adresu
 • Chráňte webové stránky
 • Overte verejné Wi-Fi
 • Vyhnite sa Geo-obmedzeniam
 • Vyhýbajte sa zákazom a bránam firewall.
 • Automatizujte procesy online a ešte oveľa viac

Server proxy môžete používať v mnohých prehliadačoch, vrátane prehliadačov Chrome, Firefox, Internet Explorer atď. A je kompatibilný s celým radom zariadení.

Pozrite sa na týchto zástupcov:

Smartproxy

Nikdy nenechajte nikoho vkrádať sa do vašej histórie vyhľadávania pomocou rezidenčných serverov proxy Smartproxy ponúk. Keďže títo proxy servery bývajú v domácnosti, je ťažké ich zistiť, pretože ich IP adresy patria skutočným a fyzickým zariadeniam. Server proxy vám umožňuje zabrániť geografickým obmedzeniam. Nevyžaduje žiadne nastavenie ani podsiete a poskytuje iba zabezpečené IP adresy v domácnosti.

S programom Smartproxy môžete naraz použiť viac pripojení na zoškrabanie rôznych zdrojov a optimalizáciu prístupu k údajom. Ponúka neobmedzené pripojenia, proxy servery HTTP, viac ako 10 miliónov IP z viac ako 195 miest na celom svete. Nezáleží na tom, odkiaľ používate proxy, nastavenie koncových bodov pre prístup k IP adresám je jednoduché.

MyIPHide

Vychutnajte si rýchle prehliadanie, skryte svoju IP a odblokujte webové stránky pomocou MyIPHide , ktorá ponúka stabilný a 13x vyšší výkon ako pri použití siete VPN. Inteligentne šifruje všetky svoje proxy servery, aby nikdy nikomu neprezradil vašu pravú identitu. Preto môžete získať prístup na ľubovoľnú webovú stránku, na ktorej chcete získať ďalšie informácie.

Vyberte svoju IP adresu zo 77 prémiových ponúk z 27 krajín. Pomocou služby MyIPHide môžete porušiť obmedzenia webových stránok podľa miesta, ako je YouTube. Stačí len 0,1 sekundy, kým prejdete na inú adresu IP. Prístup na internet pomocou ľubovoľného zariadenia s rovnakou licenciou a neobmedzuje sa aj prenos údajov.

Bonusové tipy ��

 • Obmedzte svoje osobné údaje na sociálnych sieťach
 • Dajte pozor, aby ste klikli na odkaz
 • Zabezpečte svoje smartphony pomocou silných hesiel
 • Posilniť prihlasovacie údaje
 • Skontrolujte svoje Wi-Fi
 • Dajte si pozor na phishingové kampane
 • Na všetkých svojich komunikačných kanáloch používajte režim šifrovania
 • Aktualizujte svoj systém a aplikácie
 • Použite odkazy HTTPS
 • Nezabudnite sa odhlásiť
 • Neodpovedajte na spamové e-maily

záver

Svoje súkromie online berte vždy vážne, pretože zaistenie bezpečnosti na webe sa stalo rovnako dôležitým ako zatvorenie predných dverí vášho domu. Využite vyššie uvedené metódy a nástroje, aby ste si mohli surfovať po obrovskom oceáne internetu a snažili sa o neustály tok informácií, a ušetrite tak online okrádanie..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map