Najlepšie softvér na opravu Android a iOS pre vaše telefóny alebo tablety

Zmierte sa s tým: technológia nemôže byť vždy dokonalá a to isté platí aj pre vaše smartfóny, aj keď je ľahšie sa do nich zamilovať. Koniec koncov, je to len stroj!


Či už používate smartfón alebo tablet s operačným systémom Android alebo iOS, funguje hladko, keď ste ho prvýkrát priniesli domov. Stane sa vaším praktickým spoločníkom a ponúka perfektnú kombináciu funkčnosti a použiteľnosti. Časom však začnete byť svedkami pomalého alebo pomalého výkonu.

Keďže väčšinu času trávite interakciou so smartfónom alebo tabletom, je extrémne frustrujúce, keď zariadenie beží pomaly alebo sa začne visieť. Tieto zariadenia sú náchylné na virtuálne a fyzické poškodenie. Kým tieto môžu byť opravené výmenou poškodených častí, virtuálne alebo technické poškodenie nie je také ľahké opraviť.

Výsledkom je, že máte problémy s prístupom k informáciám, alebo by sa mohli navždy stratiť.

Bežné problémy, ktorým čelia zariadenia so systémom Android alebo iOS

Predstavte si, že chcete telefonovať naliehavo, ale nemôžete. Vaše hovory zlyhávajú z dôvodu neznámeho problému, ktorý sa náhle objaví z ničoho nič. Pokúsite sa poslať správu niekomu z vášho zoznamu kontaktov, mohli ste však vidieť, že všetky vaše kontakty sú preč. Situácia sa stáva vážnou, keď si všimnete, že sa batéria telefónu vybíja rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Tieto problémy sú bežné v zariadeniach so systémom Android alebo iOS a nie je to koniec. Existuje veľa ďalších problémov, ktorým môže váš smartphone alebo tablet čeliť, ako napríklad:

 • Pomalá funkčnosť
 • Opakované zavesenie
 • Problémy s pripojením
 • Prehrievanie zariadenia
 • Google Play alebo zlyhanie iných aplikácií.
 • Obrazovka zariadenia nereaguje
 • Problémy so stiahnutím aplikácie
 • Zlyhanie inovácie
 • Prilepené s logom Apple
 • Čierna, modrá alebo červená obrazovka smrti
 • Zariadenie sa nezapne / nevypne.
 • A mnoho ďalších…

Keď nastanú tieto situácie, netrápte sa (čo je zrejmé, koniec koncov, je to váš obľúbený gadget!). Vďaka modernému softvéru na opravu, ktorý môžete využiť na vyriešenie problémov vo vašom prístroji.

# 1. Tenorshare ReiBoot

Ak sa váš smartphone so systémom Android alebo iOS začal pomaly alebo opakovane zablokovať, Tenorshare ReiBoot môže to opraviť. S viac ako 78 miliónmi stiahnutí na celom svete je tento profesionálny softvér na opravu veľmi jednoduchý na používanie a opravy vášho zariadenia tak, aby fungovalo rovnako ako pri prvom zakúpení.

Kompatibilné zariadenia

Tenorshare podporuje telefóny, tablety a televízory Apple tým, že rieši 50+ problémov so softvérom a ďalšie problémy zodpovedné za jeho pomalý a pomalý výkon.

Podporuje viac ako 600 smartfónov a tabletov s Androidom verzie 2.0 a vyššej. Väčšinu zariadení, ako sú Samsung, LG, Google, Huawei, HTC, Sony atď., Je možné opraviť bez ohľadu na to, čo poskytovateľ služieb zahŕňa AT&T, Vodafone, Verizon, T-Mobile, Sprint, Orange atď.

Problémy so systémom, ktoré zvládne

Opravársky softvér dokáže vyriešiť problémy s Androidom, ako sú zariadenia zaseknuté v obnove, rýchle spustenie a režimy sťahovania, zmrazenie obrazovky, zapnutie / vypnutie zariadenia, vybitie batérie, čierna obrazovka smrti, nefunguje dotyková obrazovka, prilepené na logo, vírus Android, nie nabíjanie, zariadenie pomalé alebo tehlové, pokračujte v reštarte a zaseknuté v režime slúchadiel.

Rozlúčte sa s problémami iOS, ako je aktualizácia zaseknutá, logo zaseknuté, čierna obrazovka, zamrznutá obrazovka, zaseknutá v režime nahrávania, biela obrazovka, vypnutá obrazovka, zaseknutá v režime slúchadiel, obrazovka zavádzacej slučky, zlyhanie obnovenia a zálohovania, modrá obrazovka, nedá sa pripojiť , chyby iTunes ako 14, 39 atď.

Unikátne vlastnosti

 • Zadarmo alebo bezproblémovo môžete vstúpiť do režimov rýchleho spustenia a obnovy a ukončiť ich jediným kliknutím. Bezproblémová a mimoriadne rýchla metóda nevyžaduje kombináciu klávesov.
 • Najbezpečnejšia a najjednoduchšia metóda na vstúpenie alebo ukončenie režimu obnovenia bez manuálneho podržania tlačidiel
 • Podrobné pokyny na vstup alebo výstup do režimu sťahovania alebo režimu Odin pomocou jednoduchých kliknutí
 • Opravuje systémové problémy 50+
 • Jedným kliknutím vymažete systémovú vyrovnávaciu pamäť, vďaka ktorej bude telefón optimalizovaný bez straty údajov
 • Obnovte alebo aktualizujte Android alebo iOS a opravte pomalý výkon
 • Inovujte softvér iOS a aktualizujte ho na najnovšiu verziu bez straty údajov
 • Obnovuje vlastné IPSW
 • Účinne opravuje a obnovuje chyby a zálohy iTunes
 • Podporuje Android 2.0 a novší
 • RAM: 256 MB alebo viac, odporúčané – 1024 MB
 • Počítačové OS: Windows 10, 8.1, 7, Vista, XP
 • CPU: 1 GHz (32 alebo 64 bit)

Ako sa to používa?

Krok 1:

Stiahnite si a nainštalujte Tenorshare ReiBoot do vášho Windows alebo Mac. Pripojte svoje zariadenie k počítaču pomocou USB.

Krok 2:

Vyhľadajte problémy s OS.

Krok 3:

Bezplatne opravte problémy s obnovou, rýchlym spustením alebo sťahovaním.

# 2. dr.fone

Riešenie problémov so systémom bolo pred niekoľkými rokmi zložitou úlohou a technickí technici boli lekármi, ktorí zabezpečili zdravie vašich zariadení, ak sa niečo pokazí. Dnes môžete byť lekárom svojich telefónov pomocou dr.fone!

Je k dispozícii na platformách Mac aj Windows a jediným kliknutím dokáže ľahko vyriešiť rôzne problémy svojich zariadení. Viac ako 150 miliónov používateľov využíva výhody tohto softvéru na ľahkú, rýchlu a spoľahlivú opravu zariadenia.

Kompatibilné zariadenia

Program opráv dr.fone zahŕňa širokú škálu smartfónov, tabletov a iPodov s iOS. Všetko, čo potrebujete, je stiahnuť a nainštalovať softvér a začať s opravou vášho zariadenia za pár minút.

Podporuje viac ako 1 000 zariadení Android vrátane väčšiny modelov Samsung, ako sú Galaxy S9 / S10, Galaxy S8, A8s, A6s, A9s, S7, A90, W2019, C7, M10, M30, Galaxy Note a mnoho ďalších. Nezáleží na tom, či využívate služby od dopravcov, ako je napríklad AT&T, T-Mobile, Verizon, Vodafone, Sprint, Orange a podobne; dr.fone sa o vaše zariadenie môže postarať.

Problémy so systémom, ktoré zvládne

Mnoho ľudí ignoruje skoré príznaky, keď ich systémy začnú fungovať. Keď sa problémy stanú závažnými, sú nútené minúť veľa peňazí na odstránenie škody. Preto sa odporúča starať sa o svoj telefón v počiatočných fázach, aby ste ich ľahko opravili bez straty cenných údajov.

Ak však budete svedkami problémov, ako je čierna obrazovka smrti, obchod Play prestane fungovať, telefón sa nezapne alebo vypne, zlyhanie aplikácií, zlyhanie zariadenia v zavádzacom cykle, zlyhanie aktualizácie OTA, zlyhanie používateľského rozhrania, zariadenie je murovaný; dr.fone môže opraviť všetky.

Unikátne vlastnosti

 • Oprava systému s nulovou stratou dát
 • Jednoduchý-to-use
 • 100% bezpečné a bezpečné
 • Softvér na opravu jedným kliknutím
 • Vysoká miera úspešnosti
 • CPU: 1 GHz (32 alebo 64 bit)
 • RAM: 256 MB alebo viac, odporúčané – 1024 MB
 • Miesto na pevnom disku: 200 MB a viac
 • Android: 2.0 a novší
 • Počítačové OS: Windows 10, 8.1, 8,7, Vista, XP

Ako sa to používa

Na používanie dr.fone nevyžadujete vysoké technické zručnosti. Je to jednoduchý proces, ktorý môže napraviť problémy s vašimi zariadeniami s Androidom alebo iOS niekoľkými kliknutiami. Odporúča sa však zálohovať si údaje vopred, aby nedošlo k ich strate.

Krok 1:

Stiahnite si dr.fone do svojho Windows alebo Mac a spustite ho. Kliknite na „Oprava systému“.

Teraz pripojte svoje zariadenie k počítaču pomocou kábla USB.

Krok 2:

Mohli by ste vidieť tri možnosti, a to opravu systému iOS, opravu systému Android a opravu systému iTunes. Kliknite na ktorúkoľvek z nich na základe vášho zariadenia. Kliknite na „Štart“.

Krok 3:

Vyplňte informácie o zariadení výberom názvu značky, modelu, krajiny a operátora. Skontrolujte varovanie „Súhlasím“ a kliknite na „Ďalej“..

Krok 4:

Zavrite zariadenie nevyhnutne v režime sťahovania vypnutím napájania. Pokračujte stlačením a podržaním tlačidiel hlasitosti, domova a vypínača po dobu minimálne 5 – 10 sekúnd. Teraz uvoľnite tlačidlá a potom stlačte tlačidlo na zvýšenie hlasitosti pre vstup do režimu sťahovania.

Ak vaše zariadenie nemá tlačidlo domov, stlačte namiesto toho Bixby a vykonajte krok 4.

Kliknite na „Ďalej“.

Krok 5:

Po stiahnutí a overení firmvéru sa automaticky spustí oprava. Po dokončení kliknite na „Hotovo“.

záver

Bez ohľadu na to, aký efektívny môže byť váš smartphone alebo tablet, jeho funkčnosť a rýchlosť sa časom spomalí. A keď sa tak stane, nemusíte sa báť, ale áno, používanie zariadenia je ťažké. Pomocou vyššie uvedeného softvéru na opravu sa môžete rozlúčiť nielen so všetkými zbytočnými nepríjemnosťami, ale môžete si tiež všimnúť, že vaše zariadenie funguje rýchlo a hladko ako predtým..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map