12 geriausių „Windows“ ir MAC kompiuterių atsarginių kopijų kūrimo debesyje paslaugų

Negalime pasakyti, kad svarbu saugoti mūsų duomenis.


Tai yra vienas iš tų dalykų, kuris yra pats svarbiausias, tačiau visada yra ignoruojamas. Anksčiau praradau daug duomenų dėl savo aplaidumo, bet dabar nebeleidžiu tam nutikti. Kartas nuo karto pasidariau atsarginę savo duomenų atsarginę kopiją, ir jūs taip pat turėtumėte.

Naudodamiesi šiomis atsarginių kopijų tarnybomis, paminėtomis šiame straipsnyje, galite neprarasti svarbių duomenų. Prieš pradėdamas sudaryti sąrašą, leiskite man pasakyti, kodėl turėtumėte reguliariai kurti atsarginę duomenų kopiją.

Greitas atkūrimas

Gali būti šimtas duomenų praradimo priežasčių, tokių kaip:

 • Serverio gedimas / gedimas
 • Žmogiška klaida
 • Įsilaužimas
 • Nepavyko kietojo disko
 • Stichinės nelaimės

Visais šiais atvejais galite atgauti visus savo duomenis, jei prieš tai buvote pasidarę atsarginę kopiją. Turėti atsarginę savo duomenų kopiją tiesiog reiškia paspausti mygtuką „anuliuoti“, kai kas nors nutinka ne taip. Tiesiog šluotelėje galite susigrąžinti visus svarbius duomenis.

Nejautrus išpirkos programoms

Jei ilgą laiką buvote interneto vartotojas, žinote, kas yra išpirkos programa. Iš esmės tai yra bjauri programinė įranga, kurią galima įdiegti jūsų sistemoje, ir ji gali užrakinti visus jūsų duomenis, kol nebus sumokėta pinigų suma. Tokiu atveju atsarginė kopija gali jūsų nepalikti, nes jau turite visko kopiją.

Proto ramybė

Reguliarus atsarginių duomenų atsarginių kopijų darymas pašalina nereikalingą stresą dėl baimės prarasti duomenis. Tai nutiko man ir nusprendžiau, kad daugiau nebenoriu gyventi toje baimėje. Net nejuokaujate! Atsarginių duomenų kopijavimas suteikia palengvėjimo ir saugumo jausmą, o tai gali suteikti didelę ramybę.

Mano kompiuterio atsarginė kopija

Puiki automatizuota atsarginių kopijų tarnyba, Mano kompiuterio atsarginė kopija gali įkelti ir išsaugoti failus debesyje net nieko nedarant. Tai veikia fone ir suteikia galimybę sinchronizuoti keliuose skirtinguose įrenginiuose.

„Google“ teikiamo debesies dėka paslauga yra visiškai saugi ir užšifruota. Nuo įkėlimo iki saugyklos galite būti tikri, kad jūsų duomenys yra gerai išsaugoti.

Jūs netgi galite dalintis savo duomenimis su draugais ir šeima per el. Paštą ir socialinius tinklus. Galite pradėti nuo nemokamos 1 GB sąskaitos ir tada pereiti prie mokamo plano, pradedant tik nuo 8,19 USD / mėn., Kai mokama kasmet.

Aš vairuoju

Veikia „Mac“, asmeniniam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui ir net mobiliesiems telefonams, Aš vairuoju yra labai intuityvi atsarginių kopijų kūrimo paslauga, kuri taip pat yra labai prieinama. Pirmus metus galite gauti 5 TB atsarginę kopiją iš debesies tik už 6,95 USD. Nepamirškite, kad jūs taip pat nemokamai naudojate 5 GB, kad galėtumėte pradėti.

Prietaisų skydelis leidžia realiuoju laiku visuose įrenginiuose keisti atsarginių kopijų rinkinius ir kitus parametrus. Tai daro fantastišką jūsų duomenų atsarginių kopijų kūrimo darbą ir apsaugo nuo išpirkos programinės įrangos.

„BackBlaze“

Rekomenduoja „Macworld“ ir „The New York Times“, „BackBlaze“ yra dar viena puiki atsarginė paslauga, kuria taip pat gana lengva naudotis. Tai gali automatiškai sukurti atsarginę failų atsarginę kopiją labai greitu greičiu ir iškart apie tai pranešti.

Kai kurios kitos funkcijos apima:

 • Atkurkite ištrintų failų versijas per 30 dienų
 • Galimybė užsisakyti USB diską su visais jame esančiais duomenimis
 • Greitas įkėlimas
 • Išmanusis failų bendrinimas per „BackBlaze B2“
 • Atsarginių išorinių diskų atsarginės kopijos
 • Kurkite atsarginę „Mac“ ir asmeninio kompiuterio kopijas

Iš visų savybių čia yra įspūdingiausias – naudodamiesi jų funkcija „Raskite mano kompiuterį“, galite iškart sužinoti pavogtą / pamestą kompiuterį ir susigrąžinti jį. Argi tai ne šaunu!

„BackBlaze“ kainuoja 6 USD / mėn., Tačiau galite išbandyti nemokamai.

Karbonitas

Su palaikymu visą parą ir patobulintu šifravimu, Karbonitas gali laikyti savo duomenis saugiose rankose. Tai gali sukurti atsarginę krūvą dalykų, įskaitant:

 • Muzika
 • Dokumentai
 • Nuotraukos
 • Pašto adresą
 • Vaizdo įrašai
 • Nustatymai

Įdiegę programinę įrangą savo kompiuteryje, ji automatiškai pasiūlys failų atsarginę kopiją arba netgi galite pasirinkti rankiniu būdu. Po to jis sklandžiai veikia fone, automatiškai saugodamas jūsų duomenis saugioje debesies saugykloje. Galite greitai atkurti duomenis iš jo, kai tik to prireiks.

Kainų planai prasideda nuo 6 USD / mėn., Tačiau pradžioje galite naudoti nemokamą jų bandomąją versiją.

Avarijos planas

Labai tinka mažoms įmonėms, Avarijos planas yra žinomas dėl savo verslo lygio duomenų apsaugos praradimo gana prieinamomis kainomis. Jis veikia tyliai fone ir siūlo neribotą atminties talpą.

Čia yra keletas kitų įspūdingų funkcijų:

 • Visiška failų galiojimo laiko kontrolė
 • Besiūliai išpirkos programų atkūrimas
 • Nemokamas išorinis diskas be papildomų mokesčių
 • Aukšto lygio apsauga
 • Lengvas atkūrimas naudojant programą ar naršyklę

Avarijos planą sunku išlaikyti, kai kaina yra 10 USD / mėn. / Kompiuteris.

Livedrive

Livedrive siūlo neribotą saugojimo ir automatinį atsarginį kopijavimo ciklą, pradedant tik nuo £ 5.00 / mėn. Įdiegti ir pradėti naudoti šią programinę įrangą, kuri yra tiek „Windows“, tiek „Mac“, reikia labai nedaug laiko.

Vienas dalykas, kuris man patinka dėl šios paslaugos, yra tai, kad jame yra iki 30 skirtingų ankstesnių jūsų failų versijų. Tai reiškia, kad net netyčia ištrynę, vis tiek galite grįžti ir nuskaityti. Tai perkelia duomenų praradimo prevenciją į visiškai naują lygį.

Jį taip pat teikia programa, iš kurios galite pasiekti savo failus ir kompiuteriu atlikti beveik viską, kas įmanoma.

„Norton Cloud Backup“

Nesvarbu, ar turite išpirkos programinės įrangos ataką, ar kietojo disko gedimą, galite tikėtis „Norton Cloud Backup“ išgelbėti jus nuo netvarkos. Tai automatiškai sukurs atsargines failų atsarginę kopiją saugiame ir saugiame debesies įrenginyje, iš kurio galėsite bet kada juos atkurti.

„Norton“ verslas veikia nuo 1990 m., Todėl galite nuoširdžiai pasikliauti jų teikiamomis paslaugomis. Jie yra atsakingi už duomenų atkūrimą ir apsaugą nuo nemalonių virusų milijonai vartotojų.

Jų kainų planai prasideda nuo vos 11,21 USD per metus.

„Arq“ atsarginė kopija

Su 30 dienų nemokama bandomąja versija, „Arq“ atsarginė kopija verta nušauti daugiausia dėl jų nepaprasto greičio. Dėl jų integruoto glaudinimo ir kopijavimo galite sukurti atsarginę kopiją mažiau nei per minutę, o tai sumažina daug laiko.

Ši paslauga yra gerai užšifruota pasirinktu raktu. Taip pat galite atkurti ištrintus failus ir net atsarginius išorinius diskus.

„Arq“ atsarginė kopija kainuoja vos 49,99 USD / vartotojui.

Google diskas

Esu tikras, kad dauguma jūsų jau pažįstami Google diskas, nes tai vienas populiariausių ten. Galite saugoti bet kokius failus, ar tai būtų nuotraukos, vaizdo įrašai, muzika, dizainas ar bet kas. Jei saugykloje yra mažiau nei 15 GB, jums gera eiti. Jei peržengsite šią ribą, galėsite pasirinkti vieną iš jų mokamų planų, pradedant nuo 1,99 USD / mėn.

Be to, galite pasiekti ir bendrinti failus iš bet kurio įrenginio, nes jis sinchronizuojamas su visomis „Google“ paskyromis.

Zoolz

Zoolz automatiškai sukuria jūsų duomenų atsargines kopijas ir visus juos pateikia saugioje vietoje, iš kur galite lengvai prieiti prie jų. Dėl jų dirbtinio intelekto jūsų kūnas gali būti duomenų rinkinys, prieiga prie jo ir atsarginių kopijų kūrimas.

Čia yra keletas kitų puikių savybių:

 • Sklaidykite garso / vaizdo įrašus iš debesies be buferio
 • Veido atpažinimas, automatiškai sukuriantis nuotraukų miniatiūras
 • AI maitinamas nuotraukų aptikimas, kuris gali padėti jums susirasti nuotraukas net įvedant nuotraukos turinį, pavyzdžiui, puodelį, medį ar rašiklį
 • Karinio laipsnio šifravimas
 • Išmanieji filtrai, kad failus būtų galima rasti greičiau

Be to, galite atsisiųsti puikią programą mobiliesiems. Galite prisiregistruoti ir gauti 1 GB nemokamai.

„Cloudbacko“

Su „Cloudbacko“, tam tikru laiku galite paleisti neautomatines ir automatines atsargines kopijas. Tiesiog nustatykite vieną kartą, ir jis padarys savo darbą nepakeldamas nei piršto. Visi jūsų duomenys yra užšifruoti AES 256 bitų atsitiktinės atrankos raktu, kurį yra beveik įmanoma atidaryti.

Norėdami pradėti, galite griebtis 30 dienų nemokamo bandomojo laikotarpio!

„iCloud“

Kita paslauga, kuri yra populiari, ypač tarp „IOS“ vartotojų. „iCloud“ yra „Apple“ produktas, kuris daro stebuklus „IOS“ vartotojams, bet taip pat yra geras pasirinkimas, jei naudojate „Windows“ asmeninį kompiuterį. Dėl apribojimų tai nėra mano asmeninis favoritas iš sąrašo, tačiau saugumas ir sąsaja yra puikūs.

Jūs gausite 5 GB nemokamai, o tada pereisite prie mokamo plano, kuris prasideda nuo 0,99 USD per mėnesį, jei išnaudosite limitą.

Kas toliau?

Pasirinkite, kas jums tinka. Daugelis jų siūlo nemokamą bandomąją versiją arba pinigų grąžinimą, todėl nedvejodami išbandykite keletą, kad pamatytumėte, kas jums tinka. Jei naudojate MAC, tuomet taip pat galite apsvarstyti galimybę naudoti našumo ir saugos programinę įrangą.

ŽENKLAI:

 • „MacOS“

 • „Windows“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map