3 kritinių žiniatinklio programų problemų šalinimo įrankiai

Taikymo programos trikčių šalinimas gali sukelti nemalonumų, jei neturite įrankių ir žinių apie produktą. Jei esate įsitraukę į tarpinę programinę įrangą, gamybos palaikymą, analitiką, tada dažnai turite išspręsti gamybos problemas.


Yra daug nemokamų įrankių, kurie gali pagreitinti jūsų internetinių programų trikčių šalinimą ir sutrumpinti sprendimo laiką.

Pradėkime ir sužinokime, kuris iš jų yra jums naudingas.

Lėtai įkeliama svetainė / programa

Tikriausiai pati garsiausia problema dirbant palaikant internetines programas, kurias gausite, yra lėta programa kai kuriems vartotojams ar iš bet kurios vietos.

Jei taip nutinka visiems vartotojams, tada žinote, kad yra rimta problema, todėl gali tekti sėdėti kartu su kūrėjais ir analizuoti savo infrastruktūrą, kodą ir jį optimizuoti. Tačiau jei tai yra keliems vartotojams arba iš tam tikros vietos, tai gali būti varginantis.

Tarkim; gaunate skundą, kad vartotojui iš Kinijos kyla problemų kraunant programas. Bet kai patikrinate savo galą, viskas įkraunama įprastai.

Kaip su tuo susidorosi?

Jei toje vietoje esate komandos nariai, tuomet galite persiųsti problemą savo kolegai, tačiau jei ne, tada naudodamiesi įrankiais galėsite patikrinti, kiek laiko reikia įkelti iš įvairių vietų visame pasaulyje..

„GTMetrix“ – galite išbandyti iš Dalaso, Honkongo, Londono, Mumbajaus, Brazilijos ir Vankuverio naudodami „Chrome“ ar „Firefox“.

Tinklalapio testas – puslapio įkėlimo laiko testas iš daugiau nei 60 vietų, naudojant kelias naršykles, pvz., IE, „Chrome“, „Firefox“, „Android“ ir kt., Tai ne tik žinoti, kiek laiko reikia, bet ir tai, kuris šaltinis yra lėtas, todėl jūs žinote, kur pradėti tyrinėti.

„Dotcom-Monitor“ – gali pasirinkti iki 24 vietų, kurias išbandysite naudodami „Chrome“, IE, „Firefox“, „Safari“, „Android“ ar „Blackberry“.

Yra dar septyni, kuriuos čia paminėjau.

Naršyklių suderinamumo problema

Atsižvelgiant į didėjantį naršyklių, modernių įrenginių ir technologijų skaičių, negalite būti 100% tikri, kad ji veiks visose OS / naršyklėse. Jei jūsų programa palaikoma keliose platformose, tada galite tikėtis tokios problemos:

 • Tam tikra funkcija tam tikroje naršyklėje neveikia tinkamai
 • Puslapis sugedo konkrečioje versijoje
 • Nesikrauna taip, kaip turėtų būti

Kad galėtumėte pakartoti šią problemą tyrimui, turite turėti tas naršyklių versijas, kurių iš tikrųjų gali nebūti.

Nesijaudinkite, yra sprendimas. Galite pasitelkti šiuos internetinius įrankius, kurie suteiks jums virtualią naršyklę, kad galėtumėte toliau šalinti triktis.

DNS IP, vietos ir dauginimo radimas

Su DNS susijusi problema visada yra įdomi ir be žinių apie būtinus įrankius gali prireikti daug laiko. Palaikyti visuotinę taikymą visada yra sudėtinga, ypač kai tikitės, kad jūsų svetainė bus pasiekiama plačiame prietaisų, šalių, tinklų rinkinyje..

Galite išgirsti tokią problemą:

 • Tinklalapyje rodomi seni duomenys
 • Svetainė negali būti rodoma
 • URL nerastas

Problema gali kilti dėl įvairių priežasčių ir pradėti tyrimą norėtumėte patikrinti šiuos dalykus.

Tikrinamas DNS IP

Galite paprašyti vartotojo patikrinti DNS IP naudodami „nslookup“ arba „ping“; tačiau, jei tai jų tinkle neleidžiama, galite pasinaudoti šiomis internetinėmis priemonėmis.

DNS laikrodis – nedelsdami patikrinkite IP

„NsLookup“ Atlikti nslookup internete

Traceroute – labai patogu patikrinti, kaip užklausa nukreipiama į tikslą

IP vietos radimas

Jei naudojate CDN norint pagreitinti žiniatinklį, tada CDN teikėjas išspręs jūsų DNS į kelis IP pagal užklausos kilmę. Gali būti, kad vartotojas sako lėtai įkeliančią programą ir norite patikrinti, ar užklausa išsprendžiama į artimiausią tinklo vietą.

IP vieta – surasti IP šalį, miestą, IPT

„IP2Location“ – dar viena internetinė priemonė, atliekanti šį darbą

DNS sklidimas

DNS pakeitimai gali užtrukti iki 24 valandų, kad jie atsispindėtų visame pasaulyje. Jei kyla problemų, pvz., Pakeitimai neatsispindi konkrečioje vietoje, tada šis įrankis padės jums patikrinti, kurį IP jūsų domenas išsprendžia..

Kas yra mano DNS – greičiausias būdas patikrinti savo domeno IP iš JAV, Europos, Indijos, Kinijos & Australija.

Patikrinkite DNS – rasti IP skiriamąją galią iš daugiau nei 50 vietų visame pasaulyje.

Tikiuosi, kad aukščiau išvardyti įrankiai padės jums pašalinti internetinių programų triktis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map