9 geriausias duomenų atsarginių kopijų sprendimas vidutinio verslo įmonėms

Daugelis iš mūsų laimingai gyvena neišmanydami, manydami, kad mūsų įmonės duomenys yra gerai apsaugoti, tačiau nežinome, kaip ši apsauga įgyvendinama..


Turėtumėte galvoti apie savo duomenis taip, lyg tai būtų pinigai (iš tikrųjų tai yra pinigai; jei kyla abejonių, pagalvokite, kiek už juos sumokėtų jūsų konkurentai): sudėsite pinigus į saugyklą ir išliksite ramūs; tačiau kartą per laiką turėtumėte patikrinti, ar jūsų pinigai vis dar yra ir ar jie bus prieinami, jei jums jų prireiks greitai.

Tas pats pasakytina ir apie duomenis. Jūsų įmonės duomenų atsarginės kopijos turi būti tokios pat saugios, kaip ir saugykloje, ir turite būti tikri, kad įvykus nelaimei per trumpą laiką galėsite atkurti duomenis, o jūsų įmonė vėl pradės veiklą, tarsi nieko neįvyko. Štai ką turi pateikti gera atsarginių kopijų kūrimo strategija kartu su geru atsarginių įrankių rinkiniu.

Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite apibrėžti atsarginę strategiją.

 • Kur saugosite atsargines kopijas viešajame debesyje ar privačiame tinkle?
 • Kiek laiko juos laikysite?
 • Kokias atsargines kopijas darysi?
 • Ar jums reikės mokėti atsigauti iki tam tikro laiko?

Tai tik keli klausimai, į kuriuos turėtų atsakyti jūsų atsarginės strategija. Atsakymai lems, kuriuos įrankius turėtumėte pasirinkti, nes ne visi įrankiai patenkina kiekvieną strategiją.

Dalį jūsų atsarginę strategiją sudarys atsarginės kopijos darymo ir atkūrimo procedūros: kurias iš jų galima atlikti automatiškai, o kurias reikia atlikti rankiniu būdu. Kiek pastangų jiems reikia ir kokių išteklių jie užima. Šie aspektai taip pat yra glaudžiai susiję su jūsų pasirinktais atsarginių kopijų kūrimo įrankiais. Perskaitę šiuos produktų aprašymus gausite turimų įrankių, skirtų patenkinti įvairius duomenų atsarginės kopijos poreikius, apžvalgą.

Rubrikas

„Cloud Data Management“ platformos naudojimas, Rubrikas leidžia vartotojams apsiriboti atsarginių kopijų kūrimu ir atkūrimu. Tai suteikia jiems visą įrankių rinkinį, kad būtų galima visiškai valdyti savo įmonės duomenis mobilizuojant programas, analizuojant programų duomenis, atsigaunant nuo išpirkos programos ir užtikrinant greitą programų prieinamumą.

„Rubrik“ hibridinių debesų vartotojai mėgsta savo VM atkūrimo greitį ir papildomus naudojimo atvejus, kuriuos tai leidžia, pvz., Turėti virtualizuotą aplinką, parengtą laikinam testavimui, arba atlikti VM perkėlimą per klasterių replikaciją tarp duomenų centrų. Kitos puikios funkcijos apima integraciją su „vCenter“ ir „Powershell“ per „Rubrik API“. Nors tai laikoma šiek tiek brangiu sprendimu, sistemos administratoriams patinka tai, kaip priverčia juos atrodyti didvyriais, kai jiems atsigauti po didelių nelaimių prireikia tik sekundžių..

Veeam

Vartotojai myli VeeamPatikimumas ir skaidrumas, nes jie retai mato nesėkmes ir tiksliai žino, kas kuriama ir kur bus kuriama. Sprendimas gali būti lengvai naudojamas atsarginėms kopijoms kurti šimtus virtualių mašinų ir fizinių įrenginių, o palaikomoji laikmena gali būti vietinė NAS arba „Veeam Cloud Connect“ saugykla..

„Veeam“ darbo vykdymo parinktys siūlo daugybę pritaikymo variantų, susijusių su atsarginių kopijų nustatymais, kopijomis ir replikacija, leidžiant pritaikyti atsargines kopijų darymo procedūras atsižvelgiant į jūsų verslo poreikius, neatsižvelgiant į jų dydį. Turimi pranešimų ir ataskaitų teikimo įrankiai suteikia daug žinių apie atsarginės kopijos būseną ir nereikia nieko tinkinti.

Be to, vartotojo sąsaja yra labai informatyvi ir lengvai valdoma. Vienas iš nedaugelio aspektų, kurį būtų galima patobulinti, yra darbo vietų kūrimo gairės. Draugiškas burtininkas būtų labai laukiamas.

Darnumas

Jei ieškote hiperkonvergencijos atsarginės kopijos sprendimo arba ekonomiškai efektyvaus šaltų duomenų saugojimo, tuomet turėtumėte apsižvalgyti Darnumas. Jis integruojamas su daugeliu kitų sistemų, tokių kaip AWS, „Pure Storage“ ar „VMware“, siūlo platų API, tiesiogiai prieinamų vartotojui, asortimentą. Pranešama, kad žaibiška yra duomenų indeksavimas ir atkūrimas bei virtualių mašinų atsarginių kopijų kūrimas. Tai taip pat teikia patikimus variklius duomenų suspaudimui ir dedukcijai.

„Cohesity“ turi paprastą ir lengvai naudojamą vartotojo sąsają, leidžiančią sudaryti lengvą ir trumpą mokymosi kreivę. Daliniam atkūrimui jis siūlo įvairius atkūrimo lygius, įskaitant failus ir aplankus. Be to, norint atkurti nelaimes, „Cohesity“ teikia patikimas planavimo ir atkartojimo galimybes. Tai yra priimtiniausias sprendimas norint pakeisti senus atsarginius sprendimus, tokius kaip juostų bibliotekos ir integruoti su viešaisiais debesimis.

Commvault

Commvault siūlo sprendimą, kuris apima visą įmonę. Ypatingos funkcijos apima „Office365“ atsarginių kopijų kūrimą, sprendimą, skirtą ištisoms svetainėms perkelti iš debesų, visą sistemos vaizdą ir SQL duomenų bazių atkūrimą realiu laiku. Tai numato galutinio vartotojo savitarnos duomenų atkūrimą – tai atleidžia IT personalą nuo pagalbos šioje srityje.

Jis dažniausiai skirtas didelėms įmonėms, turinčioms konsoliduotus duomenų diegimus, todėl vargu ar ją galima laikyti rentabilia, palyginti su kitais ne taip išsamiais, debesyje integruotais sprendimais. Jei jūsų įmonėje yra daugybė nestruktuotų duomenų, esančių atskiruose duomenų šaltiniuose, gali būti, kad „Commvault“ negalės pasiūlyti jums tinkamo sprendimo.

„Spectrum Protect Suite“

Su savo „Spectrum Protect“ sprendimas, IBM siūlo vieną valdymo tašką visoms įmonės atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo procedūroms. Jis gali veikti bet kokio dydžio debesies ar fizinėse atsarginėse aplinkose.

„Spectrum Protect“ valdo vartotojo duomenis per saugojimo laikmenų hierarchiją: neapdorotus įrenginius, failų sistemos talpyklas, srautinę juostą ir optinę laikmeną. Jame numatytos atsarginės atsarginių kopijų darymo galimybės, nes nuosekliose laikmenose galima daryti kopijas.

Virtualioms aplinkoms „Spectrum“ sąveikauja su „VMware“ per virtualiosios laikymo API, kuri taip pat sąsaja su „Microsoft Hyper-V“. Kaip išskirtinę savybę, IBM sprendimas siūlo „ką daryti“ analizę, kuri leidžia žmonėms, IT, atlikti modeliavimą su realiais našumo skaičiais ir tada nustatyti geriausią būdą nustatyti savo virtualią infrastruktūrą..

Acronis

Acronis„Atsarginis sprendimas siūlo daugybę galimybių, pradedant nuo paprastos failų atsarginės kopijos darbo vietose ir baigiant programų atsarginėmis kopijomis serveriuose. Jos ataskaitose pateikiama išsami informacija apie nesėkmes ir sėkmes, palengvinanti problemų aptikimą ir trikčių šalinimą.

Produktas tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms, ieškančioms hibridinio debesies sprendimo, kuris užtikrintų patikimą ir patikimą atsarginę kopiją, taip pat siūlo aukšto lygio techninę paramą. Didesnių sistemų ir didesnių tinklų atveju „Acronis“ trūksta, todėl reikėtų atsižvelgti į produktą didesnėms įmonėms.

„Acronis“ ne tik apsaugo kritines sistemas, bet ir sukuria vaizdus atskiroms sistemoms perkelti į naują aparatinę įrangą ir sukuria virtualiuosius standiuosius diskus, skirtus naudoti „VMware“ ar „Hyper-V“..

„Veritas“ atsarginių kopijų vykdymas

„Veritas“ atsarginių kopijų vykdymas išsiskiria tuo, kad palaiko daugybę saugojimo įrenginių, įskaitant pasenusius, ir ypač aukštą atkūrimo greitį. Naudodamas patogią vartotojo sąsają, jis siūlo aukštą patikimumą ir paprastas diegimo, konfigūravimo ir priežiūros procedūras. „Veritas“ vartotojai paprastai skundžiasi didele jo kaina, tačiau taip pat sako, kad jo savybių kokybė yra pakankamas pateisinimas jo kainai.

Jei kyla abejonių, „Veritas“ siūlo 60 dienų bandomąją versiją, kad patikrintų, ar ji atitinka jūsų poreikius, ir tai greičiausiai padarys, nes tai yra tinkamas atsarginis sprendimas beveik bet kokio tipo verslo aplinkai, įskaitant tas, kurios turi seną aparatinę įrangą..

Vienetų tendencijos

Čia yra prietaisų sąrašas įrankių sąraše!

„Unitrends“ atkūrimo serijos atsarginis prietaisas siekiama sujungti įmonės atsarginę kopiją ir išpirkos programinės įrangos aptikimą į „viskas viename“ platformą, kurią taip pat lengva įdiegti ir valdyti. Tai siūlo aktyvų stebėjimą ir palaikymą, taip pat atkūrimo užtikrinimą ir giliai integruotą debesies tęstinumą, kuris prisideda prie laiko vertės sumažinimo sutrumpinimo. Tai palaiko kelis atsarginių kopijų tipus, įskaitant failus, virtualiųjų mašinų infrastruktūras, programas ir operacines sistemas. Tai taip pat leidžia planuoti daugelį serverių ir pritaikyti atsargines strategijas.

Pateikdamas vieningą įrenginį su saugykla, „Unitrends“ atkūrimo serijos sprendimas supaprastina atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo operacijas, padėdamas įmonėms susidoroti su didėjančiu duomenų kiekiu ir siauromis atsarginių kopijų langų atsargomis. Tai teikia paramą nevienalytėms infrastruktūroms, pašalinant poreikį ilginti personalo laiką, pinigus ir išteklius, kai atsiranda poreikis patenkinti įvairius darbo krūvio poreikius.

„Barakudos“ atsarginė kopija

Barakuda siūlo atsarginius prietaisus su daugybe galimybių prisitaikyti prie įvairių scenarijų. Pvz., Jie gali atkartoti duomenis nuotolinėje svetainėje esančiame debesyje arba kitame įrenginyje. Ši pasirinkimo laisvė yra pliusas paslaugų teikėjams, kuriems reikia pritaikyti infrastruktūrą atsižvelgiant į konkrečius klientų poreikius. Pavyzdžiui, jei klientas nenori, kad jo duomenys išeitų iš tinklo, jis gali pasirinkti tik vietinio tinklo replikacijos parinktis.

„Barracuda“ atsarginės kopijos 6.0 versijoje yra „Local Control“ – nauja valdymo parinktis organizacijoms, kurios tvarko duomenis savo pačių įrenginiuose, kad patenkintų unikalius norminius ir verslo reikalavimus. („PRNewsFoto“ / „Barracuda Networks, Inc.“)

Dėl paprastų sąrankos, konfigūravimo ir atkūrimo procedūrų, skirtų „sysadmin“, „Barracuda“ prietaisai sumažina jų darbo krūvį. Vartotojai pabrėžia galimybę automatizuoti kitaip reikalaujančias daug laiko reikalaujančias užduotis, pvz., Kad įrenginys atkurtų visą sistemą į virtualizuotą klasterį..

Rinkis sąmoningai

Mes kruopščiai sukūrėme atsarginius įrankius, kurie išsprendžia skirtingas būtinybes. Turėtumėte pasirinkti tą, kuris tinka kuo panašesnei į jūsų aplinką. Atminkite, kad galbūt tas, kuris geriau saugomas debesyje, ne taip gerai veikia pasenusiose sistemose, arba tas, kuris teikia programos lygio atsargines kopijas, nėra idealus pasirinkimas, kai reikia tik atkurti krūvą failų.

O gal tas, kuris visa tai daro, yra per brangus jūsų biudžetui. Tikimės, kad mes padėjome jums paaiškinti paveikslėlį, todėl jūs galite priimti geriausią įmanomą sprendimą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map