Galutinis „DevOps“ įrankių sąrašas

„Kurkite sistemą, o ne programinę įrangą“


„DevOps“ yra vienas didžiausių pastaruoju metu populiarių žodžių technologijų pasaulyje, nes jis suteikia didžiulę naudą organizacijai sutrumpinti programinės įrangos kūrimo gyvavimo ciklą..

Kas yra DevOps?

Nėra bendro apibrėžimo ar teisingo atsakymo į klausimą „Kas yra DevOps“.?

„DevOps“ nėra įrankis, technologija ar bet kokia sistema; tai daugiau filosofija ir koncepcija. Tai praktikos rinkinys, apjungiantis programinės įrangos kūrimą (vystymą) ir IT operacijas (operacijas), padedantis sutrumpinti sistemų kūrimo gyvavimo ciklą ir užtikrinti nuolatinį integravimą ir tiekimą užtikrinant aukštą programinės įrangos kokybę..

Jei esate pradedantysis, peržiūrėkite šį įvadinį įrašą arba apsilankykite internetiniame kurse – Daktaras absoliučiam pradedančiajam.

„DevOps“ pranašumai

 • Patobulintas bendradarbiavimas ir komunikacija
 • Greitesnis programinės įrangos ar produkto pristatymas
 • Nuolatinis išlaidų mažinimas
 • Patobulintas procesas
 • Greitesnis problemų sprendimas

„DevOps“ pasaulyje nėra vieno stebuklingo įrankio, kuris atitiktų visus poreikius. Tai yra tinkamo įrankio, atitinkančio organizacijos poreikius, pasirinkimas. Sužinokime apie juos.

„DevOps“ įrankiai


Dalykitės „Twitter“


Dalinkitės facebook’e


Dalytis el. Paštu

Planavimas & Bendradarbiavimas

JIRA

JIRA yra vienas iš populiariausių „Atlassian“ sukurtų projektų valdymo įrankių, naudojamų leidimams, klaidoms ir projekto stebėjimui. Tai leidžia vartotojui sekti projektą ir išduoti būseną. Be kitų „DevOps“ įrankių, tokių kaip „Jenkins“, jį galima lengvai integruoti su kitais „Atlassian“ produktais, tokiais kaip „Bitbucket“..

Lėtai

Lėtai yra „freemium Cloud“ pagrindu sukurtas bendradarbiavimo įrankis, leidžiantis komandos bendravimui ir bendradarbiavimui vienoje vietoje. Šis įrankis taip pat gali būti naudojamas dalintis dokumentais ir kita informacija tarp komandos narių. Tai taip pat galima lengvai integruoti su kitomis priemonėmis, tokiomis kaip GIT, Jenkins, JIRA ir kt.

Mastelis

Mastelis yra interneto konferencijų ir momentinio ekrano dalijimosi platforma. Galite priversti savo komandą prisijungti per garso ar vaizdo įrašą.

Nesvarbu, kokia yra jūsų komanda, „Zoom“ gali sutelkti iki 1000 gavėjų į internetinį susitikimą.

Clarizenas

Clarizenas yra bendradarbiavimo ir projektų valdymo programinė įranga, padedanti tvarkyti klausimų stebėjimą, užduočių valdymą ir projektų portfelio valdymą. Tai lengva pritaikyti ir joje yra patogi interaktyvi vartotojo sąsaja.

Asana

Asana yra mobilioji ir internetinė programa, skirta padėti komandoms efektyviai ir efektyviai organizuoti, sekti ir valdyti savo darbą. Jis naudojamas komandos kasdienėms užduotims sekti ir palaikyti pranešimus bei komunikaciją visoje organizacijoje.

Šaltinio kodo valdymas

SVN

SVN yra centralizuotas versijos ir šaltinio valdymo įrankis, kurį sukūrė „Apache“. Tai padeda kūrėjams išlaikyti skirtingas šaltinio kodo versijas ir išsaugoti visą pakeitimų istoriją.

Git

Git yra paskirstytos versijos kontrolės sistema, kuria siekiama greičio, duomenų vientisumo, palaikomų paskirstytų netiesinių darbo eigų. Be šaltinio kodo tvarkymo, jis taip pat gali būti naudojamas bet kurio rinkinio rinkinių pokyčiams sekti.

„Bitbucket“

„Bitbucket“ yra internetinė prieglobos platforma, kurią sukūrė „Atlassian“. „Bitbucket“ taip pat siūlo veiksmingą kodo peržiūros sistemą ir stebi kiekvieną kodo pakeitimą. Jį galima lengvai integruoti su kitais „DevOps“ įrankiais, tokiais kaip „Jenkins“, „Bamboo“.

„GitHub“

„GitHub“ yra kodų prieglobos platforma, skirta versijų kontrolei ir bendradarbiavimui. Jis siūlo visas „Git“ paskirstytos versijos kontrolės ir šaltinio kodo valdymo (SCM) funkcijas, be savo funkcijų.

Tai siūlo prieigos kontrolės ir bendradarbiavimo funkcijas, tokias kaip klaidų stebėjimas, funkcijų kūrimas & Projekto užklausa, užduočių valdymas ir kt.

Sukurkite

Skruzdėlytė

Apache skruzdėlynas yra „Java“ pagrindu sukurtas atvirojo kodo kūrimo ir diegimo įrankis. Tai palaiko XML failo formatą. Jame yra keletas integruotų užduočių, leidžiančių mums kaupti, surinkti, išbandyti ir paleisti „Java“ programas.

Mavenas

Mavenas yra pastatų automatikos įrankis, dažniausiai naudojamas „Java“ projektams. Jame yra XML failas, kuriame aprašomas kuriamas programinės įrangos projektas, jo priklausomybės nuo kitų išorinių komponentų ir modulių, kūrimo seka, katalogai ir kiti reikalingi papildiniai..

Grimas

Grimas yra „javascript“ komandinės eilutės įrankis, padedantis kurti programas ir padedantis kūrėjams automatizuoti pasikartojančias užduotis, tokias kaip kompiliavimas, vienetų testavimas, kodų šlifavimas ir patvirtinimas ir kt. Tai gera alternatyva tokiems įrankiams kaip „Make“ arba „Ant“..

Gradle

Gradle yra atvirojo kodo automatizavimo sistema, pagrįsta „Apache Maven“ ir „Apache Ant“ koncepcijomis. Jis palaiko tinkamą „Groovy“ programavimo kalbą, o ne XML konfigūracijos failą. Tai siūlo palaikymą didėjančioms versijoms, automatiškai nustatant, kurios versijos dalys yra atnaujintos.

Konfigūracijos valdymas

Lėlė

Lėlė yra atvirojo kodo konfigūracijos valdymo įrankis, naudojamas konfigūruoti, diegti ir valdyti daugybę serverių. Šis įrankis palaiko infrastruktūros kaip kodo sąvoką ir yra parašytas „Ruby DSL“. Tai taip pat palaiko dinamišką mašinų mastelio padidėjimą ir mažinimą pagal poreikį.

Virėja

Virėja yra atvirojo kodo konfigūracijos valdymo įrankis, kurį sukūrė „Opscode“, naudodamas „Ruby“ virtualių ar fizinių mašinų infrastruktūrai valdyti. Tai taip pat padeda valdyti sudėtingą infrastruktūrą skrydžio metu virtualiose, fizinėse ir debesų mašinose.

Galima

Galima yra atvirojo kodo IT konfigūracijos valdymas, programinės įrangos tiekimas, orkestravimo ir programų diegimo įrankis. Tai paprastas, bet galingas įrankis, skirtas automatizuoti paprastas ir sudėtingas daugiapakopes IT programas.

„SaltStack“

„SaltStack“ yra atvirojo kodo programinė įranga, parašyta python’e ir naudoja tiesioginį modelį komandoms vykdyti per SSH protokolą. Tai palaiko tiek horizontalų, tiek vertikalų mastelį. Tai palaiko YAML šablonus, kad būtų galima užrašyti bet kokius scenarijus.

„Terraform“

„Terraform“ yra atvirojo kodo įrankis, skirtas saugiai ir efektyviai kurti, keisti, įdiegti ir versijuoti infrastruktūrą. Tai naudojama esamiems ir populiariems paslaugų teikėjams bei pasirinktiniams vidaus sprendimams valdyti. Tai padeda apibrėžti infrastruktūrą konfigūracijoje / kode ir vartotojui leis lengvai atstatyti / pakeisti ir sekti infrastruktūros pokyčius..

Vagrant

Vagrant yra vienas iš populiariausių virtualių mašinų (VM) kūrimo ir tvarkymo įrankių. Jis turi lengvai naudojamą ir konfigūruojamą darbo eigą, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas automatizavimui. Tai padeda sutrumpinti kūrimo aplinkos sąrankos laiką, padidina gamybos paritetą.

Nuolatinė integracija

Jenkinsas

Jenkinsas yra vienas iš populiariausių atvirojo kodo „DevOps“ įrankių, palaikančių nuolatinę integraciją ir pateikimą per „DevOps“. Tai leidžia nuolat integruoti ir nuolat pristatyti projektus, neatsižvelgiant į tai, kokie platformos vartotojai dirba naudodamiesi įvairiais kūrimo ir diegimo vamzdynais. „Jenkins“ galima integruoti su keliais testavimo ir diegimo įrankiais.

„Travis CI“

„Travis CI“ yra „Cloud“ priglobta paskirstytoji nuolatinės integracijos platforma, naudojama kurti ir išbandyti projektus, esančius „GitHub“ ir „Bitbucket“. Jis sukonfigūruojamas pridedant YAML failą.

Tai galima nemokamai išbandyti atviro kodo projektams ir už privatų projektą – už tam tikrą mokestį.

Bambukas

Bambukas yra vienas iš populiariausių produktų, kuriuos „Atlassian“ sukūrė palaikyti sklandžią nuolatinę integraciją. Didžioji jo funkcionalumo dalis yra iš anksto sukurta, o tai reiškia, kad mums nereikia atsisiųsti skirtingų įskiepių, tokių kaip Jenkins. Tai taip pat palaiko sklandžią integraciją su kitais Atlassian produktais, tokiais kaip JIRA ir Bitbucket.

Hudsonas

Hudsonas yra nemokama programinė įranga, parašyta JAVA ir veikia servituto talpykloje, pavyzdžiui, „GlassFish“ ir „Apache Tomcat“. Tai suteikia galimybę suaktyvinti jūsų automatizavimo rinkinį bet kokiais atitinkamos Šaltinio valdymo sistemos, tokios kaip GIT, SVN ir kt., Pakeitimais. Taip pat teikia palaikymą visiems „maven“ ir „Java“ bazės projektams..

„TeamCity“

„TeamCity“ yra nuolatinė serverio integracija ir sukuria valdymo įrankį, kurį sukūrė „JetBrains“. Jis turi paprastą ir lengvai naudojamą vartotojo sąsają (UI) ir teikia kūrimo pažangą, detalizuoja visų ir konfigūracijų bei projektų kūrimo ir istorijos informaciją..

„CircleCI“

„CircleCI“ yra prieinamas kaip debesų ir vietoje esančių sprendimų, užtikrinančių nuolatinę integraciją, forma. Lengva ir greita paleisti ir palaikyti lengvas, lengvai skaitomas YAML konfigūracijas.

Nuolatinis saugumas

Snykas

Integruoti Snykas kūrimo cikle automatiškai surasti ir ištaisyti atvirojo kodo saugos spragas. Tai palaiko JS, .Net, PHP, NPM, jQuery, Python, Java ir kt. Ir gali būti integruota kodavimo, kodų valdymo, CI / CI, konteinerių ir diegimo srityse..

„Snyk“ gavo didžiausią atvirojo kodo pažeidžiamumų duomenų bazę.

„Netsparker“

„Netsparker“ automatiškai nuskaito jūsų paraišką dėl saugumo trūkumų ir pateikia įslaptintas ataskaitas, kurias galite įgyvendinti, kad galėtumėte imtis veiksmų pagal prioritetus. „DevOps“ saugos scenarijus būtų išnagrinėti naują įsipareigojimą ir pranešti apie klaidą tiesiai į stebėjimo sistemą, pvz., „Jira“ ar „GitHub“, ir iš naujo nuskaityti, kai tik jį nustatys kūrėjas. Matote, kad ji integruota kiekviename SDLC etape.

Testavimas

Selenas

Selenas yra populiariausias ir atvirojo kodo testavimo įrankis. Tai palaiko bandymų automatizavimą įvairiose naršyklėse ir valdymo įrenginiuose. Jį galima lengvai integruoti su testavimo valdymo įrankiais, tokiais kaip ALM, JIRA, taip pat su kitais „DevOps“ įrankiais, tokiais kaip „Jenkins“, „Teamcity“, „Bamboo“ ir kt..

„TestNG“

„TestNG“ yra atvirojo kodo testavimo sistema, sukurta ir įkvėpta „Junit“ ir „Nunit“. Jį galima lengvai integruoti su seleno žiniatinklio tvarkykle, norint sukonfigūruoti ir paleisti automatikos bandymo scenarijus. Tai taip pat generuoja skirtingas bandymų ataskaitas, tokias kaip HTML ar XSLT.

JUnit

JUnit yra atvirojo kodo testavimo sistema, kurią kūrėjai naudoja rašydami ir vykdydami pakartojamus bandymo atvejus. Tai palaiko skirtingas bandymų anotacijas, kuriomis bet kuris kūrėjas gali parašyti vientisą vieneto bandymo pavyzdį. Jį galima lengvai integruoti su kitomis „DevOps“ priemonėmis, tokiomis kaip „Jenkins“, „GIT“ ir kt.

Stebėjimas

Nagios

Nagios yra atvirojo kodo ir viena populiariausių nuolatinio stebėjimo įrankių. „Nagios“ padeda stebėti sistemas, programas, paslaugų ir verslo procesus „DevOps“ kultūroje. Tai įspėja vartotojus, kai kas nors nutinka netinkamai dėl infrastruktūros, ir įspėja juos taip pat, kai problema yra išspręsta.

Grafana

Grafana yra atvirojo kodo analizės platforma, skirta stebėti visą metriką iš infrastruktūros, programų ir aparatinės įrangos. Galite vizualizuoti duomenis, kurti ir bendrinti informacijos suvestinę, nustatyti įspėjimus ir bendradarbiauti. Galite surinkti duomenis iš daugiau nei 30 šaltinių, įskaitant „Prometheus“, „InfluxDB“, „Elasticsearch“, „AWS CloudWatch“ ir kt..

Sensu

Sensu yra atvirojo kodo stebėjimo įrankis, parašytas Ruby kalba, kuris padeda paprasčiau ir efektyviau stebėti serverius, paslaugas, programas, debesų infrastruktūrą. Tai lengva pakeisti, kad galėtume lengvai stebėti tūkstančius serverių.

Nauja relikvija

Nauja relikvija yra programinės įrangos analizės produktas, skirtas programos našumui stebėti (APM), teikiantis realiojo laiko ir tendencingus duomenis apie žiniatinklio programų našumą ir pasitenkinimo lygį, kurį su ja patiria galutiniai vartotojai. Tai palaiko operacijų sekimą iki galo ir rodo juos su įvairiomis spalvotomis diagramomis, grafikais ir ataskaitomis

Datadog

Datadog yra agentų pagrindu sukurta serverio metrikos priemonė. Tai palaiko integraciją su skirtingais interneto serveriais, programomis ir debesies serveriais. Jo prietaisų skydelio paslauga pateikia įvairius grafikus apie realiojo laiko stebėjimą visoje infrastruktūroje.

ELK

ELK yra trijų atvirojo kodo produktų, esančių „Elasticsearch“, „Logstash“ ir „Kibana“, kolekcija, kurią visus kuria, valdo ir prižiūri bendrovė „Elastic“. Tai leidžia vartotojams rinkti duomenis iš bet kurio šaltinio, bet kokio formato, tada ieškoti, analizuoti ir vizualizuoti tuos duomenis realiuoju laiku.

Debesų talpinimas

AWS

AWS yra „Amazon“ sukurta interneto prieglobos platforma, siūlanti lanksčius, patikimus, keičiamus, lengvai naudojamus, keičiamus ir ekonomiškus sprendimus. naudojant šią debesies platformą, mums nereikia jaudintis dėl IT infrastruktūros nustatymo, kurios nustatymas paprastai užima pakankamai laiko.

Azure

Azure yra „debesų kompiuterijos“ platforma, sukurta „Microsoft“ kurti, diegti, išbandyti ir valdyti programas ir paslaugas per pasaulinį savo duomenų centrų tinklą. „Microsoft Azure“ teikiamos paslaugos yra „PaaS“ (platforma kaip paslauga) ir „IaaS“ (infrastruktūra kaip paslauga)..

GSP

„Google Cloud“ yra visas „Google.it“ siūlomų viešųjų debesų prieglobos ir skaičiavimo paslaugų rinkinys, palaikantis platų skaičiavimo, saugojimo ir programų kūrimo paslaugų spektrą, kuriame naudojama „Google“ aparatūra.

Konteinerizavimas / Orkestravimas

Dokininkas

Dokininkas yra įrankis kurti, diegti ir paleisti programas naudojant konteinerius. Šis konteineris leidžia programuotojui supakuoti programą su visais jai reikalingais komponentais ir subkomponentais, tokiais kaip bibliotekos ir kitos priklausomybės, ir visa tai išsiųsti kaip vieną paketą. Šis darbas su laivo koncepcija ir važiuoti bet kur.

Kubernetai

Kubernetai yra atvirojo kodo talpyklų orkestravimo sistema, kurią iš pradžių sukūrė „Google“, o dabar ją prižiūri „Cloud Native Computing Foundation“. Jis naudojamas automatizuoti programų diegimą, mastelį ir valdymą. Jis veikia kartu su kitais konteinerių įrankiais, įskaitant „Docker“.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau išvardyti įrankiai padės jums nuvykti į „DevOps“ kelionę.

ŽENKLAI:

 • Dokininkas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map