Kaip naudoti domeno slapyvardį „G Suite“, skirtą „Gmail“

„G Suite“ „Google Cloud“ maitinamas yra fantastiškas mažoms įmonėms, siekiančioms bendrauti, saugoti, bendradarbiauti ir valdyti sprendimus.


Jei tvarkote savo svetainę bendras „cPanel“ priegloba, jums gali nereikėti jaudintis dėl el. pašto adresų, nes jie bus tvarkomi jų.

Tačiau jei priegloba vykdoma „Cloud“ ar VPS, tada jūs turite patys tvarkyti el. Laiškus. Pašto serverio nustatymas yra nėra lengva užduotis, ir būtų gera idėja tai atsisiųsti pašto paslaugų teikėjui, tokiam kaip „G Suite“, „Zoho Mail“, „Rackspace“, „Outlook“ ir kt..

Po kelių mėnesių perkėliau „Geek Flare“ į „Google Cloud Platform“ ir pradėjau naudoti „G Suite“ el. Laiškams siųsti / gauti.

„G Suite“ kaina nustatoma atsižvelgiant į kai kuriuos vartotojus, taigi, jei esate vienas savininkas ir jums reikia tik vieno el. Pašto, mėnesio išlaidos būtų 5 USD. Jūs galite gauti 20% IŠJUNGTA naudojant šį kuponą.

 • KAX36WQLCTLGNXD
 • 3C7UCX9LLMHCDX3

Geras dalykas, kurį „G Suite“ sužinojau pastaruoju metu, yra tai, kad jei jums priklauso keli domenai ir jums reikalingas panašus el. Paštas, tada galite naudoti domeno slapyvardį nieko papildomai nemokėdamas.

Pvz .: jei jums priklauso abc.com, xyz.com, example.com ir jums reikalingas el. Paštas visuose domenuose, tokiuose kaip [apsaugotas el. paštu], [apsaugotas el. paštu], [apsaugotas el. paštu]

Naudodami domeno slapyvardį jūs ne tik sutaupysite išlaidas, bet ir laiką, prisijungdami prie individualios el. Pašto konsolės, kad skaitytumėte / rašytumėte el. Laišką.

Visus atitinkamus domeno el. Laiškus galite rasti vieno pašto prisijungimo pultas. Jei esate vienas vartotojas, turintis kelis domenus, domeno slapyvardžio sprendimas skamba nepriekaištingai.

Aš turiu tris domenus ir maniau, kad turėčiau išleisti 15 USD per mėnesį (5 USD už domeną / vartotojas), bet ne daugiau dėl domeno slapyvardžio.

Kaip pridėti domeno slapyvardį „G Suite“?

 • Viršuje spustelėkite „Pridėti domeną arba domeno slapyvardį“
 • Pasirinkite „Pridėti $ domeno pavadinimo domeno slapyvardį“.
 • Įveskite domeno slapyvardį ir spustelėkite „Tęsti ir patvirtinti domeno nuosavybę“.

Tai užtruks keletą sekundžių, ir jūsų paprašys patvirtinti domeno nuosavybę vienu iš šių būdų.

 • Pridėti TXT įrašą
 • HTML žyma
 • HTML failo įkėlimas
 • Google analizė

Išsirinkite sau patogų. Aš norėčiau pridėti TXT įrašą, nes tai nesunku.

Patvirtinę gausite sveikinimo pranešimą apie sėkmę. Spustelėkite Tęsti

Per pagrindinį meniu dar kartą eikite į „Domains“ ir pastebėsite, kad naujai pridėta svetainė yra patikrinta, tačiau „Google“ rekomenduoja pridėti MX įrašus.

Spustelėkite „Nustatyti„ Google MX “įrašus“ ir vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas pridėkite MX įrašą savo domeno registratoriui.

MX serverio adresas
Prioritetas
ASPMX.L.GOOGLE.COM.1
ALT1.ASPMX.L.GOOGLE.COM.5
ALT2.ASPMX.L.GOOGLE.COM.5
ASPMX2.GOOGLEMAIL.COM.10
ASPMX3.GOOGLEMAIL.COM.10

Pastaba: gali prireikti šiek tiek laiko, kol MX įrašas bus platinamas visame pasaulyje, atsižvelgiant į domenų registratorius.

Šauniai padirbėta! Jūs sėkmingai pridėjo jūsų papildomą domeną „G Suites“ kaip slapyvardį el. laiškams siųsti ir gauti.

Testuokite siųsdami el. Laišką į savo naujai pridėtą domeną, ir jūs pastebėsite, kad el. Pašto adresas pasiekiamas jūsų pradiniame domeno el. Laiške.

Kaip siųsti el. Paštą iš slapyvardžio domeno?

Pagal numatytuosius nustatymus, kai pridėsite slapyvardžio domeną, gausite el. Laiškus apie tai, tačiau jei jums reikėjo siųsti el. Paštą iš slapyvardžio domeno, tada atlikote šią konfigūraciją.

Prisijunkite prie pradinio domeno el. Pašto

Spustelėkite Krumpliaračio piktograma dešinėje viršuje ir eik į nustatymai

Eiti į sąskaitos skirtukas

Spustelėkite „Pridėti kitą el. Pašto adresą“ skiltyje Siųsti el. Laišką kaip

Pastaba: kai bandžiau aukščiau, gavau šią klaidą, todėl nesu tikras, ar tai tik aš. Bet kokiu atveju, jūs galite pataisyti tai, ką padariau žemiau, jei tik jums tai pavyktų.

Funkcija neįgalinta.
Siunčiant turite siųsti per SMTP serverius. Tačiau ši funkcija jūsų paskyroje negalima. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su domeno administratoriumi.

Kaip ištaisyti klaidą „Funkcija neįgalinta“?

Darant prielaidą, kad vis dar esate prisijungę prie „G Suite Admin“ konsolės

 • Eiti į programą >>  „G Suite“ >> „Gmail“ >> Pažangūs nustatymai (tiesioginis ryšys)
 • Slinkite žemyn ir ieškokite „Leisti vartotojui išeiti šliuzai“.

 • Pažymėkite žymimąjį laukelį ir išsaugokite konfigūraciją

Tai turėtų padaryti apgaulę. Pabandykite dar kartą pridėti el. Pašto adresą, ir jis turėtų veikti.

Tai viskas! Dabar galite siųsti ir gauti el. Laišką iš savo slapyvardžio domeno.

Manau, kad tai yra nuostabi savybė žmonėms, kurie turi daugkartinis domenai ir valdomas vieno asmens. Tai padės sutaupyti išlaidų, o visi el. Laiškai bus tvarkomi naudojant vieną prisijungimo / konsolės funkciją.

Jei dar ne, pabandykite „G Suite“ pamatyti, kaip ji veikia. Nepamirškite naudoti aukščiau esančio kupono kodo 20% nuolaida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map