Počítač tak pomaly? Tieto prémiové optimalizátory systému Windows vám pomôžu

Práca na pomalom počítači je frustrujúca; vaše programy neustále padajú, obrazovka mrzne a podobne. Nekonečné čakanie na zastavenie otáčania kurzora sa stáva stálou záležitosťou.


Spomínate si na rýchlosť svojho počítača, keď ste ju prvýkrát kúpili doma?

Používa sa na vykonávanie všetkých úloh vo flashi, čo šetrí čas a umožňuje vám vychutnať si prácu. Ale postupom času sa jeho výkon a rýchlosť začali pomaly zvyšovať ako slimák.

Aký je skutočný dôvod, prečo sa stolný počítač alebo notebook so systémom Windows po chvíli spomalí?

Za zhoršenie zdravia vášho počítača, ktoré má vplyv na jeho celkovú výkonnosť, je zodpovedný celý rad dôvodov. Najväčším z nich je nadmerné používanie. Mnoho ľudí na celom svete používa svoje počítače každý deň, vďaka čomu je systém preplnený programami, súbormi, kľúčmi registra, hudbou, videami a mnohými ďalšími..

Operačný systém vášho počítača spravuje všetky zdroje vrátane pamäte, kapacity spracovania a miesta na disku. K spomaleniu výkonu a rýchlosti teda prispieva niekoľko vecí, napríklad:

 • Naplnenie miesta na disku (SSD alebo HDD)
 • Dochádza pamäť RAM s náhodným prístupom
 • Veľký počet spúšťacích programov a programov na pozadí
 • Fragmentovaný alebo starý pevný disk
 • Nedostatok aktualizácií v ovládači alebo systéme Windows
 • Vírus alebo škodlivý softvér
 • Používanie vizuálnych prvkov a špeciálnych efektov
 • Použitie toľkých doplnkov v prehliadači
 • Možnosť kryptombinácie

Preto sa váš počítač spomaľuje dostatočne významne, aby vás zbláznil. Teraz môžete byť nútení premýšľať o kúpe nového počítača.

Ale počkajte, robíte rozhodnutie tak skoro?

Skôr ako začnete s počítačom zaobchádzať ako so stratenou príčinou, zvážte použitie optimalizačného softvéru.

Čo je to PC Optimizer?

Ako už názov napovedá, optimalizátor je aplikácia, ktorú môžete použiť na zlepšenie výkonu počítača optimalizáciou jeho rôznych aspektov. Softvér obsahuje štandardné funkcie, ako sú čistič disku, automatický optimalizátor, defragmentátor disku, čistič registrov atď., Ktoré spoločne pracujú na vašom počítači na identifikácii nepotrebných vecí a ich eliminácii.

Automatická funkcia softvéru uľahčuje proces a šetrí čas a zároveň zabraňuje akýmkoľvek závažným chybám, ktoré sa môžu vyskytnúť, ako napríklad modrá obrazovka smrti, ako v prípade manuálnej optimalizácie..

Ako funguje počítačový optimalizátor?

Nástroj na optimalizáciu počítača zvyšuje výkon vášho počítača bez toho, aby bol ohrozený. Pomáha udržiavať počítač čistý a zabezpečený vykonaním viacerých činností:

 • Odstráni nepotrebné súbory a programy
 • Vyčistí register PC
 • Odstraňuje malware, chyby a vírusy
 • Opravuje systémové chyby
 • Detekuje hardvérové ​​súčasti na výmenu
 • Ovláda spúšťacie programy

Pozrime sa na dôležitosť softvéru na optimalizáciu.

Cenovo dostupné

Investovanie obrovských dolárov do nového počítača je skutočne drahá dohoda. Aj keď uvažujete o inovácii jeho častí, bude vás to stáť veľa, pretože procesory, pevné disky a grafické karty sú drahé.

Na druhej strane sú PC optimalizátory cenovo dostupné. Preto je lepšie využívať softvér za relatívne oveľa nižšiu cenu.

Jednoduché nastavenie

Na nastavenie softvéru na optimalizáciu počítača stačí tento program stiahnuť, nainštalovať a spustiť. Všetko je možné za pár minút.

Rýchlejšie riešenie problémov

Celý proces je rýchly, od odhalenia problémov s hardvérom alebo softvérom vášho počítača až po ich riešenie. Stále pracuje na udržaní výkonu systému na najvyššej úrovni.

Vstavaná podpora

Mnoho optimalizátorov PC prichádza so zabudovanou podporou, ktorá vám pomôže, keď narazíte na problémy pri optimalizácii systému. Môžete tiež využiť ich pomoc, aby ste pochopili presný dôvod, prečo je rýchlosť pomalá. Stačí im zavolať a položiť svoje otázky a vyhľadať ich špecializovanú pomoc.

Teraz sa pozrime na niektoré z najlepších počítačových optimalizátorov, ktoré vám pomôžu znovu dosiahnuť ten ohromujúci zážitok z používania.

Avast Cleanup

Avast je známe v oblasti zabezpečenia systému. Avast Cleanup je ďalším pôsobivým produktom tejto značky na jemné doladenie, čistenie a zrýchlenie vášho počítača. Aktualizuje tiež vaše aplikácie okrem riešenia problémov so systémom.

Patentovaná technológia Avast Cleanup dokáže vyriešiť všetko, čo spomaľuje váš systém odstránením zabudnutých programov a bloatware a prepnutím aplikácií do režimu spánku. Identifikuje odtoky výkonu, ktoré ich zastavia bez toho, aby ste museli zasahovať do systému alebo odinštalovať aplikácie.

Aplikácie alebo programy, ktoré nepoužívate, môžu zistiť nepotrebné programy na detekciu programov a povesť v cloude. Ak ich nechcete odinštalovať, nástroj môže tieto programy umiestniť do karantény, aby ste sa mohli rozhodnúť neskôr.

Skenovaním počítača od špičky až k päte môže Avast Cleanup odstrániť gigabajty nevyžiadaných súborov nahromadených z Windows, 200+ aplikácií a 25+ prehliadačov vrátane prehliadačov Chrome, Firefox, Internet Explorer atď. , inštalačné súbory, staré zálohy a dočasné súbory.

Prostredníctvom automatickej údržby môže nástroj pravidelne odstraňovať nevyžiadané súbory, pričom eliminuje poškodené skratky a register. Pomocou softvéru Updater môže pravidelne aktualizovať vaše aplikácie a programy, aby vás ochránil pred zlyhaniami, chybami a zraniteľnosťou zabezpečenia. Avast Cleanup tiež vyladí vaše akčné centrum a dashboard, aby poskytoval rýchly výkon.

Zrýchlenie systému Pro

So 40 prémiovými nástrojmi na optimalizáciu, Zrýchlenie systému Pro od Avira automaticky čistí neporiadok a automaticky vyradí váš počítač, aby sa maximalizoval jeho výkon. Ponúka celkom jednoduché usporiadanie a rozhrania, takže ich môžete ľahko používať bez zámeny a jasne ukazuje výsledky.

Softvér identifikuje problémy a zraniteľné miesta, ako sú systémová vyrovnávacia pamäť, nevyžiadaná internet, dočasné súbory, nechcené údaje atď., Ktoré vás držia späť. Môžete ich všetky odstrániť jediným kliknutím. Umožňuje tiež nastaviť automatické čistenie každý týždeň.

Je to defragmentácia a vyladenie disku, aby sa zvýšil výkon, zatiaľ čo jeho nástroj Startup Optimizer výrazne skracuje dobu zavádzania. Jeho Optimalizátor v reálnom čase tiež môže vylepšiť používateľské prostredie. Týmto softvérom je možné vyčistiť digitálne stopy na zabezpečenie vášho súkromia. Výsledkom je rýchlejšie načítanie stránky, streamovanie videa a ďalšie, čím sa zlepší online zážitok.

Systém Speedup Pro dokáže vyčistiť všetky problémy s registrom z počítača ich hĺbkovou analýzou. Šetrí tak váš počítač pred haváriami, zamrznutím obrazovky a mnohými ďalšími problémami. Tento nástroj ponúka úplné automatické čistenie, kde môžete nastaviť požadovaný cieľ, napríklad 5 GB nežiaducich súborov. Keď sa tento limit dosiahne, softvér ho automaticky vyčistí. Upozornenia môžete tiež prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Ušetrite energiu prostredníctvom režimov napájania, zabezpečte osobné údaje pomocou stierača disku, natrvalo vymažte citlivé informácie a ľahko šifrujte údaje – to všetko so systémom Speedup Pro. Ak ste milovníkom hry, softvér vám môže poskytnúť plynulý herný zážitok uvoľnením zdrojov a deaktiváciou redundantných procesov..

Pokročilé SystemCare

Chcete, aby váš počítač vykonával postup tak, ako keď bol nový?

Advanced SystemCare Pro by IObit vám môže pomôcť využiť skutočný potenciál. Podporuje Windows 10/8/7 / Vista / XP a je celkom cenovo dostupný a ľahko použiteľný.

Zažite 300% rýchlejšiu rýchlosť prehliadania optimalizáciou nastavení prehliadača. Tento nástroj tiež ponúka hlbšie čistenie vášho počítačového registra a uvoľňuje miesto. Vzhľadom na zvyšujúci sa počet počítačových trestných činov v súčasnosti softvér používa na zabezpečenie vašich údajov pokročilé technológie zabezpečenia a ochrany osobných údajov.

Softvér vymaže stopy online, zakrýva digitálne odtlačky prstov, blokuje tajný prístup a ešte viac, čím chráni vaše súkromie a povesť. Ponúka tiež o 200% rýchlejšie spustenie počítača, blokuje škodlivé činnosti, proaktívne zisťuje a blokuje potenciálne bezpečnostné medzery.

Niektoré z funkcií, ktoré ponúka, sú:

 • Defragmentácia pevného disku
 • Automatické čistenie RAM na ukončenie nepoužitých procesov a programov
 • Plánovaná starostlivosť o auto
 • Monitorovanie stavu systému v reálnom čase
 • Aktualizácia programu jedným kliknutím
 • FaceID na automatické zachytenie votrelcov

Vyladenie počítača

Diagnostikujte výkon počítača pomocou Vyladenie počítača od spoločnosti Bitdefender, aby sa zabezpečilo jeho dobré zdravie. Môže dôkladne prehľadať počítač a skontrolovať oblasti, ktoré si vyžadujú vylepšenia na odstránenie nežiaducich a zastaraných aplikácií spolu so zvyškami a dočasnými súbormi..

Po vyhodnotení problémov ich nástroj inteligentne opraví, aby si zachoval svoju výkonnosť. Aplikáciou prispôsobených vylepšení to môže optimalizovať váš počítač. Okrem odstránenia problémov so spúšťaním systému Windows a chýb ovládačov ich môže tiež aktualizovať. Kontroluje tiež integritu systému Windows, aby zabránil jeho nesprávnemu fungovaniu.

Počítačové vyladenie môžete používať v systéme Windows 10 / 8.1 / 8/7 a vychutnať si nepretržitú funkčnosť vášho počítača. Ak máte nejaké problémy s používaním softvéru, môžete zavolať svojim špecializovaným podporným technikom, aby vám pomohli 24/7.

Systémový mechanik

Využite odbornú pomoc System Mechanic Pro od Iolo s patentovanou technológiou šitou na dosiahnutie maximálneho výkonu, rýchlosti, stability a sily.

Tento nástroj ponúka dva typy režimov skenovania – Deep Scan a Quick Scan. Spustite hĺbkovú kontrolu, aby ste mohli analyzovať kritické problémy vo vašom systéme a opraviť ich, zatiaľ čo problémy s rýchlou kontrolou v registri, nevyžiadané súbory, bezpečnostné chyby, oneskorenia pri spustení atď..

Vylepšený systémový štít je antivírusový program s certifikátom VB100, ktorý eliminuje potenciálne hrozby detekovaním škodlivého softvéru a monitorovaním správania. Podobne Enhanced DriveScrubber chráni súkromie vašich citlivých údajov ich trvalým odstránením a vylepšené vyhľadávanie & Obnovenie sa používa na získanie akýchkoľvek stratených údajov, ktoré ste mohli omylom odstrániť z počítača.

System Mechanic Pro dokáže identifikovať 30 000+ rôznych problémov a opraviť ich pomocou inteligentných živých aktualizácií Iolo Labs, aby bol váš systém bez chýb a stabilný. Okrem toho automaticky zvyšuje rýchlosť RAM, pevného disku, internetu a CPU pri spúšťaní aplikácií. Výsledkom je, že si môžete vychutnať rýchlejšie sťahovanie, menej ukladania do vyrovnávacej pamäte, rýchlejšie načítanie stránky, plynulejšie hranie hier a streamovanie videa vo vysokej kvalite..

CleanMyPC

Už vás nebaví čakať nekonečne pri streamovaní videa alebo zavádzaní vášho počítača?

Odľahčite zaťaženie počítača pomocou CleanMyPC autor: MacPaw. Tento počítač nevyhnutne funguje efektívne skenovaním nevyžiadaných súborov a iných problémov, aby sa zvýšil jeho výkon a aby boli vaše dáta v bezpečí. Na optimalizáciu rýchlosti tento nástroj vyčistí súbory registra vo vašom počítači.

Multi Uninstaller CleanMyPC vám umožňuje odstrániť nechcené aplikácie naraz a dokonca eliminuje ich zvyšky, ktoré veľa softvéru prehliada. Zobrazuje tiež všetky autorun položky spolu v jednom zozname; stačí ich vypnúť jediným kliknutím. Týmto spôsobom by sa spustenie systému Windows nespomalilo.

Jasne zobrazuje doplnky a rozšírenia používané vo vašom počítači, ktoré vám pomôžu nájsť tie, ktoré už nepotrebujete. Z tohto dôvodu môžete znížiť zbytočné zaťaženie systému odstránením, čím ušetríte čas. Vďaka funkcii dlhodobého spánku sa na disku hromadí gigabajty a tento softvér ich môže vyčistiť ako profesionálny!

Aby ste sa postarali o svoje súkromie, tento softvér prehľadá váš prehliadač, aby zhromaždil celú online aktivitu na jednom mieste. Nemusíte preto manuálne prejsť na nastavenia a naďalej mazať súbory cookie a ďalšie údaje; stačí kliknúť. Podobne, kvôli bezpečnosti, CleanMyPC natrvalo vymaže vaše súbory a ďalšie údaje, čo je pre kohokoľvek nemožné ich obnoviť.

CCleaner

Teraz prichádza slávny, o ktorom ste možno počuli!

Zlepšite a udržujte zdravie svojho počítača jeho optimalizáciou CCleaner. Ponúka novú funkciu – Kontrola stavu počítača, ktorá analyzuje váš počítač a potom odporúča rýchle riešenia. Okrem toho automaticky aktualizuje a vyladí váš počítač kvôli rýchlejšiemu výkonu a zvýšenej bezpečnosti.

Nedovoľte, aby sa vaše staré a zastarané aplikácie stali bezpečnostným rizikom, pretože počítačoví zločinci sledujú príležitosti ako jastrab. Pomocou aplikácie CCleaner automaticky aktualizujte svoje aplikácie a uzavrite všetky možné medzery v zabezpečení. Tento nástroj je veľmi jednoduchý na používanie a uľahčuje čistenie jedným kliknutím a optimalizuje počítač za pár sekúnd.

Ak chcete sledovať vaše správanie, webové stránky a inzerenti nechávajú na vašom počítači súbory cookie, ktoré prispievajú k spomaleniu systému. S CCleaner môžete odstrániť všetky tieto cookies spolu s históriou vyhľadávania, aby ste uvoľnili miesto a chránili svoje súkromie. Zabraňuje tiež zlyhaniam pri čistení registra a zaplňovaných chybách. Môžete rýchlo vypnúť ďalšie programy a užiť si rýchle spustenie.

Glary Utilities Pro

vplyv Glary Utilities Pro získať kompletný balík automatizovanej starostlivosti o systém, ochrany súkromia a vyčistenia registra. Ponúka viac ako 20 systémových pomôcok, ktoré môžu zlepšiť výkon počítača. Ak chcete zistiť problémy so systémom, dôkladne prehľadá váš počítač a problémy vyrieši o 800% rýchlejšie.

Či už používate nový alebo starý systém, Glary Utilities Pro ho môže vyčistiť a optimalizovať, pretože je kompatibilný s rôznymi verziami Windows. Šetrí váš počítač pred zamrznutím, zlyhaním a chybami a zvyšuje výkon pomocou pokročilých technológií. Má jednoduché ovládanie a jednoduché užívateľské rozhranie.

Prestaňte sa obávať o bezpečnosť a súkromie vašich údajov, pretože tento nástroj má tieto citlivé aspekty pokryté použitím štandardných bezpečnostných opatrení na ochranu škodlivých aktivít. Ponúka monitor spywaru na zachovanie ochrany osobných údajov.

Clean Master pre PC

Získajte odbornú pomoc od Clean Master pre PC využívať výkonné čistenie systému a zároveň získať vynikajúcu ochranu súkromia. Tento nástroj, kompatibilný s Windows 10/9/7 / XP, využíva sofistikované technológie na skenovanie viac ako 1000 programov. Vyčistite zvyškové súbory a uvoľnite miesto jedným kliknutím.

Jeho robustné opatrenia na ochranu súkromia môžu odstrániť šesť rôznych typov rizík ochrany osobných údajov v systéme. Môže tiež zabrániť votrelcom vkradnúť sa do citlivých údajov alebo nasadiť škodlivý softvér. Tento nástroj môže inteligentne odstrániť nebezpečné záznamy prehľadávania pomocou svojho atribútu proti útokom.

Rozlúčte sa s častým otáčaním kurzora a oneskorením systému a zažite optimalizovaný systém. Softvér zastavuje nechcené programy a zrýchľuje čas zavádzania, aby poskytoval nepretržitý zážitok. Program Driver Booster, ktorý sa narodil v snahe vyriešiť problémy s ovládačmi PC, môže skenovať a opraviť viac ako 5 miliónov ovládačov a zariadení.

Automatické čistenie prehľadávača po zatvorení prehľadávača vymaže vaše stopy po ochrane osobných údajov, aby ste sa vyhli sledovaniu.

Systweak

Vylepšite výkon systému Windows a vyčistite pevný disk pomocou Pokročilý systémový optimalizátor od Systweak. Tento výkonný softvér odstraňuje zastarané súbory a nevyžiadanú poštu z počítača, čím zvyšuje rýchlosť a umožňuje rýchlejšie načítanie a odozvu. Je kompatibilný s Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista pre 64 a 32 bit.

Pre lepšiu rýchlosť čítania a alokáciu údajov defragmentuje pevné disky a optimalizuje disk. Počas spúšťania pravidelne kontroluje úložný disk, aby sa predišlo neočakávaným spomaleniam a zlyhaniam. Softvér tiež zobrazí všetky uložené údaje, ktoré zaberajú miesto na disku.

Aplikácia Advanced System Optimizer detekuje škodlivé súbory, ako sú spyware, malware, trójske kone, atď. A odstráni ich skôr, ako sa to dotkne vášho systému. Chráni tiež vaše súkromie odstránením súborov cookie a histórie prehliadača. Ponúka pokročilou technológiu na bezpečné odstránenie vašich súborov natrvalo. Svoje dôležité súbory môžete tiež šifrovať pomocou hesla na riadenie prístupu.

Vychutnajte si nepretržité hry s optimalizátorom hry, voľnou pamäťou RAM, ktorá zvyšuje výkon, sťahuje a inštaluje aktualizácie ovládačov. Zálohujte dôležité údaje vrátane zvukových a obrazových súborov, dokumentov, fotografií atď. A obnovte stratené údaje, aj keď boli naformátované alebo vymazané.

záver

Váš počítač má rovnako ako iné stroje uľahčiť váš život. Ak z toho chcete získať slušný výkon, investujte do jej pravidelnej údržby. Vymažte všetky tieto chyby, chyby a nechcené programy, ktoré preplývajú ukladací priestor v počítači pomocou vyššie uvedených nástrojov na optimalizáciu systému Windows, aby ste mohli znova zažiť rýchlejší a vynikajúci výkon.!

Tagy:

 • windows

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map