7 dôvodov, prečo si vybrať reakciu pôvodnú pre vývoj mobilných aplikácií

React Native je úžasný nástroj na vývoj mobilných aplikácií s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý vytvorili Facebook a komunita. Môžete vytvárať aplikácie pre Android a iOS pomocou rámca.


Vytvorenie aplikácie pomocou natívnych jazykov, ako je Java, Objective-C a C #, bude vyžadovať veľa času. A ak si najmete odborníka v týchto jazykoch, bude vás to stáť majetok.

Čo teda v tejto situácii môžete urobiť?

Môžete radšej Reagujte natívne na vytvorenie ďalšej mobilnej aplikácie pre vaše podnikanie.

Ako vidíte z nižšie uvedenej tabuľky, globálny záujem o React Native sa zvyšuje.

Prečo sa však v posledných rokoch o tento rámec zaujíma čoraz viac ľudí?

Je to jednoducho preto, že sa jedná o výkonný nástroj na vývoj mobilných aplikácií pre rôzne platformy, ktorý vám umožňuje veľmi rýchlo vytvárať vysoko kvalitné mobilné aplikácie.

Poďme zistiť, prečo si vybrať vývoj reagujúcich na vývoj mobilných aplikácií.

Úžasný výkon

Zdroj – simform.com

Nemusí to byť tak rýchle ako skutočne natívne aplikácie, ktoré sú vytvorené s pôvodnými jazykmi, ako je Java, Objective-C a C #. Dosiahnete však takmer natívny výkon, pretože vám poskytne natívne súčasti, ako napríklad Obrázok, Zobraziť a Text.

Mobilná aplikácia založená na React Native nie je HTML5, hybridná ani mobilná webová aplikácia. Ide skôr o skutočnú mobilnú aplikáciu.

Výkon svojej aplikácie React Native môžete posunúť na ďalšiu úroveň optimalizáciou aplikácie pomocou natívneho kódu. Áno, React Native vám umožňuje používať aj natívny kód. Ak chcete dosiahnuť maximálny výkon, môžete v aplikácii vytvoriť niektoré funkcie pomocou natívneho kódu a niektoré funkcie s React Native.

Bohaté používateľské rozhranie

React Native vám umožňuje vytvárať jedinečné, pútavé používateľské rozhrania pomocou vopred vytvorených deklaratívnych komponentov, ako sú Picker, Button, Slider, Switch atď. Môžete si tiež vytvoriť vlastné komponenty TouchableNativeFeedback a TouchableOpacity. K dispozícii je veľa komponentov určených pre systémy iOS a Android, ktoré umožňujú efektívne fungovanie mobilných telefónov so systémom Android a iOS.

ex:

  • iOS – ActionSheetIOS, AlertIOS, DatePickerIOS, ImagePickerIOS, ProgressViewIOS, PushNotificatoinIOS, SegmentedControlIOS, atď..
  • Android – DatePickerAndroid, ZásuvkaLayoutAndroid, PovoleniaAndroid, ProgressBarAndroid, TimePickerAndroid, ToastAndroid, Panel s nástrojmiAndroid, ViewPageAndroid atď..

Rýchly vývoj aplikácií

React Native vám poskytuje komponenty pre text, obrázok, vstup z klávesnice, posúvateľné zoznamy, lištu postupu, animácie, schránky, prepojenie atď. Tieto komponenty výrazne urýchľujú proces vývoja aplikácií a funkcia Hot Reloading vám tiež ušetrí veľa času, pretože vám umožní znova načítať aplikáciu bez prekompilovania celého kódu..

Reagujte natívne knižnice, napr Redux (na spracovanie stavu aplikácie) a Úžasný reagujúci pôvodný (zoznam komponentov a ukážky) vám tiež pomôže rýchlejšie dokončiť vývoj mobilných aplikácií.

Vývojové nástroje ako nuklid na písanie kódu, jóga pre usporiadanie budov, hliadka – na monitorovanie chýb a havárií a – Reagujte vývojárske nástroje vďaka ladeniu je vývojový proces React Native oveľa jednoduchší a rýchlejší. Medzi ďalšie skvelé nástroje React Native patria Kód VS, Zapáliť, expo, a Bugsnag.

Vývoj na viacerých platformách

Kód raz, použite ho všade. Ušetrite čas a peniaze vytvorením aplikácií pre rôzne platformy. Majte však na pamäti, že stále musíte vykonať určité úpravy špecifické pre platformu.

Silná podpora Spoločenstva

Viac ako 2 000 prispievateľov s viac ako 85 000 hviezdami GitHub.

Spoločnosti ako zásobník volaní, Softvérové ​​sídlo, Microsoft, a Nekonečná červená prispeli k tomuto rámcu. Na stránkach ako napríklad nájdete veľa reagencií a knižníc vytvorených komunitou vývojárov JS.coach a Native Directory.

Získajte pomoc StackOverflow, reddit alebo Codementor. Vždy nájdete niekoho, kto vám pomôže. Môžete tiež získať pomoc od Komunita Reactiflux Discord, Reagovať Native Facebook Group, a Reagujte na komunitu natívneho spektra.

Ľahko sa učí

Nižšie nájdete štýl kódovania z programu Hello World. Nasledujúci príklad kódu môžete ľahko pochopiť, ak poznáte základy jazyka JavaScript a React.

import React, {Component} from ‘React’;
importovať {Text, View} z ‘rea-native’;

exportovať predvolenú triedu HelloWorldApp rozširuje komponent {
render () {
návrat (

Ahoj, svet!

);
}
}

oficiálne dokumenty sú priateľské pre začiatočníkov a majú príklady kódu. Okrem oficiálnej dokumentácie môžete vyskúšať aj nasledujúce postupy.

Na miestach, ako je napríklad, získate užitočné informácie týkajúce sa reakcie na domorodce stredná, DevTo, Reagovať na pôvodný blog, a Reagujte na natívnu stránku Twitteru.

dôveryhodnosť

Populárne mobilné aplikácie, ako sú Facebook, F8, Facebook Ads Manager, Instagram, Skype, Bloomberg, Discord, Tesla, Airbnb, Chop, Artsy, Walmart a Vogue, použili tento rámec..

To hovorí veľa!

Zápory

Všetko má svoje výhody i nevýhody. Nie je to tak?

Hovoril som o mnohých pozitívnych aspektoch React Native. Má však niekoľko problémov, ako je veľká veľkosť aplikácie, vytečenie pamäte v aplikáciách Android kvôli zbytočným procesom, ktoré bežia na pozadí, pomalé spúšťanie aplikácií z dôvodu niektorých závislostí atď. Tieto problémy však môžete do určitej miery vyriešiť a spravovať.

Veľkosť aplikácie môžete znížiť znížením počtu knižníc a komponentov použitých v aplikácii. Môžete tiež komprimovať obrázky a optimalizovať prostriedky aplikácie tak, aby sa zmenšila veľkosť aplikácie.

Problém s vynechaním pamäte v aplikácii pre Android môžete vyriešiť pomocou posúvacích zoznamov, ako sú SectionList, FlatList a VirtualList. Nepoužívajte ListView na odstránenie únikov pamäte. Ak chcete vyriešiť problém pomalého spustenia aplikácie, musíte znížiť počet závislostí v aplikácii a musíte používať komponenty, ktoré fungujú veľmi dobre..

Záverečné myšlienky

Ak sa podrobne pozriete na výhody a problémy produktu React Native, môžete pochopiť, že výhody tohto rámca výrazne prevažujú nad nevýhodami. Problémy, ktoré zistíte, nie sú veľké. Nevýhody tohto rámca sú zanedbateľné, pretože výhody, ktoré získate, sú veľmi vzrušujúce a nesmierne úžasné.

Jednoduchá komunikácia medzi React Native a natívnym publikovaním bez námahy v obchode Google Play Store, schopnosť vytvárať zariadenia pre televíziu a integrácia s existujúcimi aplikáciami sú niektoré ďalšie zaujímavé funkcie a výhody, ktoré prináša tento moderný nástroj na vývoj mobilných aplikácií..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map