10 greito įkrovimo universalių „WordPress“ temų

Puslapio įkėlimo laikas yra gyvybiškai svarbus bet kurios svetainės naudotojų patirties veiksnys.


Search variklių reitingai yra aiškiai pagrįsti svetainės įkėlimo greičiu.

47 proc. procentų vartotojų tikisi, kad interneto puslapis bus įkeltas per 2 sekundes ar mažiau. 40% žmonių apleidžia internetinę svetainę įkelti daugiau nei 3 sekundes. Be to, jei atsakymas į puslapį vėluoja 1%, konversijos gali sumažėti 7%.

Temų yra tūkstančiai, tačiau tik kelios iš jų yra tinkamai optimizuotos SEO, vartotojo patirtis ir yra lengvos. Aš išbandžiau šimtus temų ir radau, kad šios yra gerai užkoduotos ir įkeliamos mažiau nei per 3 sekundes. Aš naudojau „Pingdom“ įrankius, tačiau yra daugybė įrankių, skirtų patikrinti svetainės įkėlimo laiką.

Rasime kitą jūsų WP temą …

Astra

2017 m. Pradėta gaminti „Astra“ dėl unikalių savybių greitai tapo mėgstamiausia tarp tinklaraštininkų ir verslo svetainių savininkų. „Proto audros“ jėga ją sukūrė; įmonė, orientuota į „WordPress“ plėtrą.

Astra yra laisvoji tema, į kurią įkelta visa krūva „WordPress“ gėrybių, leidžiančių vienu mygtuko paspaudimu sukurti ir tobulinti svetainę.

Vienas reikšmingiausių „Astra“ naudojimo pranašumų yra tas, kad ši tema yra skirta tik greitam reagavimui. Pristatymo greitis yra puikus, ir jo intuityvus dizainas išskiria „Astra“ nuo kitų „WordPress“ temų.

Ši tema taip pat turi galingą ir unikalų priedų paketą, leidžiantį vartotojams išbandyti naujus dalykus savo svetainėse. „Astra“ yra suderinama su visų tipų puslapių kūrimo priemonėmis ir naršyklėmis. Tai taip pat suderinama su „WooCommerce“ – elektroninės komercijos papildiniu, esančiu „WordPress“.

Viena ryškiausių savybių, patraukiančių vartotojus į „Astra“, yra jos suderinamumas su SEO įskiepiais. Temą galima lengvai pritaikyti, todėl užduotys tampa daug aiškesnės.

Astra yra pritaikyta tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams dėl paprastos, tačiau intuityvios konstrukcijos, kurią galite konfigūruoti ir pritaikyti pagal savo poreikius.

Institucija Pro

Nesvarbu, ar tik pradedate, ar esate patyręs svetainių dizaineris, „Authority“ yra puiki „WordPress“ tema, su kuria norite dirbti.

Institucija Pro „StudioPress“ geriausiai tinka žmonėms, norintiems kruopščiai kurti ir kurti profesionaliai atrodančias svetaines savo tinklaraščiams ar verslui.

Ši tema nustatoma automatiškai, todėl jums nereikia skirti laiko importuoti išsamią informaciją iš „WordPress“. Kartu pateikiamas demonstracinis demonstracinis pavyzdys, leidžiantis jums suprasti, kaip viskas veikia.

„Authority Pro“ taip pat pateikia jums rekomenduojamų papildinių, naudingų pridedant papildomos informacijos į savo svetainę, sąrašą. Tai suderinama su „WooCommerce“, todėl galite greitai sukurti internetinę parduotuvę.

Vartotojams, kurie tik pradeda kurti svetainę, „Authority“ bus naudinga, nes joje yra visiškas palaikymas, paremtas tekstinėmis antraštėmis ir logotipais. Kitas reikšmingas autoriteto „WordPress“ temos naudojimo pranašumas yra tas, kad ji reaguoja į mobilumą ir yra paruošta „Gutenberg“. Tai reiškia, kad jūsų svetainė yra optimizuota ir suderinama su kiekviena naršykle ir įrenginiu.

Laikraštis

Jei esate kažkas, dirbantis su tinklaraščių įrašais ir straipsniais, turėtumėte apsvarstyti galimybę gauti „WordPress“ laikraščių temą. Čia yra daugybė šablonų, dėl kurių nereikia lengvai rašyti ir įkelti straipsnių į savo svetainę.

Laikraštis Dėl savo įvairių funkcijų tapo bestselerio tema, dėl kurios ji greitai tapo mėgstamiausia tarp naujienų svetainių savininkų. Tai idealiai tinka tinklaraščiams kurti ir tinklalapiams, kurių specializacija yra naujienos, žurnalai ir apžvalgos. Tai mobiliesiems pritaikyta tema, leidžianti jūsų svetainę suderinti su visomis naršyklėmis ir ekrano dydžiais.

Laikraštis yra integruotas su „WooCommerce“, „BuddyPress“, „bbPress“ forumu ir „Instagram“. Tai palaiko geriausią SEO praktiką, kad jūsų svetainė būtų kuo geriau aprėpta. Tai taip pat suderinama su „AdSense“ ir „Google“ skelbimais.

Nepaisant šimtų funkcijų, tema įkeliama greičiau. Jis turi paprastą temos pritaikymo sąsają, kuri daro jį populiarumu tarp vartotojų, kurie tik pradeda.

„Startup Pro“

„Startup Pro“ yra Genesis vaiko tema. ateina su daugybe funkcijų, tinkančių tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Komplekte yra daugybė spalvų, šablonų ir maketų, su kuriais galite eksperimentuoti kurdami tinklalapius.

Su „Startup Pro“, galite sukurti pagreitintus mobiliuosius puslapius (AMP), kurie padeda greitai ir greitai reaguoti į jūsų svetainę mobiliuosiuose įrenginiuose. Tema integruota su WooCommerce ir Elementorius, papildinys, naudojamas puslapiams ir šablonams kurti.

„Startup Pro“ leidžia kurti svetaines su integruotomis socialinėmis piktogramomis, informacinio biuletenio papildiniais, tinkintais logotipais, vaizdo įrašų atkūrimu ir rodomais vaizdais..

Violetinė

Violetinė suteikia galimybę suderinti patogumą su dizainu. Ši tema yra ideali vartotojams, norintiems pagerinti savo svetainės estetiką ir pritraukti daugiau srauto.

Violetinė turi patrauklią vartotojo sąsają su akį traukiančiomis spalvų schemomis ir lengvu prieinamumu, o tai yra didelis pranašumas, jei norite padidinti savo konversijos koeficientą. Tokia pati patirtis teikiama ir mobiliųjų įrenginių, ir stalinių kompiuterių vartotojams.

Tema siūlo išskirtinę sritį, kurioje parodomi svarbiausi jūsų svetainės aspektai. Naudodami iš anksto apibrėžtas „Purple“ pagrindinio puslapio skiltis, sukurti naują svetainę yra nepaprastai lengva. Tiesiog perkelkite ir numeskite, jei norite pertvarkyti ar pašalinti skyrius ir jūsų šablonas buvo sukurtas.

Kartu pateikiami iš anksto nustatyti antraščių išdėstymai, kuriuos galite pasirinkti. Violetinė yra integruota su geriausia SEO praktika, kuri yra dar vienas pliusas didėjant svetainės lankomumui. Jis taip pat optimizuotas naudojant „AdSense“ ir „Google Ads“.

Johanesas

Ši WP tema yra tobula, jei esate kažkas, kas nori neatsilikti nuo naujausių internetinių svetainių kūrimo tendencijų. Johanesas leidžia jums sukurti unikalią svetainę su asmeniniu prisilietimu, nes joje yra įvairios tikslių dizaino parinkčių kolekcijos.

Su Johanesas, galite suasmeninti viską savo tinklalapyje, pradedant maketavimu ir baigiant tipografija ir spalvų schemomis. Tema pateikia pasirinktą iš anksto nustatytų dizaino variantų, su kuriais galite eksperimentuoti kurdami savo individualų dizainą.

Jame yra tiesioginės peržiūros parinktis, leidžianti pamatyti, kaip atrodo jūsų dizainas, ir atlikti bet kokius norimus pakeitimus. Su Johanesu lengva pritaikyti paveikslėlius ir vaizdo įrašus, kad jie geriausiai atitiktų tinklalapį.

Jame taip pat pateikiamos iš anksto numatytos skelbimų vietos, kuriose galite patalpinti reklamjuostes, kad padidintumėte pajamų gavimą. Johanesas suderinamas su „WooCommerce“, „Mailchimp“, „Jetpack“ ir daugeliu kitų populiarių papildinių. Puikiai optimizuotas SEO, todėl jaudintis reikia dar mažiau. Johanesas suderinamas su visomis naršyklėmis ir reaguoja. Jis žinomas dėl žaibiško reagavimo greičio.

„GeneratePress“

„GeneratePress“ yra į rezultatus orientuota „WordPress“ tema, kuri yra greita, lengva ir saugi. Tai yra viena iš saugiausių šių dienų temų, dėka jos kodavimo standartų, kuriuos peržiūrėjo pasauliniai „WordPress“ bendruomenės vadovai.

„GeneratePress“ yra žinomas dėl savo greičio ir efektyvumo, kuris dažniausiai priskiriamas mažiems dydžiams ir švariems kodams. Tai integruota su geriausia SEO praktika, užtikrinant, kad jūsų svetainės sulauktų daugiausia srauto.

Ši tema leidžia jums valdyti svetainės išdėstymą ir dizainą, leidžiant eksperimentuoti su spalvomis, šablonais, paraštėmis, šoninėmis juostomis ir temomis. Tai suderinama su visais populiariais papildiniais ir gali būti išversta į daugiau nei 20 kalbų.

Dėl savo greičio ir efektyvumo jis yra populiarus pasirinkimas tarp interneto kūrėjų.

SEO WP tema

Vartotojai, norintys padidinti svetainės lankomumą ir padidinti konversijų rodiklius, turėtų apsvarstyti galimybę gauti SEO WP temą. Ši programa buvo sukurta siekiant padėti svetainių savininkams pagerinti savo reputaciją internete, sustiprinti socialinės žiniasklaidos rinkodarą ir išplatinti kokybišką turinį, susijusį su tiksline auditorija.

Vienas didžiausių privalumų naudojant SEO WP tema yra įprastos socialinės žiniasklaidos ataskaitos ir analizė, kurios gali padėti atpažinti, ar reikia atkreipti dėmesį į bet kurias jūsų skaitmeninės rinkodaros sritis.

SEO WP temos idėja yra sukurti SEO taisykles atitinkančias svetaines, kurios suteikia pranašumą prieš konkurentų svetaines. Atsižvelgiant į šiandien labai konkurencingas rinkodaros strategijas, jūsų verslui yra nepaprastai svarbu išlikti pirmyn.

Naudodami SEO WP temą, žymiai padidinsite savo svetainės reitingą paieškos sistemose. Kitos funkcijos apima tinkinamą sąsają, greitas reakcijas ir suderinamumą.

Newsmag

Newsmag „TagDiv“ tinka svetainėms, kurių specializacija yra naujienos, žurnalai ir apžvalgos.

Jis siūlo platų iš anksto sukurtų šablonų pasirinkimą, kuriuos galite maišyti ir suderinti, kad sukurtumėte unikalius tinklalapius. Tai palaiko „YouTube“ vaizdo įrašus ir socialinės žiniasklaidos įrašus, kurie yra labai naudingi išlaikant jūsų turinį aktualų.

„Newsmag“ turi paprastą, intuityvią sąsają, kurią galite tinkinti pagal savo norus. Tai lengva ir greita, todėl daugelis naujienų svetainių pasirenka naudoti šią „WordPress“ temą.

„Newsmag“ išskiria iš kitų, nes tai universalumas kuriant ir skelbiant naujienų straipsnius. Jūsų užduotys bus atliktos keliais mygtuko paspaudimais. Kitos unikalios funkcijos apima lanksčias dizaino galimybes, našumą, integruotus vertimus ir intuityvią sistemą.

„Skypoint“

Jei esate susijęs su nekilnojamojo turto verslu, turėtumėte pabandyti „Skypoint“. Ši „WordPress“ tema buvo skirta profesionaliems makleriams, nekilnojamojo turto verslo savininkams ir nekilnojamojo turto nuomos agentūroms.

Tai gali pasigirti patraukliu išdėstymu, kuris lankytojams suteikia vaizdinį vaizdą, demonstruojantį jūsų nekilnojamojo turto verslą ir paslaugas. Tai siūlo jums aukščiausio lygio parinktis, leidžiančias derinti funkcionalumą su dizainu, ir tai sukuria unikalią svetainę, kuri yra jūsų nekilnojamojo turto verslo išraiška..

Nors ši tema buvo skirta nekilnojamojo turto profesionalams, ją galima naudoti kuriant bet kurią svetainę. Didžiausias „Skypoint“ naudojimo pranašumas yra tas, kad jis leidžia jums sukurti vizualiai patrauklią svetainę – tai, kas būtina nekilnojamojo turto sričiai. Būtina atkreipti lankytojo dėmesį ir išlaikyti intrigos jausmą, ir tai yra užtikrinama naudojant „Skypoint“.

Išvada

Tinklalapio verslo sėkmei labai svarbu pasirinkti tinkamą temą. Tikiuosi, kad viena iš aukščiau paminėtų WP temų atitiks jūsų reikalavimus. Kai nuspręsite, kurią temą naudoti, nepamirškite pritaikyti optimizavimo, kad pagerintumėte našumą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map