10 hackov WordPress na optimalizáciu obsahu

WordPress je medzi dnešnými webmastermi veľmi populárny. Tento dômyselný systém na správu obsahu pomáha blogerom, majiteľom firiem a entitám veľkých značiek vyvíjať a rozvíjať svoje webové stránky tým najefektívnejším spôsobom..


Pokiaľ ide o optimalizácia obsahu, WordPress patrí medzi najlepšie systémy, ktoré používateľom umožnia rýchlo zobraziť, propagovať a organizovať svoj obsah.

V dnešnom príspevku zdieľame 10 hackov WordPress, ktoré budú zdieľané zlepšiť výkon svojho obsahu.

Sledovaním našich tipov a trikov sa okrem zlepšenia produktivity zvýši aj hodnotenie vášho vyhľadávacieho nástroja a váš obsah sa dostane na viac obrazoviek ľudí..

Implementujte niekoľko z nich, zistite, či pracujú pre vaše podnikanie, nechajte ich, upustite a pokračujte v optimalizácii.

Optimalizujte kľúčové slová a kľúčové frázy v celom svojom obsahu

Či už píšete text alebo vytvárate video pre svoj ďalší príspevok, mali by ste lepšie zacieľovať na správne kľúčové slová.

Všetko to začína správnym výskumom kľúčových slov. Ak viete, čo ľudia hľadajú, môžete zahrnúť konkrétne kľúčové frázy, aby ste zlepšili svoju optimalizáciu SEO.

Mali by ste preháňať. Kľúčovú frázu používajte striedmo a používajte podobné slová a kľúčové frázy, ktoré sa týkajú hlavnej.

Použite prémiovú tému WordPress

Premium WordPress témy vám ušetria veľa bolesti hlavy, pokiaľ ide o optimalizáciu vášho SEO alebo stránok vášho webu.

Ak sa rozhodnete používať bezplatnú šablónu, pravdepodobne vám unikne množstvo užitočných funkcií a možností automatizácie, ktoré majú schopnosť výrazne znížiť množstvo práce, ktorú musíte vykonať..

Výsledky budú navyše vyzerať lepšie. Niektoré z populárnych prémiových tém sú:

Použite správne doplnky SEO

Mali by ste sa podrobne pozrieť na niektoré základné doplnky SEO pre program WordPress a vybrať si niekoľko z nich pre svoje webové stránky.

Väčšina populárnych doplnkov WordPress je zadarmo, ale v prípade, že by ste chceli ísť hlbšie a investovať svoj rozpočet do prémiových plánov, povedal by som, že by ste to mali vyskúšať..

Váš SEO je # 1 WordPress plugin zadarmo.

Som veľký fanúšik doplnkov. Robia pre vás veľa práce a vždy sa na ne môžete spoľahnúť!

Zvýšte rýchlosť svojich webových stránok

Skúsenosti, ktoré používateľom svojich webových stránok ponúkate, zlepšia alebo poškodia vaše hodnotenie SEO. Google má rád stránky, ktoré fungujú rýchlo a bez problémov.

Na testovanie času načítania webových stránok a prácu na spätnej väzbe použite niekoľko online nástrojov. Väčšina z nich poskytuje priame vysvetlenie, ako ich opraviť.

Čím ťažšie sa načítajú vaše stránky, tým vyššia bude miera okamžitých odchodov. Ak existuje výrazná miera okamžitých odchodov, vyhľadávacie nástroje vašu webovú stránku okamžite potrestajú.

Optimalizujte svoj web často

Bez optimalizácie nemôže žiadny podnik dosiahnuť vyššie výkony.

Majte na pamäti, že vaši konkurenti robia všetko pre to, aby zlepšili svoje webové stránky a ponuky. To isté by ste mali urobiť aj v prípade, že chcete mať šancu.

Nehovorím iba o rebríčkoch vyhľadávania, ale aj o skúsenostiach, ktoré ponúkate svojmu používateľovi.

Ak viete, čo väčšina vašich používateľov robí v okamihu, keď sa dostanú na vaše stránky WordPress, pochopíte, kde primárne „zameranie” je.

Optimalizujte ho a získajte viac výsledkov.

Vždy premenujte svoje obsahové súbory

Premenujte svoje obsahové súbory a zároveň si myslite, že vás Google pozorne sleduje.

Napríklad, ak uverejníte obrázok o „marketingu sociálnych médií“, premenujte súbor a urobte z neho „marketing sociálnych médií“.

Vyhľadávacie nástroje počítajú tieto veci vždy, keď hodnotia webové stránky.

Odkaz na vaše stránky sociálnych médií

Jane Wilsonová je marketingový expert v populárnej esej písanej spoločnosti s názvom Esej Geeks. Po príjemnom videohovore nás zanechá s vynikajúcou radou:

„Používatelia vašich webových stránok by mali mať možnosť skontaktovať sa na sociálnych sieťach. Keď nájdete skvelý web, ktorý obsahuje úžasný obsah, pravdepodobne budete chcieť viac. Čo ďalej? Buď sa zaregistrujete do e-mailového spravodajcu alebo sledujete na sociálnych sieťach. Dajte svojim návštevníkom tieto možnosti pridaním niekoľkých sociálne doplnky na vašu platformu WordPress. “

Dôsledne spustite diagnostiku

Mnoho nástrojov WordPress spustí diagnostiku a oznámi vám, či váš web obsahuje chyby.

Vaše webové stránky majú svoje vlastné „zdravie“ a musíte sa o ne postarať! Prezrite si niektoré z nasledujúcich diagnostických nástrojov online a nechajte ich, aby vám ukázali, čo nevidíte.

 • Windows Word Test rýchlosti od WP Engine
 • Kontrola stránok spoločnosťou SUCURI
 • All-in-one marketingový nástroj od SEMrush

Keď ich nájdete, budete ich veľmi blízko!

Odstráňte všetky nepoužité doplnky a súbory

Uvoľnite všetky doplnky a súbory, ktoré už nepoužívate. Spomaľujú iba vaše stránky WordPress. Tieto súbory navyše ukradnú využiteľný priestor a nezostanú žiadne miesta pre užitočné doplnky alebo iné potrebné súbory.

Opraviť nefunkčné odkazy

Nakoniec, čo je najdôležitejšie, by váš web nemal mať nefunkčné odkazy. Vždy, keď sa počas pokusu o prístup k vášmu obsahu vyskytnú chyby, spoločnosť Google dostane varovný signál a podnikne kroky.

find-zlomené odkazy

Na základe toho budete potrestaní, takže vždy opravte a optimalizujte svoje nefunkčné odkazy!

záver

Optimalizácia webových stránok WordPress nie je žiadna veda o raketách. Na webe je veľa zdrojov, ku ktorým máte prístup bezplatne.

Napríklad tutoriály YouTube a podrobne vysvetlené príspevky blogov How-To vás prevedú všetkými procesmi, ktoré vám prinášajú výzvy.

Optimalizácia vášho webu nie je výsledkom – je to skôr proces alebo cesta, v ktorej musíte zostať zaregistrovaní až do konca svojej činnosti.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map