10 „WordPress“ įsilaužimų turinio optimizavimui

„WordPress“ yra labai populiarus tarp šių dienų žiniatinklio valdytojų. Ši išradinga turinio valdymo sistema padeda tinklaraštininkams, verslo savininkams ir stambių prekės ženklų subjektams efektyviausiai vystyti ir puoselėti savo svetaines.


Kai kalbama apie turinio optimizavimas, „WordPress“ yra viena geriausių sistemų, leidžiančių vartotojams greitai parodyti, reklamuoti ir tvarkyti savo turinį.

Šiandienos įraše mes dalijamės 10 „WordPress“ hacks pagerinti turinio našumą.

Vykdydami mūsų patarimus ir ne tik gerindami našumą, augs ir paieškos variklio reitingai, o jūsų turinys pasieks daugiau žmonių ekranų.

Įdiekite keletą iš jų, pažiūrėkite, ar jie dirba jūsų versle, saugokite juos, atsisakykite ir toliau optimizuokite.

Optimizuokite raktinius žodžius ir pagrindines frazes visame savo turinyje

Rašydami teksto fragmentą ar kurdami vaizdo įrašą kitam įrašui, geriau nukreipkite į tinkamus raktinius žodžius.

Viskas prasideda nuo tinkamų raktinių žodžių tyrimų. Kai žinote, ko žmonės ieško, galite įtraukti konkrečias raktines frazes, kad patobulintumėte SEO optimizavimą.

Turėtumėte perdėti. Reikėtų saikingai naudoti raktinę frazę ir naudoti panašius žodžius ir raktines frazes, susijusias su pagrindine.

Naudokite „Premium WordPress“ temą

„Premium WordPress“ temos padės jums sutaupyti daug galvos skausmo, kai reikia optimizuoti SEO ar jūsų svetainės puslapius.

Jei nuspręsite naudoti nemokamą šabloną, greičiausiai praleisite daug naudingų funkcijų ir automatizavimo parinkčių, kurios gali žymiai sumažinti darbo, kurį jums reikia įdėti, kiekį.

Be to, rezultatai taip pat atrodys geresni. Keletas populiariausių „premium“ temų yra:

 • Genesis pateikė „StudioPress“ (ši svetainė sukurta naudojant „Genesis“)
 • Masyvas
 • Divi
 • Klestėti temos
 • „GeneratePress“
 • „MyThemeShop“

Naudokite tinkamus SEO papildinius

Turėtumėte atidžiai pažvelgti į kai kuriuos esminius „WordPress“ SEO papildinius ir pasirinkti keletą savo svetainei.

Daugelis populiarių „WordPress“ papildinių yra nemokami, tačiau jei norėtumėte įsigilinti ir investuoti savo biudžetą į „premium“ planus, sakyčiau,.

Mielių SEO yra nemokamas „WordPress“ papildinys.

Aš esu didelis įskiepių gerbėjas. Jie už jus dirba daug darbo, ir jūs visada galite jais pasikliauti!

Pagerinkite savo svetainės greitį

Patirtis, kurią siūlote savo svetainės vartotojams, pagerins arba sugadins jūsų SEO reitingą. „Google“ mėgsta svetaines, kurios veikia greitai ir be problemų.

Naudokite keletą internetinių įrankių, kad patikrintumėte savo svetainės įkėlimo laiką ir dirbtumėte su atsiliepimais. Daugelis jų pateikia aiškų paaiškinimą, kaip jas ištaisyti.

Kuo sunkiau įkeliami puslapiai, tuo didesnis bus atmetimo rodiklis. Kai yra didelis atmetimo rodiklis, paieškos varikliai nedelsdami nubaus jūsų svetainę.

Dažnai optimizuokite savo svetainę

Joks verslas negali optimizuoti rezultatų.

Atminkite, kad jūsų konkurentai daro viską, kad pagerintų savo svetaines ir pasiūlymus. Turėtumėte padaryti tą patį, jei norite turėti galimybę.

Aš turiu omenyje ne tik paieškos reitingą, bet ir patirtį, kurią pasiūlysite savo vartotojui.

Jei žinote, ką daro dauguma jūsų vartotojų, kai jie patenka į jūsų „WordPress“ svetainę, suprasite, kur pagrindinis „dėmesio vietaYra.

Optimizuokite jį, kad gautumėte daugiau rezultatų.

Visada pervardykite savo turinio failus

Pervardykite savo turinio failus, manydami, kad „Google“ jus atidžiai stebi.

Taigi, pavyzdžiui, jei paskelbiate vaizdą apie „socialinės medijos rinkodarą“, pervardykite failą ir padarykite jį „socialinės medijos rinkodara“.

Paieškos sistemos skaičiuoja šiuos dalykus, kai reitinguoja svetaines.

Nuoroda į jūsų socialinės žiniasklaidos puslapius

Jane Wilson yra populiarios esė rašymo įmonės, vadinamos rinkodaros ekspertu Esė Geeksas. Po malonaus vaizdo pokalbio ji pateikia mums puikių patarimų:

„Jūsų svetainės vartotojai turėtų turėti galimybę susisiekti su socialine žiniasklaida. Kai rasite puikią svetainę, kurioje yra nuostabaus turinio, greičiausiai norėsite daugiau. Ką tu veiki toliau? Jūs arba prisiregistruojate gauti el. Pašto informacinį biuletenį, arba sekate socialinėje žiniasklaidoje. Suteikite savo svetainės lankytojams šias parinktis pridėdami keletą socialiniai įskiepiai į savo „WordPress“ platformą. “

Nuosekliai vykdykite diagnostiką

Daugelyje „WordPress“ įrankių bus vykdoma diagnostika ir nurodoma, ar jūsų svetainėje nėra klaidų.

Jūsų svetainė turi savo „sveikatą“, ir jūs turite ja pasirūpinti! Pažvelkite į kai kuriuos iš šių internetinių diagnostikos įrankių ir leiskite jiems parodyti dalykus, kurių nematote.

 • „WordPress“ greičio testas WP variklis
 • Svetainės patikrinimą atliko SUCURI
 • „Viskas viename“ rinkodaros priemonių rinkinys SEMrushas

Suradę juos, jūs labai greitai juos sutvarkysite!

Pašalinkite visus nenaudojamus papildinius ir failus

Iškirpkite visus papildinius ir failus, kurių nebenaudojate. Jie tik todėl, kad jūsų „WordPress“ svetainė veiktų lėčiau. Be to, šie failai taip pat pavogia jūsų naudojamą vietą, nepalikdami vietos naudingiems papildiniams ar kitiems reikalingiems failams.

Pataisykite sugadintas nuorodas

Galiausiai, bet svarbiausia, kad jūsų svetainėje neturėtų būti neveikiančių nuorodų. Kai žmonės bando patekti į jūsų turinį klaidų, „Google“ gauna įspėjamąjį ženklą ir imasi veiksmų.

rasti-sulaužyti-saitai

Jūs būsite atitinkamai nubaustas, todėl visada sutvarkykite ir optimizuokite nutrūkusias nuorodas!

Išvada

„WordPress“ svetainės optimizavimas nėra raketų mokslas. Žiniatinklyje yra daugybė išteklių, kuriuos galima pasiekti nemokamai.

Pavyzdžiui, „YouTube“ vadovėliai ir išsamūs paaiškinimai, kaip internetinių dienoraščių įrašai padės jums sužinoti apie kiekvieną procesą, kuris jums kelia iššūkius.

Svetainės optimizavimas nėra rezultatas – tai greičiau procesas arba kelionė, kurioje jūs turite būti registruotas iki savo veiklos pabaigos!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map