11 geriausių daugiafunkcinių temų sukurti unikalią „WordPress“ svetainę

Nežinote, kuri tema geriausiai atrodys jūsų svetainėje?


Universalios temos yra puikus sprendimas tokiai situacijai spręsti. Šios temos yra sukurtos taip, kad atrodytų tinkamos visų tipų verslo svetainėms. Idėja yra sukurti vieną šabloną, kuris tilptų į bet kurią nišą ir nereikėtų per daug jaudintis. Daugelyje daugiafunkcinių svetainių yra modernių ir pažangių funkcijų, todėl jums nereikia daryti kompromisų dėl savo svetainės funkcionalumo.

Šiandienos įraše suapvalinome geriausias universalias temas, kurios gali padėti įgyvendinti jūsų svajonę turėti tobulą „WordPress“ svetainę – su vizualiu patrauklumu ir patikimomis funkcijomis. Taigi, ar tai būtų verslo svetainė, aplankas, gyvenimo aprašymas, tinklaraščių kūrimo svetainė ar bet kokia kita idėja, pasirinkite vieną iš šių parinkčių ir pradėkite kurti savo svetainę be kodų.

Genesis

Genesis yra sistema, skirta sukurti neįtikėtinai pažangią ir ypač reaktyvią daugiafunkcinę svetainę, kurioje yra nuostabios funkcijos. Jei ieškote minimalistinės temos, ši tema gali būti tobulas pasirinkimas. Čia pateikiami puikūs turinio raštai, tinkinama antraštė, puikios išdėstymo galimybės ir dar daugiau.

„Genesis“ yra nemokama temos pavyzdys, kad galėtumėte pradėti. Tačiau norint sukurti tikras unikalias svetaines, yra keletas puikių vaikų temų.

Sistema parodo puikų pritaikymo lankstumą ir siūlo puikų palaikymą, jei to reikia sąrankos ar priežiūros metu. „Genesis“ suderinamas su naujausiomis „WordPress“ versijomis ir atrodo stulbinamai visuose ekrano tipuose.

Jevelinas

„Jevelin“ yra kita tema, kurią turite patikrinti. Tai reaguojanti, SEO pritaikyta, mobiliesiems parengta tema, kuri ne tik siūlo fantastišką vaizdą, bet ir patikimas funkcijas. „Jevelin“ taip pat gali turėti keletą nuostabiausių papildinių rinkoje, kurie yra su juo. Taigi galite naudoti papildinius, tokius kaip „Kontaktų forma 7“ ir „Slider Revolution“, nemokėdami nieko papildomai iš savo kišenės.

Jevelino tema

Galite pradėti savo internetinę parduotuvę ir pradėti pardavinėti savo produktus naudodami „Woocommerce“ papildinį, suderinamą su tema. Be viso to, be milžiniškų funkcijų, kurias gausite naudodami temą, jums patiks šeši tinklaraščių maketai, 10 ir daugiau portfelių maketai, socialinio naudojimo funkcijos, paralaksas ir vaizdo palaikymas..

Jevelinas galima įsigyti už draugišką kišenę – 59 USD.

Astra

Astra yra lengva, labai greita, patogi SEO, moderni ir daugialypė tema, kuri buvo puikus pasirinkimas daugeliui tinklaraštininkų, kaip jūs.

Tema suderinama su keliais kitais pagrindiniais „WordPress“ papildiniais, kurie padeda efektyviai ir greitai patobulinti jos funkcijas. „Astra“ taip pat labai lengva pritaikyti. Jums patiks spalvų ir tipografijos biblioteka, antraščių parinktys ir svetainių demonstracinės versijos, kurias pažymima tema.

Astra tema, daugiafunkcinė tema

Naudodami „Astra“ galite suprojektuoti aukštos kokybės svetainę neturėdami jokios profesionalaus projektavimo patirties ar kodavimo žinių. Taip pat galite integruoti „Woocommerce“ papildinį ir konvertuoti savo svetainę į internetinę parduotuvę, jei norite parduoti savo produktus ar paslaugas. Būdamas tik 50 KB tema, jis taip pat siūlo puikų našumą, todėl niekada nereikia daryti kompromisų dėl savo svetainės greičio.

„Astra“ parduodami skirtingi kainų planai, kurie prasideda nuo 59 USD.

„GeneratePress“

„GeneratePress“ tema yra ypatingai lengva, reaguojanti ir pažangiausia „WordPress“ tema, turinti nuostabių funkcijų. Galite tinkinti kiekvieną elementą, kad jis būtų patrauklesnis lankytojams. Taip pat galite išversti savo svetainę į kitas kalbas ir susisiekti su daugiau žmonių visame pasaulyje. Tai pasakytina ir apie RTL kalbas, tokias kaip arabai.

Dėl besiūlio suderinamumo su šiuolaikiniais papildiniais ši tema tampa mėgstama daugelio populiarių tinklaraštininkų ir svetainių kūrėjų. Švarus kodas, naudojamas kuriant temą, visada saugo jūsų svetainę. Taigi dabar naudodamiesi „GeneratePress“, jūs neturite daryti kompromisų dėl savo greičio ir neprarasti nė vieno lankytojo, kuris patenka į jūsų svetainę.

Divi

Jei jau kurį laiką dirbate su „WordPress“, Divi yra vardas, apie kurį jūs turėjote būti girdėję. Tai viena iš populiariausių daugiafunkcinių temų, ateinančių kartu su „drag and drop“ puslapio kūrimo priemone. Galite naudoti ją kurdami gražią savo nuožiūra esančią svetainę arba pasirinkti vieną iš iš anksto sukurtų šablonų, pateiktų kartu su tema.

„Divi“ supakuota su daugybe nuostabių savybių, kurias tikrai įsimylėsite. Jūs galite naudoti 46+ turinio elementus, daugybę modernių komponentų, 20+ išdėstymo šablonus ir dar daugiau. Ši tema palaiko vaizdo įrašus jūsų svetainėje, išskyrus kitų tipų žiniasklaidos turinį. Nesvarbu, ar norite sukurti svetainę savo kūrybinei agentūrai, interjero dizainą, paprastą rinkinį ar dar ką nors, „Divi“ gali būti jums tinkamas pasirinkimas.

Jį galima atsisiųsti sumokėjus 89 USD. Turint tokį didžiulį funkcijų sąrašą, manau, kad 89 USD yra tik tinkama suma.

Parduotuvės savininkė

Parduodama daugiau nei 26 000, Parduotuvės savininkė yra dar viena pirmaujančių daugiafunkcinių temų „WordPress“ rinkoje. Suderinama su visomis šiuolaikinėmis naršyklėmis ir visų tipų ekrano dydžiais, ši tema yra puikus sprendimas bet kuriai svetainei su el. Prekybos palaikymu..

Temą teikia patikimas „drag and drop“ puslapių kūrėjas, kuris siūlo lengviausią būdą sukurti savo svetainę per mažiau laiko ir pastangų..

Parduotuvės savininko tema

Taip pat gausite neribotą antraščių stilių, daugybę paruoštų naudoti šablonų, greitai įkelsite įmontuotą našumą ir dar daugiau. Tema labai reaguoja ir atrodo stulbinamai visuose įrenginiuose. Galite pasinaudoti šiuo produktu sumokėdami tik 69 USD, į kuriuos taip pat įeina nemokami atnaujinimai. Tema buvo labai gerai dokumentuota, todėl jums nebus jokių problemų ją naudoti.

„TheGem“

„TheGem“ yra dar viena „WordPress“ tema, išpopuliarėjusi rinkoje. Ši nuostabi tema yra daugybė iš anksto paruoštų šablonų, kuriuos galima pasirinkti tiesiogiai jūsų svetainei. Iš kūrybinių agentūrų, fotografijos & portfelis, elektroninės komercijos verslas, kriptovaliutos ar kitos nišos, ši tema siūlo puikų sprendimą po ranka..

TheG

Pasirinkę vertimo parinktį, galite užmegzti daugiau auditorijos ir sukurti stipresnį savo interneto tinklą ir bendruomenę. Taip pat galite naudoti lanksčią antraštę ir poraštę, neribotas spalvų schemas ir tipografijas, 2500+ tinkinamų šriftų, 150+ unikalių demonstracinių puslapių, 8x naršymą daugiau nei 20 stilių, išskyrus ilgą sąrašą kitų funkcijų, kurias teikia.

Galite įsigyti „TheGem“ tik už 59 USD.

Iškoduoti

Iškoduoti yra graži „WordPress“ tema, kuri ne tik prideda gerą išvaizdą jūsų svetainei, bet ir paruošia ją konkuruoti su kitomis pažangiomis jūsų nišos svetainėmis dėl savo tvirtų funkcijų. Naudodami „Uncode“ galite pakelti savo „WordPress“ svetainę į visiškai naują lygį, naudodamiesi didžiuliu funkcijų, kurias ji teikia, sąrašu.

Tai leidžia jums valdyti kiekvieną savo svetainės dalį ir tinkinti ją naudojant išgalvotus šriftus, ryškias spalvas ir gražias antraštes bei poraštes..

Pažangi tinklelių sistema prideda dar vieną aspektą jūsų projektavimo įgūdžiams. „Uncode“ galerijos valdytojas suteikia jums galimybę lengvai įkelti ir tvarkyti vaizdus svetainėje.

Kallyas

Kallyas yra kūrybinga, aukštos kokybės daugiafunkcinė „WordPress“ tema, skirta palaikyti el. prekybos funkcijas. Papildomas vizualinio kompozitoriaus papildinys, pateikiamas kartu su tema, sukuria jūsų svetainę labai lengva. Su jos pagalba dabar galite sugalvoti patraukliausią svetainę, net neturėdami jokių išankstinių žinių kurdami žiniatinklį.

Tema sukurta daugiau nei 100 unikalių elementų, tinkančių bet kuriai programai. Jums taip pat patiks galingas „Revolution Slider“, profesionalus palaikymas, didžiulė „WordPress“ įrankių dėžė ir visos kitos nuostabios funkcijos, kurias siūlo tema. „Kallyas“ buvo plačiai aprašytas dokumentuose, todėl galite jais naudotis, jei kada nors susidursite su problema.

„Kallyas“ galima įsigyti tik už 69 USD.

Nepaprastai

Nepaprastai yra viena iš populiarių daugiafunkcinių temų, leidžiančių valdyti savo svetainę nuo antraštės iki poraštės. Galite arba pradėti savo svetainę naudodami vieną iš paruoštų šablonų, arba sukurti ją nuo nulio. Tai siūlo elegantiškus sprendimus bet kokiam verslui. Jis taip pat siūlo 12 premijų kūrėjų priedų, tokių kaip skaitiklis, atgalinis skaičiavimas, kontaktai, kainų lentelės ir kt.

Universalios temos

Ši tema taip pat palaiko vaizdo įrašų fonus, paralakso slinktį, animaciją ir dar daugiau. Išmaniosios išdėstymo parinktys leis skirtingais būdais suderinti antraštės ir poraštės elementus, kad jis taptų patrauklus lankytojams. Jūs taip pat turite 5 vieno puslapio paskelbimo maketus. Kadangi tema yra labai atsakinga, ji atrodo vienodai gerai visuose ekranuose.

X tema

X turbūt tik WP tema 59 USD su daugybe funkcijų. Nenuostabu, kad ji pardavė daugiau nei 200 000 pardavimų.

Jei atvirai, „X“ reikia atskiro tinklaraščio įrašo, kad būtų galima papasakoti apie visas jų savybes, tačiau jums tai yra idėja.

 • Redaguoti tiesiogiai
 • Dinaminis turinys
 • Visuotiniai blokai geresniam pakartotiniam naudojimui
 • Šablonų tvarkyklė
 • Elementų biblioteka
 • Integruoti aukščiausios klasės įskiepiai, tokie kaip „UberMeny“, „Cornerstone“, „ConvertPlug“, „ACF Pro“, „Content Dock“, „MailPoet“ ir kt..

Yra keturi pagrindiniai kaminai – „Ethos“, „Icon“, „Renew“, „Integrity“. Pasirinkite tai, kas jums patinka.

Išvada

Tai buvo vienos iš geriausių jūsų svetainės daugiafunkcinių temų. Visos temos buvo patikrintos dėl greičio ir našumo, ir lažinamės, kad nė viena iš jų jūsų nenuvils. Nesvarbu, ar tai išvaizda, ar našumas, šio sąrašo temos pasiūlys geriausius rezultatus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map