12 paslaugų, skirtų padėti įsilaužus „WordPress“ svetainei

Išvalykite nulaužtą „WordPress“ svetainę arba greitai pašalinkite kenkėjiškas programas


Daugybė priežasčių, kodėl dabartiniame interneto pasaulyje svetainė gali būti nulaužta, suleista kenkėjiška programinė įranga, įtraukta į juodąjį sąrašą, „DDoSed“. Naujausioje „SUCURI“ saugos ataskaitoje nurodoma, kad vienas ar keli pažeidžiamumai užkrečia 56% „WordPress“ svetainių.

Viskas klostosi ne taip, bet kaip nuo to greitai atsigauti?

Yra du būdai.

 • Jei esate kvalifikuotas apsaugos specialistas, tada galite ištirti ir išvalyti užkrėstus failus, kenksmingus kodus, kad atkurtumėte svetainę.
 • Jei nesate tikri ar neturite laiko, galite išsinuomoti profesionalias paslaugas, kad įdiegtumėte savo svetainę į verslą.

Panagrinėkime, kokias visas internetines paslaugas galite išsinuomoti, kad sutvarkytumėte „WordPress“ saugos svetainę.

SUKURI

„SUCURI“, vienas iš pirmaujančių debesyje esančių saugos paslaugų teikėjų, taip pat siūlo neatidėliotiną pagalbą atstatant nulaužtą svetainę.

Galite pasirinkti iš trijų planų.

 • Verslas – atsakymas per 4 valandas
 • Pro – 6 valandos
 • Pagrindinis – 12 valandų

Remdamiesi prioritetu ir biudžetu, galite pasirinkti planą.

SUCURI ne tik vieną kartą nustato jūsų svetainę, bet ir siūlo nuolatinį saugumą bei stebėjimą. Kai kurios funkcijos yra:

 • Sustabdykite būsimus išpuolius
 • Pašalinkite saugos įspėjimą, juodąjį sąrašą, kenksmingus kodus
 • 3,4 sluoksnis & 7 DDoS apsauga
 • Greitas & draugiškas palaikymas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

SUCURI veikia bet kurioje svetainės platformoje, įskaitant WordPress, Joomla, Magento, Drupal ir kt.

„SiteLock“

Ar jūsų svetainę sustabdė jūsų žiniatinklio priegloba, ar paieškos variklis įtraukė į juodąjį sąrašą, ar ją užpuolė kenkėjiška programa?

„SiteLock“ gali išspręsti šias problemas nedelsdama perspėjimais apie kenkėjiškų programų aptikimą ir išspręsti ją su visomis vykstančiomis apsaugomis iki 24 * 7 su avarinio įsilaužimo taisymu.

Galite gauti naudos iš trijų „SiteLock“ produktų:

 • „SiteLock SMART ™“: Naudojama kenkėjiškoms programoms automatiškai pašalinti iš savo svetainės.
 • „SiteLock INFINITY ™“: Teikia nenutrūkstamo nuskaitymo paslaugą, kad jūsų svetainė būtų saugesnė & greičiau.
 • „SiteLock TrueShield ™“: Veikia kaip internetinių programų ugniasienė, siekiant padidinti klientų pasitikėjimą ir jų konversijų koeficientą svetainėje.

Jei jūsų svetainė šiuo metu yra užkrėsta, tuomet galite pasirinkti „Vienkartinį svetainės valymą“, kad pašalintumėte užkrėtimą iš Atgalinės nuorodos ir skiriamąją gebą sustabdydami vos už 199,99 USD už domeną. Arba galite naudoti „Remonto ir nuolatinės apsaugos“ planą, kad išvalytumėte savo svetainę nuo kenkėjiškų programų per mėnesį – 41,67 USD / domenas.

„SiteLock“ taip pat siūlo skaitytuvą & ištaisymas, žiniatinklio programų ugniasienės palaikymas, svetainių atsarginių kopijų kūrimas ir kitos ekspertų paslaugos pagal įvairius planus, pvz., „SecureAlert“, „SecureStarter“ ir „SecureSpeed“.

Astra

„Astra WordPress Security“ tą pačią dieną (paprastai per 6–8 valandas) išvalo jūsų nulaužtą „WordPress“ svetainę. Kai „Astra“ suderinama su dauguma CMS („Magento“, „Joomla“, „Drupal“, „Opencart“, „Prestashop“) ir pasirinktiniu PHP, ji ypač gerai veikia su „WordPress“.

„Astra“ yra trys planai – „Essential“, „Pro“ & Verslas. Kenkėjiškų programų valymas atliekamas su „Pro“ metine ar naujesne versija. Į „Pro“ planą taip pat įeina nuolatinė jūsų svetainės apsauga visus metus. Ir pažadas, kuris eina taip: „..Jei per tą laiką kas nors eis į pietus, mes to neišspręsime.“

„Wordfence“

Naudojant „WordPress“?

„Wordfence“ padėti išvalyti neribotą skaičių puslapių vienoje svetainėje už 179 USD.

„Wordfence“ ne tik švari, bet ir praneša, kaip užpultieji užvaldė jūsų svetainę, išsamią tyrimo ataskaitą ir veiksmus, kuriuos reikia atlikti norint apsaugoti nuo būsimų atakų..

Kai jūs įtraukiate juos į valymą, jie suteikia vienerių metų premiją (verta 99 USD), kad galėtų stebėti ir saugoti jūsų svetainę.

Vienos valandos svetainės taisymas

Kaip jūs galite atspėti iš pavadinimo. „OneHourSiteFix“ padeda išvalyti užkrėstas vietas per vieną valandą.

Yra dvi galimybės.

Arba galite juos išsinuomoti, jei norite pataisyti svetainę už 250 USD, arba eikite nuolatinės apsaugos už 24,99 USD per mėnesį.

Hack remontas

Džimas Walkeris padeda greitai ištaisyti nulaužtą svetainę. Jim galima paskambinti paskambinus konsultacijai.

„Hack Repair“ taip pat padeda įdiegti SSL sertifikatą, kad jūsų svetainė būtų pasiekiama per HTTPS už vienkartinę kainą.

Malcare

„WordPress“ specializuotas saugos papildinys, skirtas nuskaityti, apsaugoti ir stebėti svetainę.

Malcare leidžia išvalyti svetainę iš prietaisų skydelio. Tačiau jei jums reikia skubios pagalbos, galite kreiptis į skubios valymo tarnybą.

Svetainės apsauga

Jei laukiate ne ilgiau kaip 24 valandas, galite pasirinkti įprastą kenkėjiškų programų pašalinimo paslaugą; Tačiau jei reikia skubiai valyti, tada eikite į skubios pagalbos tarnybą.

„SiteGuarding“ veikia kartu su „WordPress“ ir „Joomla CMS“.

„SiteGuarding“ taip pat žinomas kaip teikiantis išsamius svetainės saugos sprendimus, įskaitant atsarginę kopiją.

Pataisyti mano svetainę

Nuo $ 99 iki svetainių taisymo. Tai yra trijų etapų procesas.

Kai svetainė bus ištaisyta, „Fixmysite“ sustiprins WP svetainę naudodamas „Wordfence“ saugos papildinius.

„WPHackedHelp“

Ar jūsų nulaužtoje „WordPress“ svetainėje reikalingas greitas sprendimas?

Tada, WP įsilaužta pagalba bus pirmasis pasirinkimas norint visiškai apsaugoti svetainę ir greitai pašalinti kenkėjiškas programas & svetainės valymas.

„WP Hacked Help“ siūlo „WordPress“ svetainės 360 laipsnių nuskaitymą su visa juodojo sąrašo galimybių ir infekcijos požymių analize..

Šis įrankis pateikiamas su kenkėjiška programine įranga & infekcijų pašalinimas, svetainių įsilaužimų taisymas, „Google“ juodasis sąrašas & įspėjimų pašalinimas, kenkėjiškų programų analizė & tyrimai, svetainių apsauga nuo būsimų įsilaužimų, saugus priegloba ir kasdienis automatinis atsarginių kopijų kūrimas naudojant 24 * 7 klientų palaikymą.

„WordPress“ svetainės apsaugos planai prasideda nuo 99,99 USD už kenkėjiškų programų ir virusų išvalymą. „Premium“ apsauga suteikia papildomos naudos, teikdama saugų prieglobą su kenkėjiška programa ir virusais, kurių kaina siekia 99,99 USD plius 10 USD / mėn.

„MageFix“

Jei ieškote nemokamo neriboto kenkėjiškų programų išvalymo ir užteršimo patikrinimo skirtingose ​​vietose, tada eikite į „Magefix“. Tai užtikrina, kad ateityje nebus bandoma įsilaužti iš visų žiniatinklio platformų, tokių kaip „WordPress“, „Drupal“, „Joomla“, & Magento.

„Magefix“ yra suderinamas su GDPR, ir jis visada džiugina savo klientus išsamiais žingsnis po žingsnio patarimais apie kenkėjiškų programų aptikimą, šlamšto pašalinimą, kaip elgtis su įsilaužimo išpuoliu ir to, ko neturėtumėte daryti su nulaužtomis svetainėmis ir pan..

Turėdamas nemokamą kainų planą, jis turi dar dvi kainų plano struktūras. Į platinos kainos planą įtrauktos tokios funkcijos kaip svetainės atnaujinimas ir atsarginių kopijų kūrimas, juodojo sąrašo pašalinimas, „Google“ skelbimų atkūrimas, nuolatinė apsauga visą parą, užtikrina pažeidžiamumų problemų pašalinimą per 1–12 valandų ir neribotą kenkėjiškų programų pašalinimą. Šis planas jums kainuos tik 12 USD per mėnesį už svetainę.

Ir jei norite pasirinkti didelį ir vienkartinį mokėjimo metodą su 100% pinigų grąžinimo garantija, tuomet galite pasirinkti 99 USD aukso planą vienai svetainei. Tai suteikia 1 metų aptarnavimo garantiją ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Fiverr

Augant populiarios programinės įrangos ir svetainių veiklai, agresyvūs įsilaužėliai gali lengvai ją nukreipti. Taigi labai svarbu išsiaiškinti, ar triušiuose nėra jūsų svetainės pažeidžiamumų. Kadangi neturite stebuklingo krištolo rutulio, kurį galėtumėte pamatyti ateityje, kaip užtikrinsite savo svetainės apsaugą, jei nesate ekspertas ar technikos specialistas?

Taigi nepadarę to sudėtingesnio, galite jį išsinuomoti „WordPress“ saugos paslaugų teikėjai iš „Fiverr“ kurie gali garantuoti svetainės saugumą realiu laiku, užkertant kelią jūsų svetainei nuo kenkėjiškų programų atakų ateityje. 

„Fiverr“ yra didžiausia platforma, jungianti visas įmones su laisvai samdomais vertėjais. Taigi, jei pastebėsite, kad nuomos kompanijos užkraus jūsų kišenę, tuomet galėsite samdyti geriausius „WordPress“ paslaugų teikėjus, kurie gali padėti aptikti „WordPress“ kenkėjiškų programų aptikimą, kenkėjiškų programų pašalinimo paslaugas ir ateityje garantuoti išpuolių prevenciją.. 

Aš žinau, kad tai yra panikos momentas, kai svetainė įsilaužta, tačiau dėka aukščiau pateiktų aukščiau esančių paslaugų, kurios padeda atnaujinti jūsų internetinį verslą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map