12 Služby, ktoré vám pomôžu pri hacknutí stránok WordPress

Vyčistite napadnutý web WordPress alebo rýchlo odstráňte škodlivý softvér


Existuje veľa dôvodov, prečo sa web v súčasnom internetovom svete hackuje, vháňa malware, blokuje čierna listina a DDoSed. Posledná správa o bezpečnosti spoločnosti SUCURI ukazuje, že jedna alebo viac zraniteľností infikuje 56% stránok WordPress.

Veci sa pokazia, ale ako sa z toho rýchlo zotavíte?

Existujú dva spôsoby.

 • Ak ste kvalifikovaný odborník v oblasti bezpečnosti, môžete napadnuté súbory a škodlivé kódy prešetriť a vyčistiť, čím obnovíte lokalitu.
 • Ak si nie ste istí, alebo nemáte čas, môžete si najať profesionálne služby, aby vaše stránky boli v podnikaní.

Pozrime sa, aké služby online si môžete najať na opravu stránky zabezpečenia WordPress.

Šučur

SUCURI, jeden z popredných poskytovateľov zabezpečenia v cloude, tiež ponúka okamžitú pomoc pri oprave napadnutého webu.

Môžete si vybrať z troch plánov.

 • Podnikanie – reakcia do 4 hodín
 • Pro – 6 hodín
 • Základné – 12 hodín

Na základe priority a rozpočtu si môžete vybrať plán.

SUCURI nielen opravuje vaše stránky naraz, ale ponúka nepretržité zabezpečenie a monitorovanie. Niektoré z funkcií sú:

 • Zastavte budúce útoky
 • Odstráňte bezpečnostné varovanie, čiernu listinu, škodlivé kódy
 • Vrstva 3,4 & 7 DDoS ochrana
 • rýchly & priateľská podpora
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

SUCURI pracuje na akejkoľvek platforme webových stránok vrátane WordPress, Joomla, Magento, Drupal atď.

SiteLock

Je váš web pozastavený webovým hostiteľom, je na čiernom zozname vyhľadávacieho nástroja alebo je napadnutý škodlivým softvérom?

SiteLock môže tieto problémy vyriešiť okamžitým upozornením na detekciu škodlivého softvéru a vyriešiť ho pomocou všetkých prebiehajúcich ochranných opatrení do 24 * 7 pomocou núdzovej opravy hackov..

Výhody môžete získať pomocou troch produktov SiteLock:

 • SiteLock SMART ™: Používa sa na automatické odstránenie škodlivého softvéru z vášho webu.
 • SiteLock INFINITY ™: Poskytuje nepretržitú službu skenovania, aby bola vaša stránka bezpečnejšia & rýchlejšie.
 • SiteLock TrueShield ™: Funguje ako brána firewall webových aplikácií a zvyšuje dôveru zákazníkov a ich konverzný pomer na webe.

Ak je vaša webová stránka aktuálne infikovaná, môžete zvoliť jednorazové čistenie webových stránok a odstrániť tak infekciu zo spätných odkazov a pozastavenia rozlíšenia za 199,99 dolárov za doménu. Alebo môžete ísť s plánom opráv a nepretržitej ochrany na vyčistenie svojich stránok pred škodlivým softvérom za 41,67 USD mesačne / doména.

SiteLock tiež ponúka skener & náprava, podpora brány firewall webových aplikácií, zálohovanie webových stránok a ďalšie odborné služby podľa rôznych plánov, ako napríklad SecureAlert, SecureStarter a SecureSpeed.

astra

Aplikácia Astra WordPress Security vyčistí vašu hacknutú webovú stránku WordPress v ten istý deň (zvyčajne do 6-8 hodín). Tam, kde je Astra kompatibilná s väčšinou CMS (Magento, Joomla, Drupal, Opencart, Prestashop) a vlastným PHP, funguje výnimočne dobre s WordPress.

Existujú tri plány v Astra – Essential, Pro & Business. Čistenie škodlivého softvéru sa dodáva s programom Pro každoročne alebo vyšším. Plán Pro tiež zahŕňa nepretržitú ochranu vašich webových stránok po celý rok. A sľub, ktorý vyzerá takto – „.. ak sa v tejto dobe niečo dostane na juh, nevyriešime to žiadne otázky.“

Wordfence

Používanie WordPress?

Wordfence pomôže vyčistiť neobmedzené stránky na jednom webe za 179 dolárov.

Wordfence nie je len čistý, ale tiež vám dá vedieť, ako napadnutí prevzalo kontrolu nad vašim webom, podrobnú správu o vyšetrovaní a akčné položky na ochranu pred budúcimi útokmi..

Keď ich zapojíte do čistenia, poskytujú vám jednoročné prémiové predplatné (v hodnote 99 dolárov) na monitorovanie a ochranu vašich stránok.

Oprava jednej hodiny webu

Ako môžete uhádnuť z názvu. OneHourSiteFix pomáha čistiť infikované stránky za jednu hodinu.

Existujú dve možnosti.

Môžete si ich najať na opravu stránky za 250 dolárov alebo na nepretržitú bezpečnostnú ochranu za 24,99 dolárov mesačne.

Hack opravy

Jim Walker vám pomôže rýchlo opraviť napadnutý web. Jim je k dispozícii na telefonickom rozhovore.

Hack Repair vám tiež pomáha implementovať certifikát SSL, aby vaše stránky boli prístupné cez HTTPS za jednorazovú nízku cenu.

Malcare

Špeciálny bezpečnostný doplnok WordPress na skenovanie, ochranu a monitorovanie webu.

Malcare umožňuje vyčistiť lokalitu z hlavného panela. Ak však potrebujete okamžitú pomoc, môžete sa obrátiť na pohotovostné upratovacie služby.

SiteGuarding

Ak ste v poriadku, čakajte až 24 hodín, môžete sa rozhodnúť pre pravidelnú službu odstraňovania škodlivého softvéru; ak však potrebujete okamžite vyčistiť, choďte na pohotovostnú službu.

Ochrana stránok funguje s redakčným systémom WordPress a Joomla.

Ochrana stránok je tiež známa tým, že poskytuje kompletné riešenia zabezpečenia webu vrátane zálohovania.

Opraviť môj web

Oprava webových stránok už od 99 USD. Je to proces pozostávajúci z troch krokov.

Po oprave stránky, Fixmysite skomplikuje stránku WP pomocou bezpečnostných doplnkov Wordfence.

WPHackedHelp

Robte si hacknutú webovú stránku WordPress rýchle riešenie?

potom, WP Hacked Help bude prvou voľbou pre úplné zabezpečenie webových stránok a rýchle odstránenie škodlivého softvéru & webové stránky vyčistiť.

Pomocník WP Hacked ponúka 360-stupňovú kontrolu vašich webových stránok WordPress s úplnou analýzou možností zakázania a príznakov infekcie.

Tento nástroj je vybavený škodlivým softvérom & odstránenie infekcie, opravy hackerov webových stránok, čierna listina google & odstránenie upozornení, analýza škodlivého softvéru & výskum, ochrana webových stránok pred budúcimi hackami, bezpečný hosting a denné automatické zálohovanie s online zákazníckou podporou 24 * 7.

Plány ochrany webových stránok WordPress začínajú s 99,99 dolárov na odstránenie škodlivého softvéru a vírusov. Jeho prémiová ochrana prináša vyššiu hodnotu tým, že poskytuje zabezpečený hosting s odstraňovaním škodlivého softvéru a vírusov za 99,99 dolárov plus 10 dolárov mesačne.

MageFix

Ak hľadáte bezplatné a neobmedzené čistenie škodlivého softvéru a kontrolu kontaminácie naprieč lokalitami, choďte s Magefixom. Zabezpečuje prevenciu budúcich pokusov o hackovanie zo všetkých webových platforiem, ako sú WordPress, Drupal, Joomla, & Magento.

Magefix je v súlade s GDPR a svojim zákazníkom vždy poteší podrobné pokyny na detekciu škodlivého softvéru, odstránenie spamu, ako sa vysporiadať s útokom hackerov a čo by ste nemali robiť s napadnutými webovými stránkami atď..

S bezplatným cenovým plánom má ďalšie dve štruktúry cenového plánu. Cenový program Platinum obsahuje funkcie, ako sú aktualizácia stránok a zálohy, odstránenie čiernej listiny, obnovenie reklám Google, nepretržitá ochrana 24 hodín denne, 7 dní v týždni, zabezpečenie opravy problémov so zraniteľnosťou do 1 až 12 hodín a neobmedzené odstraňovanie škodlivého softvéru. Tento plán vás bude stáť iba 12 dolárov mesačne na web.

A ak chcete ísť o veľký a jednorazový spôsob platby so 100% zárukou vrátenia peňazí, môžete si vybrať zlatý plán vo výške 99 dolárov na web. Poskytuje jednoročnú záruku na služby a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Fiverr

S rastúcimi aktivitami populárneho softvéru a webových stránok ho môžu agresívni hackeri ľahko zacieľovať. Preto je veľmi dôležité zistiť, že králičie diery ohrozujú váš web. Ako nemáte magickú krištáľovú guľu do budúcnosti, ako zabezpečíte svoje webové stránky, ak nie ste odborníkom alebo technikom?

Takže bez toho, aby ste to komplikovali, si niektoré môžete najať Poskytovatelia bezpečnostných služieb WordPress od spoločnosti Fiverr ktorí môžu zaručiť bezpečnosť webových stránok v reálnom čase tým, že zabránia vašim webom v budúcich útokoch škodlivého softvéru. 

Fiverr je najväčšou platformou, ktorá spája všetky podniky s nezávislými pracovníkmi. Takže, ak zistíte, že najímanie spoločností bude zaťažovať vaše vrecko, môžete si najať najlepších poskytovateľov služieb WordPress, ktorí vám môžu pomôcť s detekciou škodlivého softvéru WordPress, službami na odstránenie škodlivého softvéru s budúcou zárukou prevencie útokov. 

Viem, že je to panika okamihu, keď dôjde k napadnutiu stránok, ale vďaka vyššie uvedeným vynikajúcim službám, ktoré pomáhajú obnoviť fungovanie vášho online obchodu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map