12 „WordPress“ atnaujinimo tema, kad sukurtumėte geriausią įspūdį

Tai yra verslo pasaulis, tai, kaip jūs prisistatote daro įtaką. Norėdami parodyti save savo darbuotojui, būtina turėti tvirtą gyvenimo aprašymą arba profesionalų portfelį.


Tačiau dauguma žmonių įstrigo dėl dilemos, kurią platformą pasirinkti, jei norite sukurti aplanką, kuris įspūdingai atspindėtų jų žodį.

„WordPress“, atvirojo kodo turinio valdymo sistema, palaiko kai kurias temas, geriausiai atspindinčias jūsų gyvenimo aprašymą, aplanką ar gyvenimo aprašymą..

Čia yra 10 gražių „WordPress“ temų, kurios padės parodyti savo internetinį gyvenimo aprašymą, sąrašas.

Mak

Mak yra minimalistinė, elegantiška, tačiau galinga tema, kuri labiausiai tinka tiems, kurie tiki, kad mažiau yra daugiau.

Tai leidžia parodyti savo asmeninį aplanką, gyvenimo aprašymus, gyvenimo aprašymus ir kt., Naudojant kūrybiškumo atspalvį ir modernų dizainą.

Naudojant ryškias spalvų parinktis, ši tema yra viena geriausių, norint parodyti savo portfolio geriausiu įmanomu būdu.

Jame yra keletas paruoštų demonstracinių variantų su įvairiais spalvų variantais, kuriuos galite naudoti, arba net galite pasirinkti tinkinti pagal savo reikalavimus.

Ši tema taip pat palaiko Elementorius kuris yra pažengęs puslapių kūrėjas.

Geriausia dalis? Turite galimybę importuoti turinį vienu paspaudimu.

Stiprus našumas ir greitas visų prietaisų greitis yra tai, kas Maką išskiria iš kitų temų.

Skatinimas

Ši tema yra nepaprastai linksma, nes beveik visi šioje temoje naudojami elementai yra profesionaliai pagyvinti.

Tai leidžia jūsų gyvenimo aprašymui išsiskirti iš kitų dėl jo gyvumo, kurį sunku rasti.

Ši tema yra labai atsakinga ir joje yra unikalus perjungimo stiliaus atnaujinimo puslapis, kuris motyvuos tinkamus žmones jus pasamdyti..

Be to, viena iš įdomių savybių yra tai, kad joje yra visas fono nuotraukų slankiklis, kuris padidina visas jūsų galimybes.

Skatinimas turi intuityvią sąsają ir daugybę funkcijų, leidžiančių greitai kurti puslapius be jokių rūpesčių.

Be to, svetainė visada bus parengta vertimui, todėl kalba nebebus kliūtis jūsų darbui.

Unikalus

Unikalus yra viena iš tų temų, kurias galima lengvai pritaikyti.

Kartu pateikiamas „vilkite ir upuść“ puslapių kūrimo priemonė, kuri leidžia nepaprastiems dalyviams viską lengvai nustatyti.

Be to, ji turi vieno paspaudimo demonstracinę versiją. Tai reiškia, kad per kelias sekundes galite importuoti tą patį unikalios temos vaizdą į savo „WordPress“ svetainę.

Gaunate dvi temos versijas – „Light“ ir „Dark“ su neribotais spalvų pritaikymais.

Tiems iš jūsų norite turėti dienoraštį kartu su savo gyvenimo aprašymo puslapiu, jį taip pat galite turėti.

Apskritai ši tema padeda profesionaliai parodyti jūsų darbus.

Tęsti

Tęsti turi modernų dizainą kartu su reaktyviu išdėstymu.

Pasinaudoję šia tema mėgstamiausi yra laisvai samdomi darbuotojai arba asmenys, norintys sustiprinti savo veiklą internete.

Ši tema yra gerai parengta ir pirmiausia suskirstyta į keturis pagrindinius skyrius – Apie, Portfolio, Dienoraštis ir Kontaktas.

Šie keli, bet reikšmingi skyriai gali būti naudojami norint parodyti detales, darbo ar kontaktinę informaciją.

Kartu su minimaliu pagrindinio puslapio išdėstymu galite nustatyti, ką norite rodyti pagrindinio puslapio srityje. Taip pat yra lengvas pritaikymo skydas.

Kreatyvas

Kreatyvas yra labai reaguojanti „WordPress“ tema, kuri puikiai pritaikyta mobiliesiems ir kompiuteriniams įrenginiams. Jis pateikiamas su galingu „Visual Composer Page Builder“ papildiniu.

Čia pateikiamos įvairios potemės kartu su numatytuoju. Kiekvienas temos elementas gali būti importuotas į jūsų svetainę vienu mygtuko paspaudimu.

Jis yra integruotas su „Revolution Slider“ ir „Layer Slider“ papildiniais, kurie leidžia jums parodyti turinį geriausiu įmanomu būdu. Standartinį meniu galima greitai paversti megameniu, kuriame yra nuorodos į įvairias puslapio dalis.

Naudodami „Creativo“ taip pat galite lengvai sukurti vieno puslapio naršymo svetaines, neparašydami net vienos kodo eilutės.

Savo svetainės vertimą galite paruošti naudodami „PoEdit“ arba WPML įskiepį. Tai labai gerai dokumentuota ir lengvai integruota su „WooCommerce“.

Pasamdyta

Pasamdytas yra ypač švarus tuo, ką siūlo. Tai nepateikia daugybės funkcijų. Tai tiesiog veikia kaip sąsaja, leidžianti elegantiškai parodyti savo gyvenimo aprašymus ir kontaktinę informaciją.

Ji sukurta naudojant sklandžią, greitai reaguojančią ir SEO sąmoningą sistemą. Tai gerai dokumentuota ir visiškai išversta.

Asmeninis puslapis

Asmeninis puslapis yra reaguojanti tema, skirta aiškiai atnaujinti ir asmeninėms svetainėms. „Cherry Framework“ tai suteikia. Suderinus nuotraukų galeriją ir vaizdo failus, išdėstymas atrodo labai interaktyvus.

Jis taip pat turi tiesioginį temos tinkinimo priemonės palaikymą, kurį galima lengvai redaguoti.

Jame yra daug įrankių, tokių kaip išplėstinės temos parinktys, galiojantis kodas ir kitos paslaugos, padedančios sukurti visiškai suasmenintą svetainę.

Dizaineris

Dizaineris yra visiškai atsakinga, minimali tema, leidžianti kurti profesionaliai atrodančias svetaines, kuriose būtų atnaujinti ir aplankai. Dizaineris geriausiai tinka fotografijai ir meno kūriniams.

Galite tinkinti temą, kaip norite, taip pat galite pridėti savo CSS stilių naudodami iš anksto įtrauktą pasirinktinį CSS laukelį.

Jis sklandžiai veikia su įvairiais „WordPress“ papildiniais ir yra optimizuotas, kad būtų lengva išversti.

Laisvai samdomas darbuotojas

Kaip pavadinimas taikliai rodo, Laisvai samdomas darbuotojas yra vienas puslapis, labai atsakinga tema, padedanti parodyti savo darbus. Tai patogu laisvai samdomiems specialistams, kūrėjams ir dizaineriams.

„Freelancer“ remiasi „Fuse Framework“, kuris kontroliuoja visos temos išvaizdą ir sąsają.

„Freelancer“ yra paruoštas vertimui ir palaiko tokius papildomus priedus kaip „qTranslate“ ir WPML.

Integruotas SEO modulis rūpinasi jūsų svetainės paieškos sistemos reitingavimu.

Jis sukurtas naudojant „Bootstrap“ – lengvą, atviro kodo internetinių programų kūrimo įrankį, prižiūrimą „GitHub“.

Argent

Argent yra specialiai sukurtas dizaineriams, fotografams, tapytojams ir kt., kurių pagrindiniai puslapiai yra gerai matomi.

Joje nėra šoninės juostos, bet joje yra palaikymas trijose poraštės valdiklio valdikliuose. Kiekvieno portfelio elemento viso pločio paveikslėlių karuselė automatiškai sukuriama iš pirmosios galerijos, nurodytos portfelio įraše.

Tačiau iki šiol ši tema yra prieinama tik savarankiškai prižiūrimiems „WordPress“ tinklaraščių savininkams.

Aukščiausi sluoksniai

Aukščiausi sluoksniai naudoja tiesioginę ir švarią sąsają.

Kartu su tema gausite aštuonias gražias paruoštas odos rūšis. Jis taip pat siūlo filtruojamą aplanką, kuris leidžia lengvai valdyti turinį. Įvairūs CSS3 efektai ir animacijos daro turinį intriguojantį. Jis yra paruoštas tinklainei ir visiškai reaguoja.

Elektrinis

Elektrinis ateina su daugybe įrankių ir valdiklių, kurie padės sukurti fantastišką gyvenimo aprašymo svetainę. Įtraukus naudingus papildinius, per kelias minutes galite sukurti tinkamai atrodantį puslapį.

Yra daugybė vaizdo įrašų, kuriuose nurodoma, kaip atlikti kiekvieną žingsnį. Kartu su tema gausite dešimt aplanko puslapių variantų.

Išvada

Tikiuosi, kad viena iš aukščiau paminėtų temų padės jums sukurti puikų buvimą internete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map