12 WordPress Pokračovať v téme, aby ste dosiahli čo najlepší dojem

Je to firemný svet, ako sa prezentujete to robí rozdiel. Ak sa chcete predviesť svojim náborovým pracovníkom, musíte mať solídny životopis alebo profesionálne portfólio.


Väčšina ľudí však uviazla v dileme, pokiaľ ide o platformu, ktorá sa rozhodne urobiť portfólio, ktoré impozantne odráža ich slovo..

WordPress, systém správy obsahu s otvoreným zdrojom, podporuje niektoré témy, ktoré odrážajú váš životopis, portfólio alebo životopisy najlepším možným spôsobom.

Tu je zoznam 10 krásnych tém WordPress, ktoré vám pomôžu predviesť svoj online životopis.

mak

mak je minimalistická, elegantná, ale výkonná téma, ktorá sa najlepšie hodí pre tých, ktorí veria v Menej je viac.

To vám umožní predstaviť svoje osobné portfólio, životopis, životopis atď. S nádychom kreativity a moderného dizajnu.

Vďaka žiarivým možnostiam farieb je táto téma jednou z najlepších na to, aby čo najlepšie predstavila svoje portfólio.

Má niekoľko hotových ukážok v rôznych farebných variantoch, ktoré môžete použiť, alebo si dokonca môžete zvoliť prispôsobenie podľa svojich požiadaviek..

Táto téma tiež podporuje Elementor čo je pokročilý nástroj na tvorbu stránok.

Najlepšia časť? Máte možnosť importovať obsah jediným kliknutím.

Silný výkon spolu s vysokou rýchlosťou na všetkých zariadeniach je niečo, čo robí Mak vyniknúť od ostatných tém.

povýšenie

Táto téma je veľmi živá, pretože takmer všetky prvky použité v tejto téme sú profesionálne animované.

To robí váš životopis vyniknúť od ostatných kvôli jeho živosti, ktorú je ťažké nájsť.

Táto téma je veľmi citlivá a prichádza s jedinečnou obnoviteľnou stránkou obnovenia štýlu, ktorá bude motivovať tých správnych ľudí, aby vás najali..

Jednou z zaujímavých funkcií je aj to, že obsahuje jazdec fotografií na pozadí, ktorý zvyšuje vašu prácu v plnom rozsahu.

povýšenie má intuitívne rozhranie spolu s množstvom funkcií, ktoré vám umožňujú okamžite vytvárať stránky bez akýchkoľvek problémov.

Webová stránka bude vždy pripravená na preklad, takže jazyk už nie je prekážkou vašej práce.

jedinečný

jedinečný je jednou z tých tém, ktoré sú vysoko prispôsobiteľné.

Je dodávaný s „drag and drop“ nástrojom na vytváranie stránok, ktorý uľahčuje zostavovanie vecí pre nekódery.

Má tiež demo inštaláciu jedným kliknutím. Čo znamená, že môžete na svoj web WordPress importovať rovnaký vzhľad jedinečnej témy do niekoľkých sekúnd.

Získate dve verzie témy – svetlé a tmavé s neobmedzeným prispôsobením farieb.

Pre tých z vás, ktorí chcú mať blog spolu s vašou životopisnou stránkou, to môžete mať tiež.

Celkovo táto téma pomáha profesionálne predvádzať vašu prácu.

Pokračovať

Pokračovať má moderný dizajn spojený s citlivým usporiadaním.

Nezávislí umelci alebo jednotlivci, ktorí si chcú vybudovať svoju online prítomnosť, sú obľúbenými používateľmi tejto témy.

Táto téma je dobre vypracovaná a primárne rozdelená do štyroch základných častí – About, Portfolio, Blog and Contact.

Týchto niekoľko, ale dôležitých sekcií, je možné použiť na predstavenie podrobností, pracovných alebo kontaktných informácií.

Spolu s minimálnym rozložením svojej domovskej stránky môžete určiť, čo chcete zobraziť v oblasti prednej strany. K dispozícii je tiež jednoduchý panel prispôsobenia typu back-end.

Creativo

Creativo je mimoriadne citlivá téma WordPress, ktorá je dobre optimalizovaná pre mobilné aj počítačové zariadenia. Je dodávaný s výkonným doplnkom Visual Builder Page Builder.

Poskytuje rôzne podtémy spolu s predvolenými. Každý prvok témy môžete na svoj web importovať jediným kliknutím.

Má integráciu s Revolution Slider a pluginy Layer Slider, ktoré vám umožňujú zobraziť váš obsah, je najlepším možným spôsobom. Štandardné menu je možné rýchlo premeniť na mega menu plné odkazov na rôzne časti stránky.

S Creativo môžete tiež ľahko vytvárať jednostránkové navigačné webové stránky bez toho, aby ste museli písať iba jeden riadok kódu.

Preklad vášho webu môžete pripraviť pomocou doplnku PoEdit alebo WPML. Je to veľmi dobre zdokumentované a ľahko sa integruje s WooCommerce.

najatý

najatý je mimoriadne čistý s tým, čo ponúka. Neposkytuje množstvo funkcií. Je to len rozhranie ako elegantné zobrazenie životopisu a kontaktných informácií.

Je postavený s plynulým, pohotovým a SEO uvedomelým rámcom. Je dobre zdokumentovaný a plne preložiteľný.

Osobná stránka

Osobná stránka je responzívna téma navrhnutá výslovne pre životopisy a osobné webové stránky. Spoločnosť Cherry Framework to oprávňuje. Vďaka integrácii fotogalérie a video súborov vyzerá rozloženie veľmi interaktívne.

Má tiež podporu prispôsobenia živých tém, ktorá umožňuje jednoduché úpravy.

Má mnoho nástrojov, ako sú pokročilé možnosti tém, platný kód a ďalšie služby, ktoré vám pomôžu vytvoriť úplne prispôsobenú webovú stránku.

návrhár

návrhár je plne responzívna, minimálna téma, ktorá vám umožňuje vytvárať profesionálne vyzerajúce webové stránky pre životopisy a portfóliá. Dizajnér sa najlepšie hodí pre fotografie a umelecké diela.

Tému si môžete prispôsobiť podľa vášho želania a môžete tiež pridať svoje štýly CSS pomocou vopred začleneného vlastného poľa CSS.

Funguje hladko s rôznymi doplnkami WordPress a je optimalizovaný pre ľahký preklad.

nezávislý pracovník

Ako už názov napovedá, naznačuje to, nezávislý pracovník je jedna stránka, vysoko citlivá téma, ktorá vám pomôže predviesť svoju prácu. Je to užitočné pre nezávislých pracovníkov, vývojárov a dizajnérov.

Nezávislý pracovník je založený na poistkovej štruktúre, ktorá riadi vzhľad a rozhranie celej témy.

Freelancer je pripravený na preklad a podporuje prémiové pluginy ako qTranslate a WPML.

Zabudovaný modul SEO sa stará o hodnotenie vyhľadávacích nástrojov na vašom webe.

Je postavený pomocou nástroja Bootstrap, ľahkého, otvoreného zdroja front-end nástroja na vývoj webových aplikácií, ktorý je udržiavaný na serveri GitHub.

Argent

Argent je špeciálne navrhnutý pre dizajnérov, fotografov, maliarov atď. s položkami portfólia, ktoré sa nachádzajú na hlavnej stránke.

Nezahŕňa bočný panel, ale obsahuje podporu pre tri oblasti päty widgetu. Z prvej galérie uvedenej v portfóliovom príspevku sa automaticky vygeneruje karusel s celou šírkou každej položky portfólia.

Od tejto chvíle je však táto téma k dispozícii iba pre vlastníkov blogov WordPress s vlastným hosťovaním.

Prémiové vrstvy

Prémiové vrstvy používa priame a čisté rozhranie.

Spolu s témou získate osem krásnych hotových koží, z ktorých si môžete vybrať. Ponúka tiež filtrovateľné portfólio, ktoré vám umožňuje jednoduchú správu obsahu. Rôzne efekty a animácie CSS3 robia obsah zaujímavým. Je pripravená na sietnicu a plne reaguje.

elektrický

elektrický prichádza s množstvom nástrojov a widgetov, ktoré vám pomôžu vytvoriť fantastický životopis. Zahrnutím užitočných doplnkov môžete za pár minút vytvoriť stránku, ktorá vyzerá dobre.

K dispozícii je veľa videí, ktoré vás prevedú jednotlivými krokmi. Spolu s témou získate desať variantov portfóliových stránok, z ktorých si môžete vybrať.

záver

Dúfam, že jedna z vyššie uvedených tém vám pomôže vytvoriť vynikajúcu online prítomnosť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map