3 populiariausios „WordPress“ kūrėjų nuomos platformos

Įgyti kvalifikuotą kūrėją, turinčią teisingą požiūrį, yra sudėtinga.


Į ką atkreipti dėmesį samdant „WordPress“ kūrėją?

Jei skaitote tai, aš manysiu, kad esate svetainės ar įmonės savininkas, norintis pasamdyti laisvai samdomus arba trumpalaikius projektus. Jei taip, žaidimo taisyklės šiek tiek skiriasi nei įdarbinant visą darbo dieną. Dabar pateiksiu keletą patarimų, pagrįstų savo patirtimi.

Patikrinkite aplanką

Tai nesąmonė ar bent jau taip atrodo. Kiekvienas sutarčių kūrėjas, vertas savo druskos, turi vadovaujančią knygą (išskyrus mane, kuri yra visiškai kita istorija! :-P), ir ji turėtų būti aktuali jums. Bet čia ateina posūkis – laisvai samdomi vartotojai yra apgaulingi, kurie pavogia kitų portfelį, uždaro sandorį, o paskui jį perduoda tam tikram kūrėjui.!

Aš paprastai nelaikau šios rimtos problemos, tačiau tokie žmonės neturi jokios idėjos apie „WordPress“ ar PHP plėtrą ir galiausiai sužlugdo projektą. Jie arba bėga su pinigais, arba pateikia sub-par įskiepį / temą, kurią tiesiog čiulpia.

Toliau ieškome tam tikrų verslo savininko išgyvenimo strategijų, kai kalbame apie laisvai samdomų vertybių džiungles.

Kryžiuokite į portfelį

Dabar, kai turite aplanką, neskubėkite jo perskaityti ir paruošti klausimyną, kurį norėtumėte pateikti kūrėjui. Tačiau to dar nenurodykite – norite, kad klausimynas būtų pateiktas kaip staigmena kito skambučio ar susitikimo metu! Jei jie atrodo neryžtingi ar kalbina ratus, žinote, kad laikas susitaupyti ir paleisti. ��

Nors tikslūs klausimai priklauso nuo projekto, galiu pasiūlyti keletą klausimų:

 • Ar laikotės „WordPress“ kodo gairių? Kodėl ir kodėl ne? (Tai nėra didelis rūpestis, net jei kūrėjas jų neseka; toks kodavimo stilius užima per daug laiko. Bet svarbu įvertinti, ar kūrėjas net girdėjo apie „WordPress“ kodavimo standartai.)
 • Kiek laiko prireikė sukurti šį papildinį? Ar galėtum apeiti mane per procesą??
 • Kokias, jūsų teigimu, klaidas daro kūrėjai kurdami temas?
 • Kokie yra šios temos apribojimai, kai kalbama apie įvairius ekrano dydžius ir naršyklę?
 • Kokiu optimizavimu rūpiniesi kurdamas šią temą / papildinį?
 • Kurius atvirojo kodo papildinius studijavote kaip kūrėjas? Ar galite man sužinoti, kaip jie dirba? (Tai gerai, net jei tu čia daug ko nesupranti – mintis yra pamatyti, koks tas žmogus yra susipažinęs su jų amatais.)

Jei manote, kad negalite atsakyti nei į galvą, nei į uodegą, užsirašykite juos ir paskelbkite „WordPress“ forumuose – paprašykite bendruomenės patarimo, ką jie mano apie kūrėją!

Nuorodos

Paprašykite pasikalbėti su žmonėmis, kurie užsakė pateiktus projektus. Aš nesitikėčiau, kad visi projektai pasibaigs tikra nata, bet jei kūrėjas neturi net 2–3 patikimų nuorodų, tai akinančiai raudona vėliava. Negalima atsiskaityti telefono numeriais, nes kai kurie žmonės žaidžia pakankamai tiksliai – reikalaukite oficialaus el. Pašto ir būtinai parašykite jiems!

Naudokite sąlyginio deponavimo sistemą

Mokėjimai suskaidomi daugumoje projekto derybų. Kūrėjas nenori būti apiplėštas kelių dienų pastangų, tik kad klientas dingtų, o klientas nenori prarasti laiko ir pinigų tam, kuris prieš pradedant kalbėjosi. Šiuos rūpesčius galima išspręsti nesiimant pagalbos „Galite pasitikėti manimi 100 proc.“ – naudodamiesi sąlyginio deponavimo sistema, pavyzdžiui, „Upwork“, „Freelancer“ ir kt. Sąlyginio deponavimo tarnyba laiko jūsų pinigus, kol bus pateikti darbo etapai ir viskas užfiksuota dokumentuose. teisiniais tikslais.

Rizika ne „WordPress“ (ir PHP!)

Tai neprivaloma, tačiau norint gauti idėją, jei kūrėjas entuziastingai naudojasi interneto technologijomis ir palaiko ryšį su kitomis technologijų grupėmis. Žinios apie populiarėjančias pramonės temas padeda patenkinti reikalavimus keliais būdais, ir niekada negali žinoti, ko gali ieškai, kad geriau padarytum kitoje krūvoje, pavyzdžiui, „Nodejs“, „Ruby“ ir kt..

Pasikalbėkite su keliais kūrėjais

Jei nepažįstate kažkokio savo ankstesnio darbo, visada gera idėja pasikalbėti su keliais kūrėjais apie jūsų reikalavimus. Surinkite visus atsiliepimus ir pažiūrėkite, kas jums labiausiai tinka. Ne tik laikykitės techninių ribų, bet ir ieškokite požiūrio.

Dabar jūs žinote, ko ieškoti. Kitas, kur rasite patyrusį kūrėją?

Yra daugybė prekyviečių, tačiau populiariausios yra šios, norint rasti „WordPress“ kūrėją.

Koduojama

Koduojama yra specializuota „WordPress“ kūrėjų platforma.

Nesvarbu, ar jums reikia pasirinktinio kūrimo, temos kūrimo, našumo optimizavimo, saugumo grūdinimo ar problemos šalinimo, rasite savo darbui tinkamą ekspertą. Galite nemokamai paskelbti savo projektą, kad galėtumėte susisiekti su kūrėju ir aptarti kainodarą ir tvarkaraštį.

Rasite, kad kūrėjai cituoja valandos kainą arba fiksuotą kainą. Tai tikrai jūsų pasirinkimas, bet jei jūs manęs paklausite, aš visada renkuosi fiksuotas išlaidas. Fiksuotų mokesčių pranašumas yra tai, kad jums nereikia jaudintis, kai kūrėjas užima daugiau laiko nei tikėtasi. Jūs visada mokate tai, ką sutikote pristatyti.

Rasite kūrėją iš viso pasaulio, ir tai būtų naudinga, jei norite dirbti savo laiko juostoje arba dirbti su kuo nors, kas kalba jūsų kalba.

WPhired

Darbo portalas, skirtas paskelbti savo WP darbo reikalavimą pasamdyti nuotolinį ekspertą.

WPhired pasiūlyti trijų rūšių kainodarą.

 • NEMOKAMAI – skelbkite darbus, kurie bus aktyvūs 30 dienų
 • 3 siūlomas darbas – gaukite savo tris darbo skelbimus 60 dienų
 • Teminis darbas – 5–5 darbo skelbimai, rodomi 60 dienų

Toptalis

Toptalis, vienoje populiarioje rinkoje rasti 3% „WordPress“ kūrėjų.

Ar jums įdomu, kodėl 3 proc. Patikrinkite tai paaiškinimas.

Galite naršyti šimtus kūrėjų profilių ir išsinuomoti jums patinkantį.

Esu įsitikinęs, kad rasite tinkamą kūrėją jūsų WP darbui aukščiau pateiktose platformose. Jei dėl tam tikrų priežasčių negalite, tada galite pabandyti Upwork, Koderatorius arba Laisvai samdomas darbuotojas.

Sėkmės įgyvendinant projektą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map