9 nuostabūs WP papildiniai lentelėms, diagramoms ir grafikams

„WordPress“ yra žinoma kaip internetinių dienoraščių platforma, tačiau per dešimtmetį ji drastiškai išsivystė į galingą ir patikimą platformą, galinčią patenkinti sudėtingus žiniatinklio programų reikalavimus..


Todėl šiuo metu „WordPress“ diegia daugybė kompanijų. Remiantis statistika, 35% interneto teikia „WordPress“. Tai tapo internetine leidybos platforma daugumai didelių bendrovių, tokių kaip CNN, „Facebook“, „Time Inc“, „Spotify“, „Sony“, „Microsoft“, o sąrašas yra ilgas.

Tačiau kas yra tas slaptas padažas, lemiantis milžinišką šios platformos populiarumą?

Na, priežastis yra ta, kad WP siūlo lengvai naudojamą, pritaikytą ir daugialypės terpės palaikymo platformą, kuria žmonės mėgsta naudotis. Tai palaiko platų profesionalių įskiepių asortimentą, kuris padeda svetainių savininkams pateikti savo duomenis vaizdiniu efektu, kuris atkreipia dėmesį.

Kodėl geriau naudoti profesionalius WP papildinius?

Pridėję daugiau ir naudingų duomenų prie savo įrašų padidinsite jų patikimumą. Nors duomenis rasti nėra sunku (dėka interneto), tačiau pateikiant juos taip, kad skaitytojams būtų lengva juos suvirškinti, yra kambaryje esantis dramblys. Pateikus statistiką ir skaičius be galo, skaitytojams tampa sunku suprasti žinią. Galų gale jiems nuobodu! Tačiau jis veikia, kai pateikiate duomenis vaizdiniame išdėstyme, pavyzdžiui, lentelėse, diagramose ir grafikuose.

Dabar, norėdami pridėti vaizdinį efektą, daugelis žmonių naudoja vaizdus, ​​numatytąsias lenteles ar diagramų įdėjimą, o tai nėra paprastas būdas. Taip yra todėl, kad šis metodas neveiks, jei norite atnaujinti duomenis.

Tam jums reikia dinaminio sprendimo, kurį gali padengti profesionalūs WP papildiniai. Laimei, galite rasti daugybę nuostabių papildinių, palengvinančių visą dinamiškų ir gražių vaizdų kūrimo kursą..

Vizualizatorius

Sukurti interaktyvius grafikus ir diagramas yra labai lengva Vizualizatorius. Jis turi platų klientų diapazoną – daugiau nei 40 000, nes teikia reagavimą ir pritaikytą sprendimą.

Dialogus ir lenteles galite pridėti naudodami programą „Visualizer Library“, kurią galite įtraukti į savo „WP Media Library“. Įveskite duomenis importuodami juos iš „Google“ skaičiuoklių ar esamų CSV ir tiesiogiai redaguokite. Tai palaiko daugybę duomenų tipų, įskaitant skaičius, eilutes, loginę vertę, datą ir laiką. Populiarias diagramas, įskaitant linijų, juostų ir pyragų diagramas, galima sukurti ir pritaikyti atsižvelgiant į stilių, dizainą, spalvą ir elgesį.

Galite iš karto redaguoti diagramas ir peržiūrėti, kad gautumėte žvilgsnį realiuoju laiku.

Pagrindiniai bruožai

 • Puslapio duomenų redagavimas
 • 15 diagramų tipų – 6 iš „Charts.js“ ir 12 iš „Google“ diagramų
 • Lengva importuoti duomenų bazę
 • Automatinis duomenų sinchronizavimas sudarant tvarkaraščius
 • Animuotos diagramos
 • Asmeninės diagramos
 • Diagramos kūrimas pagal jūsų WP įrašus, priedus ar puslapius
 • Momentinė paieška
 • Filtruokite rezultatus pagal tekstą
 • Kelių stulpelių užsakymas
 • Leidimo funkcija valdyti diagramų peržiūrą ir redagavimą

Vizualizatorius suteikia mobilumo perkeliamumą ir suderinamumą keliose naršyklėse.

„wpDataTables“

Labiausiai parduodamas „WordPress“ papildinys, kuriuo pasitiki daugiau nei 30 000 verslų „wpDataTables“ leidžia lengvai valdyti duomenis naudojant lengvai kuriamas lenteles, diagramas ir diagramas. Nepriklausomai nuo to, kokio tipo duomenis norite pateikti, šis papildinys gali aprėpti jį visus, įskaitant mokslinius, finansinius, komercinius, statistinius ir kitus duomenis..

Galite greitai sudaryti lenteles WP iš duomenų šaltinių, tokių kaip „Excel“, „Google“ skaičiuoklė, CSV, „MySQL užklausa“, JSON, XML, PHP ir kt..

Jei norite naudoti „wpDataTables“, atlikite šiuos tris veiksmus:

 • Įdėkite duomenis į lentelę. Tam galite įkelti failą, įvesti URL, pateikti „MySQL“ užklausą arba rankiniu būdu įvesti duomenis.
 • Tiksliai suderinkite lentelę pagal jūsų reikalavimus, tokius kaip redaguotinas, sąlyginis formatavimas, reaguojamasis ir kt.
 • Išsaugokite lentelę ir įdėkite ją į savo įrašą.

Pagrindiniai bruožai

 • Galima sukurti reaguojančias diagramas ir lenteles, kurios puikiai tinka įvairiuose įrenginiuose.
 • Greitai sukurkite labai dideles lenteles su milijonais eilučių
 • Išplėstinė paieška ir filtrai, siekiant susiaurinti rezultatus
 • Lentelių turinį galima redaguoti.
 • Ląstelių, stulpelių ir eilučių paryškinimas atsižvelgiant į turinį
 • Trys galingi varikliai pateikia diagramas ir gali būti keičiami realiuoju laiku.
 • Sąsajos kalbos pasirinkimas
 • Lentelės gali būti paslėptos, kol nebus visiškai įkeltos.
 • Lenteles galima eksportuoti į PDF, CSV, AMD XLS funkcijas.

WP reaguojanti lentelė

Jei ieškote prieinamo, bet efektyvaus WP papildinio sprendimo, WP reaguojanti lentelė yra puikus sprendimas. Galite kurti diagramas naudodami „Charts.js“. Ji palaiko septynių tipų diagramas, įskaitant pyrago, juostos, spurgos, linijos, radaro, įkrovos juostos eigos juostą ir polinę diagramą..

Duomenys gali būti įvedami rankiniu būdu arba gali būti įkeliami tiesiogiai per CSV. Jame taip pat pateikiami CSV šablonai, leidžiantys pamatyti duomenų tvarkymo būdą prieš juos įkeliant. Naudodami šį papildinį galite horizontaliai slinkti HTML lentelėmis mažesniuose ekranuose. Taigi, jis lengvai tilps į ekraną.

Norėdami įterpti diagramas ir lenteles, jums nereikia naudoti trumpųjų kodų. Vietoj to, jis puikiai veikia su įprasta HTML lentele „Gutenberg“ arba „Classic Editor“. Šis papildinys siūlo įvairius stiliaus parametrus, turinčius skirtingas parinktis, kaip pakeisti polsterį, paraštes, tipografiją, spalvas ir kt.

„amCharts“

„JavaScript“ žemėlapių ir diagramų pridėjimas prie „WordPress“ įrašo yra kvietimas susierzinti. Taip yra todėl, kad WP pašalina visą „JavaScript“ turinį. „amCharts“ taupo jus nuo šios bėdos leisdamas jums sukurti diagramos, kurią galite įterpti į savo įrašą ar puslapį, kodo fragmentus kaip trumpąjį kodą.

Be to, naudodamiesi PHP funkcija, galite panaudoti sukurtą diagramą šablone. Naudodamiesi šiuo WP papildiniu, į savo temos kodą nereikia įtraukti „Java“ bibliotekų, nes jis tuo pasirūpins. Visos „JavaScript“ bibliotekos, kurių jums gali prireikti, bus automatiškai prieinamos puslapio poraštėje.

Pagrindiniai bruožai

 • Žemėlapio / diagramos perjungimas iš vietinės arba CDN talpinamos bibliotekos saugyklos
 • Galite nustatyti numatytuosius nustatymus pagal diagramos tipą.
 • Su WPML suderinamas kurti žemėlapius ir diagramas, atsižvelgiant į kalbą

Duomenų lentelių generatorius

Duomenų lentelių generatorius „Supsystic“ įdiegė daugiau nei 30 000 įdiegimų ir pagal numatytuosius nustatymus gali automatiškai sukurti reaguojančias lenteles. Tačiau taip pat galite pasirinkti išjungti šią funkciją norėdami pakoreguoti lentelės matmenis. Lentelėje galite įvesti tiek eilučių ir stulpelių, kiek jums gali prireikti, taip pat galite rūšiuoti ir filtruoti diagramas bei diagramas..

Be to, galite pasirinkti fono spalvą ir tekstą, tada nurodyti horizontalų ir vertikalų lygiavimą. Kadangi skirtingų rūšių duomenims reikia skirtingų tipų atvaizdų; šis papildinys siūlo daugybę skirtingų diagramų, tokių kaip srities diagrama, linijų diagrama, skritulinė diagrama, juostinė diagrama, stulpelių diagrama ir burbulų diagrama..

Naudodami duomenų lentelių generatorių, galite importuoti lenteles iš „Excel“, CSV ir „Google“ skaičiuoklių, o eksportuoti į PDF, CSV, XLS ir XLSX.

Pagrindiniai bruožai

 • Reagavimo režimai, skirti optimizuoti planšetinio kompiuterio išdėstymą, kad jis atitiktų įvairius ekrano dydžius
 • Redagavimas iš priekio
 • Duomenų bazės šaltinis, kad būtų rodoma lentelė su jos laukais iš savo duomenų bazės
 • Paieška
 • Rūšiavimas
 • Puslapis, kad būtų galima geriau naršyti svetainėje
 • „Google“ diagramos ir diagramos

M diagrama

Kai ieškote nemokamo WP papildinio, M diagrama yra gera alternatyva. Tai leidžia pateikti duomenis diagramų pavidalu per „Highcharts“ arba „Chart.js“ diagramų bibliotekas. Visus duomenų rinkinius galite tvarkyti naudodamiesi skaičiuoklės sąsaja, o diagramas galite įterpti naudodami trumpąjį kodą savo įraše..

Šie duomenys pateikia šią diagramą:

Naudodamiesi „Bendraisiais nustatymais“, esančiais skyrelyje „M diagramos parametrai“, galite nuspręsti, ar galite peržiūrėti diagramas, ar ne, ir ar jums leidžiama dėti nuotoliniu būdu. Jis siūlo jums keturių tipų diagramas, būtent, linijų diagramą, juostinę diagramą, lentelių lentelę ir stulpelių diagramą.

Norėdami pridėti duomenis į diagramą, galite juos įvesti rankiniu būdu arba įkelti naudodami CSV failus ir naudoti juos savo žinutėje naudodami trumpus kodus. Tai taip pat suteikia jums galimybę eksportuoti diagramos reikšmes į CSV – tai akivaizdi savybė, kurios trūksta daugumoje diagramos papildinių.

„Elementor“ aukščiausios kokybės lentelės

Naudodamiesi „Elementor Page Builder“ lengvai sukurkite puikias diagramas ir diagramas „Elementor“ aukščiausios kokybės lentelės. Jis teigia, kad yra pirmasis sudėtingas „Elementor“ valdiklis, padedantis jums sudaryti diagramas su keliomis pritaikymo galimybėmis.

Šis papildinys palaiko septynių skirtingų tipų diagramas. Šie diagramų tipai užima įvairius duomenų rinkinius, ir viskas vyksta Elementorius, kur galite pamatyti, kad duomenys pateikiami tiesiogiai.

Naudodamiesi šiuo įrankiu, galite sudaryti ir tiesines, ir logaritmines diagramas. Tačiau ji siūlo numatytąją tiesinę skalę, tačiau prireikus ją galite pakeisti į logaritminę. Galingai pritaikydami duomenis, galite elegantiškai pateikti duomenis, kad jie atitiktų jūsų svetainės spalvų schemą.

„UberChart“

Pažangus WP papildinys, puikiai tinkantis, „UberChart“ leidžia kurti skirtingų veislių diagramas. Joje yra 240 kiekvienos diagramos parinkčių ir 30 kiekvienos duomenų rinkinio parinkčių, kad būtų sudarytos diagramos, pritaikytos jūsų specifiniams poreikiams.

Papildinys palaiko dešimt diagramų tipų. Pasirinkę vieną iš jų, galite tinkinti naudodami daugybę galimų variantų.

Čia pateikiamos bendrosios tinkinimo parinktys, skirtos apibrėžti bendrą diagramos elgesį, pvz., Dydžio, fono spalvos ir paraštės nustatymas, ar norite reaguoti į diagramą, ar ne, animacijos tipas ir greitis, pavadinimo ir legendos elgsena, patarimo stilius ir kt..

Taip pat galite tinkinti kiekvieną duomenų rinkinį, kad padidintumėte savo diagramos išvaizdą, nuspręsdami tokius dalykus kaip kreivės įtempio, linijos pločio apibrėžimas, punktyrinių linijų sudarymas su pasirinktiniais spragomis, nustatymo taško stilius, spindulys ir fono spalva ir dar daugiau.

„UberChart“ leidžia pasirinkti įvairius mastelio tipus, tokius kaip linijinė, logaritminė, laikas ir kategorija. Be to, ji siūlo kelias ašis, kad būtų galima nubraižyti duomenų rinkinius antrinėje ašyje, jei reikšmės labai skiriasi. Taip pat galite pasirinkti, ar norite sukrauti duomenis, ar ne, perkelti mastelio pozicijas, slėpti svarstykles, tinkinti tinklelio linijas ir tt.

Naudodami skaičiuoklės redaktorių, galite nukopijuoti duomenis į „UberChart“ iš internetinės skaičiuoklės, tokios kaip „Google Sheets“, „MS Excel“ ir kt., Ir atvirkščiai. Taip pat galite lengvai pridėti duomenis ir vilkti eiles bei stulpelius. Importavimo ir eksporto parinktis taip pat galima atsarginėms diagramų kopijoms kurti XML failų forma.

Išplėstinės diagramos

Šis papildinys yra priedas, kurį galite naudoti „WPBakery Page Builder“. Paprastas naudoti ir lengvai konfigūruojamas įrankis, Išplėstinės diagramos siūlo septynių skirtingų tipų diagramas.

Tai suteikia labai lengvą tinkinimą, kuriame galite modifikuoti diagramos parinktis naudodami įmontuotus puslapio kūrimo priemonės valdiklius. Be to, jis siūlo patobulintą pritaikymą, leisdamas naudoti galiojančias „ChartJs“ parinktis naudojant „JavaScript“ kodą.

Galite atsisiųsti duomenis iš nuotolinio serverio ar „WordPress“ naudodami „JavaScript“ ar PHP. Tai taip pat leidžia importuoti duomenis per CSV failus.

Išvada

Pridėjus svarbių ir naudingų duomenų, padidėja pareigybės patikimumas. Svarbiausias tikslas yra pateikti šiuos duomenis taip, kad skaitytojai galėtų juos suartinti. Dėka šiuolaikinių WP papildinių, skirtų kurti lenteles, diagramas ir grafikus; jie padaro jūsų duomenis išsamius pridėdami vaizdinį efektą, kuris gerai susieja su jūsų auditorija.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map