9 Úžasné doplnky WP pre tabuľky, grafy a grafy

WordPress je známy pre platformu blogov, ale za desať rokov sa drasticky vyvinul ako výkonná a robustná platforma schopná uspokojiť komplexné požiadavky na webové aplikácie..


Výsledkom je, že mnoho spoločností v súčasnosti prijíma WordPress. Podľa štatistík je 35% internetu poháňané programom WordPress. Stala sa online vydavateľskou platformou pre väčšinu veľkých spoločností, ako sú CNN, Facebook, Time Inc, Spotify, Sony, Microsoft a zoznam je dlhý.

Aká je však tajná omáčka za obrovskou popularitou tejto platformy?

Dôvod je ten, že WP ponúka ľahko použiteľnú, prispôsobenú a multimediálnu podpornú platformu, ktorú ľudia radi používajú. Podporuje širokú škálu profesionálnych doplnkov, ktoré majiteľom webových stránok pomáhajú reprezentovať svoje údaje vizuálnym efektom, ktorý upozorňuje.

Prečo je lepšie používať profesionálne doplnky WP?

Pridanie ďalších a užitočných údajov do vašich príspevkov zvyšuje jej dôveryhodnosť. Hľadanie údajov síce nie je ťažké (vďaka internetu), ale ich prezentácia spôsobom, ktorý čitateľom uľahčuje strávenie, je slonom v miestnosti. Uvedenie štatistík a čísel do nekonečna sťažuje čitateľom pochopenie správy. Nakoniec sa nudia! Funguje to však, keď prezentujete údaje vo vizuálnom rozložení, napríklad v tabuľkách, grafoch a grafoch.

Teraz na pridanie tohto vizuálneho efektu veľa ľudí používa obrázky, predvolené tabuľky alebo vkladacie grafy, čo nie je priama cesta. Je to preto, že táto metóda by nefungovala, ak chcete aktualizovať údaje.

Preto potrebujete dynamické riešenie, ktoré môžu pokryť profesionálne doplnky WP. Našťastie nájdete množstvo úžasných doplnkov na zjednodušenie celého priebehu vytvárania dynamických a skvelo vyzerajúcich vizuálov..

Visualizer

Vytváranie interaktívnych grafov a grafov je veľmi jednoduché Visualizer. Má široký okruh zákazníkov viac ako 40 000, pretože poskytuje pohotové a prispôsobené riešenie.

Grafy a tabuľky môžete pridávať prostredníctvom knižnice Visualizer, ktorú je možné pridať do vašej knižnice médií WP. Zadajte údaje naimportovaním z tabuliek Google alebo z existujúcich súborov CSV a priamo ich upravte. Podporuje veľké množstvo typov údajov vrátane čísel, reťazcov, booleovských dát, dátumu a času. Populárne grafy vrátane čiarových, stĺpcových a koláčových grafov je možné vytvárať a prispôsobovať na základe štýlu, dizajnu, farby a správania..

Svoje grafy môžete okamžite upravovať a zobraziť ukážku, aby ste si mohli pozrieť v reálnom čase.

Kľúčové vlastnosti

 • Úpravy údajov na stránke
 • 15 typov grafov – 6 z Charts.js a 12 z Google chart
 • Ľahko importovať databázu
 • Automatická synchronizácia údajov vytvorením plánov
 • Animované grafy
 • Súkromné ​​mapy
 • Vytvorenie grafu na základe príspevkov, príloh alebo stránok WP
 • Okamžité vyhľadávanie
 • Filtrujte výsledky na základe textu
 • Objednávanie vo viacerých stĺpcoch
 • Funkcia oprávnenia na kontrolu prezerania a úprav grafov

Visualizer poskytuje mobilnú prenosnosť a kompatibilitu medzi prehliadačmi.

wpDataTables

Dôveryhodné viac ako 30 000 firmami, najpredávanejší doplnok WordPress wpDataTables umožňuje ľahko spravovať údaje pomocou ľahko vytvoriteľných tabuliek, grafov a grafov. Bez ohľadu na typ údajov, ktoré chcete reprezentovať, môže tento doplnok pokryť všetky informácie vrátane vedeckých, finančných, obchodných, štatistických a iných údajov..

Môžete vytvárať tabuľky rýchlo v WP z dátových zdrojov, ako sú Excel, Google Spreadsheet, CSV, MySQL dotaz, JSON, XML, PHP, atď..

Ak chcete použiť wpDataTables, postupujte podľa týchto troch krokov:

 • Vložte údaje do tabuľky. Za týmto účelom môžete nahrať súbor, zadať adresu URL, poskytnúť dotaz MySQL alebo údaje zadať ručne.
 • Dolaďte doladenie tabuľky podľa vašich požiadaviek, ako sú editovateľné, podmienené formátovanie, responzívne atď.
 • Uložte tabuľku a vložte ju do svojho príspevku.

Kľúčové vlastnosti

 • Môžu sa vytvoriť responzívne tabuľky a tabuľky, ktoré fungujú dobre na rôznych zariadeniach.
 • Rýchle vytváranie veľmi veľkých tabuliek s miliónmi riadkov
 • Rozšírené vyhľadávanie a filtre na zúženie výsledkov
 • Obsah tabuliek je možné editovať.
 • Zvýraznenie buniek, stĺpcov a riadkov na základe obsahu
 • Tri výkonné motory vykresľujú mapy a môžu sa meniť v reálnom čase.
 • Výber jazyka rozhrania
 • Tabuľky môžu byť skryté až do úplného načítania.
 • Tabuľky je možné exportovať do funkcií PDF, CSV, AMD XLS.

Tabuľka reakcií WP

Ak hľadáte cenovo dostupné, ale efektívne riešenie pre doplnok WP, Tabuľka reakcií WP je skvelé riešenie. Grafy môžete vytvárať pomocou servera Charts.js a podporuje sedem typov máp, vrátane koláča, stĺpca, šišky, čiary, radaru, ukazovateľa priebehu zavádzania a polárneho grafu..

Dáta bolo možné zadať ručne alebo ich môžete nahrať priamo prostredníctvom súborov CSV. Poskytuje tiež šablóny CSV, ktoré vám umožnia vidieť spôsob usporiadania údajov pred ich odovzdaním. Pomocou tohto doplnku môžete vodorovne posúvať tabuľky HTML na menších obrazovkách. Preto sa môže ľahko zmestiť na obrazovku.

Na vloženie grafov a tabuliek nemusíte používať krátke kódy. Namiesto toho to funguje skvele s normálnou tabuľkou HTML v Gutenberg alebo Classic Editor. Tento doplnok ponúka rôzne nastavenia štýlov s rôznymi možnosťami zmeny výplne, okrajov, typografie, farieb atď.

amCharts

Pridanie máp a máp do JavaScriptu do príspevku WordPress je pozvaním na obťažovanie. Je to preto, že program WP odstráni všetok obsah JavaScriptu. amCharts ušetrí vás z tohto problému tým, že vám umožní vytvárať útržky kódu z grafu, ktoré môžete vložiť do svojho príspevku alebo stránky vo forme skráteného kódu.

Ďalej môžete použiť funkciu PHP na vyvolanie vytvoreného grafu v šablóne. Pomocou tohto doplnku WP nemusíte do kódu témy zahrnúť knižnice jazyka JavaScript, pretože sa o to postará. Všetky knižnice jazyka JavaScript, ktoré by ste mohli potrebovať, by boli automaticky dostupné v päte stránky.

Kľúčové vlastnosti

 • Prepínanie medzi miestnym alebo CDN hosteným knižničným úložiskom pre mapu / graf
 • Predvolené hodnoty môžete nastaviť na základe typu grafu.
 • Kompatibilný s WPML na vytváranie máp a máp, ktoré sú špecifické pre daný jazyk

Generátor dátových tabuliek

Generátor dátových tabuliek by Supsystic má viac ako 30 000 inštalácií a v predvolenom nastavení dokáže automaticky vytvárať responzívne tabuľky. Túto funkciu však môžete zakázať, aby ste mohli upraviť rozmery tabuľky. Do tabuľky môžete zadať toľko riadkov a stĺpcov, koľko potrebujete, a môžete tiež triediť a filtrovať svoje grafy a grafy.

Okrem toho môžete vybrať aj farbu pozadia a text a potom pre ne určiť vodorovné a zvislé zarovnanie. Keďže rôzne druhy údajov potrebujú rôzne typy znázornení; Tento doplnok ponúka celý rad rôznych grafov, ako sú napríklad plošný graf, čiarový graf, koláčový graf, stĺpcový graf, stĺpcový graf a bublinový graf.

Pomocou Generátora tabuliek údajov môžete importovať tabuľky z Excelu, CSV a Tabuľky Google pri exportovaní do PDF, CSV, XLS a XLSX..

Kľúčové vlastnosti

 • Responzívne režimy na optimalizáciu rozloženia tabletu tak, aby vyhovovalo rôznym veľkostiam obrazovky
 • Front-end úpravy
 • Zdroj databázy na zobrazenie tabuľky s jej poliami z databázy
 • Vyhľadávanie
 • triedenie
 • Stránkovanie za účelom lepšej navigácie na webových stránkach
 • Grafy a grafy Google

M Graf

Keď hľadáte bezplatný doplnok WP, M Graf je dobrá alternatíva. Umožňuje vám prezentovať údaje vo forme grafov prostredníctvom knižníc grafov Highcharts alebo Chart.js. Všetky množiny údajov môžete spravovať prostredníctvom tabuľkového rozhrania a grafy môžete vložiť pomocou skráteného kódu do svojho príspevku..

Tieto údaje sú zobrazené v nasledujúcej tabuľke:

Pomocou „všeobecných nastavení“ v časti „Nastavenia grafu M“ sa môžete rozhodnúť, či si môžete zobraziť nákresy grafov alebo nie a či máte povolené diaľkové vkladanie. Ponúka vám štyri typy máp, a to čiarový graf, stĺpcový graf, koláčový graf a stĺpcový graf.

Ak chcete do grafu pridať údaje, môžete ich zadať ručne alebo nahrať pomocou súborov CSV a potom ich použiť vo svojom príspevku pomocou krátkych kódov. Poskytuje tiež možnosť exportovať hodnoty grafu do súborov CSV, čo je zjavná funkcia, ktorá chýba vo väčšine doplnkov grafu.

Prémiové grafy pre Elementor

Vytvárajte bez námahy nádherné grafy a grafy pomocou nástroja Tvorca stránok Elementor Prémiové grafy pre Elementor. Tvrdí, že je to prvý sofistikovaný widget Elementor, ktorý vám pomôže pri vytváraní grafov s niekoľkými možnosťami prispôsobenia.

Tento doplnok podporuje sedem rôznych typov máp. Tieto typy grafov obsahujú rôzne súbory údajov a všetko sa deje vo vnútri systému Elementor, kde vidíte, že dáta sú vykreslené naživo.

Pomocou tohto nástroja môžete vytvárať lineárne aj logaritmické grafy. Ponúka však predvolenú lineárnu stupnicu, v prípade potreby ju však môžete zmeniť na logaritmické. Vďaka silnému prispôsobeniu môžete elegantne prezentovať údaje, ktoré zodpovedajú farebnej schéme vášho webu.

UberChart

Pokročilý doplnok WP s vynikajúcim prispôsobením, UberChart umožňuje vytvárať grafy rôznych odrôd. Ponúka 240 možností pre každý graf a 30 možností pre každý súbor údajov s cieľom vytvoriť grafy šité na mieru vašim špecifickým požiadavkám.

Doplnok podporuje desať typov grafov. Po výbere jedného z nich si ho môžete prispôsobiť pomocou množstva dostupných možností.

Ponúka všeobecné možnosti prispôsobenia na definovanie všeobecného správania sa grafu, ako je nastavenie veľkosti, farby pozadia a okraja, či už chcete alebo nechcete reagovať na graf, typ a rýchlosť animácie, správanie názvu a legendy, štýl popisov atď..

Každú množinu údajov môžete tiež prispôsobiť tak, aby vylepšili vzhľad svojho grafu tak, že rozhodnete napríklad o definovaní napätia krivky, šírky čiar, vytvorení prerušovaných čiar s vlastnými medzerami, štýlu bodu nastavenia, polomeru a farby pozadia a mnoho ďalších.

UberChart vám umožňuje vybrať si rôzne typy mierky, ako napríklad lineárne, logaritmické, časové a kategórie. Ponúka tiež niekoľko osí na vykreslenie množín údajov na sekundárnej osi v prípade, že sa hodnoty veľmi líšia. Môžete si tiež vybrať, či chcete alebo nemusíte ukladať dáta, presúvať polohy mierky, skryť mierky, prispôsobovať čiary mriežky atď.

Pomocou editora tabuliek môžete skopírovať údaje do aplikácie UberChart z tabuľky online, ako sú Tabuľky Google, MS Excel atď. A naopak. Môžete tiež ľahko pridávať údaje a presúvať riadky a stĺpce. Možnosť importu a exportu je tiež k dispozícii na zálohovanie grafov vo forme súborov XML.

Pokročilé grafy

Tento doplnok je doplnok, ktorý môžete použiť v nástroji WPBakery Page Builder. Jednoduchý a ľahko konfigurovateľný nástroj, Pokročilé grafy ponúka sedem rôznych typov máp.

Poskytuje veľmi ľahké prispôsobenie, kde môžete upravovať možnosti grafu pomocou vstavaných ovládacích prvkov nástroja na tvorbu stránky. Okrem toho ponúka pokročilé prispôsobenie tým, že vám umožňuje používať platné možnosti ChartJs pomocou kódu JavaScript.

Môžete načítať údaje zo vzdialeného servera alebo WordPress pomocou JavaScriptu alebo PHP. Umožňuje tiež importovať údaje prostredníctvom súborov CSV.

záver

Pridanie relevantných a užitočných údajov zvyšuje dôveryhodnosť príspevku. Najdôležitejšie je predstaviť tieto údaje spôsobom, ktorý čitatelia môžu stráviť. Vďaka moderným doplnkom WP na vytváranie tabuliek, grafov a grafov; robia vaše údaje komplexnými tým, že pridávajú vizuálny efekt, ktorý sa dobre spája s vaším publikom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map