Atkurkite savo pajamas naudodami „AdBlock“ aptikimo sprendimą, skirtą „WordPress“

Žmonės nekenčia skelbimų, mes, rinkodaros specialistai, tikimės, kad jie gaus gerą pajamų srautą.


Pajamos iš tinklaraščio ar svetainės skelbimų gali būti didžiulės, nes jos yra visiškai pasyvios. Jums nieko nereikia daryti, išskyrus nustatymą. Tačiau tas pajamas gali panaikinti skaitytojai, kurie nemėgsta matyti skelbimų. Šiais laikais beveik visi „AdBlock“ naudoja atsikratyti skelbimų.

Daugiau nei 40% interneto vartotojų yra įdiegę „AdBlocker“, ir tai daro tiesioginę įtaką jūsų pajamoms.

Laimei, „WordPress“ yra „AdBlock“ aptikimo sprendimų, kurie padės išspręsti šią problemą ir atgauti pajamas.

„AdBlock“ poveikis jūsų pajamoms

Jei savo internetinį verslą palaikote daugiausia nuo pajamų iš skelbimų, greičiausiai, jūs paliksite daug pinigų ant stalo. Kaip minėta aukščiau, daugiau nei 40% interneto vartotojų yra įdiegę „AdBlockers“, tai reiškia, kad jūs uždirbate beveik pusę numatomos pinigų sumos. Ir tai „pusė sumos“ gali būti daug, atsižvelgiant į jūsų mėnesinį srautą.

Daugelis žmonių įgalina „AdBlock“ tik todėl, kad nekenčia skelbimų. Kita vertus, kai kurie žmonės yra priversti ją įdiegti dėl jų lankomos svetainės. Kai kuriose svetainėse yra per daug skelbimų ir iššokančiųjų langų, kurie gali niekam nuvilti. Tam tikra prasme tai yra šlamštas ir tai nėra šaunu.

Taigi, prieš pasinerdamas į sprendimus, labai rekomenduočiau siekti geresnės vartotojo patirties, nesubombaruodamas daugybės skelbimų. Pabandykite šiek tiek nuleisti žemyn ir išlaikyti natūralumą. Tai pasakius, pereikime prie sąrašo.

„AdSanity“

Labai naudingas skelbimų valdymo įskiepis „AdSanity“ leidžia valdyti skelbimus lengvai, nesvarbu, ar jie yra priglobti, ar iš tinklo. Savo svetainėje galite kurti ir tvarkyti skelbimus ir net peržiūrėti tikslią statistiką apie ją. Tai, savo ruožtu, padeda tinkamiau pateikti skelbimus jūsų skaitytojams.

Išskyrus tai, jis turi šias puikias savybes:

 • Lengvas
 • HTML5 paruoštas
 • Visiškai išplečiamas esant dideliems poreikiams
 • Skirtingi leidybos variantai
 • Įvairios skelbimų rodymo parinktys
 • Kūrėjui patogus pritaikymas
 • Puiki palaikymo komanda

Jų „Ad Block“ aptikimo priedas visiškai keičia žaidimą. Įgalinę jį, jis pradės rodyti pasirinktinį pranešimą, kuriame naudotojų bus prašoma išjungti „AdBlock“ ir toliau naudoti jūsų svetainę..

Kaip alternatyvą taip pat galite peradresuoti „AdBlock“ vartotojus į konkretų savo svetainės puslapį, kuriame jiems pranešama apie problemą. Kainų planai prasideda nuo vos 49 USD per metus, populiariausias yra 149 USD per metus, turintis šiek tiek daugiau neprilygstamų funkcijų..

Pralaidumas

Pralaidumas yra nuostabi technologija, leidžianti sklandžiai užsidirbti iš „AdBlock“ vartotojų nereikia jų nuliūdinti. Tai padeda pateikti lengvesnį skelbimą skaitytojams, filtruodami taip, kad jiems nebūtina įjungti „AdBlock“. Šis sprendimas puikiai dera su esama programavimo infrastruktūra ir paprasta dokumentacija, kuria gali sekti visi.

Taip pat galite išbandyti jų „AdBlock“ analizę, kad patikrintumėte, kiek procentų auditorijos naudoja „AdBlock“, ir netgi įvertinti, kiek pajamų galite atgauti.

Taip pat dar vienas įdomus įrankis jų tinklalapyje yra „AdBlock“ pajamų skaičiuoklė tai padės jums nustatyti pajamų sumą, kurią galite susigrąžinti.

Admirolas

Su „Admiral“ sukurtas „AdBlock“ atkūrimas, gausite prieigą prie daugybės įdomių funkcijų, tokių kaip:

 • Pažangi analizė pajamų nuostolių apskaičiavimui
 • „AdBlock“ naudojimo normos skaičiuoklė skirtingose ​​naršyklėse
 • Skirtingi būdai susigrąžinti, pvz., Įtraukimas į baltąjį sąrašą ir naujo skelbimo įtraukimas
 • Alternatyvūs vertės mainai

Jų vienos žymos diegimas ir visą parą dirbanti palaikymo komanda prideda vyšnių kaip puikų aptarnavimą. Galite paprašyti nemokamos demonstracinės versijos ir tada pradėkite nuo 120 USD / mėn.

„Uponit“

„Uponit“ padeda neįkyriems skelbimams suvaldyti ir maksimaliai padidinti jūsų išmokėjimą. Galite tiesiog įterpti jų JS kodą į savo svetainės antraštę ir automatiškai aptikti skaitytojus, kurie naudojasi skelbimų blokatoriais.

Po stebėjimo galite apskaičiuoti prarastų pajamų sumą ir gauti prieigą prie realiojo laiko statistikos, kurioje bus rodoma tokia informacija kaip įrenginys, naršyklė ir šalis, iš kurios naudojamas skelbimų blokavimo įrankis..

Tada galėsite toliau atkurti naudodami žymas, papildydami skelbimą skelbimų rinkiniu „plug and play“. Be to, galite tiesiogiai parodyti pranešimą, kuriame nurodoma problema ir jei vartotojai nori toliau naudotis svetaine.

Adrecover

Lengvai išmatuokite ir atgaukite iš skelbimų gaunamas pajamas naudodami Adrecover. Jie yra labai griežti, kalbėdami apie skelbimų kokybę, nes jie visada kelia skaitytojus į pirmą vietą. Tai reiškia, kad naudodamiesi šia paslauga galite tikėtis rodyti aukštos kokybės skelbimus. Jie padeda jums gauti pajamų iš „Adblock“ skelbimų vietų tinkamiausiu įmanomu būdu.

Įgalinę šį sprendimą, jums tereikia pridėti duotą kodą į savo svetainės antraštę ir pradėti matuoti bei gauti pajamų iš skelbimo parodymų..

„Adrecover“ pasitiki tokie prekių ženklai kaip „Viacom“, „Viral Thread“ ir „IBT“.

„DeBlocker“

Kaip vardas jau užsimena, „DeBlocker“ padeda blokuoti skelbimų blokatorius ir susigrąžinti pajamas, parodydamas pranešimą skelbimų bloko vartotojams, prašančius jų išjungti paslaugą, jei jie nori toliau naudotis svetaine. Tai palaiko beveik visus ten esančius skelbimų blokatorius, įskaitant „uBlock“ ir „Ads Killer“.

Norėdami parodyti pranešimą, galite pasirinkti, kad būtų rodomas mažas iššokantis langas ar net atidarytas per visą ekraną.

Įdomi šios paslaugos ypatybė yra ta, kad lankytojas neišjungia skelbimų blokavimo, jis negalės atlikti tam tikrų veiksmų svetainėje, pavyzdžiui, pasirinkti ir kopijuoti tekstą bei naudoti sparčiuosius klavišus..

Papildinys yra lengvas ir jam teikiama šešių mėnesių prioritetinė pagalba.

„OptinMonster“

„OptinMonster“ „AdBlock“ aptikimas pateikia pasirinktinį pranešimą lankytojams, informuodamas juos apie „AdBlock“. Tai gali sklandžiai apeiti visus esamus skelbimų blokatorius ir potencialiai atgauti pelnytas pajamas.

Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite mandagiai paprašyti jų išjungti „AdBlock“. Ir nors jūs manote, kad dauguma skaitytojų to nepadarys, aš čia noriu pasakyti, kad jie tai padarys. Tiesą sakant, žmonės neprieštarauja lengviems tinklalapio skelbimams.

Be to, galite paprašyti jų įtraukti baltąjį sąrašą į URL iš „AdBlock“, o ne visiškai jį išjungti.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau pateikti „AdBlock“ aptikimo sprendimai padės susigrąžinti pajamas ir taip padidinti uždarbį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map