Įdiekite išankstinį įkėlimą, išankstinį iškėlimą, išankstinį prisijungimą „WordPress“

Pasinaudokite moderniomis naršyklės funkcijomis, tokiomis kaip išankstinis įkėlimas, išankstinis atsisiuntimas, išankstinis prisijungimas, kad „WordPress“ svetainė būtų spartesnė.


Kaip svetainės savininkas, nenorintis daryti visų įmanomų dalykų, kad greičiau įkeltų tinklalapį?

Užtikrinti, kad svetainės būtų nuolat įkeliamos greičiau, yra sudėtinga. Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad greitai įkeltumėte svetainės išteklius, įskaitant tai, kad įgalinate šiuos veiksmus naršyklės užuominos. Jie taip pat žinomi kaip išankstinio naršymo būdai.

Pastaba: naršyklės patarimų būdai nedaug padeda, kai pirmą kartą lankotės svetainėje, tačiau vėlesnės užklausos yra greitesnės.

Iš anksto įkelti

Galite naudoti išankstinio įkėlimo žymą, kad nurodytumėte naršyklei anksti sugeneruoti kai kuriuos statinius išteklius. Tai gali būti paveikslėlis, šriftas, „JavaScript“, CSS, scenarijai, vaizdo įrašai ir tt. Tai padeda nustatyti išteklių priskyrimo prioritetus; taigi, našumas pagerėja.

Išankstinį įkėlimą būtų gera įgyvendinti, jei tikitės, kad jūsų vartotojai vėliau apsilankys keliuose puslapiuose. Kaip ir el. Prekybos parduotuvėje, kurioje vartotojas apsilanko produkto puslapyje ir tada patikrina informaciją, lygina su kitu produktu, prideda į krepšelį, moka ir t..

Norėdami nustatyti „Preload“ funkciją, galite naudoti šiuos papildinius.

Geresni šaltiniai – nemokamas papildinys CSS ir JS failams konfigūruoti.

„WP Rocket“ – aukščiausios kokybės papildinys, skirtas perkrauti svetainės našumą naudojant daugelį būtinų metodų, įskaitant talpyklos išankstinį įkėlimą ir svetainės schemą.

Kaip sužinoti, ar įjungta išankstinė įkrova?

Greičiausias būdas tai sužinoti yra peržiūrėjus puslapio šaltinį. Turėtumėte pamatyti kažką panašaus į žemiau.

Ne visos naršyklės palaiko išankstinį įkėlimą rašant. Taigi, patikrinkite suderinamumo matrica prieš įgyvendinimą.

Iš anksto prisijungti

Ar kraunate išteklius iš kitų domenų? Gal CDN?

Jei ne, o visi ištekliai įkeliami iš jūsų domeno, tai gali būti nenaudinga.

Iš anksto prisijungęs patarimų naršyklė, kad fone būtų užmegztas ryšys su kitais domenais, kad būtų sutaupyta laiko ieškant DNS, peradresavimui, TCP perdavimui, TLS deryboms ir kt..

Vėlgi, galite naudoti aukščiau paminėtą geresnių išteklių patarimų įskiepį ar aukščiausios kokybės, pvz perfraktoriai.

Sukonfigūravę reikiamus išteklius, turėtumėte juos pamatyti puslapio šaltinyje, kaip nurodyta toliau.

Pastaba: jei įkeliate išteklius iš domeno, kuriame reikia CORS, turite nurodyti, kad kaip crossorigin ir output turėtų atrodyti kaip.

„Preconnect“ yra suderinamas su naujausia „Chrome“, „Edge“, „Firefox“, „Safari“ versija.

Išankstinis pateikimas

Leiskite naršyklei surasti kitą puslapį, kuris, jūsų manymu, bus reikalingas vartotojui naršant. „Prefetch“ atsisiųs reikiamus išteklius ir juos saugos vietinėje talpykloje bei greitai aptarnaus, kai to prireiks. Yra du išankstinio pateikimo tipai.

Išankstinis DNS iškvietimas – paaiškinta toliau

Iš anksto susieti nuorodą Sukonfigūruota naudojant. Naudojamas HTML arba statinių išteklių išankstiniam iškėlimui. Iš anksto galite gauti išteklių naudodami kaip atributą.

kadangi atributas palaiko įvairius išteklius, tokius kaip garso, vaizdo įrašai, scenarijus, takelis, stilius, šriftas, objektas, dokumentas ir kt. „Pre Party Resurs Hints“ papildinys.

Išankstinis DNS gavimas

Įkeliami šaltiniai iš daugelio domenų ir norima juos išspręsti fone?

Šis greitas nustatymas gali padėti išspręsti visus galimus domenus anksčiau, taigi, kai prašoma išteklių, jis įkeliamas greičiau. Tai padeda sumažinti bendrą delsą.

Tarkime, kad įkeliate išteklius iš 3 domenų, o kiekvienam domenui DNS paieškai atlikti reikia maždaug 100 ms, tada sutaupysite 300 ms vėlavimą..

Ar ne šaunu??

Jei norite redaguoti temos failus, galite tai įgyvendinti naudodamiesi perframeratorių įskiepiu arba pridėdami šiuos elementus į savo funkcijos function.php failą..

// * DNS išankstinis gavimas
funkcija dns_prefetch () {
aidėti ‘

}
add_action (‘wp_head’, ‘dns_prefetch’, 0);

Daugiau galite skaityti „Mozilla“ žiniatinklio dokumentai.

Iš anksto

Ar tikitės, kad jūsų svetainės vartotojai naršys potencialiame puslapyje?

„Prerender“ gali padėti įkelti šį turtą fone, o vartotojui spustelėjus, jis labai greitai jį gauna. Tai galite pasiekti naudodami papildinį „Pre Party Resource Hints“.

Išankstinis pateikimas tinka mažo svorio puslapiui ar turiniui, tačiau būkite atsargūs su visa svetaine ar dideliais ištekliais, nes tai gali padidinti procesoriaus naudojimą ir pralaidumą bei sulėtinti svetainės veikimą. Taigi, išbandykite su mažesniu šaltiniu ir išbandykite, ar jis neturi šalutinio poveikio.

Kaip matote, yra keturi pagrindiniai įskiepiai, skirti įdiegti naršyklės užuominas „WordPress“. Pasirinkite vieną, kuris jums patinka, ir atitikite reikalavimus.

„Pre Party Resurs Hints“ papildinys – nemokamas papildinys siūlo DNS išankstinį iškėlimą, išankstinį nuorodų iškėlimą, išankstinį persiuntimą, išankstinį prisijungimą ir išankstinį įkėlimą.

Geresni šaltiniai – alternatyva aukščiau minėtai.

Nemokamas įskiepis yra geras tol, kol yra prižiūrimas ir palaikomas. Deja, taip nėra daugeliui papildinių, todėl kartais geriau naudoti mokamą versiją. Komercinės versijos papildiniai palaikomi profesionaliai ir atnaujinami naudojant „WordPress“ standartą & saugos pataisymai. Jei norite išleisti keletą dolerių savo svetainės veikimo optimizavimui, tuomet galite pasižiūrėti šiuos.

„WP Rocket“ – gerai žinomas, patikimas daugiau nei 800 000 svetainių. Vienai svetainei tai kainavo 49 USD.

Kvepalai – lengvas ir lengvai sekamas kainavo 24,95 USD už vieną svetainę. Kaip aš rašau, jis siūlo šias savybes.

Tai labai optimizuota.

Išvada

„WordPress“ branduolys yra lengvas, tačiau jis tampa nepatogus, atsižvelgiant į tai, kokią temą ir papildinius naudojate. Ir labai svarbu optimizuoti savo svetainės našumą, kad būtų galima geriau vertinti paiešką ir konvertuoti. Pirmiau pateiktus metodus lengva laikytis, tačiau neturėtumėte tuo sustoti.

Taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti CDN talpykloje ir greičiau pristatyti turinį savo vartotojams visame pasaulyje. Jų yra daug, bet aš rekomenduočiau išbandyti SUCURI, kuris siūlo CDN ir saugumą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map