Išlyginkite savo „WordPress“ žaidimą naudodami pasirinktinius įrašų tipus

Dienos, kai „WordPress“ buvo ne kas kita, o tinklaraščių rašymo įrankis, jau seniai praėjo.


Šiandien „WordPress“ (WP) teikia energiją el. Prekybos sistemoms, įmonių CMS, rezervavimo sistemoms, restoranams, NVO ir pan. Jūs tai pavadinote, o „WordPress“ turi atsakymą.

Ir visa ši transformacija tapo įmanoma tinkinti įrašų tipai (CPT). Jei turite verslą, kurį teikia „WordPress“ diegimas, ir ieškote didesnės galios bei išraiškingumo, atsakymas yra tinkinti įrašų tipai.

Bet pirmiausia šiek tiek istorijos. ��

Kas yra individualizuotų skelbimų tipai WP?

Individualizuotos žinučių rūšys. . . Terminija yra šiek tiek apgailėtina, tačiau tam yra istorinių priežasčių. Iš pradžių „WordPress“ buvo kuriama ne tik turint mintyje tinklaraščių rašymo priemonės idėją. O kas yra pagrindinis tinklaraščio vienetas?

Teisingai, įrašas. Taigi ilgai, ilgai „WordPress“ žemėje nebuvo nieko, išskyrus „žinutes“. Sukūrėte, redagavote ar ištrynėte įrašą; įrašus buvo galima įterpti į bet kurį puslapį; ir taip toliau.

Sprogimas „WordPress“ populiarume buvo netikėtas. Staiga visos svetainės veikė „WordPress“, o įmonės pradėjo jausti poreikį išplėsti „WordPress“, kad jos teiktų kitas verslo funkcijas.

Pagrindinė „WordPress“ komanda atsakė įvesdama pasirinktinius duomenų tipus, tačiau kadangi žodis „post“ buvo „WordPress“ pasaulyje sinonimas „laukų rinkinys“, gauta funkcija vadinosi „Custom Post Types“.

Naudodami pasirinktinius skelbimų tipus, galite suskirstyti įvairius pagrindinius įvesties metodus į subjektą, kuris turi prasmę verslo lygiu.

Pavyzdžiui, laboratorijų valdymo sistemoje paciento įrašai gali būti pasirinktinio pašto tipo, kuriame yra laukai būtinai informacijai, atliktiems tyrimams, numatomoms vertėms, išmatuotoms vertėms ir kt. Sukūrę šiuos pasirinktinius pašto tipus, laboratorijos personalas gali įvesti duomenis į juos nereikia jaudintis dėl išorinės sistemos.

Žinoma, tinkinti įrašų tipai, išskyrus atvejus, kai tai susiję su paprastu duomenų įvedimu, neveiks patys, todėl reikia šiek tiek kodavimo. Yra pakankamai galingų papildinių, kurie gali palengvinti darbą.

Toliau panagrinėsime, kaip „WordPress“ sukurti tinkintą įrašo tipą.

Sukurti tinkintą pašto tipą WP – paprastas būdas

Paprasčiausias ir greičiausias būdas sukurti pasirinktinius įrašų tipus „WordPress“ yra naudojant atitinkamą papildinį. Čia yra daug galimybių, ir aš rekomenduoju atlikti paiešką, išbandykite kelis papildinius ir tada atsiskaitykite už tą, kuris jums atrodo intuityvus.

Pavyzdžiui, jei nuspręsite dirbti su Įrankių rinkinių tipai įskiepį (kuris būtų puikus pasirinkimas, nes jame jau yra daugiau nei 200 000 įdiegimų), štai ką darytumėte.

Įdiegę papildinį eikite į „Administratoriaus“ meniu ir spustelėkite „Įrankių rinkinys“ -> Pridėti naują įrašo tipą. Apibūdinkite, ką norėtumėte paskambinti savo pašto tipu, ir kokius laukus jame turėtų būti (skiltis „Rodomos sekcijos“).

Kai tik paspausite „Išsaugoti“, naujas tipas bus sukurtas „admin“ meniu!

Dabar pabandykite sukurti naują šunį. Pamatysite, kad atsidaro standartinė „WordPress“ vartotojo sąsaja „sukurti įrašą“, išskyrus tai, kad šį kartą yra tik trys laukai, kurie, pasak mūsų, turėtų būti ten: Pavadinimas, aprašymas ir rodomas vaizdas. Pasirinktiniai laukai, jei tokių būtų, taip pat būtų rodomi šiame puslapyje. Taigi užpildykite juos, paspauskite „Paskelbti“ ir jūsų naujas šuo bus paskelbtas!

O kas, jei norite parodyti šunis kaip savo tinklaraščio įrašų dalį? Paprastai tai neįmanoma, nes tinkinti įrašų tipai traktuojami kaip visiškai atskiri subjektai. Kadangi jie nėra „įrašai“, jie pagal numatytuosius nustatymus nerodomi tinklaraščių sąraše.

Norėdami įtraukti juos į dienoraštį, turėsite redaguoti failą function.php ir pridėti šį kodą:

add_action (‘pre_get_posts’, ‘add_dog_types_to_query’);

funkcija add_dog_types_to_query ($ užklausa) {
if (is_home () && $ užklausa->is_main_query ())
$ užklausa->rinkinys (‘post_type’, masyvas (‘post’, ‘dogs’));
grąžinti $ užklausą;
}

Aš žinau, ką galvojate. Šis skyrius pažadėjo „paprastą būdą“ kurti tinkintus įrašus, tačiau tai yra viskas, kas paprasta! Aš linkęs sutikti, tačiau gynyboje galiu pasakyti tik tiek, kad „Custom Post Type“ yra pažangi funkcija ir jai to reikės WP tobulinimo įgūdžiai.

Individualizuotos pašto rūšys – sunkiausias būdas

Taigi, kokie yra papildinio naudojimo pasirinktinių įrašų tipams trūkumai?

Pirmiausia, įskiepiai yra nelankstumo kaina; taip, jie leidžia greitai atsikelti ir bėgti, bet kai tik reikia nukrypti nuo numatytųjų, viskas praeina. Nebus sunku pasakyti, kad įskiepių netvarka yra tai, kas kai kurias įmones atitraukia nuo „WordPress“.

Likęs sunkus būdas yra prisijungti ir koduoti savo pašto tipus. Dabar, jei nesate „WordPress“ kūrėjas, tai nėra kažkas, ko galite tikėtis bandyti, todėl geriau pasamdyti profesionalų pagalbą. Vis dėlto, jei norėtumėte pažvelgti, dokumentai yra čia.

Pabaigoje norėčiau pakartoti, kad tinkinti įrašų tipai yra galinga funkcija, tačiau tai kainuoja. Jūsų svetainės sudėtingumas ir priežiūra yra aukštesni, ir jūs netgi esate giliai susieti su „WordPress“ ekosistema.

Taigi, tai kelias, kurį turėtumėte eiti žemyn tik įsitikinę, kad norite prisiimti šį įsipareigojimą. ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map