Kaip (ir kodėl!) Sukurti „WordPress“ sustojimo svetainę?

Ar kada pateikėte pakeitimus savo svetainėje tik tam, kad iškart gailėtumėtės dėl šio sprendimo?


Tai gana dažnas atvejis, kai dirbate su savo projektu gyvoje gamybos aplinkoje. Bet jei atliksite tiesioginius pakeitimus gamybos vietoje, tai parodysite ir jūs didesnė rizika.

Manau, daugelis iš mūsų gali pripažinti tai, kad mes linkę nekreipti dėmesio į teisingą kelią mainais į greitą kelią.

Dirbdamas konkrečiai su „WordPress“, aš linkęs daryti mažus patobulinimus ir pakeitimus beveik kiekvieną dieną. Dažniausiai jaučiuosi, kad man nereikia inscenizacijos svetainės. Žinote, tai tik kelios CSS eilutės arba paprastas įskiepių diegimas.

Šis požiūris ne kartą mane sujaudino, bet šią klaidą padariau ne tik aš. Jei pažiūrėsite bet kokia plėtra apskritai, neįsivaizduojama, kad profesionali komanda veiktų be sustojančios aplinkos.

Pavojus sugadinti dalykus ir tokiu būdu sugadinti verslą yra per didelė, kad būtų galima padaryti tokį neapdairų pasirinkimą. Ir norint išvengti rizikos, patartina vienu metu veikti iš gamybos ir sustojimo aplinkos.

Kas yra sustojimo aplinka?

Paprastai tariant, sustojimo svetainė yra „tiksli“ jūsų gamybos vietos kopija. Pakeitimo svetainėje galite atlikti pasirinktinius pakeitimus arba išbandykite naujas funkcijas, nerizikuodami sugadinti daiktų. Na, nerizikinga. Galbūt vis tiek sugadinsite dalykus, bet bent jau tai yra „offline“ svetainės versija. Dėl to galite užkirsti kelią šiems pakeitimams pažeisti savo gamybos vietą.

kas yra sustojimo aplinkaMenas: Martinas Davidas

Sukurti sustojimo svetainę yra gana lengva (mes parodysime jums, kaip tai padaryti žemiau), ir dažnai ją galite sukurti pas savo prieglobos teikėją. Kai tik baigsite viską nustatyti, galėsite pradėti dirbti iš savo sustojimo svetainės.

Ar visiems reikia sustojimo vietos?

Jei sąžiningai naudojatės svetainėmis, kuriose yra neskelbtinos informacijos, turėtumėte apsvarstyti galimybę sukurti sustojimo svetainę.

Jei naudojate tik mažą tinklaraštį su >50 000 skaitytojų kiekvieną mėnesį, greičiausiai galite gauti leidimą. Tas pats pasakytina ir apie kūrėjus, kurie įsitikinę suprantantys kodo pokyčius.

Nors tai gali nutilti, kai reikia pridėti naujų temų ir papildinių.

kūrybinė klaida 404Menas: Elisa Cioca

Aš manau, kad jei jūsų svetainė saugo neskelbtinus duomenis arba turi tam tikrų ryšių su lėšų mainais, tada tai beveik privaloma norėdami turėti tiesioginės svetainės smėlio dėžės versiją.

Rekomenduojama literatūra:

Centrinė stadija: geriausia inscenizacijos aplinkos praktika →
Pokalbių aplinkos kūrimo ir palaikymo patarimai, kurie padės sukurti stabilesnes programinės įrangos sistemas.

Kas yra privalumai & Trūkumai naudojant sustojimo svetainę?

Kai kalbame apie išorines savybes, visada yra galimybė turėti tam tikrų trūkumų. Sustojimo vietų atveju privalumai yra didesni nei minusai.

Čia yra keletas privalumų:

 1. Gali būti atkuriama internete arba neprisijungus. Dėl to galite kurti ir kurti net neprisijungę.
 2. Iš anksto sužinokite apie klaidas, klaidas ir kitas svarbias problemas.
 3. Sukurkite geresnių svetainių ir funkcijų, nes prieš pateikdami gyventi galite jas kruopščiai išbandyti.

Štai keletas minusų:

 1. Jei naudojate pagrindinio kompiuterio pateiktą versiją, jums gali tekti patirti papildomų paslaugų mokesčių. Priklauso nuo jūsų poreikių, nes visada galima nustatyti vietinę versiją.
 2. Plėtra gali sulėtėti, nes praleisite daugiau laiko klaidų ir kitų klaidų paieškai.

Apskritai, sunku pateisinti to nesiekiant.

Kaip sukurti „WordPress“ svetainės sustojimo aplinką?

Sukurti sustojimo svetainę „WordPress“ orientuotoms svetainėms yra stebėtinai paprasta. Daugeliu atvejų naudositės papildiniu, tačiau potencialiai naudosite prieglobos įmonės teikiamą sustojimo aplinkos paslaugą.

Tiek priimtini prieglobos sprendimai, tiek „WordPress premium“ prieglobos platformos paprastai siūlo tam tikrą palaikymo svetainės formą.

Panagrinėkime visas galimybes.

1 variantas: jūsų prieglobos paslaugų teikėjas

Vienas iš būdų užtikrinti nuoseklumą yra prieglobos paslaugų teikėjo sukurta sustojimo aplinka. Be to, jį gana lengva nustatyti.

Hostingo teikėjai, tokie kaip WP Engine ir Kinsta užtikrinsite lengvą diegimą vienu spustelėjimu visose naujose sustojimo vietose.

Savo sustojimo aplinkos skatinimas gyventi

Kitas teikėjų lygio sustojimo svetainių pranašumas yra tas, kad paprastai galite iškart pritraukti naujus aktyvios svetainės pakeitimus. Tai taip pat prieštarautų vienam iš mūsų anksčiau pateiktų punktų dėl laiko praradimo.

Bet jūs turite pasitarti su savo šeimininku atskirai. „Kinsta“ yra viena iš „WordPress“ prieglobos įmonių, teikiančių šią paslaugą.

2 galimybė: papildinio naudojimas

Kur būtų „WordPress“ be fantastiškos papildinių bibliotekos? Panašu, kad šiomis dienomis yra beveik bet ko papildinys, įskaitant ir sustojimo svetaines.

Štai mes pabrėžiame du svarbius pasirinkimus.

WP etapas

WP statymas - DB failų kopijavimo priemonės perkėlimas „WordPress org“

Šis kopijavimas pagrįstas papildinys leidžia per kelias minutes nukopijuoti gamybos vietą į naują kūrimo svetainę. Tai, kaip ji veikia, yra gana paprasta. Jūs einate į papildinių informacijos suvestinę, spustelėkite Kopijuoti ir „Who“ – jūsų klonas ruošiasi.

Žinoma, tai lengvai skamba popieriuje, tačiau fone taip pat vyksta daug dalykų.

WP inscenizacijos įskiepis

Papildinys turi nukopijuoti failus ir duomenų bazę bei įsitikinti, kad visos nuorodos veikia tinkamai. Turint tai omenyje, WP etapas yra puikus naudoti papildinys.

Šis papildinys taip pat turi „Pro“ versiją, kuri į jūsų sustojimo svetainę įtraukia tokias funkcijas kaip „Push Changes“. Reiškia, pakeitimus galite pritaikyti tiesiogiai tiesioginei svetainei, to nedarydami du kartus.

Daugiau nei 30 000 „WordPress“ vartotojų naudoja „WP Staging“, taigi jūs esate gerose rankose!

„WP Stagecoach“

Vieno paspaudimo „WordPress“ sustojimo svetainės „WP Stagecoach“

Kitas sprendimas, kurį galite naudoti yra „WP Stagecoach“, nors šis siūlo tik nemokamą bandomąją versiją, o kitu atveju yra aukščiausios kokybės produktas. Nepaisant to, galbūt verta investuoti remiantis tuo, kad „WP Stagecoach“ turi daug daugiau funkcijų.

 • Diegimas vienu spustelėjimu. Veikia greitai. Nustatykite pasirinktinį URL ir pasirinkite, ar norite Išjungti talpyklą ir (arba) pridėti slaptažodį į savo naują sustojimo svetainę.
 • Slaptažodžio apsauga. Jei dirbate su klientais, galite parodyti jų dizaino projekto apžvalgą ir apsaugoti puslapį naudodami slaptažodį.
 • Gimtoji SSL parama. Negalima rizikuoti, kad duomenys pasislinks ir suaktyvins SSL naujai sukurtoje kūrimo svetainėje. Lengva ir efektyvu!
 • Duomenų bazių sujungimas. Tikriausiai unikali mūsų inscenizacijos įskiepio savybė, kurios niekur kitur negalite pasiekti: ji sujungia duomenų bazes. Pvz., Jūsų gaminimo svetainė gali veikti kaip įprasta, o kai importuojate naujus pakeitimus, kuriuos pakeisite, tai nepaveiks esamų duomenų bazės duomenų..

Baigdamas norėčiau pasakyti, kad „WP Stagecoach“ įskiepis yra tinkamesnis klientams skirtiems projektams, kur reikia šiek tiek lankstumo.

3 variantas: „Localhost“

Trečias ir paskutinis jūsų pasirinkimas yra viską padaryti vietoje.

Tai nemokama ir jūs daug greičiau pasiekiate kūrimo procesą, nes galite tinkinti savo svetainę neprisijungę.

„Localhost“ pagrindu sukurtos inscenizacijos svetainės yra gana populiarios tarp programinės įrangos kūrimo kompanijų, tačiau jos puikiai veikia ir su „WordPress“ svetainėmis.

XAMPP logotipas

Dėl vietinio kamino pasirinkimo aš rekomenduoju pasidomėti XAMPP ir Bitnami.

„XAMPP“ yra visiškai nemokamas, lengvai įdiegiamas „Apache“ paskirstymas, kuriame yra „MariaDB“, „PHP“ ir „Perl“. XAMPP atvirojo kodo paketas buvo sukurtas taip, kad būtų neįtikėtinai lengvas įdiegti ir naudoti.

Be to, net jei XAMPP yra nepriekaištinga vietinės plėtros aplinka, yra ir įrankių, kurie padės nukreipti sustojimo svetaines į gamybą, pvz., Galite perduoti savo XAMPP programas debesų tiekėjams, tokiems kaip Azure, AWS ir „Google Cloud“..

bitnami wordpress

„Bitnami“ siūlo nepriklausomus paketus, kuriuos galite naudoti kaip debesis, kaip konteinerį ar vietinę savo kompiuterio instaliaciją.

„WordPress“ „Bitnami Stack“ leidžia jums gauti „WordPress“ svetainę vienu spustelėjimu. Tai galima naudoti „Unix“, „MacOS“ ir „Windows“ įrenginiuose. Ir labai smagu dirbti savo svetainėje vietoje, jei to dar niekada nepadarėte. Jei jums reikia pagalbos nustatant vietinį serverį, tada patikrinkite tai internetiniai mokymai.

Galiausiai, „Bitnami“ teikia paramą daugeliui populiariausių turinio valdymo sistemų internete. Atidžiau pažvelkite į juos Programų katalogas kad pamatytumėte, kas laukia patraukimo.

Niekada nežinai, galbūt rasite tai, ką sumanėte išbandyti, bet niekada neturėjote šansų.

Patarimas: Atminkite, kad tiesioginę svetainę turite perkelti į savo vietinę sustojimo svetainę. Pagal numatytuosius nustatymus gaunate tik klasikinį „WordPress“ diegimą. Taigi, norėdami sinchronizuoti reikalus – pritaikykite tuos pačius papildinius ir temas, kuriuos šiuo metu naudojate savo tiesioginėje svetainėje.

Baigiamasis pareiškimas

Sukurti „WordPress“ plėtros svetainę yra lengviau, nei jūs manėte!

Svarbiausia, kad sukūrę šią sustojimo svetainę galite įsitikinti, kad jūsų tiesioginė svetainė yra apsaugota nuo netikėtų nelaimingų atsitikimų ar įsilaužimo.

Pateikus tiek daug nemokamų ir gražių pasirinkimų, nėra jokio pasiteisinimo, kad jūsų projektui netaptų sustojimo aplinka.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map