Najvyššia 3 platforma na prenájom vývojárov WordPress

Získať skúseného vývojára so správnym prístupom je náročné.


Na čo sa zamerať pri prijímaní vývojárov programu WordPress?

Ak toto čítate, predpokladám, že ste vlastníkom webových stránok alebo firiem, ktorí sa chystajú najať na externé alebo krátkodobé projekty. Ak áno, pravidlá hry sa mierne líšia od najímania na dennú prácu. Na základe mojich skúseností teraz predstavím niekoľko tipov.

Skontrolujte portfólio

Toto nie je premýšľanie, alebo sa to aspoň zdá. Každý zmluvný vývojár, ktorý stojí za svoju soľ, má vynikajúce portfólio (okrem mňa, čo je úplne iný príbeh! :-P), a malo by to byť pre vás relevantné. Ale tu prichádza zvrat – na voľnej nohe sú plné podvodníkov, ktorí kradnú portfólio iných, uzavrú obchod a potom ho ďalej zadajú niektorým vývojárom.!

Väčšinou to nepovažujem za významný problém, ale ľudia, ako je tento, nemajú predstavu o vývoji WordPressu alebo PHP a nakoniec projekt zničia. Buď utečú s peniazmi, alebo doručia doplnkový modul / tému, ktoré sú proste na hovno.

Ďalej budeme hľadať nejaké stratégie prežitia pre majiteľa podniku, pokiaľ ide o džungľu nezávislých pracovníkov.

Spochybnite portfólio

Teraz, keď máte portfólio, venujte čas jeho prečítaniu a pripravte dotazník, ktorý by ste chceli predstaviť vývojárovi. To však ešte nenaznačujte – chcete im vyplniť dotazník ako prekvapenie pri nasledujúcej výzve alebo schôdzi! Ak sa zdajú váhať alebo hovoriť v kruhoch, viete, že je čas zbaliť sa a spustiť. ��

Aj keď presné otázky závisia od projektu, navrhujem niekoľko z nich:

 • Postupujete podľa pokynov pre kód WordPress? Prečo a prečo nie? (Nie je to veľké znepokojenie, aj keď ich vývojár neriadi; tento štýl kódovania trvá príliš dlho. Je však potrebné posúdiť, či vývojár dokonca počul o WordPress štandardy kódovania.)
 • Koľko času trvalo vytvorenie tohto doplnku? Môžete ma prejsť týmto procesom?
 • Aké sú podľa vás bežné chyby, ktoré vývojári robia pri vytváraní tém?
 • Aké sú obmedzenia tejto témy, pokiaľ ide o rôzne veľkosti obrazovky a prehliadač?
 • O akú optimalizáciu ste sa pri vývoji tejto témy / doplnku starali?
 • Ktoré pluginy s otvoreným zdrojom ste študovali ako vývojár? Môžete ma prejsť, ako fungujú? (Je to v poriadku, aj keď tu veľa nerozumiete – ide o to, ako dobre je táto osoba známa so svojím remeslom.)

Ak si myslíte, že nie ste schopní odpovedať na jednu z odpovedí, napíšte ich na príspevok a zverejnite ich na fóre WordPress – požiadajte o radu komunity, čo si myslia o vývojárovi!

Referencie

Požiadajte o rozhovor s ľuďmi, ktorí zadali uvedené projekty. Neočakávam, že všetky projekty skončia na dobrej ceste, ale ak vývojár nemá ani 2-3 dôveryhodné referencie, jedná sa o oslnivú červenú vlajku. A neuspokojte sa s telefónnymi číslami, pretože niektorí ľudia majú hru dosť zmanipulovanú – trvajte na oficiálnom e-maile a nezabudnite im napísať!

Použite systém úschovy

Platby sú miestom, kde sa väčšina rozhovorov o projekte rozpadá. Vývojár nechce byť okradnutý o pár dní úsilia, len preto, aby klient zmizol a klient nechce stratiť čas a peniaze niekomu, kto pred začiatkom hovoril veľkým. Tieto obavy je možné prekonať bez toho, aby ste sa museli uchýliť k „Môžete mi veriť 100%“ – pomocou systému úschovy ako Upwork, Freelancer atď. Služba úschovy drží vaše peniaze dovtedy, kým nebudú dodané pracovné míľniky a všetko bude zdokumentované právne účely.

Podnikajte sa mimo WordPress (a PHP!)

Toto je voliteľné, ale získať predstavu, či je vývojár nadšený webovými technológiami a je v kontakte s inými technickými blokmi. Poznanie trendov v jednotlivých odvetviach pomáha zvládnuť požiadavku viacerými prístupmi a nikdy neviete, že to, čo hľadáte, sa dá urobiť lepšie v inom zásobníku ako Nodejs, Ruby atď..

Porozprávajte sa s niekoľkými vývojármi

Pokiaľ niekoho nepoznáte v minulosti, je vždy dobré hovoriť s niekoľkými vývojármi o vašich požiadavkách. Zhromaždite všetku spätnú väzbu a zistite, čo znie pre vás najlepšie. Nestačte len za technickými hranicami, ale hľadajte aj postoj.

Teraz viete, čo hľadať. Ďalej, kde nájdete skúseného vývojára?

Existuje veľa trhovísk, ale nasledujúce sú populárne, kde nájdete vývojára WordPress.

Codeable

Codeable je špecializovaná nezávislá platforma pre vývoj WordPress.

Či už potrebujete zostavenie na mieru, vývoj témy, optimalizáciu výkonu, bezpečnostné utuženie alebo riešenie problému, nájdete vhodného odborníka na svoju prácu. Svoj projekt môžete zverejniť bezplatne, aby ste sa pripojili k vývojárovi a diskutovali o cenách a časovej osi.

Nájdete vývojárov s uvedením hodinovej základne alebo fixných nákladov. Je to naozaj vaša voľba, ale ak sa ma spýtate, vždy dávam prednosť fixným nákladom. Výhodou fixných nákladov je, že sa nemusíte obávať, keď vývojárovi zaberie viac času, ako sa očakávalo. Vždy zaplatíte to, čo ste súhlasili s vykonaním diela.

Nájdete vývojára z celého sveta, a to by bolo užitočné, ak chcete pracovať vo svojom časovom pásme alebo pracovať s niekým, kto hovorí vaším jazykom.

WPhired

Portál pracovných príležitostí, ktorý zverejní vaše pracovné požiadavky WP na zamestnanie vzdialeného experta.

WPhired ponúkajú tri druhy cien.

 • ZADARMO – uverejňujte úlohy, ktoré budú aktívne 30 dní
 • Vybrané pracovné miesto 3 – získajte svoje tri pracovné miesta na 60 dní
 • Vybrané pracovné miesto 5 – 5 pracovných miest ponúkaných počas 60 dní

Toptal

Toptal, jedným z populárnych trhov, kde nájdete najlepšie 3% vývojárov WordPress.

Zaujíma vás, prečo 3%? Vyskúšajte to vysvetlenie.

Môžete prehliadať stovky vývojárov a najať si ten, ktorý sa vám páči.

Som presvedčený, že na uvedených platformách nájdete vhodného vývojára pre prácu WP. Ak z nejakého dôvodu nemôžete, môžete skúsiť Upwork, Codementor alebo nezávislý pracovník.

Veľa šťastia s vašim projektom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map