Patarimai, kaip samdyti „WordPress“ kūrėją jūsų verslui

Kurdami „WordPress“ svetainę, galite atsižvelgti į du klausimus. Ar turėčiau pats susikurti svetainę, ar turėčiau samdyti „WordPress“ programuotoją?


Priimti savarankiškai kurti svetainę yra gerai, kai žinote „WordPress“. Turėdami tik tam tikrą pažintį, negalite sukurti interneto svetainės. Nuo projektavimo iki tobulinimo reikia daug pastangų. Turite būti PHP, CSS ir WordPress ekspertas

Jei nesate ekspertas, tuomet galbūt geriau pasamdysite kūrėją. Jie gali būti laisvai samdomi darbuotojai arba per plėtros agentūrą.

Peržiūrėkime šiuos dalykus, kurie gali jums padėti samdyti „WordPress“ kūrėją.

Aprašykite, ko reikia

Šiandien „WordPress“ nėra tas pats; praėjo keli metai. Tai yra galinga ir gali padėti kurti nuo asmeninės svetainės iki sudėtingos programos. Taigi, jei jūs paprašote kūrėjo sukurti WP svetainę, to nepakanka. Jūs pirmiausia turėjote nuspręsti, ko ieškote?

 • Ar tai dienoraščiai?
 • Internetinė parduotuvė?
 • Bendrovės svetainė?
 • Katalogas?
 • Žurnalas?

ir sąrašas tęsiasi …

Išvardinkite visas funkcijas, kurių ieškote.

 • Integruota socialinė dalis
 • Valdiklių sritys
 • Autorių dėžutė
 • Komentarų laukelis
 • Paštu & kategorijos išdėstymas
 • Antraštė ir Poraštė

ir taip toliau…

Nesvarbu, ką ketinate patobulinti – praneškite kūrėjui, kad ieškote lengvo kodo, SEO, optimizuoto greitam įkėlimui ir geresnio paieškos reitingo..

Norint surasti geriausią kūrėją, būtų naudinga išsamiai parašyti darbo aprašą. Prieš išsiųsdami svarbu susidaryti aiškų ir išsamų reikalavimų aprašą, atsižvelgiant į rezultato, biudžeto ir termino veiksnius. Buvo matyti, kad dauguma kontūrų neveikia, nes klientai nesugeba pateikti išsamios ir išsamios informacijos. Todėl, jei neskiriate laiko namų darbams, tada kaip tikitės sulaukti gerų kūrėjų?

Naudokite nuorodas

Būdami nauju gyventoju kai kuriose srityse, turime padaryti keletą dalykų. Taigi paprastai klausiame draugų, kolegų ar šeimos narių. Panašus yra „WordPress“ kūrėjų atvejis. Galite pateikti nuorodas į savo draugus, ekspertus ar patikimus kūrėjus, su kuriais jie dirbo.

Jei tyrimas dar nebuvo atliktas, tuomet turėtumėte jį išplėsti įsitraukdami į „WordCamps“ ar vietinį susitikimą ir pan. „LinkedIn“ yra išbandytas ir išbandytas būdas pasamdyti „WordPress“ programuotoją, paprašant kontaktų pasiūlyti.

Nepraleisk viso paveikslėlio

Iš sąrašo pasirinkę keletą vardų, nepraleiskite tinkamai prižiūrėti portfelio. Galite gauti apžvalgų apie juos iš apžvalgų svetainių, „Dribble“ ir „GitHub“ ir kt. Turėtumėte išanalizuoti ankstesnius jų darbus prieš įsitikindami, kad samdysite. Faktai, tokie kaip; turėtų būti gerai išanalizuoti ir išsamūs atvejo tyrimai, indėlis į „WordPress“ bendruomenę, temos ir papildinių apžvalgos, temų aktualumas tinklaraščiuose ir kiti leidiniai;.

Galite patikrinti jų socialinius profilius ir susidaryti idėją, kaip jie sąveikauja su kitais. Iš čia suprasite jų požiūrį į viską, kaip ir į darbą. Buvo sakoma, kad būti nusimanančiam nėra nieko, kol nesi pakankamai išradingas.

Patirkite ankstesnį jų darbą

Jei nesate technikos žinovas ir negalite suprasti kodavimo ir techninių terminų, pagrindinis dalykas, į kurį galite atkreipti dėmesį, yra patirti jų ankstesnį darbą. Galite paprašyti jų parodyti keletą pavyzdžių, susijusių su jūsų projektu. Pakomentuokite tai šiek tiek išanalizavę.

Išanalizuokite, ar jų ankstesni darbai atitinka jūsų reikalavimus, ar ne? Ar visi puslapio elementai yra tinkamai suderinti? Ar papildinys išlaikė visus bandymus pagal bandymų planą? Visų pirma, jūs turėtumėte būti patenkinti darbu ir įtikinti save juos samdyti.

Pasamdykite paslaugiai dirbantį kūrėją

Daugelis kūrėjų jau turi tam tikros verslo ir laisvalaikio patirties. Taigi, jiems tampa naudinga, kai jie pradeda dirbti kokioje nors įmonėje kaip „WordPress“ kūrėjas. Jie tikrai žino laiko vertę, negailėdami laiko.

Sėkmingam verslininkui turėtumėte pasamdyti paslaugų kūrėją. Priimti tai, ką išsinuomojote, yra profesionaliai – pagrindinis tikslas samdant „WordPress“ programuotoją.

Patikrinkite pagrindinius elementus

Taip, svarbu išanalizuoti pagrindinius elementus.

 • Ar kūrėjas gali tinkamai atsakyti į jūsų klausimus?
 • Ar jie gali pateikti jums būsenos atnaujinimą?
 • Ar kūrėjas aiškina taškus, kad jūs greitai juos suprastumėte?
 • Anglų arba ta kalba, kuriai patinka bendravimas?

Kodo peržiūra

Kodo peržiūra yra galingas būdas patikrinti darbo kokybę. Kai kurie kiti kūrėjai (trečiosios šalies) patikrins kodą ir peržiūrės jį remdamiesi logikos klaidomis, visišku visų atvejų įgyvendinimu, atlikto bandymo kiekiu, saugumo ir našumo problemomis. Tokiu būdu galėsite susidaryti idėją apie kūrėjo našumą ir paprašyti prireikus ją pakeisti.

Kur samdyti „WordPress“ programuotoją?

Tai priklauso nuo jūsų pasirinkimo, tačiau toliau pateikiamos kelios geriausios internetinės vietos, kurias galite rasti kitam projektui.

Upwork – šimtai programuotojų, samdykite juos fiksuota įmoka arba valandomis.

Toptalis – samdyti 3% laisvai samdomo darbuotojo

Fiverr – tinka šiek tiek pataisyti

Guru – panašus į „Upwork“

Taip pat galite paskelbti savo reikalavimą „Twitter“ naudodamiesi hashtag – #hiring #wordpress #development

Linkiu sėkmės ieškant tinkamo kandidato į savo darbą.

Emily Johns straipsnis

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map