Tipy na najatie vývojára WordPress pre vaše podnikanie

Pri vytváraní webovej stránky WordPress sú dve otázky, ktoré by ste mohli zvážiť. Mal by som stavať stránky sám alebo by som si mal najať vývojára WordPress?


Ak viete, že WordPress poznáte, prispôsobenie na vývoj webovej stránky je dobré. Len s určitými znalosťami nemôžete vytvoriť webovú stránku. Vyžaduje veľa úsilia od návrhu po vývoj. Musíte byť odborníkom v oblasti PHP, CSS a WordPress

Ak nie ste odborník, možno budete lepšie najať vývojára. Môžu byť nezávislí alebo prostredníctvom rozvojovej agentúry.

Pozrime sa na nasledujúce body, ktoré vám môžu pomôcť najímanie vývojárov WordPress.

Načrtnite, čo sa vyžaduje

Dnešné WordPress nie je to isté; bolo to pred niekoľkými rokmi. Je výkonný a môže pomôcť pri zostavovaní z osobnej stránky do zložitej aplikácie. Takže, ak žiadate vývojára, aby vyvinul web WP, potom to nestačí. Najprv musíte rozhodnúť, čo hľadáte?

 • Je to pre blogovanie?
 • Internetový obchod?
 • Firemná stránka?
 • adresár?
 • časopis?

a zoznam pokračuje …

Uveďte, čo hľadáte všetky funkcie.

 • Integrovaný sociálny podiel
 • Oblasti miniaplikácie
 • Pole pre autorov
 • Pole s komentármi
 • pošta & rozloženie kategórie
 • Hlavička a päta

a tak ďalej…

Bez ohľadu na to, čo sa vám podarí vyvinúť – dajte vývojárovi vedieť, že hľadáte ľahký kód, optimalizáciu SEO pre rýchle načítanie stránok a lepšie hodnotenie podľa vyhľadávania.

Písanie popisu práce komplikovaným spôsobom by bolo užitočné nájsť najlepšieho vývojára. Pred zverejnením je dôležité vypracovať jasný a podrobný opis požiadaviek s prihliadnutím na faktory výsledku, rozpočtu a termínu. Bolo vidieť, že väčšina osnovy nefunguje, pretože klienti nie sú schopní poskytnúť podrobné a úplné informácie. Preto, ak nechcete tráviť čas domácimi úlohami, potom ako očakávate, že získate dobrých vývojárov?

Použite referencie

Aby sme boli v niektorých oblastiach novým obyvateľom, potrebujeme urobiť niekoľko vecí. Takže sa všeobecne pýtame, či už ide o priateľov, kolegov alebo rodinu. Podobný je prípad vývojárov WordPress. Môžete ísť s odkazmi na svojich priateľov, odborníkov alebo dôveryhodných vývojárov, s ktorými spolupracovali.

Ak sa výskum ešte neskončil, mali by ste ho rozšíriť tým, že sa zapojíte do programu WordCamps alebo do miestneho stretnutia atď. LinkedIn je osvedčený spôsob, ako si najať vývojára WordPress požiadaním kontaktov, aby navrhli.

Nenechajte si ujsť celý obrázok

Po výbere niektorých mien zo zoznamu si nenechajte ujsť správny výber portfólia. Recenzie o nich môžete získať na webových stránkach s recenziami, Dribble a GitHub atď. Mali by ste analyzovať ich predchádzajúce diela skôr, ako sa uistíte, že ich najmete. Fakty, ako napríklad; dobre prezentované a podrobné prípadové štúdie, príspevok k komunite WordPress, prehľad tém a doplnkov, relevantnosť tém s blogmi a inými publikáciami by sa mala správne analyzovať a preskúmať;.

Môžete skontrolovať ich sociálne profily a vytvoriť si predstavu o tom, ako interagujú s ostatnými. Odtiaľ budete rozumieť ich postoju ku všetkému, rovnako ako pri práci. Hovorí sa, že byť informovaný nie je nič, kým nebudete dosť vynaliezaví.

Zažite ich prácu v minulosti

Ak ste netechnickým odborníkom a nerozumiete kódovacím a technickým pojmom, potom sa môžete zamerať hlavne na to, ako zažiť svoju minulú prácu. Môžete ich požiadať, aby vám ukázali niekoľko príkladov, ktoré sa týkajú vášho projektu. Po analýze to trochu komentujte.

Analyzujte, či ich minulé diela vyhovujú vašim požiadavkám alebo nie? Sú všetky prvky na stránke úhľadne zarovnané? Prešiel doplnok všetkými testami na základe plánu testov? Predovšetkým by ste mali byť s prácou spokojní a presvedčiť, aby ste si ich najali.

Najmite vývojárov zameraných na služby

Väčšina vývojárov má v minulosti nejaké obchodné a externé skúsenosti. Preto pre nich bude prínosom, keď začnú pracovať v nejakom podniku ako vývojár programu WordPress. Skutočne poznajú hodnotu času bez zbytočného plytvania.

Pre úspešného obchodníka by ste si mali najať vývojára zameraného na služby. Príjem toho, čo ste si najali skutočne profesionálnym spôsobom, je kľúčovým cieľom pri prijímaní vývojára WordPress.

Skontrolujte základné prvky

Áno, je dôležité analyzovať základné prvky.

 • Či vývojár dokáže primerane odpovedať na vaše otázky?
 • Môžu vám poskytnúť aktualizáciu stavu?
 • Je vývojár vysvetlením bodov, aby ste ich rýchlo pochopili?
 • Angličtina alebo jazyk, ktorý uprednostňujete pre komunikáciu?

Kontrola kódu

Kontrola kódu je účinnou metódou na kontrolu kvality práce. Niektorí ďalší vývojári (tretie strany) skontrolujú kód a preskúmajú ho na základe logických chýb, úplnej implementácie všetkých prípadov, množstva vykonaného testu, bezpečnosti a problémov s výkonom. Týmto spôsobom budete môcť urobiť predstavu o výkonnosti vývojára av prípade potreby môžete požiadať o jeho zmenu.

Kde si najať vývojára WordPress?

Záleží na vašich preferenciách, ale toto sú niektoré z najlepších online miest, ktoré nájdete pre váš ďalší projekt.

Upwork – stovky vývojárov, najímajte ich buď s pevnou sadzbou, alebo za hodinu.

Toptal – najať si 3% nezávislých pracovníkov

Fiverr – dobré pre malé vyladenie

guru – podobné upwork

Prípadne môžete tiež zverejniť svoje požiadavky na Twitteri pomocou hashtag – #hiring #wordpress #development

Prajem vám veľa šťastia pri hľadaní vhodného kandidáta pre vašu prácu.

Článok Emily Johnsovej

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map