Získajte späť svoje príjmy pomocou riešenia detekcie AdBlock pre WordPress

Rovnako ako ľudia nenávidia reklamy, my ako obchodníci sa na to spoliehame z dôvodu dobrého príjmu.


Výnosy z reklamy na blog alebo web môžu byť obrovské, pretože sú úplne pasívne. Nemusíte robiť nič, okrem nastavenia. Tento príjem však môžu prevrátiť čitatelia, ktorí nemajú radi reklamy. V súčasnosti používa AdBlock na odstránenie reklám takmer každý.

Viac ako 40% používateľov internetu má nainštalovaný AdBlocker, a to priamo ovplyvňuje váš príjem.

Našťastie sú k dispozícii riešenia detekcie AdBlock pre WordPress, ktoré vám pomôžu tento problém vyriešiť a získať späť vaše príjmy.

Vplyv AdBlock na vaše príjmy

Ak ste na udržaní svojho online obchodu závislí hlavne od príjmu z reklamy, pravdepodobne na stole nechávate veľa peňazí. Ako je uvedené vyššie, viac ako 40% používateľov internetu má nainštalované moduly AdBlockers, čo znamená, že zarábate takmer polovicu sumy, ktorú máte. A táto „polovica sumy“ môže byť veľa v závislosti od vašej mesačnej prevádzky.

Väčšina ľudí umožňuje AdBlock iba preto, že nenávidia reklamy. Na druhej strane sú niektorí ľudia nútení ju nainštalovať kvôli webovým stránkam, na ktorých sú. Niektoré webové stránky obsahujú príliš veľa reklám a kontextových okien, ktoré môžu frustrovať každého. Svojím spôsobom je to spam a nie je to super.

Predtým, ako sa ponoríme do riešení, dôrazne odporúčame zamerať sa na lepšiu používateľskú skúsenosť tým, že nebudeme bombardovať množstvom reklám. Pokúste sa ju trochu znížiť a udržať ju prirodzenú. Po tomto slove skočíme do zoznamu.

AdSanity

AdSanity je veľmi užitočný doplnok na správu reklám, vďaka čomu je spravovanie reklám hračkou, bez ohľadu na to, či je hostiteľom hostiteľa alebo zo siete. Na svojom webe môžete vytvárať a spravovať reklamy a dokonca si zobraziť presné štatistiky. To zase pomáha vhodnejšie zobrazovať reklamy vašim čitateľom.

Okrem toho má tieto skvelé vlastnosti:

 • ľahká váha
 • Pripravené pre HTML5
 • Plne rozšíriteľný pre veľké požiadavky
 • Rôzne možnosti publikovania
 • Rôzne možnosti zobrazenia reklám
 • Prispôsobenie pre vývojárov
 • Skvelý podporný tím

Doplnok na zisťovanie reklamných blokov hru úplne zmení. Po jeho povolení sa začne zobrazovať vlastná správa, ktorá žiada používateľov, aby zakázali AdBlock, aby mohli naďalej používať váš web..

Alternatívne môžete používateľov služby AdBlock tiež presmerovať na konkrétnu stránku na vašom webe, ktorá im hovorí o probléme. Cenové plány začínajú už od 49 dolárov ročne, pričom najobľúbenejší z nich je 149 dolárov ročne, ktorý má o niečo viac bezkonkurenčných funkcií..

Blockthrough

Blockthrough je vynikajúca technológia na plynulé speňaženie používateľov AdBlock bez toho, aby ich museli rozrušiť. Pomáha vám poskytovať čitateľom ľahší zážitok z reklamy filtrovaním spôsobom, ktorý nevyžaduje, aby zapínali AdBlock. Toto riešenie dobre zapadá do existujúcej programovacej infraštruktúry s jednoduchou dokumentáciou, ktorú môže ktokoľvek sledovať.

Môžete si tiež vyskúšať ich analýzu AdBlock a skontrolovať, koľko percent vášho publika používa AdBlock, a dokonca zmerať, koľko výnosov môžete získať.

Ďalším zaujímavým nástrojom na ich webových stránkach je Kalkulačka príjmov AdBlock ktoré vám pomôžu určiť sumu výnosov, ktoré môžete získať.

admirál

s Admiral’s AdBlock Recovery, získate prístup k množstvu zaujímavých funkcií, ako napríklad:

 • Pokročilá analytika na výpočet strát z príjmu
 • Kalkulačka miery využitia AdBlock v rôznych prehliadačoch
 • Rôzne spôsoby zotavenia, ako je bielu listinu a opätovné vloženie reklamy
 • Alternatívne výmeny hodnôt

Ich inštalácia jednej značky a tím podpory 24/7 pridávajú čerešňu na vrchole ich vynikajúcich služieb. Môžete požiadať o bezplatné demo a potom začať za 120 dolárov mesačne.

Uponit

Uponit pomáha vašim nevtieravým reklamám získať trakciu a dramaticky maximalizovať vašu výplatu. Môžete jednoducho vložiť ich kód JS do hlavičky svojho webu a automaticky zistiť čitateľov, ktorí používajú blokovanie reklamy.

Po sledovaní môžete vypočítať výšku výnosov, ktoré by ste mohli stratiť, a získať prístup k štatistikám v reálnom čase, ktoré vám zobrazia informácie, ako sú zariadenie, prehliadač a krajina, z ktorej sa blokovanie reklám používa..

Potom ich môžete pri používaní značiek obnoviť pomocou doplnku „plug and play“ do svojho reklamného zásobníka. Okrem toho môžete priamo zobraziť správu, ktorá sa venuje danému problému a či chcú používatelia pokračovať v používaní webovej stránky.

Adrecover

Ľahko zmerajte a získajte príjem z reklám pomocou Adrecover. Pokiaľ ide o kvalitu reklám, sú veľmi prísne, pretože vždy kladú čitateľov na prvé miesto. To znamená, že pri používaní tejto služby môžete očakávať, že sa vám budú zobrazovať iba kvalitné reklamy. Pomôžu vám speňažiť váš inventár Adblock tým najvhodnejším možným spôsobom.

Po povolení tohto riešenia stačí pridať daný kód do hlavičky vášho webu a začať merať a speňažovať zobrazenia reklamy..

Adrecover sú dôveryhodné značkami ako Viacom, Viral Thread a IBT.

DeBlocker

Ako už názov napovedá, DeBlocker pomáha blokovať blokovanie reklamy a obnovuje vaše výnosy zobrazením správy používateľom blokovania reklamy, v ktorej ich požiadajú o vypnutie služby, ak chcú naďalej používať webovú stránku. Podporuje takmer všetky blokovače reklám, ktoré sú k dispozícii, vrátane uBlock a Ads Killer.

Ak chcete zobraziť správu, môžete si vybrať, či chcete zobraziť malé kontextové okno alebo dokonca otvoriť celú obrazovku.

Zaujímavou funkciou tejto služby je, až kým návštevník nevypne blokovanie reklám, nebude môcť na webe vykonávať určité akcie, napríklad vyberať a kopírovať text a používať klávesové skratky.

Doplnok je ľahký a je dodávaný s prioritnou šesťmesačnou podporou.

OptinMonster

Detekcia AdBlock spoločnosti OptinMonster doručí návštevníkom vlastnú správu, ktorá ich informuje o AdBlock. Môže bez problémov obísť všetky blokovania reklám, ktoré sú tam, a potenciálne získať vaše zaslúžené príjmy.

Pomocou tohto doplnku ich môžete zdvorilo požiadať, aby deaktivovali AdBlock, a hoci si môžete myslieť, že väčšina čitateľov to neurobí, som tu, aby som vám povedal, že budú. V skutočnosti ľuďom na webových stránkach nevadí ľahké reklamy.

Okrem toho ich môžete tiež požiadať, aby vašu adresu URL zo zoznamu AdBlock pridali na bielu listinu namiesto toho, aby ju úplne deaktivovali.

záver

Dúfam, že vyššie uvedené riešenia detekcie AdBlock vám pomôžu získať späť svoje príjmy a zvýšiť tak zárobky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map