Konteineriai ir be serverio: ką jūs pasirenkate ir kada?

Abi šios problemos yra aktualios dabartinėje technologijų eroje. Abu jie laikomi konkurentais tobulėjimo technologijų srityje.


Pirmiausia yra tiek pat smalsumo ir nerimo. Be to, abu yra labai produktyvūs ir mašinų agnostikos abstrakcijos, skirtos inžinieriams dirbti.

Tarp piemenų yra neįveikiamas plyšys. Arba esate konteinerių teritorijoje, arba pasirenkate be serverio. Negana to, jei nori sutelkti abu, tai gali būti galingas duetas.

Tikimasi, kad kompiuterių be serverių skaičius išaugs iki Iki 2021 m. – 7,72 mlrd. Bet konteinerių paklausa išaugs iki 40 procentų.

Kas yra kompiuterių be serverio?

Trumpai tariant, „Serverless“ yra debesimis pagrįstų paslaugų, veikiančių serveriuose, poaibis.

Konteineriai ir kompiuterių be serverių skaičiavimas: kodėl skaičiavimas be serverių yra geresnis?

Paslaugų teikėjas arba pardavėjas tvarko „Serverless“ operacinės infrastruktūros reikalavimus. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra įdiegti kodą. Dėl to jūs turite galimybę sutelkti dėmesį į programos logikos rašymą, o ne jaudintis dėl infrastruktūros.

Pagrindinėse įmonėse technologija yra puiki.

Konteineris vs be serverio kompiuterijaŠaltinis: https: //www.slideshare.net/speckandtech/a-bot-in-minutes-with-serverless

Yra daugybė platformų – „Google Cloud“, „AWS Lambda“, „EdgeEngine“, ir tt, siūlanti vykdomąją aplinką, kurioje galite įdiegti savo kodą, o poilsis yra valdomas jų.

Kodėl turėtumėte pereiti nuo konteinerių prie serverių?

Nebrangus

Naudodamiesi be serverio, dažniausiai mokate už naudojimą. Nenaudojamiems ištekliams taikoma išimtis. Pavyzdžiui, „Lambda“ kartoja savo laiko tarpą su 100 milisekundžių diapazonu.

Be to, kadangi užduotys yra mažos ir vykdomos mažesnėmis be serverio funkcijomis, o pridėtinės išlaidos sumažėja iki minimumo.

Mažai priežiūros

Be kitų dalykų, kodo diegimas, konteinerių aprūpinimas, sistemos strategijos, pasiekiamumo lygiai ar užpakalinio serverio užduotis nėra jūsų galvos skausmas.

Jūs turite galimybę naudoti automatinį mastelio keitimą.

Paprastas prototipas

Paprasta architektūra be serverioŠaltinis: epsagon.com

Pagal „mainframe“ taikymo aplinkos objektyvą „Serverless“ yra išorinė integracija. Dėl šios priežasties jūsų asmeninio konteinerio gyvavimo ciklas yra atleidžiamas nuo bet kokio paleidimo laiko gedimo atvejo.

Kokiomis atvejais jūs naudojate be serverio kompiuterį?

Pagrindinės interneto svetainių ar programų užduotys

Taip pat serveriai, be serverių, priima informaciją iš vartotojo duomenų bazės ar vartotojo programos ar svetainės. Vykdydamas procedūrą, jis nuskaito duomenis ir perduoda juos atgal į vartotojo sąsają.

Kainų skirtumas naudojant be serverio, palyginti su konteineriu, yra tas, kad atsiskaitymas be serverio priklauso nuo faktinės užduoties vykdymo trukmės..

Didelės apimties fono procesai

Prekybos vietose sistema be serverių gali organizuoti atsargų ir operacijų duomenų bazę, taip pat atlikti tarpines užduotis, tokias kaip atsargų kaupimas.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „Serverless“ yra naudingas perkeliant duomenis į ilgalaikį saugojimą arba perduodant metriką analizės tarnybai.

Serverių apribojimai

Apribojimai atsiranda dėl dydžio ir atminties naudojimo arba atsižvelgiant į be serverio architektūros pobūdį.

Pavyzdžiui, norint tinkamai vykdyti funkcijas ir užkirsti kelią papildomam sistemos išteklių sunaudojimui, ribotas natūraliai palaikomų programavimo kalbų sąrašas nėra natūralus be serverio. Dėl pagrindinių funkcijų apribojimo be serverio funkcijos gali būti netinkamos stebėjimo priemonėms. Pirmiausia, be serverio yra išorinės pagrindinės platformos integracijos palaikymas.

Dėl to negalite pasiekti turinio valdymo sistemų.

Kas yra konteinerio mikro tarnyba?

Konteinerių prototipas

Tai tik atskirto paketo dalis, kur diegiama, vykdoma ir keičiama programa.

Pagal „Amazon“, konteineriai yra „operacinės sistemos virtualizacijos metodas, leidžiantis paleisti programą iš izoliuotų išteklių“.

Pagal konteinerių sistemą, Docker, konteinerių valdymo platforma skelbia „konteineriai yra programinės įrangos vienetas, kuris supakuoja kodą ir visas jo priklausomybes, taigi programa greitai ir patikimai veikia iš vienos kompiuterinės aplinkos į kitą“.

Konteinerių sąvoka yra patogi vykstant procesams iš vienos aplinkos į kitą. Priežastis yra galimybė pernešti izoliaciją, kad būtų išvengta kintamų pakitimų.

Taigi, jei jūs perkeliate savo sukurtų produktų kodus iš kūrimo į inscenizavimą į gamybą, tai jums.

Konteineriai ir kompiuterių be serverių programavimas: Kodėl reikia konteinerių?

Privalumų yra daug.

Konteineriai ir kompiuterių be serverių programa: jūs naudojate didelius konteinerius

Konteinerių ir kompiuterių skaičiavimas

Jei turite šią techninę patirtį, mielai sutiktumėte su konteineriais. Tai labiausiai tinka platesniam pritaikymui ar įmonei. Tokiu atveju su be serverio galite labai greitai susidurti su kodu, todėl jį sunku valdyti.

Pvz., Refraktorius, jei jis vykdomas be serverio, gali parodyti įvairias kliūtis. Rezultatas būtų labai suskaidytos mikro paslaugos.

Konteineriai ir kompiuterių be serverių valdymas: Visiškas valdymas Dockers

Jūs galite nustatyti strategijas, rezervuoti ir valdyti išteklius, kruopščiai kontroliuoti saugumą ir visapusiškai naudotis konteinerių valdymo ir perkėlimo paslaugomis..

Pagrindinė infrastruktūros komanda patenka į jūsų rankas. Tiesiog pritaikykite funkcijas pagal savo poreikius.

Konteineriai ir kompiuterių be serverių skaičiavimas: derinkite, išbandykite ir stebėkite

Rankiniu būdu apžvelkite įjungto konteinerio veiklą ir būseną.

Tai užtikrina veiksmingą, gilų derinimo ir testavimą naudojant visus išteklius, taip pat nuodugnų veiklos stebėjimą įvairiais lygiais.

Kokie konteineriai daro gera?

Pirmasis ir svarbiausias pranašumas yra išskirtinis perkeliamumas. Jūs gausite paskatinimą sujungti visą programą su visomis priklausomybėmis mažoje pakuotėje ir paleisti ją bet kur.

Tara yra puiki naudoti dideliais kiekiais, nes joje nėra jokių atminties ar dydžio apribojimų. Jūs esate vienintelis savininkas, kuris suprojektuos visas funkcijas.

Palyginimas konteinerių ir be serverio skaičiavimas

Jei norėtumėte nustatyti skirtumus tarp konteinerių ir serverių neturinčio skaičiavimo.

Konteineriai geriausiai tinka didelėms ir sudėtingoms reikmėms. Jei jūsų produktas yra jautrus aplinkai, jam reikia kruopštaus kokybės užtikrinimo ir stebėjimo; konteineriai yra sprendimas.

Konteineriai taip pat yra naudingi perkeliant monolitines senas programas. Šią didelę programą galite defragmentuoti į konteinerius ir įdiegti naudodami trečiųjų šalių įrankius.

Konteineriai yra tinkami didelėje el. Prekybos svetainėje. Svetainė, kurioje yra nemažas svetainės žemėlapis, padomeniai. Kiekvieną iš jų galite supakuoti konteineriais.

Taigi, be serverio geriausia, jei pradedate naują projektą. Kai jūsų produktui nereikia daug perkelti. Pavyzdžiui, „Serverless“ yra tinkamas pasirinkimas daiktų interneto (IoT) programai. Programa nustato vandens buvimą, kad nustatytų nuotėkį vandens saugykloje.

Paprastai programos neturi veikti visą laiką, tačiau turi būti pasirengusios veikti nutekėjimo atveju.

Paprastai „Serverless“ yra idealus, kai būtinas kūrimo greitis ir kuo mažesnės išlaidos ir jei nenorite valdyti mastelio..

Hibridinis modelis

Hibridinis modelis

Ar vis dar kliūva rinktis tarą su kompiuteriais be serverių?

Nuo šiol abu gali būti naudojami tam pačiam plėtros projektui, bet skirtingais tikslais. Be serverio yra tinkami įvykių sąlygoti duomenų tvarkymo trigeriai. Kita vertus, konteineriai suteikia didesnį pritaikomumą ir nepriklausomumą nuo techninių specifikacijų.

Turėdami reikiamą kompetenciją, galite valdyti mažus projekto fragmentus per konteinerius, kaip viso projekto pogrupio, veikiančio be serverio, priemones..

Tačiau tai priklauso nuo biudžeto valdymo ir projekto reikalavimų.

Išvada

Konteineriai ir serveriai be kompiuterių? !! Tai yra konkuruojančios technologijos. Kaip jie sako!!

Konteinerių ir serverių neturintys skaičiavimai yra amžininkai. Jie palaiko nuolat tobulėjantį debesų ir nuolatinio pristatymo programinės įrangos pasaulį. Taigi, jei jūs ieškote debesies strategijos, jūsų pranašumas yra integruoti technologijas, kad būtų pašalintos silpnosios vietos.

Iš kurios pusės tu esi? Ar norėtumėte integruoti abu aspektus??

ŽENKLAI:

  • Be serverio

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map