8 valdoma konteinerių taikymo „Kubernetes“ platforma

Vieni iš geriausių debesies pagrindu esančių „Kubernetes“ diegti ir valdyti programų konteinerius.


„Kubernetes“ madinga kaip niekad. Ir kodėl gi ne – kiekviena organizacija siekia sudėti programą ir išnaudoti puikius privalumus Kubernetai.

Maža įžanga

„Kubernetes“ yra atvirojo kodo, iš pradžių „Google“ sukurtas automatiniam diegimui ir konteinerių programų valdymui. Tai kitokia nei Dockerio.

„Docker“ padeda kurti programų konteinerius, o „Kubernetes“ juos sugrupuoja, kad būtų lengva valdyti. Taigi, jei turite kelis konteinerius, jums reikia ką nors juos valdyti ir atrasti – štai kur padeda „Kubernetes“. Kai kurios dėžutės ypatybės yra šios:

 • Padidinkite mastelį aukštyn arba žemyn naudodami komandą, konsolę arba automatiškai
 • Atskirtas kredencialų konfigūracijos valdymas
 • Savęs atsigavimas
 • Tvarkykite darbo krūvį ir paketų vykdymą
 • Laipsniškas programų diegimas

Jei esate naujokas, tada galbūt norėsite tai patikrinti „Docker“ ir „Kubernetes“ vadovas ant Udemy.

Dabar aptarsime „Kubernetes“ naudojimo būdus.

Techniškai galite patys įdiegti, administruoti ir valdyti arba ieškoti valdomo sprendimo. Viską padaryti namuose gali būti brangu ir sudėtinga rasti tinkamus gamybos valdymo įgūdžius. Jei nesate tam pasirengę, galite pasitelkti šiuos valdomus sprendimus.

„Kubernetes“ variklis

Gamybai paruoštas „Google Cloud“ sprendimas. Pasinaudokite „Google“ patirtimi valdydami „Gmail“ ir „YouTube“ daugiau nei dešimtmetį.

„Kubernetes“ variklis siūlykite „viskas viename“ sprendimus diegti, atnaujinti, valdyti ir stebėti savo programas. Ne tik konteinerių programas, bet taip pat galite paleisti duomenų bazę, pridėti saugyklą prie grupės. Naudodamiesi automatinio mastelio keitimo funkcijomis, jūs neturite rankiniu būdu padidinti infrastruktūros pajėgumų, kad galėtumėte tvarkyti būsimą programos eismą. Galite sukonfigūruoti padidinti mastelį, kai paklausa padidėja, arba mažinti, atsižvelgiant į naudojimą. Taigi, mokėkite už tai, ką naudojate.

Galite paleisti „Kubernetes“ už apkrovos balansavimo įrenginį su bet kokiu IP, kad pasiektumėte geresnį našumą, ir užtikrinkite jų naudojimąsi tinklo politika. „Google Kubernetes Engine“ (GKE) taip pat galima rasti vietoje, o puikus dalykas yra tai, kad galite perkelti savo programas debesyje ir vietose. Ar tai ne didelis lankstumas??

Vis dar yra beta versija, tačiau GKE palaiko GPU, kad pasiūlytų geresnę apdorojimo galią, kad būtų galima mokytis kompiuterio ir kitų sunkių darbų.

„DigitalOcean“

„DigitalOcean“ (DO) yra ne tik populiarus debesų priegloba kūrėjams, bet neseniai jie ir paleido valdoma „Kubernetes“ platforma ir įgijo gerą populiarumą.

Jūs perskaitėte teisingai, per kelias minutes. Pabandžiau sukurti klasterį, ir jis buvo paruoštas per mažiau nei 10 minučių.

Ir tai yra prieinama kaina. Pradėti galite nuo 10 USD per mėnesį. Pakalbėkime apie kai kurias funkcijas.

 • Vykdykite ir maskuokite visų tipų programas – integruokite „GitLab“, žiniatinklio programas, API, „backend“ paslaugas ir kt.
 • Konfigūracijos vadovas – palyginti nauja technologija, ir jūs galbūt nežinote apie jų konfigūravimą, todėl jų vedimo pradžios vedlys būtų naudingas patarimas.

 • Visas API palaikymas – paleiskite be serverių sistemas, paslaugų tinklą, integruokite CI / CI, išsamias įžvalgas ir kt..
 • Uosto programa nuo DO iki bet kurios „Kubernetes“ programos yra palaikymas. Puikiai tinka kelių debesų strategijai.

Daryk yra puikus ekonomiškas pasirinkimas paleisti programas debesies „Kubernetes“ klasteryje.

9 platforma

„Kubernetes“ įmonė, kaip paslauga, paruošta paslauga – 9 platforma veikia jūsų mėgstamiausioje viešojo debesies platformoje, vietoje ir „VMware“. Tai yra visas „SaaS“ sprendimas, todėl galite sutelkti dėmesį į savo programą, o ne nuolat stebėti, tobulinti infrastruktūrą ir jas valdyti.

„Platform9“ siūlo aukštą prieinamumą keliose viešose debesies pasiekiamumo zonose, kad galėtumėte naudoti tikrai globalią programą be prastovų, net praradę vieną pasiekiamumo zoną. Jie gavo lengvai naudojamą prietaisų skydelį, norėdami valdyti keletą grupių ir jų paslaugas.

Žaisk apie juos Smėlio dėžė norėdami pamatyti, kaip tai veikia ir kaip galite gauti naudos iš jų sprendimų.

„OpenShift“

„OpenShift“ „Red Hat“ palaiko daugybę konteinerių vaizdų, programų, schemų, tarpinės programinės įrangos, duomenų bazių. Vienoje platformoje galite paleisti „debesies“ arba tradicines programas.

Galite nemokamai išbandyti jų konteinerių platformą.

„Amazon EKS“

Neįtraukus sąrašas nebus išsamus „Kubernetes“ „Amazon“ elastinių konteinerių tarnyba (EKS). Naudojamos kai kurios žinomos įmonės, tokios kaip „Verizon“, FICO, „GoDaddy“, „Skyscanner“, „Pearson“, „Intuit“ – jūs negalite suklysti.

EKS paleidžia „Kubernetes“ keliose AWS pasiekiamumo zonose, kad būtų didelis prieinamumas, o AWS valdo visą infrastruktūrą.

Jei jau naudojate AWS kažkam, tada EKS būtų puikus pasirinkimas integruoti su CloudTrail, IAM, Cloud Map, App Mesh, ELB ir kt..

Keletas puikių EKS funkcijų yra:

 • Tvarkykite naudodamiesi žiniatinklio vartotojo sąsaja arba CLI
 • Optimizuotas AMI su NVIDIA tvarkyklėmis, kad būtų galima patobulinti skaičiavimo galią
 • Paleiskite klasterį už AWS apkrovos balansavimo priemonės

„AWS EKS“ kainodara yra mokama, kaip jūs naudojate, ir jūs galite pradėti ją nuo 0,20 USD per valandą.

Azure

Šios pradinės platformos, tokios kaip Azure, AWS, GCP, turi reikšmingą pranašumą – integraciją. Jei jau esate jų platformoje, tada yra daug prasmės išplėsti savo programų integraciją su jų siūlomu sprendimu. „Microsoft“ siūlo „Azure Kubernetes“ tarnyba (AKS), kuris yra visiškai valdomas kaip ir kiti aukščiau išvardyti.

Azure siūlo kelis būdus, kaip pateikti klasterį – žiniatinklio konsolę, komandų eilutę, „Azure“ išteklių tvarkyklę, „Terraform“. Galite naudoti „Azure“ srauto tvarkyklės pranašumą, norėdami nukreipti programų užklausas į artimiausius duomenų centrus, kad būtų galima greitai reaguoti.

„IBM Cloud“

„IBM Cloud Kubernetes“ paslauga yra sertifikuotas KS8 tiekėjas ir siūlo visas standartines funkcijas diegti programą „Kubernetes“ klasteryje. Pasinaudosite daugiau nei 170 „IBM Cloud“ paslaugų, kad galėtumėte modernizuoti ir kurti „Blockchain“, IoT, API, mikropaslaugas, mašininio mokymosi, analizės ir kt. Programas..

Galite pradėti nuo jų bandomosios patirties, naudodami „IBM Cloud“ platformą.

Alibabos debesis

Alibabos debesis būtų puikus pasirinkimas Kinijos verslui. Žemiau pateikiama tipinė automatinio „DevOps“ nepertraukiamo pristatymo sprendimo iliustracija, nuosekli aplinka ir nuolatinis grįžtamasis ryšys.

Galite nemokamai pradėti naudotis „Alibaba Cloud“ ir sukurti „Kubernetes“ klasterį.

Išvada

Daugelyje aukščiau išvardytų „Kubernetes“ platformos siūlomų versijų yra bandomosios versijos, todėl pažaisk ir sužinok, kas geriausiai atitinka jūsų programos reikalavimus. O jei jums įdomu tai išmokti ir valdyti patiems, tada patikrinkite tai praktinis kursas.

Kai programos bus sudėtos į konteinerį, nepamirškite jų stebėti naudodamiesi „Kubernetes“ atvirojo kodo įrankiais.

ŽENKLAI:

 • Dokininkas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map