15 programų be serverio kūrimo rėmai

Ar jus jaudina technologija be serverio? Ar norėtumėte suskubti kurti naują projektą, bet nežinote, nuo ko pradėti?


Čia pateiktas populiariausių be serverio schemų, kuriomis galite naudotis, sąrašas!

Kompiuterių be serverių rūpestis yra tas, kuris mėgsta tai, kad turi valdyti mažiau, o turi laiko sukurti daugiau. Ir nors technologija vis dar yra gana nauja, daugybė kūrėjų ir inžinierių stengiasi kurti įdomius sprendimus be serverių operacijų ateityje.

Kaip aš tikiu, jūs jau žinote, be serverio tiksliai nereiškia serverio. Tai tiesiog reiškia mažiau serverių ir daugiau funkcijų. Ir jei jūs ieškote patikimos „FaaS“ (funkcijos kaip paslauga) platformos kitam projektui, peržiūrėkite mūsų ankstesnes geriausias serverių neturinčių skaičiavimo platformų apžvalgas.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į mums prieinamas sistemas. Supakuosime keletą įdomių projektų, kurie bus kuriami erdvėje be serverio, todėl įsitikinkite, kad jų laikysitės!

Stiprinti pagrindus

Didinti yra JS biblioteka, skirta naudoti „end-end“ kūrėjams, kurie aktyviai kuria internetines ir mobiliąsias programas debesyje. Sistema pateikia deklaratyvią ir paprastą valdymo sąsają, skirtą atlikti įvairias operacijas debesyje paremtoje struktūroje.

Stiprinti pagrindus

Stiprinkite darbus naudodami mėgstamas „JavaScript“ sistemas, įskaitant „React Native“, kuri naudojama kuriant modernias programas.

Be to, neleiskite, kad vardas „AWS Amplify“ jus apgaudinėja, nes šią biblioteką galite prijungti prie kitų debesies paslaugų ir teikėjų pagal jūsų reikalavimus.

Architektas

Kurkite, diegkite ir prižiūrėkite naujos kartos „AWS“ debesies funkcijomis paremtą be serverio infrastruktūrą su visomis vietinėmis, neprisijungus pasiekiamomis darbo eigomis ir dar daugiau.

Architektas be serverio

Tai gana sudėtingas projektas, kurį reikia perskaityti toliau projekto filosofija ir dokumentacijos puslapyje kaip visas.

Aukštyn

Aukštyn yra sistema, padedanti diegti be serverio programas, turinčias begalinį mastelio didinimo potencialą. Be to, naudodami „Aukštyn“ galite diegti statines svetaines, API ir dar daugiau. Visa tai suteikia lankstumo dirbti tai, kas jums tikrai svarbu.

Up Įdiekite programas be serverių per kelias sekundes

Laimei, „Up“ diegia tradicinius HTTP serverio egzempliorius, todėl jūsų neprašoma išmokti naujo protokolo. Vietoj to, naudokite savo mėgstamą sistemą, tokią kaip „Django“ ar „Express“, kad pradėtumėte save.

Claudia.js

Claudia.js suteikia kūrėjams galimybę perkelti savo „Node.js“ pagrįstus projektus į „Lambda“ sistemas ir API. „Claudia“ automatizuos diegimo užduotis, konfigūraciją ir automatiškai sukurs „JavaScript“ aplinką šiuolaikiniam tobulinimui.

Klaudija js

Taigi, ką tai jums reiškia? Naudodamiesi „Claudia“, galite per trumpą laiką pradėti savo mikro paslaugų kelionę. Dėl to jūs turite daug mažiau galvoti ir daug daugiau laiko skirti realių problemų sprendimui.

Pagrindinės „Claudia“ naudojimo priežastys yra šios:

 • Įdiekite, atnaujinkite ir tvarkykite egzempliorius naudodami vieną komandą
 • Nepriekaištingai veikia su NPM paketais
 • Integruota katilinės struktūra, suteikianti daugiau erdvės susitelkti ties jūsų užduotimis
 • Versijos valdymas, kad galėtumėte dirbti su keliomis versijomis vienu metu
 • Maža mokymosi kreivė

Čiurkšlės

Ar tu myli Rubiną??

„Jets Ruby Serverless Framework“

Tuomet jums gali atrodyti, kad mėgaujatės Čiurkšlės – be serverio „Ruby Framework“, skirtas kurti ir diegti mikro paslaugas. Į šią sistemą įeina visi reikalingi įrankiai, padedantys generuoti API struktūras ir jas diegti Lambda.

Čiurkšlės taip pat dirba rašant atskiras funkcijas, kurias galite naudoti sujungdami skirtingas paslaugas ir išteklius, kuriuos teikia AWS.

„Jets“ veikia taip, kad sistema paverčia jūsų esamą kodą į „Lambda“ ir kitų AWS paslaugų funkcijas. Todėl galite praleisti tokius dalykus kaip diegimas ir aprūpinimas, kad daugiau laiko praleistumėte rašydami funkcinį kodą.

Middy

„Middy“ yra paprastas tarpinės programinės įrangos aprūpinimo variklis.

middy

Jei dirbote su tokiomis sistemomis kaip „Express.js“ – greitai pastebėsite modeliuose naudojamų modelių panašumus Middy. Todėl pradėti greitai ir nesudėtinga.

Pulumi

Pulumi teikia vientisą SDK, kuris padės jums sukurti ir įdiegti programinę įrangą bet kurioje debesies platformoje. SDK palaiko konteinerius, priglobtas paslaugas, pagrindinę infrastruktūrą ir konteinerius.

Pulumi

Galite rašyti kodą bet kuria jums patinkančia kalba, „Pulumi“ pateiks ir valdys jūsų išteklius paslaugų teikėjams, tokiems kaip GCP, AWS, „Kubernetes“ ir „Azure“..

Be serverio

Aš žinau, ką galvojate: „Kažkam pasisekė gauti domeno vardą Serverless.com ir tiesiog išgyvename dėl savo sėkmės! “, ir aš turiu jums pasakyti, kad taip nėra.

Be serverio „Serverless Application Framework“, palaikomas „AWS Lambda API Gateway“ ir dar daugiau

„Serverless Framework“ turi keletą 30000 žvaigždžių „GitHub“, todėl tai yra populiariausia be serverio sistema tu gali rasti.

Taigi, ką jūs galite padaryti su šia sistema? Visų pirma, galite sukurti programas, kurios naudoja mikropaslaugas kaip priemones reaguoti į įvykius ir pan., Pvz., Jūsų programos reaguoja tik tada, kai yra galutinis skambutis, ir padidinkite ir sumažinkite pagal poreikį. Dėl to galite sutaupyti toną pinigų, kurie kitu atveju būtų išleisti nenaudojamų paslaugų išlaikymui.

Sistema naudoja naujas įvykių skaičiavimo paslaugas, tokias kaip „AWS Lambda“, „Google Cloud Functions“ ir kt. Tai komandų eilutės įrankis, teikiantis pastolius, darbo eigos automatizavimą ir geriausią jūsų serverio architektūros kūrimo ir diegimo patirtį. Tai taip pat galima visiškai išplėsti naudojant papildinius.

Sigma

Sigma yra naujas, debesimis paremtas IDE, sukurtas remiantis Serverless Development idėja. Tai ne tik pagrindinis teksto rengyklė su kai kuriomis išgalvotomis funkcijomis, bet ir pilnai pritaikytas IDE, kuris leis jums rašyti kodą ir paskelbti tą kodą kaip tiesioginę programą realiuoju laiku.

„Sigma IDE“ gali kalbėtis pirmyn ir atgal su jūsų pasirinkta be serverio (FaaS) platforma ir tik tada, kai reikalingas konfigūracijos failas. Dėl to galite sutaupyti begales valandų nuobodžių užduočių.

Sigma

Be to, priešingai nei kitos priemonės, kuriomis bandoma pasiekti panašų rezultatą – „Sigma“ pati nėra serverė. IDE veikia tik iš naršyklės ir nereikalauja, kad visoms funkcijoms, išskyrus keletą funkcijų, veiktų pagrindinės paslaugos. Visų pirma, norint nustatyti vartotojų tapatybę ir rinkti analitinius duomenis, reikalinga papildoma programa.

Tai verta atidžiai stebėti ir verta išbandyti patiems.

Spaudiklis

Spaudiklis yra nauja ir įdomi sistema, padedanti kūrėjams lengvai kurti naujas programas, nereikia valdyti visos „blockchain“ ekosistemos. Be to, „Squeezer“ gali tiekti pramonės lygio komponentus, kad patenkintų įmonės lygio programinės įrangos poreikius.

„Squeezer“ galite naudoti su savo mėgstamiausiomis funkcijų platformomis, tokiomis kaip AWS, „Google“ ir „Azure“.

Spaudiklis

Įdomios savybės yra priežiūra be valdymo. Jūs galite tiesiog dislokuoti ir atsipalaiduoti. Be to, pamirškite rašyti scenarijus, kuriuos reikia patikrinti, ar nėra su masteliu susijusių problemų. Vietoj to, „Squeezer“ leidžia jūsų „FaaS“ teikėjams spręsti visa tai.

Tai yra pirmoji sistema, kurioje suderinamas tvirtas mikroservisų pobūdis su titanine „blockchain“ galia.

Rifas

Rifas yra paprasta „Kubnetes“ kūrėjų „FaaS“ sistema. Integruota CLI padeda „dev“ valdyti jų funkcijų eigą su „Knative“.

riff yra skirtas funkcijoms

Knative (tariama „kay-nay-tiv“) išplečia „Kubernetes“ ir pateikia tarpinės programinės įrangos komponentų rinkinį, būtiną kuriant šiuolaikiškas, į šaltinį orientuotas ir konteinerių programas, kurios gali būti vykdomos bet kur: patalpose, debesyje ar net trečiųjų šalių duomenų centras.

Sistema apima būtinus įrankius, kad jūsų „Knative“ egzempliorius būtų parengtas ir paleistas „Kubernetes“ klasteryje. Be to, jūs gaunate prieigą prie komandų, skirtų valdyti paslaugas, funkcijas, prenumeratas ir kanalus.

„PureSec“

Neišvengsite saugumo ir ne taip lengvai. Kurdami programas be serverių, jūs turite įsitikinti, kad visiškai laikotės saugos. Reikėtų atkreipti dėmesį į teikėjo lygio išpuolius, „debesies“ įvykius ir matomumą visame tinkle.

„PureSec“ teikia apsaugos be serverio platformą, kuri padėtų apsaugoti jūsų programas visapusiškai. Visas SSP procesas yra susietas su nuolatinio integravimo ir pateikimo procesu.

„PureSec Serverless Security“

Šiuo metu „PureSec“ dirba su debesų tiekėjais, tokiais kaip „IBM Cloud Functions“, „AWS Lambda“, „Google Cloud Functions“ ir „Azure“ funkcijos..

Auth0

Jei esate aistringas „Serverless“ sąvokos, tuomet greičiausiai esate girdėję apie „Serverless Framework“ – tą, apie kurį anksčiau minėjome straipsnyje.

Niekada nekompromituokite tapatybės Auth0

Auth0 sudėjo savo pastangas kuriant „Auth0“ internetines užduotis, efektyvią priedą visiems jūsų „Serverless Framework“ vartotojams. Projektas vadinamas „Webtask“ ir jūs galite pagrindinį puslapį rasite čia.

Iš esmės prie interneto užduoties galima priprasti kurkite programas, nereikia jaudintis dėl savo infrastruktūros suderinamumas. Rašykite serverio pusės logiką ir įdiekite visas savo funkcijas naudodamiesi „Webtask“ pateikta CLI. Tada galite naršyti galinę aplinką naudodami HTTP protokolą.

„Snipcart“

„Snipcart“ yra tarsi serverių sistemos kraštas. Pirma, tai produktas, el. Prekybos sprendimas mažesnių poreikių žmonėms. Ir antras dalykas yra tai, kad didžioji dalis atsarginių veiksmų atliekama jūsų „Snipcart“ prietaisų skydelyje.

Tačiau geriausia yra tai, kad informacijos suvestinė daugiausia paremta „Webhooks“ ir API skambučiais. Galite valdyti mokesčius, nuolaidas, prenumeratas, inventorių ir kt., Rašydami paprastas funkcijas arba naudodami prietaisų skydelį.

„Snipcart“ krepšelio sprendimas Per kelias minutes pridėkite krepšelį bet kurioje svetainėje

„Snipcart“ galite pridėti prie savo svetainės naudodami 2 kodo eilutes. Šis orientuotas į „JAMstack“ požiūris privertė kūrėjus išnaudoti šios tvarkingos el. Prekybos platformos galimybes.

Ir jei jus domina „Snipcart“ tikroji gamta be serverio, rekomenduoju perskaityti šio dienoraščio įrašas.

Pavyzdžiai be serverio

Anksčiau įraše kalbėjome apie „Serverless Framework“ ir iš esmės tai yra tolesnis šaltinis, parodantis daugybę skirtingų naudojimo atvejai Serverless Framework.

Pavyzdžiai „Explorer Serverless Function Directory“

Nepaisant šių pavyzdžių, susijusių su viena konkrečia sistema, vis tiek galite mėgautis mokymosi apie naujas be serverio koncepcijas procesu.

Pavyzdžiai galimi tokioms platformoms kaip „AWS“, „Azure“, „Kubeless“, „Google Cloud“ ir „OpenWhisk“. Be to, čia palaikomos šešios skirtingos kalbos: nodeJS, Python, Go, Java, PHP ir Swift.

Peržiūrėkite kai kuriuos iš šių mėgstamiausių „Twitter Joke Bot“ ir „OAuth Dropbox“ API.

Jei ieškote praktinio mokymosi, tada patikrinkite tai internetinis kursas.

ŽENKLAI:

 • Be serverio

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map