4 priežastys, kodėl turėtumėte pasirinkti „Google“ debesį, palyginti su kitais

Debesų kompiuterijos kilmę galima atsekti atgal į 1990-uosius kai telekomunikacijų bendrovės pirmą kartą į savo pasiūlymus įtraukė virtualius privačius tinklus.


Tuomet terminas „debesis“- tai tarpas tarp paslaugų teikėjo ir galutinio vartotojo.

Tikroji debesų kompiuterijos srities revoliucija įvyko 1999 m., Kai į paveikslą pateko Salesforce.com. Kaip šiandien žinome, „Salesforce.com“ laikomas debesų kompiuterijos pradininku.

Tai buvo „Salesforce“ pristatė įmonių programas galutiniams vartotojams internetu.

Netrukus po Salesforce.com, „Amazon“ 2002 m. pradėjo teikti internetines mažmeninės prekybos paslaugas. Ji teikė daugybę debesijos paslaugų, tokių kaip saugojimas ir skaičiavimas.

„Google“ šoktelėjo ant debesų juosta. 2008 m., Kai ji pristatė „Google App Engine“. Būtent 2010 m. Įmonė pristatė „Google Storage“.

Debesų revoliuciją lemia augančios elektros kainos ir mastelio poreikis. Šiandien, debesų kompiuterija yra gandas. Viešoji debesijos paslaugų rinka stovėjo 209,2 milijardo dolerių 2016 m ir tikimasi, kad augs 18% 2017 m.

Pagrindiniai rinkos dalyviai:

 • „Microsoft Azure“
 • „Google Cloud Platform“ (GSP)
 • „Amazon“ žiniatinklio paslaugos (AWS)
 • „IBM Cloud“

Nors GCP atsilieka nuo AWS rinkos dalies, ji stiprina savo raumenis ir stengiasi greitai pasivyti. Tai galima pastebėti iš to, kad „Google“ sugebėjo įvertinti „Spotify“ ir „Apple“ iš „Amazon“.

Neseniai „Planet Labs“, „Lush Cosmetics“ ir „Evernote“ taip pat pasirinko „Google“ debesį, nes tai padėjo jiems patenkinti savo specifinius poreikius.

Čia yra keturios priežastys, kodėl turėtumėte teikti pirmenybę „Google Cloud“, palyginti su kitomis.

Kainodara

Vaizdo šaltinis: setalks

Viena iš priežasčių, kodėl „Planet Labs“ perkelta į „Google“ buvo dėl palankios kainos. „Google“ išskiria iš „Amazon“ žiniatinklio paslaugų, nes siūlo tik vieno tipo kainų planą, pagal kurį jūs mokate kas mėnesį už naudojimąsi.

Minimali naudojimo trukmė yra dešimt minučių, ji suapvalinama iki artimiausios minutės.

Viena patrauklių kainų funkcijų, kurias siūlo „Google“, yra įsipareigojimo naudoti nuolaidos. Pagal šią schemą galite įsigyti „tam tikrą kiekį vCPU ir atminties iki a 57% nuolaida nuo įprastų kainų “, jei įsipareigojate naudoti vienerius ar trejus metus. Papildomas pranašumas yra tas, kad visos virtualios mašinos yra naudojamos.

Kita vertus, „Amazon“ siūlo keletą sudėtingų planų. Be to, jis suapvalinamas iki artimiausios valandos, nei minutės, todėl ji tampa brangi.

Be to, „Amazon“ siūlo įsipareigotas nuolaidas, tačiau tik vienai virtualiai mašinai. „Google“ savo vartotojams taip pat įsipareigojo perduoti bet kokius kainų mažinimus, kuriuos bendrovė pasieks dėl patobulintos technologijos.

Kainodara buvo vienas iš Geek Flare veiksnių & Svetainės relikvijos taip pat perkelti į „Google Cloud“.

Greitis

Nors „Amazon“ gali pasiūlyti daugiau paslaugų, „Google“ pirmauja „Amazon“ pagal greitį. Praėjusiais metais „Google“ paskelbė, kad investuoja Greitesnė kabelių sistema per kurį ji galės pateikti savo „Google Cloud“ ir „Google App“ klientams greitį iki 10 TB (Terabits per sekundę).

Kabelis yra Ramiojo vandenyno dalyje, o „Google“ yra viena iš šešių narių, turinčių prieigą prie jo. Kabelis turi jungtis, apimančias visą JAV vakarinę pakrantę ir visus pagrindinius Japonijos miestus. Be to, jis gali susisiekti su pagrindiniais Azijos mazgais.

Didelis greitis pagerina našumą. Kaip už „TechCrunch“, nors skaičiavimas ir saugojimas „Google Compute Engine“ yra atskiri dėl labai greito greičio, vartotojui atrodo, kad tai yra vienas.

Didesnis greitis taip pat daro įtaką sąnaudoms ir leidžia daugiau apdoroti duomenis per trumpesnį laiką. Pasak „Google“ produktų vadovo Amito Aggarwalo, tinklo išlaidos nesumažėjo tiek, kiek sumažėjo saugojimo ir skaičiavimo išlaidos. Taigi masinis „Google“ fizinis tinklas suteikia pranašumą prieš kitas paslaugas.

„Google“ taip pat žinoma, kad teikia nedidelės delsos tinklo infrastruktūrą.

Gyva migracija

Vaizdo šaltinis: „Google Cloud Docs“

Palyginti su kitomis paslaugomis, „Google“ siūlo tiesioginė virtualių mašinų migracija tarp pagrindinių kompiuterių, o tai leidžia įmonėms veikti ir vykdyti 24 * 7 be jokių kliūčių vykdyti veiklą. „Google“ šią paslaugą pristatė dar 2014 m. „Mes pristatome skaidrią priežiūrą, kurioje derinama programinė įranga ir duomenys

„Google“ pradėjo teikti šią paslaugą 2014 m. „Pristatome skaidri priežiūra kuris sujungia programinės įrangos ir duomenų centro naujoves su tiesioginio perkėlimo technologija, kad būtų galima vykdyti aktyvią priežiūrą, kol jūsų virtualios mašinos veikia. “

Tiesioginė priežiūra leidžia įmonei taisyti ir atnaujinti programinę įrangą, įskaitant su saugumu susijusias programas, neperkraunant kompiuterių.

Kita vertus, kitos paslaugos iš anksto siunčia jums el. Laišką, kad jūsų kompiuteriai bus išjungti ir perduoti kitam kompiuteriui.

Viena iš priežasčių, kodėl „Evernote“ perėjo į „Google“ todėl nereikėtų spręsti jokių užblokavimų. Be to, nesėkmių atveju įmonė automatiškai paleidžia virtualias mašinas, todėl jos prisijungia per kelias minutes.

Dideli duomenys

Vaizdo šaltinis: TNW

Nors „Amazon“ žiniatinklio paslaugos yra geriausiai žinomos dėl savo skaičiavimo ir infrastruktūros, „Azure“ dėl savo OS, „Google“ išsiskiria dėl savo duomenų analizės.

„Google“ novatoriški įrankiai, tokie kaip „Google“, saugykla debesyje „BigQuery“, ir paketinio bei realaus laiko duomenų apdorojimo priemonės, tokios kaip „Google Cloud Dataflow“, o „Google Cloud Dataproc“ gali suteikti puikių įžvalgų.

Pvz., „BigQuery“ yra visiškai valdomas duomenų sandėlis, leidžiantis jums tai padaryti apdorokite didžiulį duomenų kiekį ypač greitu greičiu.

„Google“ teigimu, jos klientai tokius įrankius kaip „BigQuery“ laiko „beveik stebuklinga“Kadangi tai, kas užtrukdavo valandas, dabar gali būti padaryta per kelias minutes.

Debesų kompiuterija yra miesto pokalbis. Rinka taps konkurencingesnė, nes įmonės išmoks suvaldyti išlaidas naudodamos geriausią patirtį.

2017 m. „Google Cloud Next“ konferencijoje San Fransiske bendrovė paskelbė, kad daugiausia dėmesio bus skiriama debesiui duomenų analizė ir mašinų mokymasis.

„Google“ patvirtino, kad jos inžinieriai platformoje išleido 500 leidimų. Bendrovė taip pat yra užmezgusi įvairių partnerysčių su tokiais milžinais kaip SAP ir tarptautinis bankas HSBC tai priklauso nuo didžiųjų duomenų analizės.

„Google“ taip pat atskleidė kai ką naujo mašinų mokymasis ir dirbtinis intelektas įrankiai konferencijoje. „Google“ šiuo metu gali atsilikti nuo „Amazon“, tačiau greičiu, kuriuo ji didina savo pastangas, neilgai trukus „Google“ pasivys.

Jei norėtumėte išmokti „Google Cloud“, tuomet rekomenduočiau internetinis kursas, kurį siūlo „Coursera“.

ŽENKLAI:

 • GSP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map