5 mažiau žinomi nuostabūs AWS pasiūlymai

AWS ir toliau dominuoja, nesvarbu, ar tai kokybė, ar kiekybė. Dėl šios priežasties daugybė brangakmenių gali pasimesti išstumiant.


AWS plečiasi sparčiau, nei su kuo gali susidoroti. Net patyrę architektai prisipažįsta žinantys ne daugiau kaip 20–30 proc. AWS siūlomo gylio. Nors visada laukiama daugiau variantų, neigiama yra tai, kad minioje pasiklysta daug puikių pasiūlymų.

Tai gali būti dėl to, kad jie turi mažesnį, konkretesnį naudojimo atvejį, arba todėl, kad jų reklamavimas nėra „Amazon“ agresyvios plėtros planų dalis.

Šiame straipsnyje apžvelgiami penki tokie AWS pasiūlymai.

Jūs greičiausiai negirdėjote apie juos ir yra didelė tikimybė, kad jie liks aptemti užtemimo ateityje. Šie pasiūlymai yra nuostabiai naudingi ir labai ekonomiški, tačiau jie beveik nėra žinomi visiems.

Žibintai

Viena iš priežasčių, dėl kurios AWS nesugebėjo padaryti įbrėžimo mažesnio dydžio dislokacijose, be didesnių išlaidų, yra sudėtingumas..

AWS dokumentacija yra tokia didžiulė ir klaidinanti, kad jei jums pavyksta savaitgalį baigti savo tyrimus ir pasiekti konkretų supratimą, galite save priskirti prie pasirinktų. Visiems kitiems AWS reiškia bauginantį lygį. Net norint išskaičiuoti mėnesines AWS paslaugos išlaidas, reikia daugiau smegenų ląstelių, kurias turiu, ir tai man sukelia ilgalaikį galvos skausmą. Dėl to mažesni dislokavimai yra erdvė, kurioje dominavo „DigitalOcean“, Kamatera, „Linode“ ir kt., Kur sukursite fiksuotų išlaidų pavyzdį ir jį pamiršite.

Bet dabar AWS turi atsakymą.

Kaip ir dauguma kitų ne populiariausių AWS pasiūlymų, Žibintai Patarė ir įsitaisė „Amazon“ meniu nepastebėdamas. Ji skirta kūrėjams, kurie naudojasi tomis VPS, kaip minėta anksčiau, ir vėliau taps žingsniu į visavertę AWS platformą. „Lightsail“ turi visas funkcijas, kurių galite tikėtis iš mėgstamo teikėjo:

Paprasta, nuspėjama kainodara

„Lightsail“ VPS kainuoja nuo 3,50 USD už 512 MB RAM ir iki 32 GB RAM / 8 branduolių procesoriaus – iki 160 USD / mėn. Pralaidumo naudojimas yra nuspėjamas ir taip pat gana dosnus – nuo 1 TB iki 7 TB, atsižvelgiant į jūsų planą. Kitaip tariant, jei jūs mokate 10 USD per mėnesį už „Lightsail“, mokate 10 USD per mėnesį. ��

„DevOps“ rojus

„Lightsail“ taip pat teikia daugybę „DevOps“ funkcijų, kurios šiomis dienomis tapo standartinėmis debesų tiekėjų paslaugomis. Nesvarbu, ar tai būtų krovinių balansavimo įrenginiai, valdomos duomenų bazės, objektų saugykla, iš anksto sukonfigūruoti mėgstamų žiniatinklio programų serveriai (pvz., Galite vienu spustelėjimu diegti „Node“, „Laravel“ ir kt.), „Lightsail“ visa tai turi.

Visa prieiga prie AWS

Nors „Lightsail“ yra atskira paslauga, ji nėra visiškai pašalinta iš AWS ekosistemos. Naudodamiesi VPC bendravimu, naudodamiesi „Lightsail“ galite mėgautis kitų AWS paslaugų pranašumais.

„Lightsail“ sklandžiai atnaujina „EC2“, kai jūsų poreikiai padidėja, ir jūs esate pasirengęs įkąsti sudėtingumo kulką. Galima sakyti, kad visa tai buvo „Amazon“ idėja paleisti „Lightsail“, bet, hey, kadangi paslaugos yra tokios puikios kaip AWS, aš nematau, kodėl kas nors turėtų skųstis!

Neptūnas

Kitas mūsų AWS saulės sistemos narys yra Neptūnas (atsiprašau, negalėjau atsispirti panašumui!). „Neptūnas“ yra labai prieinama, visiškai valdoma grafų duomenų bazė. Tai palyginti naujas pasiūlymas, kuris greičiausiai liks nežinomas dėl dviejų priežasčių: 1) vien tik galimų AWS paslaugų skaičiaus ir 2) labai selektyvaus diagramų duomenų bazių naudojimo atvejo..

Tiems, kuriems įdomu, grafikų duomenų bazės yra dar viena NoSQL duomenų bazių, kurios saugo ir dirba su duomenimis, pogrupis grafikas formatas. Jie ypač gerai vertinami tais atvejais, kai subjektai turi daug ryšių tarpusavyje, ypač kai šie santykiai turi skirtingą įgimtą vertę. Keletas gerų pavyzdžių, rašančių grafikų duomenų bazes, yra paieška, socialiniai tinklai, rekomendacijų varikliai ir kt.

Jei naudojate (ar norite naudoti) AWS valdomas duomenų bazes, tokias kaip „Aurora“, „DynamoDB“ ir kt., Ir jums reikia schemos duomenų bazės kitai programai, „Neptūnas“ yra kelias!

Sniego gniūžtė

Kitas mūsų sąrašas yra stulbinantis pasiūlymas – aparatinės įrangos!

„Amazon“ Sniego gniūžtė yra senamadiškas (nors labai pajėgus) pasiūlymas, kai reikia tvarkyti didelius duomenų kiekius.

Norėdami įvertinti šios keistai atrodančios paslaugos naudingumą, apsvarstykite, kiek duomenų jūsų serveriai turi perkelti (įeiti ir įvežti) per įprastą dieną. Jei esate panašus į mane, greičiausiai neviršysite kelių MB. Tokiais atvejais mes beveik niekada negalvojame apie duomenų perdavimą, nes interneto spartos yra daugiau nei pakankamai. Tačiau kai kurioms įmonėms reikia perkelti kelis GB per valandą ar net kelis PB (petabitus) per dieną. Aš nežinau apie jus, bet man buvo pavesta sukurti atsarginę kopiją arba atkurti tokio masto duomenis, aš tiesiog atsistatydinau iš darbo!

Sniego gniūžtė buvo pastatyta šiems atvejams spręsti.

Štai kaip nutinka: jums reikia „Amazon“ „Snowball“ įrenginio, kuris jums bus pristatytas. Prijunkite jį prie savo sistemų ir per naktį surašote absurdišką duomenų kiekį. Baigę jūs pranešate „Amazon“, ir jie paima įrenginį, išsiunčia jį atgal į duomenų centrą ir įkelia visus duomenis į savo S3 paskyrą..

Geriausia viso šio proceso dalis yra ta, kad „Snowball“ įrenginys yra ypač efektyvus, palaiko kelis protokolus ir yra apsaugotas nuo klastojimo. Taigi, jei jums kovoja su duomenimis, kurie yra tikrai, tikrai dideli ir daugiausia susiję su archyvavimu, padarykite „Snowball“ kadrą!

Patikimas patarėjas

Nepaisant bendro vardo, Patikimas patarėjas yra vertinga paslauga, jei esate platus AWS vartotojas.

Pagalvokite apie „Patikimą patarėją“ kaip įrankį, padedantį planuoti naują infrastruktūrą, optimizuoti esamą ar tiesiog paleisti nuskaitymus, kad įsitikintumėte, jog jūsų diegimai atitinka AWS saugos standartus. Atsižvelgiant į tai, kaip sunku tai padaryti net viename serveryje rankiniu būdu, sakyčiau, kad patikimas patarėjas yra vienas iš paslėptų brangakmenių tarp mažiau žinomų AWS pasiūlymų..

Visa tai gali atrodyti šiek tiek abstrakčiai, todėl pažvelkime į keletą konkrečių pavyzdžių, kaip patikimas patarėjas gali jums padėti.

EC2 optimizavimas

Patikimas patarėjas gali nuskaityti jūsų veikiančius EC2 egzempliorius ir pranešti apie ypač žemo procesoriaus ir tinklo naudojimo atvejus. Tai padės išsiaiškinti faktinius naudojimo įpročius ir sutaupyti AWS sąskaitas, atsisakius kai kurių jūsų pavyzdžių labai liesu laikotarpiu. Vien jums su šia informacija susidurti būtų sudėtinga.

S3 saugumas

Dėl netinkamų S3 privilegijų yra patikrinta daugybė saugumo patikrinimų. Pernelyg dažnai bendrovė netyčia paviešina savo S3 segmentą (-us), o neskelbtini duomenys, kurie turėtų likti paslėpti, bus atskleisti ir dubliuoti kenksmingų subjektų rankose.

Pataisymas teoriškai paprastas: teisingai tvarkykite S3 saugos leidimus, tačiau labai lengva to nepastebėti. Tai ypač nutinka projektuose, kurie vykdomi tam tikrą laiką, ir kažkas netyčia ar bandydamas keičia saugos parametrus, tačiau pamiršta juos sugrąžinti. Naudodamiesi patikimu patarėju, tokie atvejai bus aptikti ir nedelsiant pranešti jums.

Šie du pavyzdžiai net nulio plotis to, ką patikimas patarėjas gali padaryti už jus. Kadangi daugelis šių patikrinimų yra nemokami, galiu pasakyti tik tiek, kad nesvarbu, koks jūsų AWS diegimo lygis, patikimas patarėjas yra būtinas.

„AWS“ rentgeno spinduliai

Mikroservisai teikia daug džiaugsmo, ypač evangelistams ir vadybininkams, kuriems yra papasakota apie jų idiliškus pranašumus ir kurie iš tikrųjų neprivalo jų koduoti. Bet kūrėjams „Microservices“ yra architektūra ir derinimo košmaras. Sunku atsekti pranešimus, kai jie perduodami iš vienos paslaugos į kitą, ir dažnai neįmanoma pasakyti, kodėl kažkas neveikė arba kodėl tam tikras pranešimas pasimetė.

Ypač blogai pasidaro, kai teikiama daug paslaugų. Galimų sąveikų skaičius yra pakankamai didelis, kad apkrautų protą, jau nekalbant apie kodą. Apsvarstykite šią mikroservisų schemą, paimtą iš „StackExchange“ forumų, ir įsivaizduokite, kad turėsite atsekti šią netvarką.

Laimei, su Rentgeno spinduliai, AWS turi įrankį, kuris gali labai supaprastinti derinimo mikro paslaugas. Iš esmės „rentgeno spinduliai“ yra paslauga, kuri automatiškai surenka užklausų žurnalus iš kiekvienos jūsų įdiegtos paslaugos, supaprastina tuos žurnalus pagal paslaugas ir sujungia juos su kitais duomenimis, tokiais kaip vėlavimas ir pralaidumas, kad pateiktų informaciją, kurioje gausu informacijos apie tai, kas vyksta visą laiką. jūsų sistemoje.

„X-Ray“ veikia tiek su mikro aptarnavimo, tiek be serverio architektūromis. Kitas dalykas, kurį reikia atsiminti, yra ne visuose AWS pasiūlymuose (tik „Amazon EC2“, „Amazon EC2 Container Service“ („Amazon ECS“), „AWS Lambda“ ir „AWS Elastic Beanstalk“ nuo rašymo dienos) ir palaikomos tik trys programavimo kalbos / aplinkos dabar: „Java“, .NET ir „Node“. Taip yra todėl, kad „X-Ray“ turi tiesiogiai sąveikauti su jūsų kodu ir yra susijęs su didžiulėmis „Amazon“ plėtros pastangomis.

Vis dėlto aš esu 100% įsitikinęs, kad netrukus bus palaikoma daugiau kalbų (aš asmeniškai matau „Go“, „Scala“, „Kotlin“ ir kt., Palaikymą gaunau gana greitai ir suprantu kalbas, kad galėčiau jas sekti vėliau)..

Išvada

Šiame straipsnyje norėjau tik parodyti, kad AWS yra daugiau nei EC2, ELB, RDS, S3 ir tt. Tai ne tik infrastruktūra, bet ir palaikymo įrankiai, kuriuose AWS sparčiai tobulėja. Negirdime apie šiuos nuostabius pasiūlymus, nes „Amazon“ neturi vietos ir biudžeto, kad juos visus reklamuotų – nuo rašymo pradžios AWS yra beveik 100 pasiūlymų.!

Taigi mažai tikėtina, kad išgirsite apie šias paslaugas svarbiame renginyje ar rasite knygų / kursų apie jas. Geriausia tai užsiprenumeruoti oficialius AWS pranešimus ir pažiūrėti, ar buvo išleista kažkas naujo, kuris palengvins jūsų gyvenimą!

Jei jums įdomu sužinoti apie AWS, tada eikite į Udemy, ir rasite šimtus internetinių kursų norimam dalykui.

ŽENKLAI:

  • AWS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map