7 būdai Kompiuterių be serverio technologija yra populiarėjanti

Pavėluotai, „Serverless“ kompiuterija sparčiai populiarėjo. Per pastaruosius kelerius metus AWS, ypač, vedė derybas dėl įmonės įvaikinimo.


2014 m. Atidarius kompiuterių platformą „Lambda“ be serverių, AWS užėmė pirmąją vietą revoliucingoje tendencijoje.

Todėl dabartinė šiuolaikinės tinklų pramonės era patiria didžiulį šuolį. „Serverless computing“ technologijos monetų kaldinimas sparčiai žydėjo nuo pumpuro.

Taikant tradicines metodikas, pasikeičia paradigma. „Serverless computing“ yra kylanti debesų kompiuterijos pramonės žvaigždė. Todėl nauda yra daug.

Kitaip tariant, kompiuterio be serverio architektūra yra sukurta pranašumui. Čia visiška kodo vykdymo kontrolė ir valdymas yra debesų tiekėjo. Taigi, kūrėjo užduotis yra lengvai sukurti programą ir diegti ją serveriuose.

Architektūra be serverio
Šaltinis: tonyfendall

Pirmiausia, palankių žmonių naudai, be serverių skaičiavimo metodikos pateikimas suteikia darbo jėgos sprendimus.

Antra, kitiems, kadangi tai yra pažangi technologija, kuria siekiama sukelti revoliuciją, reikalauja įtikinti naujesnes technologijas.

Tuo tarpu, jei jūs ieškote daugiau informacijos vartojimui arba jei kyla kokių problemų dėl investavimo į kompiuterių be serverių problemą, pagalvokite apie šiuos dalykus žemiau.

Pažangiosios serverių architektūros esmė

Ši technologija veikia su RestAPI. Naudojant rėmus, be serverių API sukurti nereikia daug pastangų. Norėdami tai pradėti kurti, jums tereikia sukurti programos struktūrą, kodą, kad būtų galima prisegti pagrindinę programą, ir duomenų apdorojimo biblioteką..

Vėliau reikšmingiausia nauda, ​​kurią jūs naudojate, yra modelis „mokėk, kai naudoji“. Tai yra pasakyti; visa schema yra ekonomiška, kol jūsų diegimas vyksta tinkamai. Integruoti įvairius plėtinius yra naudinga be serverio. Gaunate galimybę kurti įvairiausias programas, naudodamiesi pažinimo intelektu, duomenų analize, pokalbių programomis.

Kraštų vykdymas ir ekonomiškumas

Kadangi serverių parką pagrindinėje vietoje visame pasaulyje dislokuoja kompiuterių be serverių platforma, jūsų kodas vykdomas krašte, šalia vartotojų. Taigi, reagavimo laikas yra greitesnis ir jūs mokate už naudojamus išteklius.

Jūs mokate tik už funkcijos vykdymo laiką – kodo vykdymo trukmę ir dažnį. Priešingai, įtraukiant į kitus debesų kompiuterijos modelius, privaloma mokėti ir už nenaudojamus išteklius.

Modelis „mokėk, kaip moka“

Yra daugybė paslaugų teikėjų siūlomų funkcijų „StackPath“ yra vienas iš jų. Galite pradėti tai nuo 10 USD per mėnesį, įskaitant 15 milijonų užklausų vykdymą.

Funkcija kaip paslauga (FaaS)

Technologijos diegimas yra susijęs „Funkcija kaip paslauga (FaaS).“

Čia debesies pardavėjas prisiima atsakomybę pradėti ir sustabdyti konteinerio platformą. Kita veikla apima infrastruktūros saugumo, mastelio patikrinimus. Kitas pliusinis taškas yra tai, kad kūrėjai gali paleisti bet kurios programos / pagrindinės programos kodą, nenumatydami serverių.

Jei mes kalbame apie AWS FaaS, tada „Lamda“ tvarko visas likusias funkcijas po to, kai kūrėjai įkelia kodą. Taip pat įmanoma, įdiegus „AWS Lambda“, automatiškai įsijungti iš bet kurių AWS paslaugų, žiniatinklio ar mobiliųjų programų..

Nanoservisai

Šiuo metu žmonės renkasi loginę sritį. Priežastis – naujų paslaugų teikimo aplinkoje paprastumas. Norint sukurti pritaikomą programą, reikia kuo mažiau papildomų kodavimo pastangų. Į kontekstą patenka domeno, vadinamo „Nanoservisai.Ši mikro tarnyba yra daugkartinio naudojimo ir lengvai diegiama.

Svarbiausia, kad be serverių architektūros suderinamumas su nanotechnologijomis yra neįtikėtinas. „Nano“ paslaugų grožis yra tas, kad kiekviena funkcija yra su savo API baigtimi. Be to, kiekvienas galinis taškas nurodo vieną atskirą funkcijų failą. Dėl to vykdomas vieno CRUD (Sukurti, Gauti, Atnaujinti, Ištrinti) įgyvendinimas.

Visų pirma, ši mikroserviso funkcija integruota su verslo sprendimu per mažų paslaugų rinkinį. Tai labai gerai veikia be serverio. Dėl to pagerėja apkrovos balansavimas ir mastelio keitimas. Jums nebereikia rankiniu būdu konfigūruoti serverių grupių ir krovimo balansorių.

Įvykių pagrindu apskaičiuota patirtis

Kai turite daug funkcijų skambučių, norėtumėte jaudintis dėl infrastruktūros išlaidų ir serverių aprūpinimo. Tokiose situacijose gelbėja pelninga įranga, teikiama be serverių tiekėjų, tokių kaip „Microsoft Azure“, „Google Cloud Functions“.

„EventTriggering“
Šaltinis: „JetBrains“

Galite suaktyvinti funkcijas, pagrįstas įvykiais, tokiais kaip vaizdo įkėlimas, vartotojo veiksmai, žinučių pasiekiamumas ir pan.

Mastelio keitimas

Tradiciniame kontekste mastelio keitimas yra sudėtingas. Turite atlikti horizontalų mazgo dydžio ir skaičiavimo galios mastelį. Vertikalus mastelio keitimas yra kitas procesas, siekiant išsaugoti dirbančių mazgų skaičių. Žmogaus jėgos galas ir ašaros.

„ServerlessScalability“
Be serverio mastelio keitimas

Tačiau naudojant be serverio nereikia jaudintis. Kompiuterio platforma automatiškai išplečia infrastruktūrą, kad paleistų kodą. Turite tiesiog išsiaiškinti, koks tinkamas įvykis įvyks tam tikram įvykiui. Su kiekvienu įjungikliu kodas veikia vienu metu.

Pajėgumų sprendimai

Tyrimų duomenimis, 30% fizinių serverių yra komos būsena. Apytikslis skaičius yra apie 11 milijonų serverių visame pasaulyje. Iš tiesų, jei pasirinksite tradicinę serverio funkciją, gali būti, kad pateksite į šiuos 30%. Serveris, nenaudodamas duomenų centro, reikalauja jūsų investicijų, kad galėtumėte toliau naudoti. Tai yra pasakyti; jūs patenkate į prarastą šio plano pabaigą.

Serverio apribojimas

Kita vertus, kompiuterių be serverių planas yra tas, kad pardavėjams čia suteikiama trumpa knyga. Bendrovės nebepriklauso nuo sprendimo dėl pajėgumų. Jie priima sprendimą ir suteikia reikiamus pajėgumus tinkama proga, atsižvelgiant į įmonės poreikius – apskritai, palyginti gera investicijų grąža.

Išvada

Apibendrinant, kūrėjai ir investuotojai visur stebi šią augančią technologiją. Dėl paprastos naudojimo struktūros skaičiavimas be serverių yra ekonomiškas. Todėl ateityje be serverių skaičiavimo yra ateitis.

Kaip integravimo procedūros dalį pardavėjai teikia API, kad galėtų nusiųsti funkciją su URL, kuriuo vartotojas galėtų naudotis. Labai svarbu pasitikėti jais. Be „AWS Lamda“ ir „Microsoft Azure“, yra ir keletas kitų žymių rinkos dalyvių. Tokios sistemos kaip „Google“ debesų funkcijos, „IBM OpenWhisk“ taip pat sudaro be serverio bangą.

Žvelgiant į dabartinį perėjimo modelį, daugelis kompanijų susiejo su revoliucijos be serverių kampanija. Apibendrinant galima tikėtis, kad ši kylanti technologija pasieks debesų ekosistemos viršūnę.

ŽENKLAI:

  • Be serverio

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map