8 serverių be kompiuterių platforma jūsų programos kodo paleidimui

Vienos iš geriausių runtime platformų, kuriose galima laikyti programas be serverio.


Serverių neturinti architektūra nereiškia, kad jums nereikia serverių. Vietoj to, norint valdyti, reikia mažiau serverio. Tradicinėje programoje jūs valdote visą programos logikos vykdymą VM, fiziniame ar debesies serveryje. Tačiau tendencija keičiasi.

Pasirinkę be serverio esančią architektūrą, jūs iškeliate programos kodo vykdymo užduotį į be serverio esančią skaičiavimo platformą. Tai gavo daug naudos.

 • Jums nereikia jaudintis dėl vykdymo laiko prieglobos („Node.js“, „Python“, „Go“ ir kt.)
 • Mokėkite tai, ko sunaudoja jūsų programa (ekonomiškai efektyvu)
 • Nesijaudinkite dėl išaugusios programų paklausos (keičiama)
 • Tegul paslaugų teikėjas tvarko apsaugą, programinės įrangos atnaujinimus
 • Lengvas integravimas į kitas teikėjo siūlomas paslaugas
 • Greitas programos diegimo ir pakeitimų laikas

Tai labai naudinga kūrėjui ir verslo savininkui, kai jūs sutelkiate dėmesį į savo kodą, o ekspertas tvarko vykdymą. Jei esate naujokas apie „Serverless“, tuomet galite kreiptis į tai įvadinis kursas.

Panagrinėkime šiuos dalykus FaaS (Funkcijos kaip paslauga) platforma.

„AWS Lambda“

„AWS Lambda“ yra viena iš pirmųjų, siūlančių platformą, kurioje paleidžiate savo kodą, o administravimą (už scenos) tvarko AWS.

Iš pradžių ji palaikė tik „Node.js“, tačiau šiandien galite paleisti „Python“, „Go“, „Java“, C #.

Kaip matote iliustracijoje, turite įkelti savo programos kodą, o „Lambda“ pasirūpins įvykdymu. Tai galite padaryti rankiniu būdu arba automatizuoti įjungdami per AWS paslaugas ar žiniatinklio programą.

„AWS Lambda“ gali būti naudinga atliekant daugelį realaus laiko scenarijų, tokių kaip failų apdorojimas, srautinis perdavimas, duomenų patvirtinimas, duomenų transformacija, API užklausų tvarkymas ir kt..

Kai kurios funkcijos:

 • Sklandi integracija su kitais AWS produktais
 • Lambda be pilietybės funkcijos
 • Labai prieinama ir gedimams atspari infrastruktūra
 • Platus medienos ruoša ir stebėjimas
 • Automatinis mastelio keitimas
 • ir daug daugiau…

Geros žinios, jei norite pažaisti, siūlo AWS 1 milijonas prašymų ir 400 000 GB sekundžių nemokamai apskaičiuokite laiką pagal nemokamą pakopą.

Hobiui ar mažam projektui pakaktų laisvos pakopos. Jei jus domina mokymasis, tuomet galite tai patikrinti Stephane Maarek praktiniai internetiniai kursai.

Ir jei jus neramina reglamentas, tada „AWS Lambda“ atitinka HIPPA, PCI, ISO ir SOC reikalavimus..

„Cloudflare“ darbuotojai

Jūs teisingai girdėjote.

„Cloudflare“ nėra tik CDN ir apsaugos įmonė; jie siūlo daug daugiau.

Pastaruoju metu jie pristatė Debesų liepsnos darbuotojai kurios leidžia paleisti „JavaScript“ daugiau nei 150 duomenų centrų visame pasaulyje.

„Cloudflare“ naudoja V8 JS variklį, taigi, jei jums to reikia greičiau vykdykite „JavaScript“ tada pabandykite darbuotojus.

Galite integruoti darbuotojus į Serverių neturinti sistema greitesniam diegimui. Pradėti galite nuo 5 USD per mėnesį.

Jie gavo keletą scenarijus (receptus), kad galėtumėte pasižvalgyti ir pažaisti, kad galėtumėte susipažinti.

Dabar

Man patinka vardas – Dabar.

Dabar Zeit puikiai tinka kūrėjams. Kuriate ir stumiate kodą, o poilsį tvarko „Now“. Nesijaudinkite dėl prieglobos optimizavimo ar konfigūracijos tvarkymo.

Tai palaiko „Node.js“, PHP, „Go“, „React“ ir daugelį kitų. Didelis laiko taupymo pranašumas yra tai, kad perkuria tik pakeitimus, o ne visą programų saugyklą. Kai tik paspausite kodą, diegimas bus matomas per kelias sekundes. Jį galite pradėti NEMOKAMAI ir mastu, kai jūsų programa auga.

„Azure“ funkcijos

Įvykiams pritaikytas skaičiavimas, palaikantis daugybę programavimo kalbų.

 • „JavaScript“
 • C #
 • F #
 • „Java“
 • Python
 • PHP
 • „TypeScript“
 • Bašas
 • „PowerShell“

„Azure“ funkcijos pasirūpinkite infrastruktūros poreikiu pagal savo programą ir padidinkite arba sumažinkite, kai reikia. Nereikia jaudintis planuojant talpą.

Galite suaktyvinti funkciją iš žiniatinklio programos, HTTP API iš mobiliosios programos, BLOB saugyklos, transliacijos, internetinių pokalbių programos ir daug daugiau.

Šaltinis: „Microsoft“

Kainos nustatomos atsižvelgiant į bendrą laiką, kurio reikia jūsų kodo paleidimui. Nėra išankstinių išlaidų, o „Azure“ kiekvieną mėnesį siūlo NEMOKAMAI vykdyti 1 mln.

Eikite pirmyn ir pasinaudokite „Azure“ funkcijomis, kad sukurtumėte savo serverio neturinčią „SaaS“ produkto, API ir kt. Programą.

„Google Cloud“

„Google Cloud“ siūlo daugybę be serverio skaičiavimo sprendimai.

„App Engine“ – visiškai valdoma internetinių ir mobiliųjų programų platforma. Galite diegti savo programą, įtaisytą PHP, Python, C #, Node.js, Ruby, Go ir kt..

Debesų funkcijos – įvykių valdoma platforma, leidžianti „Node.js“ ir „Python“ programas paleisti debesyje. Funkcijas galite naudoti norėdami kurti daiktines internetines programas, API apdorojimą, pokalbių programas, sentimentų analizę, srauto apdorojimą ir dar daugiau.

Yra ir daugiau – saugykla, „Firestore“, „BigQuery“, „Dataflow“, „Pub / Sub“, ML variklis. Ko gero, viskas, ko jums reikia norint sukurti įmonei paruoštą serverių neturinčių programų architektūrą.

„IBM Cloud Functions“

„IBM Cloud Functions“ yra pagrįstas „Apache OpenWhisk“, kad sukurtų programos veiksmus, kurie greitai įvykdomi įvykiuose.

Yra keletas puikių vadovėlių, kaip sukurti programą be serverio, API, mobiliąsias programas, vaizdo įrašus, kuriuose galima ieškoti, ir tt, kad suteiktumėte jums supratimą apie tai, kaip ji veikia..

„Alibaba“ funkcijos skaičiavimas

Puikus pasirinkimas Kinijai ir tarptautinei rinkai. Pastaruoju metu „Alibaba“ paskelbė be serverių naudojamų kompiuterių pasiūlą, leidžiančią įkelti ir paleisti kodą nevaldant serverių ir pagrindinės infrastruktūros.

Realiojo laiko internetinių pranešimų apdorojimo be serverio srauto iliustracija.

„Alibaba“ per mėnesį NEMOKAMAI teikia 1 mln. Užklausų. Gera išbandyti.

Sąvoka be serverio yra ne tik „FaaS“ (veikia kaip paslauga), bet ir daug daugiau. Tikiuosi, kad aukščiau pateikta platforma padės jums sukurti patikimą programą nesijaudinant dėl ​​serverio administravimo ir priežiūros. Ir svarbiausia, prie žemesnė kaina.

„EdgeEngine“

„EdgeEngine“ „StackPath“ diegia be serverio funkcijas, parašytas JS, Perl, Rust, Go, C ++, PHP ir kt., prie auditorijos tinklo krašto, kad būtų greičiau reaguojama. „EdgeEngine“ vėlavimas yra toks mažas kaip 50 ms.

Kainos prasideda nuo 10 USD per mėnesį, į kurią įeina 15 milijonų užklausų ir neribotas scenarijus. Ir be jokios abejonės galite padidinti mastelį.

Funkcijų vykdymas kraštiniame tinkle įgavo daugybę pranašumų, tokių kaip vartotojo personalizavimo turinys, programos našumo tobulinimas, greitesnis diegimas ir kt..

Išvada

Be serverio naudojimas yra puikus būdas sutaupyti prieglobos ir infrastruktūros valdymo išlaidas. Judanti palikimo programa gali būti sudėtinga; Aš tai gaunu. Bet jei kuriate modernią naują programą, turėtumėte apsvarstyti, ar jūsų architektas neturi serverio. Čia yra keletas naudingų išteklių be serverio.

Sėkmės!

ŽENKLAI:

 • Be serverio

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map