10 geriausių tinklaraščių rašymo įrankių, kuriuos kiekvienas tinklaraštininkas turėtų naudoti 2020 m

Internetinis dienoraščių rašymas yra viena iš geriausių veiklų, kuri padės plėsti jūsų verslą internete. Internetiniai dienoraščiai reikalauja daug įgūdžių, kad jūsų verslas būtų sėkmingas. Tai galite pasiekti naudodami geriausius tinklaraščių rašymo įrankius.


Taip pat skaitykite: „WordPress vs Blogger“: kuri yra geriausia internetinių dienoraščių platforma?

Šios priemonės padės tinkamai ir veiksmingai kurti, skelbti ir reklamuoti jūsų turinį. Yra daugybė įrankių, tačiau čia „WPressBlog“ išvardijo 10 populiariausių tinklaraščių rašymo įrankių, kuriuos turėtumėte naudoti 2020 m.

Geriausi internetinių dienoraščių įrankiai, kuriuos turėtų naudoti kiekvienas tinklaraštininkas

10 geriausių tinklaraščių rašymo priemonių, sudarytų iki 2020 m., Sąrašas

1. „WordPress“

Norėdami pradėti rašyti internetinius dienoraščius, jums reikia svetainės. „WordPress“ yra geriausia CMS tinklaraščiams kurti. Šiuo metu daugiau nei „WordPress“ veikia 74,6 mln. Svetainių. „WordPress“ turi daug patogių funkcijų, kuriomis bet kas gali lengvai pradėti rašyti tinklaraščius „WordPress“ svetainėje. Toliau pateikiami „WordPress“ naudojimo pranašumai:

 • Lengvas naudojimas: „WordPress“ yra labai lengva naudoti, kad kiekvienas gali atlikti pakeitimus svetainėje.
 • Tinklaraščių kūrimas iš bet kurios vietos: Galite lengvai prisijungti prie savo svetainės iš bet kurio kompiuterio ir tęsti internetinius dienoraščius.
 • Koduoti nereikia: „WordPress“ galite publikuoti straipsnį, įkelti vaizdus, ​​vaizdo įrašus, dokumentus neturėdami jokių programavimo žinių.
 • Papildiniai: Yra daug nemokamų ir aukščiausios kokybės priedų. Šie papildiniai padės jums tvarkyti savo tinklaraštį.
 • Integruota tinklaraščių rašymo funkcija: „WordPress“ iš pradžių buvo pradėta naudoti kaip internetinių dienoraščių platforma, taigi jūs galite lengvai valdyti komentarus, el. Pašto prenumeratas, tinklaraščių įrašus ir daug daugiau.
 • Keli vartotojai: Galite sukurti tiek vartotojų, kiek norite. Be to, vartotojams galite priskirti skirtingus leidimus.

2. Svetainių talpinimas

„bluehost“ interneto priegloba

„Bluehost“ yra geriausia ir oficialiai rekomenduojama „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja. Galite priglobti savo svetainę „Bluehost“ ir padidinti svetainės greitį bei našumą, o tai padės optimizuoti paieškos variklius.

„Bluehost“ teikia nemokamą domeną su jų prieglobos planu, todėl jums nereikia išleisti papildomų pinigų domenui pirkti. Jei nežinote apie „Bluehost“ svetainės kūrimą, žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą. Čia žingsnis po žingsnio pateikiamas išsamus vadovas, kaip sukurti svetainę naudojant „Bluehost“.

Taip pat skaitykite:

 • „Bluehost“ apžvalga
 • Geriausi interneto prieglobos paslaugų teikėjai 2020 m

3. „Yoast SEO“ papildinys

Mielių SEO yra populiariausias „WordPress“ SEO papildinys. Norėdami gauti svetainės lankomumą iš paieškos sistemų, turite ją optimizuoti, ir tai galima lengvai padaryti naudojant „Yoast“ papildinį.

Šiame papildinyje yra daugybė SEO funkcijų, tokių kaip meta pavadinimo ir meta aprašymo, URL, svetainės schemų ir kt. Keitimas. Jei anksčiau nenaudojote šio papildinio, tada žemiau pateiktas vaizdo įrašas padės jums nustatyti papildinį..

4. Skaitomumo tikrinimo įrankis

skaitomumo bandymo įrankis

Jei norite sulaukti sėkmės tinklaraščių rašyme, jūsų turinys turi būti lengvai skaitomas. Vartotojai visada nekreipia dėmesio į straipsnių, parašytų labai technine kalba ir robotizuotu būdu, skaitymą. Čia „Skaitomumo bandymo įrankis“Vaidina didžiausią vaidmenį. Tai padės jums patikrinti, ar jūsų tinklaraštis yra skaitomas.

5. SEMrushas

SEMRUSH

Jei darote tinklaraščių įrašus, tada galite suprasti, kad yra ir kitų tinklaraštininkų, kurie dienoraščius rašo jūsų nišoje. Taigi, norėdami konkuruoti su jais, turite optimizuoti savo tinklaraštį. Tai galite padaryti naudodamiesi SEO įrankiais, tačiau rinkoje yra per daug SEO įrankių, todėl jums bus painiava, kurį naudoti?

„SEMrush“ yra geriausias SEO įrankis, kuris padės optimizuoti jūsų tinklaraštį. Naudodamiesi SEMrush galite atlikti konkurentų analizę ir žinoti jų nuorodų kūrimo strategiją, raktinių žodžių tyrimus, srauto analizę ir daugybę kitų..

Aš rekomenduoju SEMrush, nes tai yra pigiausias ir geriausias SEO įrankis rinkoje. Iš čia gaukite nemokamą SEMrush bandymą 30 dienų.

Taip pat skaitykite geriausius raktinių žodžių tyrimo įrankius, skirtus SEO, 2020 m.

6. „BuzzSumo“

buzzsumo

„BuzzSumo“ yra geriausias įrankis norint rasti naujų temų idėjų savo pramonėje. Pasirinkite raktinį žodį, kurį norite aukštai įvertinti, ir ieškokite jo „BuzzSumo“, rasite geriausius straipsnius, kurie labiausiai įtraukia socialinę žiniasklaidą. Pasirinkite vieną iš jų, tada parašykite straipsnį geriau už tą ir paskelbkite jį socialinėje žiniasklaidoje. Tai padidins jūsų svetainės lankomumą per labai trumpą laiką.

7. Buferis

Buferis yra geriausias tinklaraščių rašymo įrankis, kuris padės sutaupyti jūsų brangų laiką. Galite suplanuoti savo „Facebook“ įrašus, „Twitter“ tviterius, „Google plus“ įrašus, „Instagram“ nuotraukas ir paskelbti pasirinktu laiku socialinėje žiniasklaidoje.

Jei nenorite pasirinkti paskelbimo laiko, ši programa geriausiu metu paskelbs jūsų įrašus, kad gautumėte maksimalią naudą iš socialinės žiniasklaidos. „Buferis“ yra nemokamas ir mokamas.

8. „Google Analytics“

Google analizė

Jei keletą dienų rašote dienoraščius, rašote straipsnius ir reklamuojate juos socialinėje žiniasklaidoje ir dabar norite sužinoti visų šių veiklų rezultatą, „Google Analytics“ įrankis jums padės labai gerai.

Google analizė yra viena iš populiariausių tinklaraščių rašymo įrankių, kuriuos šiuo metu naudoja visi tinklaraštininkai. Galite patikrinti visą naudotojų veiklą tinklaraštyje nuo įėjimo iki išėjimo iš tinklaraščio.

Realiojo laiko skiltyje bus parodyta, kurie vartotojai šiuo metu naršo jūsų svetainę. Auditorijos skiltyje bus rodoma naudotojų buvimo vieta, naršyklė, operacinė sistema ir kt. Įsigijimo skiltyje bus parodyta, kaip žmonės rado jūsų svetainę, o Elgesio skiltyje – jūsų naudotojų veikla jūsų tinklaraštyje..

Jei tada dar nesate „Google Analytics“ čia yra pradedančiojo vadovas, kuris padės jums jį suprasti ir nustatyti.

9. Gramatika

Gramatika

Jei rimtai žiūrėsite į rašybos ir gramatikos klaidas savo turinyje, greitai prarasite savo vartotojus. Kai vartotojas mano, kad jūsų turinys yra labai patogus vartotojui ir lengvai skaitomas, šansai grįžti tam vartotojui yra labai dideli.

Gramatika padės jums padaryti jūsų tinklaraščio turinį skaitomą aptikdamas ir išryškindamas klaidingą rašybą, gramatiką ir netikslias skyrybos ženklus. Tai leis ne tik aptikti turinio klaidas, bet ir pasiūlyti tinkamą klaidos sprendimą.

„Grammarly“ yra tiek nemokama, tiek mokama. Mokamoje versijoje galite padaryti turinį lengviau skaitomą, nes jame bus daugiau klaidų ir pateikiamas jų sprendimas.

10. „Pixabay“

Norėdami sukurti unikalų ir tinkamą savo tinklaraščio įrašo vaizdą, turite turėti projektavimo įgūdžių ir laiko. Jei abu neturite, tada „Pixabay“ yra geriausias įrankis jums. Čia yra per daug nemokamų nuotraukų, kurias galite naudoti savo tinklaraštyje.

Išvada

Visi aukščiau išvardyti tinklaraščių rašymo įrankiai tikrai sutaupys daug laiko ir padės padidinti produktyvumą.

Žemiau komentarų skiltyje praneškite man, kuris yra jūsų mėgstamiausias tinklaraščių rašymo įrankis.

Taip pat skaitykite,

 • 10 geriausių Indijos tinklaraštininkų
 • 10 geriausių pasaulio tinklaraštininkų
 • Geriausi „Google Adsense“ papildiniai, skirti „WordPress“
 • 10 priežasčių, kodėl nesate sėkmingas tinklaraštininkas (ir kaip būti!)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map