10 priežasčių, kodėl nesate sėkmingas tinklaraštininkas (ir kaip būti!)

Paklauskite bet kurio nusivylusio tinklaraštininko, koks, jų manymu, bus didžiausias internetinių dienoraščių iššūkis. Jų atsakymai jus nustebins. Kai kurie tikėjo, kad jie taip užsiims rašydami šviežią turinį, kad neturės sveikos profesinio ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros.


Galbūt svajojote sutikti keistus interneto nepažįstamus žmones, išgarsėti ir uždirbti daugybę pinigų. Šie siekiai greitai išnyksta iš tinklaraštininkų suprantama, kad niekas neskaito jų nuoširdžių tinklaraščių įrašų.

Na, niekas be jūsų geriausio draugo ir mamos ir jie nesiskaito, nes jiems tiesiog yra malonu su jumis, arba taip jūs manote. Tokia tinklaraštininkė, kuri negauna jokių komentarų, nėra naujų prenumeratorių ir neturi jokių el. Laiškų, gali labai skaudinti ir žlugdyti tokią situaciją, kai jie žino, kad savo tinklaraštyje įdėjo geriausią turinį.

Kodėl daugumai tinklaraštininkų nesiseka?

1. Jie neprašo pagalbos

Garsus tinklaraštininkas ir turinio kūrėjas Neilas Patelas perspėja, kad šansai jau sudėti prieš bet kurį naują tinklaraštininką. Rinkoje yra tiek daug konkurencijos, kad jūsų tinklaraščio įrašas bus tiesiog pasinėręs į užmarštį, kol jis neįgis jokios traukos.

Jis pataria nedaryti bendros klaidos, kurią daro visi naujokų tinklaraštininkai; turinio rašymas, sėdėjimas atgal ir laukimas skaitytojų. Nesvarbu, koks vertingas virusas; tai neatneš automatinio srauto.

Taigi, ką turėtumėte daryti vietoj to? Neil Patel pasisako už agresyvų turinio reklamą kaip raktą į tas akcijas, nuorodas, konversijas ir akies obuolius, kurių trokštate. Turite pradėti reklamuoti tai, kas jau yra reklaminis turinys. Vienas iš stebuklų keliančių būdų yra susisiekti su populiariais turinio platintojais.

„Influencer“ rinkodara yra tokia galinga, kad ji gali greitai sukurti jūsų buvimą internete pasiekiant tikslinę auditoriją. Duomenys rodo kad skaitmeninius skelbimus greitai užvaldo influencerių rinkodara. Bent jau du trečdaliai visų mažmenininkų JAV taip pat naudojasi influencerių rinkodara, norėdama sužinoti žodį.

Jei jums reikia pasiekti geriausius savo nišos turinio dalyvius, naudokite SEO tyrimų ir stebėjimo įrankius, tokius kaip „BuzzSumo“, „Google Alerts“ ar „HubSpot“. Jie padės jums nustatyti žmones, kurie gali padėti jums padidinti jūsų skaitytojų skaičių.

Susisiekite su jais el. Paštu ir paprašykite nuorodos į jūsų straipsnį. Jei esate toks pat geras tinklaraštininkas, kaip jūsų draugai ar mama sako, kad esate, tuomet galite tiesiog pasiekti tą įtaką davėjo dalį, kuri pakeis jūsų likimą.

2. Trūksta savireklamos socialinėje žiniasklaidoje

Nauji tinklaraštininkai, kenčiantys nuo apgavikų sindromo, dažnai vengia savireklamos. apsimetėlis sindromas yra tikras, ir tai gali būti to nugludinto jausmo kaltininkas, kad galbūt esate sukčiavęs, ir niekas nenorės skaityti jūsų turinio.

Šis jausmas priverčia daugelį tinklaraštininkų nuvertinti savo vertę ir pakenkti jų kompetencijai. Taigi kitą kartą, kai būsite pakliuvęs į abejonių bangą, priminkite sau, kad tokie puikūs rašytojai, kaip Maya Angelou, jautėsi ir apgavikai..

Jūs turite įveikti šį nepilnavertiškumo jausmą ir nuolat reklamuoti savo turinį socialinėje žiniasklaidoje. Venkite pagundos aprėpti visas socialinės žiniasklaidos bazes vienu metu. Pradėkite nuo vieno ar dviejų ir augdami pereikite prie kitų platformų.

Dalydamiesi pakiliu ir naudingu turiniu pastebėsite, kad jūsų skaitytojų skaičius auga. Tai taip pat suteiks impulsą žiūrėti, kad jūsų turinys būtų naudingas jūsų skaitytojams.

3. Jūs nesate paslaugus

Sėkmingi tinklaraštininkai kuria turinį, kuris labiau skirtas jų skaitytojams. Jums gali kilti pagunda paversti savo tinklaraštį internetiniu žurnalu, kuriame labai daug dėmesio skiriama jums. Tačiau jūsų skaitytojams labiau rūpi, kad būtų patenkintos jų problemos, ir jūs esate atsakingas už tai, kad patenkintumėte savo poreikį, jei norite, kad jūsų įsitraukimo tempai išaugtų.

Taigi, prieš pasidalydami juo, išmokite suteikti reikšmės kiekviename įraše. Jei norite, kad ši naudinga pozicija būtų aukštesnė, pradėkite teikti internetinių užklausų, ribojančių jūsų nišą, sprendimus. Kaip iliustraciją galite pradėti pateikdami atsakymus į klausimus „Quora“.

Pasinaudokite šia proga ir susiekite atsakymą su savo fantastišku straipsniu, ir gausite daugybę persiuntimo srautų. „Quora“ vartotojų dėmesys taip pat padės padidinti jūsų tinklaraščio įtaką.

4. Jiems trūksta komandų grafiko

Jums, kaip tinklaraštininkui, reikės kovoti su nuolatiniu noru atidėlioti, kai reikia kurti ir skelbti naują turinį. Prisimeni, kai visi buvote susikaupę ir užsisvajoję, pasiruošę pakeisti pasaulį internetiniai dienoraščiai? Jūs turite laikyti tą ugnį degančią.

Nerašykite tik tada, kai tinkama nuotaika. Jei jums reikalinga nuolatinė skaitytojų auditorija, turite pateikti įprastą turinį. Laikraščiai turi šią savybę, kuri yra kruopščiai optimizuota. Jei norite, laikraštį gausite kiekvieną dieną tuo pačiu metu.

Tai yra nuoseklumo tipas, kurį turėtumėte pateikti savo skaitytojams. Jūs ne tik sulauksite ištikimesnių stebėjimų, bet ir „Google“ jums patiks. Susikurkite tvarkaraštį ir stenkitės kuo daugiau jo laikytis.

5. Nepavyksta išnaudoti el. Pašto prenumeratų

Tuose skaitytojuose nėra geriau suktis, nei dalintis savo turiniu su savo el. Pašto prenumeratoriais. Vis dėlto turite būti ypač atsargūs susisiekdami su savo el. Pašto abonentais. Sėkmingi tinklaraštininkai sako, kad vienas iš geriausių būdų panaudoti savo el. Pašto sąrašą, jei siunčiate įdomios informacijos, glaudžiai susijusios su jūsų naujuoju tinklaraščio įrašu..

Kaip rašytojas, išmokite įterpti turinio fragmentus, kuriuos norite, kad jūsų el. Pašto abonentai perskaitytų, į įdomiai parengtą el. Laišką. Jei turite įrašą, kuris jiems būtų vertingas, padidinkite savo skaitytojų skaičių, apie tai pranešdami el. Paštu.

6. Turinys, kuriame nėra konkrečių raktinių žodžių

Tikras tinklaraščių rašymas yra dalijimasis informacija, tačiau tinkamai nesidalysi savo turiniu, jei joks skaitytojas neras jo internete. Nors savireklama ir dalijimasis influenceriais didins jūsų skaitytojų skaičių, jūs turite padėti paieškos sistemoms, kai reikia įvertinti.

Raktinių žodžių vartojimas yra gyvybiškai svarbus bet kurios SEO strategijos komponentas. Raktažodžiai padės paieškos robotams rasti ir suprasti jūsų turinį. Prieš rašydami ištyrinėkite raktinius žodžius ir naudokite juos kaip reikalaujamus standartus.

7. Pamiršdami susieti

Hipersaitai kažkada buvo labai netinkamai naudojama SEO taktika, tačiau tinkamai juos naudojant, ji gali suteikti daug naudos. Rašydami savo tinklaraščio įrašus, įdėkite atitinkamas hipersaitus į savo straipsnius, kad padidintumėte savo SEO rezultatą. Susiekite su patikimais šaltiniais, kad padidintumėte savo patikimumą, ir pamatysite, kad jūsų puslapių peržiūra padidėja, nes skaitytojai mėgaujasi geresne svetainės patirtimi.

Norėdami sumažinti padidėjusių nuorodų atmetimo rodiklius, įsitikinkite, kad išorinės nuorodos atidaromos tik naujuose skirtukuose. Toliau dirbkite prie seno turinio ir susiekite su juo naujus tinklaraščio įrašus, kad sulauktumėte daugiau susidomėjusių skaitytojų reakcijos.

8. Skelbimas, kuriame sudėtinga skaityti tinklaraščių įrašus

Yra paprasti straipsnių formavimo metodai, kurie gali padaryti jūsų turinį patrauklesnį skaitytojams. Pirmiausia turite naudoti antraštes. Tinkamai sudėjus pavadinimus, ilgos formos turinys tampa lengviau skaitomas ir kviečiama daugiau komentarų bei dalijimosi. Vis dėlto turite būti atsargūs, kad nepiktnaudžiaujate antraščių etiketėmis.

Straipsnį, įstrigusį H2 ir H3 antraštėmis, gali būti lengva perskaityti, tačiau tai turės neigiamos įtakos jūsų SEO reitingui. Kitas slaptas būdas privilioti skaitytojus toliau skaityti jūsų turinį – parašyti trumpesnius sakinius. Pradėkite rašyti ir rašyti pirmąjį asmenį naudokite ledes, kad sukurtumėte intrigą. Pridėkite atitinkamus vaizdus, ​​kad atskirtumėte ilgas pastraipas.

9. Tinklalapiai, kurių pakrovimo greitis yra mažiausias

Vidutinis žmonių dėmesio rodiklis yra žemiausias visų laikų! „Microsoft“ teigia, kad dėmesys internete sumažėjo nuo vidutiniškai nuo 12 sekundžių iki aštuonių sekundžių. Taigi nė vienas skaitytojas neturi laisvo laiko lėto įkėlimo svetainei.

Paieškos sistemos taip pat nekentė lėtai įkeliančių tinklalapių. Kad užtikrintumėte nepriekaištingą jūsų svetainės greitį, atsižvelkite į tinkamus internetinio dizaino aspektus. Padarykite savo svetainės įspūdį ir išvenkite netvarkos dėl nesusijusių skelbimų.

10. Nekantrumas

Roma nebuvo pastatyta per dieną, o tinklaraščių sėkmės čia nėra. Kiekvienas sėkmingas tinklaraštis yra sunkaus darbo ir aistros jėga. Turėsite naudoti neribotas kūrybinio darbo valandas, kad užtikrintumėte nuoseklų ir malonų turinio srautą.

Dėl atkaklumo, kantrybės ir daug kūrybiškumo jūsų skaitytojų skaičius išaugs nuo triuko iki tūkstančio. Jūsų, kaip rašytojo ir kūrybininko, charakteris bus kruopščiai išbandytas šio proceso metu, tačiau galų gale tai padarys jus geresniu ir simpatiškesniu rašytoju.

Kaip pasisekti dienoraščiuose 2020 m

Jei galvojate pradėti naują tinklaraštį, nėra geresnio laiko tai padaryti, nei visiškai naujo dešimtmečio pradžioje. Žemiau yra keletas patarimų, kaip geriausiai pasisekti kaip tinklaraštininkui šiais metais.

Įsigykite sveiką internetinių dienoraščių mintį

Tinklaraščių kūrimas nėra pasivaikščiojimas parke, todėl pasiruoškite dirbti sunkiausius darbus, kuriuos kada nors turėjote. Ankstyvosiomis internetinių dienoraščių dienomis viskas gali būti sunku, tačiau skirkite laiko mokytis ir tobulėti.

Venkite greitai praturtėti mentalitetu

Nesitikėkite, kad per naktį tapsite garsūs ir turtingi. Ateityje taps kūrybiškesnis rašytojas ir naudingesnis tinklaraštininkas savo skaitytojams ir internetinių dienoraščių rašymo nauda.

Išlik pozityvus

Jums pasiseks, jei nepasiduosite. Raskite nišą, kurioje esate aistringa.

Jei rašysite turinį, kuriame esate aistringas, jūsų skaitytojai jį pavalgys, o jums patiks tyrimų ir rašymo procesas.

Jei jūsų internetinio dienoraščio skaitytojai tapo nusivylę, galite jį pakeisti ir pradėti daryti įtaką skaitytojų gyvenimui.

Tiesiog ištaisykite aukščiau paminėtas klaidas ir netrukus pamatysite geresnius rezultatus.

Autoriaus biografija:

Walteris Akolo nuo 2011 m. Yra laisvai samdomas rašytojas ir interneto rinkodaros specialistas. Šiuo metu jis rašo „Cardinal“ skaitmeninė rinkodara, Atlantoje įsikūrusi skaitmeninės rinkodaros agentūra, kurios specializacija yra PPC.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map