12 nástrojov, ktoré vám pomôžu spustiť váš pridružený program

Dozvedieť sa viac o svojom produkte je pravdepodobne najdôležitejší a najťažší aspekt digitálneho marketingu. Aj keď existuje veľa vynikajúcich techník na propagáciu vášho produktu online, môže sa zdať skľučujúce, aby sa váš rytmus rozbehol.


Snáď jednou z najviac prehliadaných marketingových techník je affiliate marketing. Nielenže môžete zarábať stálym príjmom z partnerského partnerského programu, ale môžete tiež generovať veľa zvukov o produktoch, ktoré ponúkate..

A tu je dôvod, prečo:

 • Užitočné výrobky sú vždy predmetom dopytu. Či už ste v odvetví blogov alebo spravujete startup, ľudia budú používať vaše produkty, ak im to pomôže. Má zmysel len to, že tí istí ľudia by chceli zarobiť pasívny vedľajší príjem z pridruženého programu.
 • Mnoho ľudí, ktorí sa zúčastňujú na pridružených programoch, často píše o vašom produkte príspevky na blogu, aby vygenerovalo viac pridruženého predaja. To sa premieta do bezplatného marketingu vášho produktu vrátane vytvárania kvalitných spätných odkazov.

Pridružené programy fungujú obzvlášť dobre s digitálnymi startupmi. Je to tak preto, že zákazník nemusí používať fyzický produkt, aby ho mohol používať. Podobne to uľahčuje ostatným propagáciu vášho produktu, pretože je ľahko dostupný v digitálnej podobe.

Základy pridružených programov

Ak si nie ste istí, čo to znamená spustiť pridružený program, tu je kondenzovaný základný náter, ktorý vás ubezpečí. Pridružený program umožňuje pozvať spolupracovníkov tretích strán (blogerov, vydavateľov atď.), Aby vám pomohli propagovať vaše produkty výmenou za províziu.

Aj keď väčšina pridružených programov má svoje rozdiely, väčšina základných konceptov využíva väčšina:

 • Provízie založené na predaji. Affiliate marketing vám umožní flexibilne reagovať na to, ako platíte ostatným za ich úsilie o propagáciu vášho produktu. Ak nedôjde k predaju, nemusíte platiť províziu. Udržiavanie pridruženého programu je preto mimoriadne efektívne z hľadiska nákladov. Okrem toho povzbudzuje pridružené tretie strany, aby investovali do svojho úsilia o získanie provízií.
 • Prebiehajúce provízie. Môžete sa rozhodnúť zaplatiť striktný jednorazový poplatok za každého nového zákazníka, alebo môžete svojim pridruženým spoločnostiam povoliť priebežné získavanie provízií. Napr. Vyplácajte províziu vždy, keď zákazník vynaloží určitú sumu na vaše výrobky. Značky ako DigitalOcean sú známe používaním tohto prístupu.

Všetko ostatné je úplne na vás. Druh ďalších funkcií, ktoré môžete ponúknuť, bude tiež závisieť od platformy pridruženého programu, ktorú používate. O čom je táto príručka, o čom je všetko.

Zostavili sme zoznam najlepších nástrojov pre pridružené programy na trhu, aby sme vám pomohli začať s vlastným pridruženým programom. Tieto nástroje vám v prípade potreby pomôžu rozšíriť váš pridružený program z úrovne začiatočníka na podnik. Ďalej pridávame množstvo rozmanitosti vrátane konkrétnych pridružených programových nástrojov pre používateľov WordPress a používateľov firemných webových stránok.

Nestrácajte čas a dostaňte sa k dobrým častiam.

Rewardful

Rewardful

Vediete spoločnosť SaaS?

Odmeňovaná spoločnosť ponúka niektoré z najjednoduchších nástrojov na vytvorenie vlastného pridruženého programu pomocou platobnej brány Stripe.

Platforma automatizuje všetko od správy provízií po výplaty a náhrady. A čo je najlepšie, spoločnosť Rewardful má jeden z najjednoduchších procesov nastavenia z akejkoľvek platformy pridružených programov.

 • Pripravte si účet Stripe
 • Vytvoriť účet
 • Prepojte svoj účet Stripe so službou Rewardful
 • Skopírujte a prilepte jednoduchý zlomok kódu JavaScript
 • Vytvorte svoje kampane z hlavného panela

Po dokončení vyššie uvedených krokov bude úryvok, ktorý ste pridali na svoj web, povoliť správu pridruženého produktu. Odmena poskytuje špecializovaný informačný panel pre všetkých pridružených spoločností, ktoré sa prihlásia do vášho programu.

Odmenný príklad

Tento informačný panel obsahuje napríklad správu odkazov, reklamné pruhy, výplaty a mnoho ďalšieho. Keďže sa natívne integruje do programu Stripe, všetky platby sa sledujú a spravujú automaticky.

Ceny za najzákladnejší plán začínajú na 19 dolárov mesačne, s možnosťou ísť na Enterprise približne za 299 dolárov mesačne.

Tapfiliate

Tapfiliate

Tapfiliate tiež platforma pridružených programov založená na úryvkoch. Ich dôraz sa však zameriava na prístup všetkých obchodov. Inými slovami, Tapfiliate sa špecificky zameriava na širokú škálu systémov obsahu a webových stránok. Ich pridružený programový softvér je možné integrovať do programov Shopify, WordPress, Weebly, Wix a ďalšie známe platformy.

Funkcie Tapfiliate

Tu sú kľúčové vlastnosti:

 • Automatizovaná integrácia s najpopulárnejšími systémami na správu obsahu.
 • Prispôsobiteľný dashboard s vopred vytvorenými pracovnými postupmi, spúšťačmi a funkciami správy pridružených spoločností.
 • Pridružené spoločnosti môžu označiť svoj vlastný informačný panel.
 • Vlastné pravidlá pre provízie vrátane externých poplatkov, ako sú bonusy a odmeny.
 • Pracuje so všetkými hlavnými platobnými bránami.

Plány začínajú na 69 dolárov mesačne a existujú 0% transakčné poplatky.

Post Affiliate Pro

Post Affiliate Pro

Post Affiliate Pro je vlastný nástroj sledovania pridružených spoločností na správu predaja, výplat a pridružených používateľov. Obsahuje prístrojovú dosku all-in-one na údržbu vášho osobného pridruženého programu. Na používanie tejto platformy navyše nemusíte mať predchádzajúce technické skúsenosti. Takmer všetky kroky inštalácie sú úplne bezrozmerné a dôkladne vysvetlené.

Samotná platforma pokrýva oblasti, ako je sledovanie predaja, podpora jednotlivých produktov, kupóny a správa provízií. Program Post Affiliate Pro navyše pomáha predchádzať nešťastným zákazníkom sledovaním potenciálne chybných transakcií; ochrana pred podvodmi.

Každá zaregistrovaná pridružená spoločnosť, ktorá propaguje vaše produkty, bude mať svoj vlastný určený informačný panel. Tento informačný panel obsahuje všetky potrebné nástroje na vytváranie pridružených odkazov, správu platieb a sledovanie všetkých nových potenciálnych zákazníkov.

Kifl

Kifl

Kifl sa špecializuje na pomoc značkám, ako je tá vaša, pri vykonávaní stratégie riadenia partnerských vzťahov. V jadre sa zameriava na rastúce podniky, ktoré by chceli urobiť ďalší krok pri propagácii svojich výrobkov.

Keď máte pocit, že váš predaj sleduje lineárnu krivku, môžete použiť rozsiahle nástroje PRM spoločnosti Kiflo na zvýšenie svojej dlhodobej expozície. K dispozícii je všetko z ovládacieho panela pridruženého systému a vlastnej správy odkazov.

Ďalej môžete použiť jednotný informačný panel spoločnosti Kiflo na spojenie s vašimi partnermi a budovanie dlhodobých vzťahov. Na konci dňa budú pravdepodobne vašimi partnermi sami vaši partneri.

WP Affiliate Manager

Partnerský manažér WordPress

WordPress je hnacou silou systému na správu obsahu. Pôvodne neslávne známe pre najlepšiu funkčnosť blogov – WordPress je teraz viditeľný pre napájanie mediálnych stránok, startupov SaaS, obchodných platforiem a obchodov s elektronickým obchodom. Ak prevádzkujete svoje podnikanie alebo startupy z WordPress, WP Affiliate Manager bude pre vás dar z nebies.

Tento doplnok je navrhnutý tak, aby sa dal integrovať do vášho existujúceho softvéru na správu produktov, a potom vám umožní pozvať pridružené spoločnosti, aby sa stali súčasťou vášho programu. Medzi existujúce podporované platformy patrí WooCommerce, Easy Digital Downloads, WP eStore, S2Member a mnoho ďalších..

A pretože je založený na WordPress, získate toto tradičné ľahko sledovateľné prostredie pracovných postupov. Tento nástroj využíva vaše existujúce informácie WordPress na generovanie používateľských dashboardov a poskytovanie pohodlných funkcií správy pridružených spoločností.

Pridružená spoločnosť CJ

Pridružená spoločnosť CJ

Začiatkom 21. storočia, Komisia Junction bol známy svojou známou povesťou v oblasti affiliate marketingu. Takmer všetci digitálni obchodníci v tom čase používali Komisiu Junction osobitne, pretože mala najväčšiu možnú skupinu produktov na propagáciu. V týchto dňoch sa CJ Affiliate zameriava na pomoc inzerenti ako aj vydavateľov.

Na rozdiel od samostatného pridruženého softvéru poskytuje spoločnosť CJ niekoľko zaujímavých výhod, vďaka ktorým môže váš partnerský program fungovať na zemi. Najprv vám funkcia Inzerent umožní vymenovať všetky vaše produkty do jedného hlavného panela. Odteraz môžete určiť aj tie najmenšie podrobnosti o vašom produkte alebo službe, ktoré sa snažíte uviesť na trh.

Po druhé, CJ je tiež platformou pre vydavateľov. Výsledkom je pohodlný spôsob, ako okamžite prilákať nových pridružených partnerov. Doska vydavateľa CJ uvádza všetky dostupné produkty na propagáciu. A publikum je dosť rozmanité, aby vždy hľadal produkt v konkrétnej kategórii.

ShareASale

ShareASale

ShareASale tiež siaha do začiatku 20. rokov. Táto platforma prežila mnoho rôznych zmien v oblasti marketingu, ale zostáva solídnou voľbou pre každého, kto chce propagovať svoj produkt pomocou pridruženého systému..

Kľúčovou výhodou služby ShareASale je, že je to mimoriadne známa platforma. Dokonca aj populárne značky ako Úžasný motív používajú ShareASale na riadenie svojich pridružených potrieb.

Časť z toho súvisí so skutočnosťou, že vydavateľstvo ShareASale uľahčuje. Ktokoľvek môže propagovať produkt a získavať provízne provízie veľmi efektívne. Ich platobná história je solídna, čo ďalej umožňuje ľahkú voľbu pre pridružených promotérov.

náraz

náraz

Affiliate marketing nie je len o spodnom riadku. Je to tiež o partnerstvách – o ľuďoch, ktorí vám umožňujú dlhodobejšie zarábať viac. Impact Engage je platforma, ktorá vám pomôže udržať otvorenú linku so všetkými vašimi partnermi.

Prístupom k podrobným prehľadom uvidíte, ktorí partneri dosahujú mimoriadne dobrú výkonnosť. Ak ste dostatočne spokojní, môžete im ponúknuť špeciálne ponuky a lepšie provízie za ich tvrdú prácu.

Spravidla by ste to robili s črevným pocitom alebo z dobrého srdca. Namiesto toho vám program Impact pomáha pri rozhodovaní na základe údajov. Môžete dokonca nevynechajte tých partnerov, ktorí sa darí lepšie, ako ste očakávali.

Voluum

Voluum

Voluum je zariadenie na sledovanie reklamy typu všetko v jednom pre vaše podnikanie. Pomocou tohto nástroja môžete robiť viac, než len spravovať svoje pridružené programy.

Ako príklad:

 • Svoje reklamné kampane môžete sledovať na weboch ako Facebook, Instagram, Twitter a ďalšie.
 • Svoje údaje otestujte tak, že ich analyzujete z hľadiska vzorcov a ďalších poznatkov.
 • Získajte radu, na základe ktorej môžete zlepšiť celkovú výkonnosť svojej ďalšej kampane.
 • Sledujte svoje pridružené nákupy a ich pôvod. Zistite, kto má najväčší vplyv na váš predaj, a zarábajte na ňom.

Ak už máte zavedené podnikanie v stredných podnikoch – Voluum je jedným z tých nástrojov, ktoré vám poskytnú štatistickú výhodu nad konkurenciou..

CAKE

CAKE Affiliate Marketing Solution

CAKE je marketingový nástroj založený na výkone pre správu potenciálnych zákazníkov, optimalizáciu viackanálovej stratégie a podporu partnerských vzťahov. Najlepšie sa používa pre existujúci pridružený systém interne. Bude užitočné zhromažďovať kvantitatívne údaje na optimalizáciu výkonu pridružených spoločností.

Hoci sa to na prvý pohľad môže zdať zložité, učenie CAKE je ľahké, pretože väčšina jeho funkcií je intuitívna. Môžete generovať prehľady, sledovať konkrétnych partnerov alebo odosielať propagačné akcie iba pomocou poskytnutých nástrojov na informačnom paneli.

Refersion

Refersion

Refersion je all-inclusive affiliate marketingová platforma, ktorá vám pomôže vytvoriť affiliate systém pre váš produkt. Ale tiež pomáha pri získavaní nových partnerov. Všetci zákazníci služby Spätná väzba získajú prístup na špeciálny trh, na ktorom viac ako 5 000 vydavateľov hľadá nové produkty na propagáciu.

Okrem toho nájdete množstvo poučných sprievodcov a videí ako predávať svoj produkt prostredníctvom affiliate marketingu.

Tento nástroj pridruženej platformy bude veľmi dobre fungovať s vlastníkmi obchodov s elektronickým obchodom. Napr Shopify a hľadáte rozšírenie svojho podnikania. Refersion má bezproblémovú integráciu pre Shopify, ale aj WooCommerce a ďalšie populárne platformy elektronického obchodu.

AffiliateWP

AffiliateWP

WordPress je nepochybne jednou z najjednoduchších platforiem na správu webových stránok. A pre mnohých je myšlienka prechodu k inému riešeniu vylúčená. Ak máte radi WordPress a chcete spravovať svojich pridružených spoločností z hlavného panela, máme dobré správy.

AffiliateWP je doplnok pre správu affiliate marketingu pre WordPress, ktorý vám pomôže zarobiť viac. Keďže už publikujete svoje produkty pomocou programu WordPress, používanie služby AffiliateWP bude veľmi jednoduché.

Príklad pridruženého WP

Začnete vykonaním základnej inštalácie a zadaním určitých pravidiel pre váš pridružený program. Potom budete môcť na svoj web pridať stránku Partnerského programu. Táto stránka bude slúžiť ako prostriedok pre vašich nových partnerov na registráciu a získanie pridružených odkazov.

Podobne budú vaši partneri schopní sledovať svoj postup a požadovať výbery platieb, keď dosiahnu určitú hranicu. Ako administrátor vášho pridruženého programu si môžete zvoliť poskytovanie vlastných bannerov alebo iných reklamných možností. Vaši partneri potom budú mať priamy prístup k týmto zdrojom.

Ak už viete, aké ľahké je WordPress, potom plugin AffiliateWP nie je výnimkou s rovnakým trendom. Je ľahko pochopiteľné, veľmi flexibilné a umožňuje vykonávať toľko prispôsobení, koľko chcete.

Záverečné slová

Spustenie pridruženého programu nie je ťažké. Ak máte na predaj solídny produkt, je pravdepodobné, že existuje niekto, kto by vám chcel pomôcť tento produkt propagovať. A výhody, ktoré z toho vyplývajú, sú neoceniteľné.

V závislosti od veľkosti vášho produktu / firmy budete musieť zvážiť a zvážiť svoje možnosti pre najlepšiu platformu pridruženého marketingu.

Táto príručka nástrojov affiliate marketingu by mala mať dostatočnú rozmanitosť, aby pokryla vaše potreby v malých podnikoch aj v podnikoch.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map