10 nástrojov korektúry, vďaka ktorým bude váš blogový príspevok zdieľateľný

Zdieľateľné príspevky sú cenné pre akúkoľvek kampaň v sociálnych médiách. Zvýšenie zdieľateľnosti vášho obsahu povedie k efektívnejšej kampani.


Vaša správa sa bude šíriť rýchlejšie a budete míňať menej. Je to všetko o rýchle oslovenie väčšieho publika bez ďalších nákladov!

Z tohto dôvodu bolo vyvinutých niekoľko stratégií a techník. Stále viac a viac blogerov ich používa každý deň na vytváranie svojich blogových príspevkov ostrejšie.

Bloggeri zvyčajne vykonávajú rôzne úlohy, aby zabezpečili vysokú kvalitu obsahu. Medzi ne patrí plánovanie, písanie, korektúry, úpravy a publikovanie a môžu byť problémom, keď budete musieť naraz žonglovať..

Kvalita vášho obsahu bude väčšinou určovať, ako zdieľať vaše príspevky na blogu sú.

Kvalitný obsah osloví elitné publikum; čo určuje, ako a kde budú vaše príspevky zverejňované a zdieľané. Na zlepšenie kvality vášho obsahu používajte rôzne nástroje na zlepšenie obsahu.

Využitím profesionálnej korektúry online môžete uvoľniť nejaký čas zamerať sa na náročnejšie úlohy na tanieri. Týmto spôsobom budete mať svoje blogy škálované prostredníctvom platforiem sociálnych médií, ako je napríklad bush fire.

Ak vaše príspevky nedajú zmysel z dôvodu menších chýb, ktorým by sa mohlo úplne vyhnúť, bude to sklamaním. Vaše príspevky musia mať prehľad a zmysel. Služby korektúry vám majú pomôcť.

1. Fiverr

Fiverr umožňuje prístup k medzinárodnému zoskupeniu profesionálnych korektorov a redaktorov. Keď sa sústredíte na svoje písanie, vaše ostatné príspevky budú korigované a upravované.

Budete sa môcť viac zamerať vytváranie kvalitného obsahu pretože budete mať viac času na ruky, aby ste uvoľnili svoj rozvrh.

Vaše príspevky budú leštené talentovanými korektormi za vynikajúci vreckový poplatok. Existuje dobrý bezpečnostný systém, ktorý zaisťuje ochranu vašej investície bez ohľadu na to, ako je nízka.

Vďaka tomu bol Fiverr jedným z najdôveryhodnejších webové stránky na voľnej nohe na internete.

Pre nových blogerov pokladajte túto stránku a zadávajte ju tu čo najčastejšie. Dokonca aj skúsení blogeri budú ohromení tým, akú veľkú hodnotu môžu pre svoje webové stránky pomocou služieb od Fiverr.

2. Ulysses

Ulysses je vynikajúci nástroj určený pre blogerov s funkciou zvyšovania ich produktivity na cestách. Blogovanie spočíva vo veľkom odchode z kancelárie a zhromažďovaní informácií o vašich blogových príspevkoch.

Výzva sa objaví, keď v teréne nie je možné písať. Nebudete môcť zachytiť niektoré z jemnejších detailov, ktoré môžete zahrnúť do svojej práce.

Zoznámte sa s touto aplikáciou na poli a odložte všetky podrobnosti, kým budú čerstvé, alebo ešte lepšie pred vami. Takto bude váš obsah lákavejšie pre publikum, a váš príbeh bude živý a výraznejší.

cross-platform možnosti tejto aplikácie zaručujú, že sa neobmedzujete iba na typ zariadenia, ktoré vlastníte. Svoju prácu môžete tiež exportovať do niekoľkých formátov, ako je PDF, alebo ju exportovať priamo do WordPress.

3. Jednoduché počítanie slov

Počas písania je dôležité mať na pamäti počet slov. Profesionálny spisovateľ vám povie, že nemôžu písať bez toho, aby vzali na vedomie počet slov.

Aj keď vám nevadí, ako dlho sa ukáže, čo napíšete, vždy vám bude pridelený limit počtu slov pre každý príspevok na blogu..

Preto je dôležité vedieť, ako udržiavať rovnováhu. Budete vedieť, koľko slov použiť na odsek a na riadok. Ľahký počet slov bude presne informovať vás o tom, koľko slov ste napísali.

Vložte text do aplikácie a okamžite získate počet slov a ďalšie parametre. Mnoho blogerov to už dlhú dobu dôverovalo, takže ho noví blogeri môžu používať bez obáv.

4. Kontrola plagiátu

Kontrola plagiátov pomocou malých nástrojov SEO je zbierka nástrojov korektúry a úprav, ktoré sú veľmi užitočné pri tom, čo robia a ktoré môžu poskytovať služby prvotriednej kvality bez akýchkoľvek nákladov..

Pozoruhodné je, že kontrola plagiátorstva je veľmi účinná pri kontrole plagiátorstva wok online. Tým sa zabezpečí, že odovzdáte autentické dielo, aj keď ste vy požičať si informácie z článkov online.

Vyvarujte sa rozpakom, že vaša práca bude odmietnutá kvôli plagiátorstvu. Je ťažké odstrániť škvrnu na reputácii profesionálneho blogera spôsobeného pirátstvom. Uniknite tomu pomocou tohto bezplatného nástroja na zabezpečenie obsahu v profesionálnej kvalite.

Sem vložte svoj text a upozorňuje na to, kde sa zdá, že vaša práca má podobnosť s niektorými dokumentmi online. Svoju prácu môžete upravovať online, keď ju znova skontroluje. Má pôvodný obsah s väčšou pravdepodobnosťou budú zdieľané medzi elitnými čitateľmi a ktorí by toto publikum nechceli?

5. WriteRack

Máte nejaký dlhý príspevok, ktorý chcete zdieľajte na Twitteri, aby ste sa rýchlo rozbehli vaša online sieť? Tento nástroj bude potom užitočný. Robí to tým, že odníma bremeno monotónneho uverejňovania príspevkov, ktoré môže byť dosť nepríjemné.

Jediné, čo urobíte, je dať mu prácu a rozdelí ju na kúsky veľkosti maximálneho počtu znakov a zaúčtuje ju jeden po druhom bez vášho zásahu. Twitter je vynikajúci nástroj na zdieľanie nápadov, nedovoľuje vám však zdieľať dlhé príspevky.

Máte len 140 znakov, aby ste urobili vyhlásenie.

použitie WriteRack keď máte na Twitteri čo povedať. Využite tento nástroj na „plán”Vaše príspevky, aby ste sa mohli zamerať na vytváranie ďalších príspevkov – vaše snahy o blogovanie sa jednoducho zjednodušili!

6. Jazykový nástroj

Najoddeliteľnejší príspevok musí vyhovovať mnohým gramatickým pravidlám. Buď si musíte najať profesionálnych korektorov alebo sa naučiť tieto pravidlá. Tento nástroj pre vás rieši túto výzvu kontrolou vašej práce proti viac ako 20 jazykov.

Pre tých, ktorí nepíšu v angličtine, nebojte sa, bude vaša práca skontrolovaná v angličtine aj v iných jazykoch. Stačí vložiť svoju prácu LanguageTool, a okamžite skontroluje vašu prácu a poskytne okamžitú spätnú väzbu.

7. Hemingway Editor

Hemingway editor je skvelý spôsob, ako zlepšiť svoje zručnosti písania. To vám umožní identifikovať vaše nedostatky pri písaní. Vaša práca je analyzovaná a chyby sú zvýraznené rôznymi farbami a zobrazené na pravej strane s empirickými podrobnosťami.

Prostredníctvom tejto podrobnej analýzy dokážete pochopiť, čo a ako sa podľa toho prispôsobiť. viacfarebná prezentácia chýb je užitočný pri zvýrazňovaní rôznych typov chýb, čo vám umožní zistiť, ktorý typ chýb vás najľahšie trápi.

Pomocou tohto nástroja budete vedieť presne, kam sa môžete sústrediť – funkciu, ktorú obyčajní textoví editori neponúkajú.

8. Quill

Keď používate brko, dostanete vzorky ich práce. Toto budú vaše cvičiace modely pre vaše korektúry. Po dokončení každej úlohy dostanete rozpis výkonnosti.

Tam, kde ste mali pravdu, pokazili sa alebo potrebujete ďalšiu pomoc, sa všetko analyzuje a automaticky vám zobrazí webová stránka.

Vzorové texty sú iba falošné texty, ktoré je možné použiť niekoľkokrát, keď ich systém po každej relácii resetuje. Môžete to robiť dovtedy, kým vaše zručnosti nie sú dokonalé a dokážete zvládnuť úlohy, ktoré vám pomôžu.

9. Softvér zázvoru

Softvér zázvoru je zbierka nástrojov, ktorá je pre každého bloggera veľmi atraktívna. Ponúka vám flexibilitu, keď máte všetky svoje korektúrne nástroje v rovnakom balíku s textovým editorom, takže môžete vykonávať úlohy, o ktorých ste si mysleli, že nie sú možné v písomnej podobe..

Textový editor tu automaticky opravuje vaše chyby pri písaní, zatiaľ čo píšete. Okrem toho môže nahlas prečítať váš článok a upozorniť vás na najčastejšie používané frázy.

Vďaka tomu bude vaša práca aktuálna a teda zaujímavá pre vašich čitateľov. Toto je neoceniteľný nástroj a výrazne zlepší vašu efektivitu. Vytvorte atraktívny príspevok pomocou tohto nástroja a zachytíte predstavivosť svojich čitateľov.

10. 1Kontrola

Chcete, aby bol váš text skontrolovaný kdekoľvek bez toho, aby ste ho museli presúvať z jednej aplikácie do druhej? 1Checker má schopnosť skontrolovať, čo píšete, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádza – textové editory alebo online prehliadače.

Schopnosť kontrolovať prácu na akejkoľvek platforme je ako mať mobilnú kapacitu. Pri kontrole príspevkov budete mať najmenšie problémy s kontrolou a ich hodnota sa zvýši. Zlepšenie kvality vášho obsahu, dokonca aj vašich príspevkov v sociálnych médiách, pomocou okamžitých komplexných nástrojov môže výrazne zlepšiť, ako sú vaše príspevky zdieľateľné..

záver

Tieto nástroje predstavujú efektívny spôsob zvyšovania kvality vašich príspevkov. Toto nie je komplexný zoznam, pretože existuje mnoho ďalších nástrojov, ktoré pre vás môžu pracovať. Aj keď nie je zaručené, že budú fungovať všetky nástroje, záleží na spôsobe, akým ich používate.

Neexistuje žiadna aplikácia pre boha, ktorá dokáže vykonávať všetky funkcie. Najúčinnejším spôsobom, ako z týchto nástrojov vyťažiť maximum, je ich použitie v kombinácii. Jedna aplikácia minimalizuje nevýhodu inej aplikácie, zatiaľ čo iné zvýšia vzájomné vysoké body.

Nie sú tu niektoré nástroje, ktoré pre vás pracovali, v zozname uvedené? Sklamali vás niektorí z tých, ktorí sú tu uvedení, alebo si neplnili svoje povinnosti? Prispejte k tejto téme a podeľte sa o svoj názor na to, ako sa dá urobiť blogové príspevky, ktoré sa dajú lepšie zdieľať.

Napísané austrálsky papagáj

Lori Wade je autorka obsahu na voľnej nohe Prosperujúci spisovateľ ktorý sa zaujíma o širokú škálu oblastí od vzdelávania a online marketingu až po podnikanie. Je tiež nadšenou učiteľkou, ktorá sa snaží priniesť vzdelanie na inú úroveň ako my všetci. Ak máte záujem písať, nájdete ju na cvrlikání alebo Google+ alebo ju nájdete na iných sociálnych médiách. Prečítajte si a prevezmite užitočné informácie o Lori!

Tagy:

  • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map