10 typov obsahu na posilnenie kalendára obsahu blogov

Čo budeš robiť tento mesiac?


blogovanie, Áno, viem, že do svojho blogu pridáte ďalšie úplne nové príspevky. Máte však plán úloh, ktoré sa chystáte dokončiť tento mesiac, alebo ste pripnul niekoľko vecí, ktoré musíte urobiť?

Prečo by som mal naplánovať svoj kalendár obsahu blogov, pýtate sa?

Pomyslite na ideálneho bloggera a som si istý, že si vytvára svoj kalendár obsahu bloggerov, aby získal viac z jedného mesiaca..

Kalendár obsahu má viacero výhod a vy musíte vynaložiť úsilie na vytvorenie kalendára obsahu blogov. Vďaka skvelému plánu môžete robiť všetky svoje úlohy dobre naplánovaným a usporiadaným spôsobom.

Obsahový kalendár vás pripraví na dodržanie časových harmonogramov. Takto môžete v danom čase dokončiť svoje úlohy. Vytvoríte si kalendár obsahu blogov profesionálnejšie.

Jednou z najlepších častí kalendára obsahu blogov je, že môžete väčšie úlohy rozdeliť na malé kúsky, a preto je ľahké ich spravovať a spravovať..

Ak chcete byť úspešným blogerom, musíte byť vynikajúci plánovač a naplánovať si blogovanie, aby ste dosiahli viac.

1. Zoznamy

Zoznamy sú skvelé a vždy zvyšujú návštevnosť vašich stránok.

Publikum je vždy pripravené pozrieť sa na vaše najlepších 10 alebo 20 najlepších tipy na blogovanie alebo tieto druhy iných zoznamov.

Každý najlepší bloger, internetový marketing, podnikateľ alebo ovplyvňovateľ má viac zoznamov svojho obsahu blogov, aby získal väčšiu návštevnosť.

Takmer každý blogger má vo svojich blogových príspevkoch zoznamy. Uvidíte zoznamy zdravia, technológie, blogov a takmer všetkých typov blogov.

Aj keď tento príspevok, na ktorom momentálne pracujem, je tiež zoznam blogov, ktorý pozostáva z desiatich typov obsahu na vylepšenie kalendára obsahu blogov.

Ak teda chcete vytvoriť svoj kalendár obsahu blogov, nezabudnite zahrnúť zoznamy a ak ste už vytvorili kalendár blogov, pridajte do neho zoznamy..

2. Rozhovory

Rozhovory sú jedným z najlepších spôsobov, ako sa spojiť s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi v odvetví blogovania. Ak do svojho blogu zahrniete rozhovory, zvyšuje sa pravdepodobnosť zvýšenej interakcie a odozvy publika.

Na svojom blogu by ste mali zahrnúť aspoň jeden rozhovor mesačne.

Ver mi, že výsledky budú skvelé.

Pozvite odborníkov, aby sa podelili o svoje nápady na vašom blogu, a ak dostanete pozvánky na rozhovor od iných blogerov, snažte sa zúčastniť.

Pomôže vám to pri budovaní zdravých vzťahov s odborníkmi. Ľudia budú kopať váš blog, aby si vypočuli tých blogerov, ktorí vám dali rozhovor.

Túto myšlienku môžete ďalej rozvíjať a vytvárať zaokrúhlené príspevky úplne na základe názorov vedúcich predstaviteľov odvetvia na spoločnú tému, napríklad módny blogger zdieľal svoje číslo 1 módne tipy v tomto kole.

Ľudia sú vždy pripravení počúvať od špičkových odborníkov vo svojom odbore a keď to umožnia prostredníctvom vašich rozhovorov, netrpezlivo čakajú na váš ďalší blogový rozhovor, čo vedie k vyššej interakcii a zvýšenej návštevnosti.

3. Tvorba obsahu

Obsah je kráľom a myslím si, že aj v budúcnosti zostane rovnaká dôležitosť a nevyhnutnosť kvalitného obsahu. Bude to takmer nemožné dosiahnuť úspech bez kvalitného obsahu.

Ak ste v práci v oblasti marketingu obsahu, nie ste nič bez kvalitného obsahu. A ak chcete dosiahnuť väčší úspech, verte mi, že musíte veľa pracovať na kvalite obsahu.

Vytváranie obsahu je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zvýšiť produktivitu. Keď sa budete snažiť pridať do svojho blogu originálny a kvalitný obsah, posilníte svoju slovnú zásobu.

Písanie je dobré pre vaše blogovanie a ak nechcete uverejňovať blog ešte dnes, neznamená to, že by ste nemali písať. Napíšte najmenej 1 000 slov denne a sledujte výsledky, nepochybne sa zvýši vaša produktivita a kvalita.

4. Priemyselné správy

Vaše publikum a čitatelia budú radi počuť najnovšie priemyselné správy od vás. Odvetvie blogov je dosť veľké, a preto je množstvo správ obrovské.

Aktualizujte svoj sociálny kanál pomocou najnovších správ, aby sa mohli snažiť ísť s týmto tokom. Aspoň mesiac môžete prísť s vynikajúcimi zdokumentovanými a dobre preskúmanými priemyselnými správami.

Ak ste v nejakom zamestnaní v oblasti internetového marketingu, musíte sa snažiť analyzovať záujmy svojich zákazníkov a poskytnúť im relevantné odvetvové správy.

5. SEO

Pracujte na svojom blogu SEO čo najviac a tiež poskytujte kvalitný obsah, ktorý zvýši návštevnosť vášho publika.

Bloggeri vždy hľadajú cieľové kľúčové slová a ak im pomôžete pri určovaní týchto kľúčových slov, prichádzajú znova a znova do vášho blogu..

Raz za mesiac vytvorte kvalitný obsah založený na SEO a zdieľajte ho so svojimi čitateľmi. Práca na SEO pomôže vašim čitateľom dosiahnuť z vyhľadávacích nástrojov, ako aj tieto stratégie môžete použiť na svoj blog, aby ste zvýšili návštevnosť..

SEO je jedným z najhorúcejších tém, ktoré čitatelia vždy chcú počúvať, a ak na SEO poskytnete dobre preskúmaný obsah, upútate pozornosť od čitateľov.

6. Prieskumy

Bude ľahké osloviť viac zákazníkov a zvýšiť predaj, ak poznáte záujem svojich zákazníkov. Vždy sa snažte porozumieť správaniu a potrebám svojho zákazníka.

Prieskumy a ankety sú najlepším spôsobom, ako zbierať údaje o zákazníkovi. Bez ohľadu na to, či ste v internetovom marketingu, predaji alebo blogovaní, svojim zákazníkom môžete poskytnúť lepšie služby alebo obsah po tom, čo poznajú svoje záujmy a potreby..

Na prieskumy môžete použiť rôzne nástroje, napríklad Polldaddy.com. Pomocou týchto druhov nástrojov prieskumu môžete zistiť, prečo vaši zákazníci alebo čitatelia odhlásili váš blog a oblasti, v ktorých musíte pracovať, aby ste dosiahli očakávané výsledky..

7. Príspevky hostí

Je možné, že ste akýsi človek, ktorý má obrovské publikum alebo sa snaží vyťažiť viac interakcie s cieľovým publikom.

Hľadáte spôsoby, ako zvýšiť viac interakcií?

Uverejňujte príspevky pre hostí najmenej raz týždenne. Príspevok hosťa nevyhnutne nezvýši návštevnosť vášho blogu, ale existuje vyššia šanca, že získate viac očí kvalitným príspevkom pre hostí..

Neveríte, ale príspevky hostí sú jedným z veľkých prínosov pri získavaní ďalších odberateľov. Mnoho najlepších blogerov a ovplyvňovateľov používa príspevok hosťa ako významný nástroj na zviditeľnenie.

8. Infografika

Obrázky priťahujú viac pozornosti a náš mozog zvykol tráviť viac infografiky v porovnaní s textami. Snažte sa zahrnúť veľké infografiky s hodnotnými údajmi.

Každý najlepší blogger vo vašom odbore je zvyknutý používať skvelú infografiku namočenú v dobre skúmanom hodnotnom obsahu.

Dostaňte sa na SproutSocial.com alebo Copyblogger.com a na ich blogoch nájdete mnoho cenných infografík.

Obrázky upútať viac pozornosti a ak ste ešte nepridali svoj kalendár, musíte do svojho kalendára s obsahom blogov zahrnúť infografiky a ak v kalendári s obsahom blogov existujú infografiky, blahoželáme, že ste na dobrej ceste.

9. Príbehy o úspechu

Ak máte talent na rozprávanie príbehov, bude to pre váš blog nesmierne prospešný. Blogovanie potrebuje obetavosť a príbehy o úspechu, ktoré vám pomôžu venovať sa odhodlaniu.

Dobre zdokumentovaný príbeh o úspechu je o vzostupoch a pádoch, ktorým niekto čelí počas svojej blogovacej cesty. Ľudia možno budú chcieť počuť o pôsobivých vlastnostiach vášho produktu a mali by ste im to povedať.

Každý žije tvrdým životom a potrebuje nejakú motiváciu, aby sa pohol vpred. Vaše blogové príspevky o vašich úspechoch budú dobrým zdrojom motivácie pre ostatných blogerov a vašich čitateľov.

Budú pristáť na vašom blogu pre inšpiratívne príbehy o úspechu a budú tiež čakať na vaše ďalšie príbehy.

Svojim čitateľom môžete poskytnúť prípadové štúdie a tento typ obsahu tiež vedie k masívnej premávke.

Prípadové štúdie sa môžu vytvárať v rôznych formátoch, ale nezabudnite ich navrhnúť tak, aby boli vypísané.

10. Sociálne médiá

Vplyv a rozsah sociálnych médií rastie každý nasledujúci deň bez známok pádu. Videl som veľa blogerov, ktorí sa v tejto blogosfére snažia utvárať svoju identitu, ale na svoje blogy veľa nevyužívajú sociálne médiá..

SEO je skvelé, ale na druhej strane to môže nejaký čas trvať, ak máte na sociálnych sieťach obrovské množstvo spojení, vďaka efektívnym a vražedným reklamným stratégiám môžete do svojho blogu priniesť väčšiu návštevnosť..

Na plánovanie vašich príspevkov v sociálnych médiách môžete použiť rôzne nástroje, ale vďaka čomu sú na platformách sociálnych médií populárnejšie, sú dobre potvrdené pôvodné príspevky v sociálnych médiách..

Záverečná poznámka

Ak chcete dosiahnuť väčší úspech, snažte sa napredovať podľa svojich plánov. Blogovanie vyžaduje tvrdú prácu a ak to urobíte s plánom, môžete to urobiť rýchlo.

Nerobte tvrdú prácu, robte inteligentnú prácu,„Možno ste tieto slová veľa počuli, a ak ste skvelý plánovač, ste na ceste k inteligentnému pracovníkovi.

Tento príspevok sa týka obsahu, ktorý musíte zahrnúť do kalendára blogov, a vaše návrhy tu oceníme.

Som si istý, že okrem tohto zoznamu je ešte viac obsahu a ešte je pred nami veľa.

Tagy:

  • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map