16 najlepšia mobilná aplikácia Movie Maker and Editor

Žijeme v dobe, keď smartfóny dokážu robiť takmer všetko, čo by inak bolo možné iba na počítačoch.


A vytváranie / úprava videí je jedným z nich. Ak použijete iba svoj mobilný telefón, môžete vytvárať videá, ktoré by mohli byť vírusové, a ak budete dostatočne tlačení, môžete z vás urobiť pekný príjem..

Video je jedným z najlepších spôsobov (ak nie najlepším) spôsobov, ako vyjadriť a sprostredkovať vašu správu masám tam. v skutočnosti, nedávne štúdie ukazujú, že si ľudia zachovajú 95% správy, keď ju sledujú vo videu, v porovnaní s 10%, keď ju čítajú vo forme textu. To je obrovské! ��

Pokiaľ ide o potenciál príjmu z videí, vytvára hviezdy TikTok ako Charli D’Amelio 30 000 – 51 000 dolárov za príspevok. Od teraz je považovaná za najvyššiu zárobkovú spoločnosť TikTok. Existujú tiež milióny tvorcov videí YouTube, ktorí si na platforme zarobia šťastie.

Aj keď to všetko môže znieť veľmi nedosiahnuteľne, v skutočnosti to tak nie je. Je to určite ťažké, ale s použitím správnych stratégií a aplikácií by ste mohli byť medzi týmito vplyvníkmi niekoľko mesiacov / rokov..

V tomto článku nájdete Najlepšie aplikácie pre mobilné telefóny ktoré vám pomôžu vytvárať a upravovať videá na publikovanie online. Aj keď už niektoré z nich možno poznáte, dôrazne odporúčame prečítať si celý zoznam, aby ste našli niečo, o čom ste nevedeli..

Poďme do toho.

Film Maker Pro

Úplne zadarmo a užívateľsky prívetivé, Film Maker Pro umožňuje vytvárať fenomenálne videá v hollywoodskom štýle s množstvom možností úprav. Zvuk môžete z videa rozdeliť, vystrihnúť, orezať, duplikovať alebo dokonca odpojiť v ľubovoľnom okamihu trvania.

Môžete tiež ľahko vytvárať videozáznamy, pridávať text, filtre a rôzne ďalšie prvky. Najlepšie na tom je, že môžete svoje videá komprimovať a prevádzať na rôzne platformy. Momentálne si môžete aplikáciu Film Maker Pro stiahnuť iba na zariadeniach s Androidom.

Movavi

Ak máte iPhone alebo iPad, máte to šťastie, že ho môžete používať Movavi editor videa na vašom zariadení. Je úplne zadarmo a umožňuje vám vytvárať si vlastné filmy pomocou množstva skvelých funkcií, ako napríklad:

 • rez
 • Zlúčiť
 • Odstráňte nežiaduce prvky
 • Pridajte prechody
 • Zrýchlite alebo spomalte
 • Pridajte hudbu

Môžete tiež pridať text, nálepky a exportovať ho do rôznych formátov a rozmerov.

FilmoraGo

Ak ste sa už dlho venovali videám, viete, aký dobrý je filmora na úpravu na počítači. Aj keď v mobilnom zariadení nemôžete používať ten istý softvér, môžete si stiahnuť mobilnú verziu s názvom FilmoraGo. Je to všetko o tom, aby sa táto úprava vykonala na cestách.

Ľahko sa používa a umožňuje vám robiť rôzne veci, ako je pridávanie hudby, pridávanie efektov, rýchlosť nastavovania, použitie prechodov a mnoho ďalšieho..

Na ich domovskej stránke sa uvádza, že je k dispozícii pre Android, ale existuje aj verzia na stiahnutie pre IOS.

Video Editor – Movie Maker

S viac ako 80 filtrami a množstvom efektov, Editor videa pretože IOS sa oplatí zaberať trochu miesta na vašom zariadení. To vám umožní kombinovať, orezávať a upravovať vaše videoklipy tak, aby ste mali vynikajúci konečný produkt. Môžete naň aplikovať aj pomalé a reverzné efekty a samozrejme vytvárať prezentácie.

Ak na svojich videách chcete hrať s rôznymi druhmi hudby, môžete to urobiť aj tak, že ich pridáte z knižnice. Existuje oveľa viac možností, ako napríklad:

 • Úpravy videa
 • dabing
 • prechody

Aj keď je aplikácia zadarmo na spustenie, existujú aj platené plány, ktoré by vás mohli veľmi zaujímať.

TIK tak

TIK tak je v súčasnosti na sociálnych sieťach najhorúcejšie a určite by ste mali byť súčasťou. Od vtipných krátkych klipov po monológy, kúzelné triky až po to, čo teraz, môžete vytvoriť takmer ľubovoľné video a stále máte šancu získať neuveriteľné sledovanie.

Väčšina celebrít spolu s bežnými ľuďmi skočila do tejto aplikácie a nie je dôvod, prečo by ste to nemali. Povedal by som, že sa do toho pustíte a hneď ho nainštalujete na svoje IOS alebo Android zariadenie.

vstreku

Pamätám si vstreku bola prvá aplikácia na úpravu videa, ktorú som do telefónu nainštaloval pred niekoľkými rokmi, a bol som fascinovaný jej funkciami. To vám umožní orezať, rozdeliť, zlúčiť a upraviť svoje videoklipy vo veľkej miere. V skutočnosti si môžete pomocou tejto aplikácie vytvoriť úžasné vlogy a nahrať ich na platformy ako YouTube.

Má vynikajúce filtre, zvukové efekty, nálepky a pozitívnu hudbu. Môžete tiež pridať svoj vlastný hlasový záznam. InShot je k dispozícii pre systémy IOS aj Android.

nažive

Od rôznych zvukových efektov a filtrov po text a hudbu, nažive úplne stojí za svojím menom, aby vaše videá boli skutočne živé. Ľudia s touto aplikáciou vytvárajú krátke a milé videá a vlogy. Pozri na toto:

https://view.alive-story.com/oregon-1/article/service/2019/05/19/01/p03/7400473.mp4

Skvelá vec je, že si môžete v rámci aplikácie vytvoriť svoju vlastnú malú komunitu a tiež skontrolovať, čo robia iní ľudia, aby trochu obohatili svoju kreativitu. Alive si môžete stiahnuť na zariadeniach IOS a Android.

Magisto

Bol ocenený Apple „Trend aplikácie roku“ v roku 2019 a získal niekoľko Google Play ocenenia, Magisto je ďalším pôsobivým editorom videa v zozname. Môžete preskúmať ich knižnicu a použiť veľa sériových videí a obrázkov na vytvorenie niečoho vlastného. Aplikácia je veľmi rýchla, ľahko použiteľná a pomáha vám vytvárať efektívne videá pre vaše podnikanie.

Zaujímavým konceptom tejto aplikácie je, že pred vytvorením akéhokoľvek videa si vyžaduje výber štýlu úpravy. Týmto spôsobom, či už vytvárate prezentácie alebo video koláže, Magisto bude vedieť, čo hľadáte, a navrhne najlepšie možné nástroje, ktoré môžete v rozhraní použiť..

Quik

Svoje mediálne súbory môžete kombinovať a porovnávať pomocou Quik a príďte s vynikajúcim videom, ktoré sa dá použiť kdekoľvek. Má technológiu AI, ktorá detekuje rôzne nálady z vašej galérie a pridáva ich do vášho videa, aby sa udržala konštantná atmosféra.

Môže napríklad zistiť a pridať fotografie, na ktorých sa usmievate, alebo môžete vybrať aj ďalšie kritériá. Celkovo si môžete jednoducho prispôsobiť, pridať zvukovú stopu, pridať efekty a zdieľať ju so svetom pomocou niekoľkých klepnutí. Quik si môžete stiahnuť na svoje IOS a Android zariadenia.

Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush je ďalšia skvelá mobilná aplikácia na úpravu videa a prečo by nebolo skvelé prichádzať z nástrojov spoločnosti Adobe. Sú známe tým, že poskytujú vynikajúce funkcie, a toto nie je výnimkou.

Medzi hlavné funkcie tejto aplikácie patria:

 • Montáž zvuku
 • Upravte pohybovú grafiku
 • Predpripravené šablóny
 • Prispôsobte text, farbu, veľkosť, písmo a ďalšie
 • Zrýchlite alebo spomalte

Svoje údaje môžete tiež synchronizovať na zariadeniach IOS, Android, Mac a Windows.

pixart

Môžete vykonávať všestranné úlohy úpravy videa pomocou pixart. Počnúc vopred pripravenou šablónou, môžete pokračovať v pridávaní hudby na pozadí TikTok, prechodoch, titulkoch a rôznych ďalších prvkov. Umožňuje vám tiež prispôsobiť vaše video do veľkej miery podľa vašich požiadaviek.

Túto aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť na Android a najlepšie je, že neexistujú žiadne vodoznaky. Je to obrovský obchodník s cennými papiermi pre každého, kto ma požiada. Nie veľa aplikácií vám umožňuje vodoznak zadarmo odstrániť.

spájať

Jednoduché, ale výkonné, spájať vám umožňuje využívať funkcie podobné počítačom v mobilnej aplikácii. Má veľa možností úprav, ako je pridávanie textu, efektov, prechodov a oveľa viac. Môžete tiež kombinovať rôzne zvukové stopy a pridať ich do svojho videa.

Má rôzne možnosti orientácie a možnosť pridať hlasové komentáre. Neustále pridávajú do aplikácie nové funkcie, takže si môžete byť istí, že neustále doháňate najnovší trend v štýle videa. Od tejto chvíle je táto aplikácia k dispozícii iba pre používateľov IOS.

VivaVideo

Ocenili ho niektoré z najväčších spoločností, ako sú Google Play a Quora, VivaVideo uľahčuje vytváranie profesionálnych videí. Je to jednoduché, ale ponúka veľa na tanieri. Okrem všetkých tradičných funkcií, ktoré už obsahuje, vám VivaVideo umožňuje pridávať nálepky, motívy a aplikovať rôzne efekty.

Ak potrebujete rýchle video na zdieľanie na sociálnych médiách, bude táto aplikácia s najväčšou pravdepodobnosťou pracovať veľmi ľahko. Môžete si ho stiahnuť na zariadeniach IOS a Android.

Klipy Apple

Jedna z najzaujímavejších aplikácií v tomto zozname, Klipy Apple je skutočne v predstihu, pokiaľ ide o vytváranie vírusových videí. Som si istý, že ste narazili na videá, v ktorých sa ľudia menia na skutočné emodži a robia s nimi zábavné veci. Je to jediná svojho druhu a budete ju môcť používať iba na zariadeniach IOS.

V skratke môžete:

 • Vytvorte Memoji
 • Vytvorte Animoji
 • Pridajte animované tituly
 • Pridajte nálepky
 • Pridajte titulky
 • Synchronizujte svoj zvuk v reálnom čase
 • Použite rôzne filtre

Môžete si tiež vyskúšať ich „selfie scény“, ktoré dokážu zmeniť pozadie na požadovanú tému, napríklad Incredibles 2. filmu Disney Pixar. Je to celkom zábavné a vzrušujúce a svoje video môžete zdieľať iba niekoľkými klepnutiami..

Dubsmash

Dubsmash je ako iná verzia TikTok, ale s menšími vlastnosťami. V minulosti, keď TikTok nebol, ale býval rýchly, zostúpil ku konkurencii. To však túto aplikáciu nijakým spôsobom nezhoršuje. Má celkom úžasné funkcie, ktoré vám umožňujú vytvárať tanečné / zábavné videá pre sociálne médiá.

Pridajte hudbu, efekty, text a veľa prechodov a vytvorte si vlastné video na sociálnych sieťach. Po jeho vytvorení ho môžete okamžite zdieľať na svojej preferovanej sociálnej platforme. Túto aplikáciu môžete získať v systémoch IOS a Android.

PowerDirector

Aké úžasné by bolo vytvorenie filmových videí priamo zo smartfónu? PowerDirector vám to pomôže dosiahnuť pomocou výkonných funkcií a balíkov obsahu. Kreativitu môžete dosiahnuť pomocou prechodov, efektov miešania, masiek, zvukových stôp a titulov profesionálneho vzhľadu..

Máte tiež možnosť pridať viac zvukových stôp na časovú os a miešať veci tak, aby ste dosiahli nepředvídateľný konečný výsledok. Program PowerDirector je k dispozícii pre systémy IOS aj Android.

záver

Nezáleží na tom, či máte zariadenie so systémom iOS alebo Android, vytváranie profesionálnych videí nebolo nikdy jednoduchšie. Tieto aplikácie vám pomôžu dosiahnuť presný štýl, aký si predstavujete, a prísť s vynikajúcimi videami, ktoré sa budú zdieľať po celom internete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map