25 spoločností ponúkajúcich bezplatné služby počas obdobia Covid-19

Prepuknutie choroby COVID-19 narušilo celý svet vrátane miliónov podnikov.


Mnoho firiem prešlo hore nohami a snaží sa vyrovnať sa s tým, čo sa deje po celom svete. Pre obyčajných ľudí môže byť karanténa a pobyt doma trochu skľučujúca, pretože väčšina z nás to už dlho nevyužívala..

V týchto pokusoch je iba rozumné a vhodné použiť náš čas strávený v interiéri na vykonanie niečoho, čo by sme inak neurobili. Našťastie, mnoho spoločností a obchodníkov požičiava ruky a všetko nám uľahčuje.

Ponúkajú svoje platené nástroje, služby, kurzy a rôzne ďalšie zdroje zadarmo. Tu je zhrnutie niektorých najlepších, ktoré som našiel.

CloudFlare

Brilantné a najobľúbenejšie riešenie na ochranu a zrýchlenie vašich webových stránok, CloudFlare sprístupňuje svoje podnikové funkcie bezplatne.

Tiež dostanete 30-minútové palubné stretnutie s jedným z ich odborníkov. Stačí vyplniť ich formulár a začať.

Indusface

Svet sa potýka s pandémiou COVID-19 a mnoho častí sveta je zablokovaných. Indusface verí, že hoci sa každý sťahuje z práce z domu, nehrozí žiadne riziko pre vaše webové stránky a aplikácie. V skutočnosti sa transakcie online zvýšia a je načase, aby ste boli ešte opatrnejší a podnikli aktívne kroky na ochranu vašich digitálnych aktív. Indusface už má navždy bezplatnú službu, ktorá poskytuje hodnotenie bezpečnosti vašich webových stránok, a na palube sa môžete dostať za pár minút.

Počas tohto obdobia spoločnosť Indusface ponúka ďalšie mesačné využívanie svojej platenej služby.

Produkty ponúkané v rámci programu Indusface COVID sú:

Indusface WAS – Advance

 • Indusface Skenovanie webových aplikácií umožňuje organizáciám detekovať zraniteľné miesta webových aplikácií, škodlivý softvér a logické nedostatky prostredníctvom denného alebo inteligentného skenovania na požiadanie alebo na požiadanie.
 • Spravuje certifikovaných odborníkov v oblasti bezpečnosti a pomáha organizáciám identifikovať a odhaliť obchodný dopad logických nedostatkov pomocou podrobných ukážok pomocou konceptu overenia koncepcie..
 • Umožňuje organizáciám proaktívne porozumieť ich postoju k riziku a pripravenosti ich žiadosti zverejniť.

Indusface AppTrana – Advance

 • AppTrana ponúka nepretržitú a robustnú bezpečnosť webových stránok
 • Inteligentné skenovanie webových aplikácií
 • Spravovaný a komplexný firewall webových aplikácií (WAF)
 • Sieť na doručovanie obsahu (CDN), ktorá minimalizuje prístup k pôvodným serverom prostredníctvom ukladania do vyrovnávacej pamäte a zaisťuje rýchle, bezpečné a spoľahlivé doručovanie obsahu.
 • Viacvrstvová a nepretržitá ochrana DDoS.

Stretnutia Google

Ak ste už existujúcim zákazníkom balíka G-Suite a / alebo G-Suite Enterprise for Education, máte nárok na ich pokročilé Hangouts Zoznámte sa s možnosťami videokonferencií. Táto ponuka platí do 1. júla 2020. Ak ste študent alebo firma, ktorá sa zúčastňuje videokonferencií, mali by ste ju určite skontrolovať..

zoom

Videokonferencie môžu byť pre školy skutočne nevyhnutné, a preto je to tak zoom zrušuje svoje 40-minútové časové obmedzenie bezplatných základných účtov. To znamená, že nedôjde k prerušeniu komunikácie so študentmi. Túto ponuku môžete využiť iba v prípade, že ste škola.

1Password

Jeden z najbezpečnejších správcov hesiel, 1Password v snahe zmierniť situáciu pre všetkých odstránila 30-dňovú skúšobnú dobu a namiesto toho zaviedla šesťmesačný bezplatný plán.

Ak ste vždy chceli použiť na uloženie všetkých hesiel správcu hesiel, nastal čas.

HubSpot

HubSpot robí veľa vecí, aby podporili túto krízu, vrátane:

 • Zníženie ceny za ich balík Starter Growth Suite z 11,50 USD / mesiac na 50 USD / mesiac
 • Zvyšovanie limitov na odosielanie e-mailov a minút hovorov
 • Ponúka bezplatné platené funkcie, ako sú stretnutia, ponuky, e-znamenie & 1-1 video
 • Poskytovanie zálohových provízií pre partnerov riešenia

A veľa ďalších skvelých ponúk.

Laboratórium digitálneho markera

Pravdepodobne najlepší zdroj marketingového poradenstva, Digitálny ukazovateľ do konca marca ponúka svoje platené členstvo s názvom DM Lab. Táto komunita členov má viac ako 10 000 obchodníkov a zakladateľov, ktorí sa zišli, aby rozdrvili tieto marketingové ciele.

Ak teda chcete svoju marketingovú hru posunúť na vyššiu úroveň, nezabudnite ju chytiť.

Inteligentný pasívny príjem

Pat Flynn z Inteligentný pasívny príjem ponúka obrovskú knižnicu online obchodných zdrojov vrátane veľa podcastov, sprievodcov a jeho kurzov. Kurzy zahŕňajú:

 • Začnite od nuly: Nájdite víťazný obchodný nápad a pristaňte s prvým zákazníkom
 • Zostavte si svoju vlastnú značku: 5-dňová výzva na vytvorenie vašej značky a webových stránok
 • 0-100 e-mailová výzva: Prejdite od 0-100 predplatiteľov e-mailov za 3 dni

Pat Flynn je známy tým, že robí zabíjanie online, najmä prostredníctvom affiliate a e-mailového marketingu. Určite sa musíte naučiť jeho tajomstvám.

Brit.co

Chceli by ste sa naučiť kreslenie, ilustráciu, úpravy a ďalšie tvorivé veci? Potom tu je niekoľko dobrých správ. Brit.co ponúka všetky svoje triedy zadarmo, keď používate kód “SelfCare” počas pokladne. Majú tam naozaj skvelé, ktoré si nechcete nechať ujsť.

pondelok

Ak ste nezisková organizácia, môžete použiť Pondelky kompletná platforma zadarmo. Získate tiež potrebnú podporu pri nastavovaní a spúšťaní vecí. Stačí ich len osloviť a zobrať si svoje členstvo.

Airtable

Skvelé pre udržanie organizácie práce, Airtable pripravuje svoje pro plány zadarmo bez absolútneho časového obmedzenia. Túto ponuku môžete využiť, ak ste študent alebo nepolitická humanitárna skupina pracujúca na záchrannom úsilí COVID-19..

.@airtable bolo absolútne neoceniteľné pri organizovaní nášho úsilia o dosiahnutie #MasksNow do rúk každého, kto ich potrebuje. @masksnoworg v posledných dňoch zdvojnásobila našu dobrovoľnícku základňu a bez nástrojov, ktoré sme boli schopní nasadiť, sa nám to nepodarilo. Ďakujem!

– Joe Cooter (@jcooter) 29. marca 2020

Nielen to, ale tiež otvorili svoje priame podnikové školenie pre všetkých.

Appian

Appian vám pomôže bez problémov riadiť zdravie a bezpečnosť vašich zamestnancov. V reakcii na prepuknutie choroby ponúkajú svoje riešenie bezplatne pre všetkých vrátane organizácií s viac ako 1 000 zamestnancami.

Počas tejto doby by riešenie, ako je toto, bolo pre každú spoločnosť viac než užitočné.

Calendly

Výkonný a funkčne nabitý plánovací softvér, Calendly v súčasnosti ponúka bezplatné integrácie Zoom a GoToMeeting, ktoré pomáhajú všetkým zostať v spojení aj na diaľku. Ak ste boli používateľom Calendly a chceli ste túto integráciu, mali by ste to hneď využiť.

pracovisko

pracovisko je úžasné riešenie od spoločnosti Facebook, ktoré vám pomáha spolupracovať s tímami a masívne zlepšovať pracovný tok. Cenové plány pracoviska sa zvyčajne začínajú od 4 $ / mesiac / užívateľ, ale v súčasnosti ponúkajú pokrokový plán bezplatne pohotovostným službám a vládnym organizáciám na 12 mesiacov..

Freshworks

Na nasledujúcich šesť mesiacov, Freshworks ponúka svoje nástroje na zapojenie zákazníkov Freshchat a Freshcaller, a to bezplatne pre malé podniky s menej ako 50 zamestnancami. Tento nástroj vám umožní jednoducho pracovať so svojimi zamestnancami z domu a pokračovať v normálnom pracovnom postupe.

HootSuite

Jeden z najpopulárnejších nástrojov marketingu sociálnych médií, HootSuite, bezplatne odovzdáva svoj profesionálny plán do 1. júla 2020. Spolu s tým získate obrovskú videotéku so školiacimi videami, aby ste čo najlepšie využili svoje marketingové úsilie.

Odporúčam Hootsuite, ak potrebujete spravovať sociálne médiá, s výnimkou toho, že nechcete používať každú aplikáciu jednotlivo. Hootsuite umožňuje používať každú aplikáciu s jednou. Brilantné, naozaj. pic.twitter.com/saxEQ0X7tI

– Jupiter8Ronin (@bond_next) 30. marca 2020

Môžete začať okamžite, alebo ak nechcete zadávať podrobnosti o kreditnej karte, môžete na svojej stránke vyplniť samostatnú aplikáciu, ktorú nájdete, keď sa trochu posuniete nadol..

MailChimp

Môžete získať bezplatný štandardný účet MailChimp ak ste spôsobilá skupina, ktorá do 30. júna 2020 zasiela kritické informácie o zdraví COVID-19 do 30. júna 2020. E-mailový marketing je skutočne dôležitý pre rast vašej firmy, a to by mohla byť len tá správna šanca, ako ju využiť..

Moz Academy

S viac ako 15 SEO kurzami, Moz Academy sprístupňuje všetko zadarmo. Stačí sa prihlásiť alebo bezplatne zaregistrovať a použiť kód “Wegotthis” počas platenia môžete ponuku uplatniť. SEO je v marketingu stále super, a ak s tým zápasíte, mali by ste ho chytiť.

Ahrefova akadémia

Ahrefova akadémia Kurz s názvom Blogovanie pre firmy je k dispozícii zadarmo po obmedzenú dobu. Tento kurz vám ukáže, ako rozšíriť svoj blogový príspevok o 100 000 mesačných návštevníkov a zmeniť ho na platiacich zákazníkov. Je to viac ako 4 hodiny a ocenili ho napríklad Brian Dean a Kyle Byers.

Codecademy

Ak ste študent, môžete sa chytiť Codecademy je Profesionálne členstvo a prístup k množstvu kurzov na témy ako Webový vývoj, Mobilný vývoj a Data Science. Skvelá vec je, že k nim máte prístup až do konca školského roka.

14 dňová skriptová výzva

Ak pravidelne zavádzate videá alebo plánujete, ale zápasíte so skriptom, tento kurz sa volá 14 dňová skriptová výzva je všetko, čo potrebujete. Bežné náklady na tento kurz sú 197 dolárov, ale teraz ich môžete získať zadarmo. Nie je potrebné zadávať podrobnosti o kreditnej karte. Stačí súhlasiť so sociálnym odstupom a je dobré sa pripojiť.

TechSmith

Môžete chytiť TechSmith je nástroj na nahrávanie obrazovky s názvom Snagit a tiež nástroj na spätnú väzbu od spolupráce s názvom Video Review do júna 2020. Aj keď bezplatné používanie nebude trvalé, v týchto mesiacoch sa môžete rozhodnúť lepšie, či sú tieto dva nástroje pre vás dobré alebo nie..

Granty na Facebooku

Známy tým, že v čase krízy neustále vystupuje, Facebook ponúka hotovostné granty a reklamné kredity vo výške 100 miliónov dolárov až pre 30 000 oprávnených malých podnikov vo viac ako 30 krajinách, v ktorých pôsobia. Ak ste spôsobilí, môžete ho použiť na to, aby váš pracovný tok zostal silný, platil nájomné, pokrýval potrebné náklady, a dokonca osloviť viac zákazníkov.

Môžete sa zaregistrovať na svojej stránke a dostať upozornenie, keď bude k dispozícii.

Zoho na diaľku

Bezplatne do 1. júla 2020; môžeš použiť Zoho na diaľku, aby vaše podnikanie pokračovalo v tejto situácii. Táto sada all-in-one obsahuje webové a mobilné aplikácie, ktoré vám pomôžu bez problémov spolupracovať, komunikovať a robiť viac.

CXL

Ak ste stratili zamestnanie alebo bola kariéra negatívne ovplyvnená týmto ohniskom, máte nárok na uchopenie CXL je Rast Marketing Minidegree zadarmo po dobu 12 týždňov. Pomôže vám to vybudovať zručnosti na požiadanie a získať novú prácu na diaľku.

Po dokončení získate certifikát a potom sa môžete prihlásiť do svojich ďalších kurzov, ak si to želáte.

záver

Vďaka globálnemu zablokovaniu je ľahké odkladať a nechať sa unášať doma. Aby ste tomu zabránili a dúfajme, že dosiahnete viac ako kedykoľvek predtým, dôrazne odporúčam chytiť vyššie uvedené zdroje, ktoré sú pre vás vhodné..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map