6 nástrojov, ktoré vám pomôžu generovať viac potenciálnych zákazníkov na vašom webe

Premeňte svoj web na úspešný nástroj na generovanie potenciálnych klientov je náročnou úlohou.


Keď však kód prelomíte, cesta sa stane hladkou plachtou.

Majitelia firiem stále experimentujú s najviac inovatívne riešenia chytiť čo najviac potenciálov do konverzného zúženia.

Vyskúšať a experimentovať so zlatým nástrojom, ktorý má potenciál dať vášmu predaju nejaký čas, si vyžaduje čas.

Tieto nástroje predstavíme vášmu obchodnému tímu, ktorý to dokáže úplne prevrat v predajnom procese:

1. Aktívna kampaň

Úspech vašej digitálnej marketingovej stratégie do značnej miery závisí od efektívnosti vašej e-mailovej marketingovej stratégie.

https://www.activecampaign.com/prototype/ac-hero.mp4

E-mail je jedným z najpopulárnejších médií na odosielanie správ publiku. Ak nemôžete segmentovať svoju návštevnosť na základe personas a podľa toho používať e-mailový marketing, nejednáte so svojimi potenciálnymi zákazníkmi správnym spôsobom.

Ľudia radi prijímajú prispôsobené upozornenia vo svojej doručenej pošte a spoločnosť, ktorá im posiela vlastné správy, má väčšie šance upútať pozornosť.

Do svojho e-mailového spravodajcu môžete priviesť vhodných zákazníkov na platiacich zákazníkov.

Aktívna kampaň je jedným z najlepších nástrojov e-mailového marketingu, s ktorým sa kedy na internete stretnete. Zaoberá sa procesom segmentácie a pracuje na princípoch automatizácie.

Umožňuje používateľovi sledovať každý potenciálny zákazník na webe od okamihu, keď sa dostane na webové stránky.

Neskôr sa táto trasa používa ako spúšťač nástroja pre vašu e-mailovú marketingovú kampaň. Môže okamžite poslať vášmu predajnému tímu priame upozornenie v okamihu, keď sa potenciálny zákazník dostane na vaše stránky.

Tento nástroj vám pomôže nadviazať na tieto kontakty tým, že im pošle segmentované správy a udržiava studené kontakty v slučke pravidelnou kontrolou..

Je dobré priebežne kontrolovať nečinných používateľov a posielať im relevantné správy, aby ich priviedli späť na váš web.

2. Predajca

Ak ste ako firma online, musíte ju používať Salesmate pre všetky vaše potreby predaja CRM.

V dnešnom rýchlo sa rozvíjajúcom technologickom svete zúfalo potrebujete nástroj, ktorý dokáže chytiť potenciálnych zákazníkov pre vašu firmu a pracovať na pozadí, zatiaľ čo sa zameriavate na kritickejšie obchodné úlohy.

Salesmate je inteligentný predajný nástroj so širokou škálou funkcií pre súčasný obchodný tím. Pomocou tohto nástroja môžete priviesť potenciálnych zákazníkov do svojej firmy a potom ich inteligentne premeniť na platiacich zákazníkov.

Tu sú niektoré z najlepších funkcií predajcu:

 • Správa potrubia
 • Sledovanie aktivity používateľov na webových stránkach
 • Sledovanie e-mailov
 • Šablóna predajného potrubia
 • E-mailové šablóny
 • Inteligentné e-maily
 • Softvér na správu kontaktov
 • Predajná inteligencia
 • Prognóza predaja, takže môžete radšej konať na základe spoľahlivých údajov, ako hádať
 • Integrácia s najpopulárnejšími aplikáciami
 • Integrácie aplikácií Google
 • Bezpečnosť a spoľahlivosť

3. Forenzná olovo

Ak hľadáte inteligentnú platformu, ktorá môže vášmu biznisu priniesť nejakú kvalitnú vedúcu pozíciu, Olovo Forenzná je váš nástroj. Každý deň môžu navštíviť vaše webové stránky stovky ľudí, ale iba pár z nich si vyhradzuje čas na vyplnenie formulára.

Aj keď používate softvér na zabezpečenie toho, aby každý návštevník vyplnil formulár, stále bude niekoľko trhlín cez trhliny. Ako prilákať týchto potenciálnych zákazníkov a prinútiť ich, aby zostali?

Olovo Forensics, jeden z najlepších nástrojov na generovanie olova na trhu. Tento nástroj pomocou adresy IP používateľa skontroluje, ktoré spoločnosti a ľudia používajú váš web, aj keď formulár nevyplnia..

Na základe týchto dôležitých informácií môžete navrhnúť bojový plán.

Ďalej môže váš predajný tím volať a zhromažďovať údaje o spoločnostiach a značkách navštevujúcich váš web.

Porozprávajte sa s marketingovými manažérmi alebo inými relevantnými pracovníkmi a diskutujte s nimi o nápadoch. Táto stratégia má vysoké šance zarobiť si solídne kontakty, pretože ľudia, ktorých ste kontaktovali, si už musia byť vedomí vašej firmy.

4. Interkom

intercom je sen predajného tímu.

Je tiež jedným z najinovatívnejších nástrojov na generovanie potenciálnych zákazníkov. Tento nástroj umožňuje priamym kontaktom a komunikáciou s vašimi potenciálnymi zákazníkmi, keď navštívia váš web.

O komunikačný proces sa môžete postarať nastavením správ, ktoré návštevník uvidí, keď na stránke splnia špecifické požiadavky.

Ak napríklad návštevník strávi na stránke s cenami na vašom webe viac ako 30 sekúnd, môžete im poslať kontextové okno, ktoré znie napríklad:

Ahoj!

Máte záujem o informácie o našich cenových dohodách? Rád vám pomôžem!

Táto správa môže upútať pozornosť používateľa. Odpovie a zistí viac o podrobnostiach o cenách vašej firmy.

Kľúčom tu musí byť relevantnosť a rezonancia s myšlienkami vášho návštevníka. Interkom môžete nastaviť tým najlepším spôsobom, keď vykonáte prieskum na svojich návštevníkoch a ich často navštevovaných cieľových miestach.

Keď návštevník odpovie na správu, môže s ním ktorýkoľvek zástupca vášho obchodného tímu komunikovať a ďalej ho viesť.

Je to dobrá stratégia, pretože vedenie prechádza viacerými kanálmi, ale zostane na najhladších cestách ku konverzii s vašou firmou.

Tento nástroj má obrovský potenciál na získavanie potenciálnych zákazníkov a hodnotnú spätnú väzbu od zákazníkov. Najprv by ste to však mali skontrolovať, aby ste pochopili jeho potenciál skôr, ako sa rozhodnete stať sa zákazníkom.

5. Trendy Google

Google je fantastická platforma, ktorá ponúka obrovské množstvo inovatívnych nástrojov predaja pre majiteľov firiem v digitálnom veku.

Výhodou nástrojov Google je, že používateľom dávajú presne to, čo chcú – viac potenciálnych zákazníkov a väčšie vystavenie v jednom z najmasívnejších vyhľadávacích nástrojov súčasnosti..

Prvým v tomto zozname je Plánovač kľúčových slov spoločnosti Google. Fáza plánovania kľúčových slov je pre mnohých majiteľov webových stránok problematická, pretože nevedia, kde začať a aké kľúčové slová zvážiť pre svoju marketingovú stratégiu..

Nástroj Google vám navrhne dokonalé kľúčové slová pre vašu firmu, ktoré môžete do kreatívy začleniť do kópie svojho webu.

Ďalej je Trendy Google. Tento nástroj je nevyhnutný na generovanie potenciálnych zákazníkov, pretože môžete neustále informovať o najnovších trendoch na internete a vytvárať obsah, ktorý každý deň rezonuje s používateľmi internetu..

6. Prosperujúce témy

Používate WordPress?

Efektívne témy fungujú iba s programom WordPress a majú úžasné funkcie na generovanie potenciálnych zákazníkov. Prosperujúce témy dostal veľa doplnkov zameraných na marketing a konverziu.

ex:

 • Generovanie potenciálnych zákazníkov
 • Vytváranie vstupných stránok
 • Stavebné kvízy
 • Krásne WordPress témy
 • Inteligentné widgety
 • Optimalizácia titulkov
 • Nedostatočný marketing
 • Ohlasy

Ak plánujete zostaviť zoznam e-mailov rýchlejšie, potom pokladňu Prospieva potenciálnych zákazníkov. Jeden z najlepších doplnkov WordPress olovenej generácie, v ktorých môžete vytvárať všetky typy formulárov prihlásenia.

Dúfam, že vyššie uvedené nástroje vám pomôžu získať viac potenciálnych zákazníkov pre vaše podnikanie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map