6 spôsobov, ako zaistiť dôveryhodnosť vašich webových stránok

Je len otázkou niekoľkých sekúnd, či sa rozhodnete odísť alebo zostať na webovej stránke alebo ako dlho. Môže to byť hit alebo strata spotrebiteľa. Toto rozhodnutie je založené na tom, či divák považuje váš web za dôveryhodný. Tento článok vám pomôže vybudovať spoľahlivý podnik.


Prečo na tom záleží?

S nebezpečenstvom mnohých súborov cookie, útokov, podvodov a zlých služieb zákazníkom sú ľudia dobre informovaní o tom, na čo teraz majú kliknúť.

A pretože prevádzkujete internetový obchod, v ktorom sú zapojené peniaze, musíte byť pri tom opatrní je vnímaná webová stránka.

Otázka znie,

Ako môžete prinútiť niekoho, aby dôveroval vášmu webu, aby zostal zákazníkom?

A čo očakáva spotrebiteľ od spoľahlivého podnikania a vyhliadok svojej webovej stránky?

Trust uvádza, že spoločnosť robí spravodlivý obchod v súlade so zákonmi, vďaka ktorým sa zákazníci cítia hodní.

Každý spotrebiteľ má očakávania od spoločnosti, ktorá zahŕňa to, že jeho výrobky by mali robiť to, čo tvrdia efektívne. Informácie by mali byť presné, podrobné a čestné.

Keď dáte zákazníkovi dôveru v uvedené informácie, je menej pravdepodobné, že skôr odíde. Spotrebiteľ by mal mať istotu, pokiaľ ide o vybraný produkt a poskytovateľa služieb.

“Spoločnosť ma bude chrániť.” Pri navigácii v digitálnom svete sú pre spotrebiteľov čoraz dôležitejšie otázky bezpečnosť a súkromie. Ľudia chcú vedieť, že spoločnosť má na zreteli svoje záujmy. Bude spoločnosť bezpečne ukladať moje osobné informácie o kreditnej karte a uchovávať citlivé informácie v súkromí? Ako citoval Tucker Schreiber.

Začnime a vieme, ako si vyrobiť dôveryhodná webová stránka.

1. Silný dizajn robí veľký rozdiel

Spôsob, akým vás dobrý obchodný znak / logo a prostredie núti vstúpiť, rovnako ako dobrý internetový obchod upúta pozornosť.

V tomto konkurenčnom veku nie je možné ospravedlniť zle spravovanú alebo navrhnutú webovú stránku. Na vývoj webovej stránky je k dispozícii množstvo zdrojov a nástrojov alebo si môžete najať firmu vývoj webových aplikácií na zákazku. Internet je najprístupnejším riešením vašich otázok jedným kliknutím a je pre vás otvorenou bránou na dosah každú minútu.

2. Čo robí web design spoľahlivým??

Poskytovanie informácií, ako sú financie, je obrovskou zodpovednosťou, ktorú spotrebitelia vkladajú na vaše stránky. Zákazník poskytne stránke svoje informácie o kreditnej karte a nákupy po tom, ako bude tvár stránky dôveryhodná, jednoduchá a bezpečná..

3. Ako navrhujete pre dôveru?

 • Vyvarujte sa úplne veľkých písmen.
 • Vyvarujte sa nezrelým písmom, napríklad „komiksov“.
 • Napíšte gramaticky správny obsah.
 • Udržujte rozloženie jednoduché
 • Nepoužívajte lepivé obrázky
 • Citácie od renomovaných značiek
 • Hodnotenie hviezdičkami od Amazonu

Zobraziť presvedčivé správa alebo cenová ponuka vlastníka alebo členovia tímu, aby povzbudili spotrebiteľa, aby šiel ďalej ako len na titulnú stránku. Pridajte interaktívne fotografie, aby produkty boli obývateľné.

4. Udržiavanie aktuálnosti vašich webových stránok je povinné

Ak chcete zaistiť celkové zdravie svojej stránky, musíte aktualizovať každý kúsok obsahu a funkcií. Informácie o vašom produkte by sa mali dôkladne skontrolovať a aktualizovať.

Dokonca aj od informácií o produktoch po časť „O nás“ a kontaktné údaje musia byť všetky informácie a čísla aktualizované. pridanie McAfee bezpečne do vášho online obchodu pridá prvok dôveryhodnosti aj pre používateľov.

5. Ukážte, že ste online

Prítomnosť obchodu a dostupnosť jeho personálu sa dá ľahko potvrdiť ich činnosťou v spoločnosti účty sociálnych médií.

Je to ľahký spôsob, ako skontrolovať ich spoľahlivosť na základe frekvencie príspevkov, recenzií spotrebiteľov a frekvencie reagovania na príspevky návštevníkov..

Ak v poslednej dobe nezverejnili nič alebo nezdieľali alebo neodpovedali v sekcii komentárov, ako si môžeme byť istí, či je obchod dokonca aktívny alebo len prijíma objednávky, ale zabudol na loď? Vždy je potrebné sa zapojiť a komunikovať s publikom.

Nech je to tak odpovedať na ich Facebook otázky, komentáre, tweety alebo zdieľať fotografie a ponuky produktov na Instagrame, aby ste svojim zákazníkom dali vedieť, čo sa deje s vašou firmou, správami, udalosťami, aktualizáciami a nadchádzajúcimi zbierkami, ktoré musíte nastaviť na online blog.

Návštevníci na internete sú väčšinou frustrovaní, keď hľadajú rady a odpovede. Ak robíte dôkladný prieskum a myslíte si ako zákazník, určite si môžete zistiť bežné otázky, ktoré zákazníci kladú.

To vám pomôže navrhnúť FAQ a otázky o produkte stránky, ktoré môžu zvýšiť váš predaj, ako to robí tento web. Prepojte svoje sociálne účty pomocou sociálnych tlačidiel na vašom webe, aby ste tam nasmerovali ľudí.

6. Umožnite každému, aby vás kontaktoval

Nie je nič frustrujúce, že nemôžete komunikovať s určitou firmou online v prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov. Ak ste spoľahlivým a dôveryhodným podnikom, prečo je kontaktovanie pre zákazníkov také náročné a komplikované.

Vytvorte na svojom webe jednoduchý kontaktný formulár, ktorý vás rýchlo osloví. Založená spoločnosť by mala byť dokonca schopná poskytnúť návštevníkom dosiahnuteľnú adresu. Zákazníci očakávajú, že sa s vami spoja kedykoľvek, keď budú chcieť, a preto musíte uviesť telefónne číslo, aby vás mohli kedykoľvek vyzvať.

Môže to byť prostredníctvom sociálnych médií alebo telefónu. Pri budovaní dôveryhodnej webovej stránky a celkovo spoľahlivého podnikania je rozhodujúce byť aktívny, zapojený a pohotový. dôvera porastie ak je zákazník schopný hovoriť s ktorýmkoľvek zo svojich zamestnancov spoločnosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map