8 najlepších nástrojov na generovanie jedinečných nápadov na témy blogu

Hľadáte nové inovatívne nápady pre váš ďalší blogový príspevok?


Máte pocit, že ste prilepené na rovnaké staré témy? Potom ste na správnom mieste.

Ak vám dôjdu témy, nechajte webové nástroje urobiť ten pravý trik.

Tu je zoznam niektorých bezplatných a ľahko použiteľných nástrojov, ktoré vám pomôžu vygenerovať úžasné originálne nápady chýbali ste.

Generátor nápadov spoločnosti Hubspot

Generátor Hubspot vyniká ako jeden z najpriamejších generátorov blogových tém. Po celú dobu, keď uviaznete, dostanete niekoľko tém, aby ste mohli začať písať.

Presnejšie povedané, tento nástroj poskytuje päť exkluzívnych nápadov pre danú množinu 3 kľúčových slov alebo fráz (najmä podstatných mien). Do danej časti poľa môžete vložiť až 3 slová a nástroj vám poskytne nové nadchádzajúce nápady, ktoré môžete použiť.

Ak chcete zmeniť výsledky, vráťte sa späť a znova vložte skupinu kľúčových slov.

Buďte konkrétni, ak hľadáte presný obsah.

Toto nie je ideálny nástroj, ak hľadáte desiatky nových tém, ale pre začiatočníkov je to najlepšie, čo nájdete.

Ubersuggest

Ubersuggest je ľahko použiteľný nástroj, ktorý generuje stovky kľúčových slov súčasne.

Od pomlčaných slov k všetkým ostatným témam s písmenami A – Z až po párne kľúčové slová, táto stránka má to všetko. Poskytuje vám rozsiahly zoznam všetkých možných kombinácií kľúčových slov.

Zadajte tematickú frázu vo svojej mysli a dostanete témy, na ktoré ani neviete. Táto stránka vám navyše ponúka možnosť rozbaliť konkrétne kľúčové slovo a zobraziť z neho ďalší podrobný zoznam tém.

S toľkými návrhmi tém vo vašom koši sme si istí, že sa vám nabudúce už nikdy nevyčerpajú témy.

Buzzsumo

Buzzsumo je jedna webová stránka, ktorá vám poskytuje viac ako len navrhovanie tém. Ukáže vám dlhý zoznam niekoľkých ďalších faktorov, ktoré by mohli ovplyvniť tému blogu.

Od zobrazovania spätných odkazov, zdieľačov až po počet zákaziek na Facebooku, Twitter, Pinterest a LinkedIn zdieľate všetky potrebné informácie skôr, ako výber konkrétnej témy pre váš ďalší blog.

Filtrovať môžete aj prostredníctvom rôznych nadpisov, konkrétne dátumu, typu obsahu, jazyka, počtu slov a krajiny.

Toto by mohlo byť vaše riešenie na jednom mieste, aby ste vedeli, kam smerujete pomocou konkrétneho kľúčového slova alebo frázy.

Generátor nápadov obsahu spoločnosti Portent

predzvesť je inovatívny nástroj, ktorý sa používa, keď potrebujete témy. Hoci navrhuje súčasne iba jednu tému, kliknutím na tlačidlo obnovenia môžete získať niekoľko tém.

Vzhľadom na štyri medzery tento web používa kľúčové slovo alebo hľadanú frázu na niektorú z nasledujúcich medzier a do ostatných pridáva ďalší relevantný obsah. Uvádza tiež dôvod pre každé z ďalších troch použitých tematických slov.

Inými slovami, je to jednoduchý, ale časovo náročný nástroj, ak hľadáte zoznam tém. Zároveň získate veľmi originálne nápady na témy, ktoré môžete priamo použiť pre svoj blog, na rozdiel od iných webových stránok, na ktorých sa nachádza kľúčová fráza.

Prieskumník kľúčových slov Moz

Moz je ďalším nástrojom v zozname, ktorý vám poskytuje podrobný zoznam štúdií pre lepšie SEO, ako len navrhovanie blogových tém..

Ak do tohto vyhľadávania zadáte konkrétne kľúčové slovo, získate pre daný výraz mesačný objem použitia, úroveň náročnosti, organické ctr a prioritu..

Môžete tiež získať viac návrhov kľúčových slov a analýzu SERP na základe vášho vyhľadávania. Na konci stránky sa navyše nachádza zoznam zmienok o tomto kľúčovom slove v ďalších témach blogu.

Zjednodušene povedané, dostanete všetko, čo by ste chceli vedieť o téme, ktorú ste zadali.

Vylepšiť váš generátor obsahu

Potrebujete rozsiahly katalóg tém, z ktorých si môžete vybrať? potom Vylepšite svoj biznis nástroj je ten pravý zoznam pre vás. Pomyslite na tému, ktorú by ste mohli vytvoriť pomocou kľúčového slova, a máte to všetko tu v tomto zozname.

Na tejto stránke si môžete stiahnuť aj celý zoznam tém. Zvýšte popularitu služieb Facebook a Twitter výberom správnej témy z tohto zoznamu rôznych možností, z ktorých si môžete vybrať.

Poskytujú vám témy pod hlavnými nadpismi, medzi ktoré patria otázky, kariéra, tajomstvá, podnikanie, láska.

Takže ak ste si mysleli, že z vašej kľúčovej vety môže byť iba niekoľko tém, tu je zoznam, ktorý vás nikdy nezklame.

Zostavte si svoj vlastný blog

Toto je webová stránka, ktorá vám dáva trochu iný pocit ako iné vyššie uvedené nástroje. Na rozdiel od týchto, v tomto generátor príspevkov, do výsledku vyhľadávania sa vám nedá vložiť kľúčové slovo alebo kľúčovú frázu.

Táto stránka vám skôr poskytne polovicu úplného záhlavia.

Ak hľadáte iba jeden výsledok, môžete tento nástroj použiť, keď nehľadáte niečo konkrétne. Okrem toho zvyšuje vaše šance na kreativitu s témou navrhnutou týmto nástrojom.

Doprajte si obmedzenia myslenia a pokračujte v výbere skvelého a inovatívneho názvu pre váš ďalší príspevok.

Quora

Hoci Quora nie je generátor priamych tém, určite by ste súhlasili s tým, že najčastejšie nasledujúcimi webovými stránkami, na ktoré pristúpite pri hľadaní iných ako Wikipedia, je Quora.

Jeden by so mnou súhlasil, že táto stránka má všetko, čo človek potrebuje, keď hľadá odpoveď na akúkoľvek otázku na svete. Tu môžete vyhľadávať konkrétne témy, ktoré vás zaujímajú, alebo priamo vyhľadávať otázky a získať odpovede napísané informovanými ľuďmi z celého sveta.

Tento nástroj teda nájde miesto aj v tomto zozname, pretože vám poskytuje viac informácií o ľahkom porozumení ako mnoho iných.

Existuje niekoľko ďalších možností, z ktorých si môžete vybrať, pokiaľ ide o témy blogov a generátory nápadov. Tento zoznam by však mal postačovať všetkým vašim potrebám.

Dúfať, že to bolo užitočné

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map