8 spôsobov publikovania Surefire na špičkových blogoch

Čítate ďalší príspevok na svojej obľúbenej stránke, ktorý vás robí WOW.


Keď prídete do sekcie komentárov, uvidíte veľké množstvo reakcií čitateľov. Môžete si len predstaviť, aké skvelé je komunikovať s ľuďmi, ktorí zdieľajú vaše názory a zaujímajú vás o vaše postrehy.

Určite viete, že sa jedného dňa dostanete na svoju obľúbenú stránku.

Ale:

Kedy plánujete poslať svoje vystúpenie editorovi? Zajtra? V mesiaci? V roku?

Viete, čo vám bráni v uverejňovaní na tomto webe Badass?

Často nevieme, kde začať, najmä bez skúseností.

Najprv musíme pochopiť, čo robí web dôveryhodným a prvotriednym:

 • Vysoké hodnotenie Google (použite nástroje SEO ako MOZ skontrolovať to): Pripojte sa ku komunite a získajte užitočný softvér, ktorý pomáha analyzovať kvalitu webových stránok zadarmo. Môžete skontrolovať oprávnenie na stránku / doménu, skóre spamu alebo pridajte ďalšie nastavenia, ktoré chcete analyzovať.

 • Užívateľsky prívetivý dizajn: 76% návštevníkov webových stránok tvrdí, že je veľmi dôležité uľahčiť vyhľadanie toho, čo na webe chcú. Preto je dôležitá použiteľnosť a intuitívne rozhranie znižuje mieru odchodov.
 • Kontaktné informácie: Ľudia surfujú po internete, aby našli kontaktné informácie, ktoré môžu kontaktovať. Zatiaľ čo mnoho návštevníkov by uprednostnilo inú spoločnosť, šance, že vyhľadávacie nástroje zvýšia úroveň stránok, sú tiež nízke.
 • Žiadny spam alebo irelevantné reklamné bannery / kontextové okná: Každý vlastník blogu chce speňažiť web, zverejnenie nepríjemného doplnku je znakom nízkej kvality..
 • Pravidelné uverejňovanie článkov bez zlých pravopisných alebo gramatických chýb: Obsah je kráľom a je to vizitka každého majiteľa blogu, takže by mal byť dobre napísaný bez akýchkoľvek výhovoriek..
 • Počet interakcií na webe (zdieľania, komentáre, páči sa mi): Je to len ďalší dôkaz, že do komunikácie sú zapojení čitatelia a záleží na tom, čo je zverejnené..

Čo to znamená pre nezávislého bloggera? Čím je web lepšia, tým viac čitateľov priťahuje. Preto ovplyvňuje odkazovú šťavu, takže je pre vaše portfólio cennejšia.

Navyše, najobľúbenejšie webové stránky sa stali zdrojom na nájdenie vzdialených pracovníkov, takže je rad na vás, aby ste dostali novú objednávku.

Väčšina dôveryhodných webových stránok prijíma hosťovské blogovanie a je to vaša príležitosť zverejniť sa v blogu. Pripravte sa však na konkurenčné prostredie, ako píšu autori: prispievaním na stránky typu Badass je osvedčený spôsob, ako nájsť nových potenciálnych klientov..

Vieš to 81% amerických zákazníkov online dôverujte informáciám a radám z blogov?

Je samozrejmé, že zverejňovanie na najvyšších webových stránkach nie je len o uspokojení vášho ega; je to o budovanie portfólia blogov tiež.

V skutočnosti existuje mnoho ďalších dôvodov na publikovanie vášho článku na dobrých webových stránkach. Pomáha:

 • stať sa autoritatívnym blogerom;
 • prilákať nových čitateľov;
 • získať odkazy a preto zlepšite hodnotenie svojich blogov;
 • nadviazať kontakty s mienkotvornými predstaviteľmi;
 • nájsť nových klientov;
 • rozvíjajte svoj štýl písania a učte sa od písania guru.

Aj keď publikovanie na špičkových blogoch môže byť skutočnou výzvou pre ašpirujúcich nezávislých blogerov, vieme, aké je to dobré pre našu kariéru. Okrem toho existuje niekoľko bezpečných spôsobov, ako sa na týchto stránkach objaviť.

ehm! Vyskúšajte zoznam ôsmich bezpečných spôsobov, ako dostať slovo na vrcholné miesta blogov:

1. Buďte prospešní

Ak chcete publikovať svoje články na skvelých webových stránkach, musíte poznať výhody, ktoré s tým môžete dosiahnuť.

Ale:

Naozaj ste pre vlastníka blogu prínosom?

Jedinou lekciou, ktorú som sa naučil v priebehu rokov blogovania, je to, že vlastníci blogov sa o váš obsah nezaujímajú, ak nepomôžu ušetriť čas a vyhovieť potrebám čitateľov..

to je drsné, ale pravdivé:

Čím vyššie je zapojenie webových stránok medzi čitateľmi a čitateľmi, tým menej sa jeho vlastník zaujíma o obsah, ktorý ponúkate.

Problém je, že mnohí autori považujú za atraktívne prispievať na takéto stránky, takže pracujete s konkurenčným prostredím. Ak chcete upútať pozornosť editora, skúste byť užitočný:

 • zahŕňajú štatistiku a údaje;
 • zdieľať osobné prípadové štúdie;
 • ponúkajú tipy od guruov, ktoré ešte nikde neboli zverejnené.

Stručne povedané, ponúknite niečo, čo nemôžu napísať bez vašej odbornosti.

2. Urobte krok dopredu

Uverejnenie príspevku si vyžaduje veľa práce, času a úsilia.

Musíte stránku preskúmať, porozumieť jej cieľovému publiku a ich potrebám, vymýšľať vzrušujúce nápady na obsah, spojiť sa s vlastníkom blogu, vytvoriť dobre napísaný príspevok a po uverejnení príspevku komunikovať so čitateľmi..

Pri vytváraní blogového príspevku by ste mali vždy ísť o kúsok ďalej, ak si chcete vziať úctu a uverejniť svoj príspevok.

Jedným z najlepších spôsobov je urobiť krok vpred a odlíšiť sa od vašich konkurentov: premýšľajte o redakčnom kalendári alebo sezónnych blogových príspevkoch vopred, aby ste sa uistili, že budú zverejnené včas..

Niektoré webové stránky zverejňujú svoj redakčný kalendár, takže vám môžu poskytnúť rady, na akú tému sa majú vzťahovať.

Keď začnete pracovať na novom diele, premýšľajte o tom, koľko času budete venovať jeho písaniu, úpravám a korektúram, čakaniu na spätnú väzbu editora a vykonaniu opráv..

Je tvoj predpokladaný čas vytvorenia blogového príspevku. Pokiaľ ide o mňa, beriem asi dva mesiace od odoslania ihriska po získanie odkazu, keď sa článok začne zverejňovať.

3. Zdieľajte osobné prípadové štúdie

Keď píšete blogový príspevok, musíte dobre poznať tému od A po Z?

Je pochopiteľné, že vám teoretické znalosti môžu veľmi pomôcť! Po základnom porozumení každého procesu viete, čo môžete očakávať, ale iba praktické skúsenosti zlepší vaše zručnosti.

Čo vás odlišuje od ostatných blogerov? Vaša skúsenosť, bezpochýb!

Ak máte prijateľnú prax, viete z prvej ruky, aké prekážky môžu ľudia čakať a ako ich prekonať. Vďaka tomu je váš obsah otvárateľný a užitočný aj pre čitateľov.

Napríklad, ak máte svoje triky a tipy na rozbíjanie obáv z blogovania, čitatelia blogov z toho môžu získať hodnotu. Majiteľ blogu bude preto venovať pozornosť vášmu textu a prijať ho.

4. Interakcia so čitateľmi spôsobuje buzzy

Viete, že len Celý text si prečíta 20% návštevníkov?

Keď váš blogový príspevok dostane veľké množstvo komentárov, viete, že vaše úsilie sa oplatí.

Aj keď všetko, po čom túžite, je odkaz na váš článok na najvyšších stránkach, myslite hlbšie. Ak môžete upútať pozornosť čitateľov a udržať ju tak, aby si chceli prečítať celý článok, je to skvelé.

Prečo? Pomáha …:

 • vyvolať ďalšiu diskusiu, a preto zvýšiť počet názorov
 • zlepšiť povedomie o vašej značke, a tak získať viac koncertov na voľnej nohe

Ak sú čitatelia zapojení, podieľajú sa na komunikácii so spisovateľom a čitateľmi a je dôkazom elegantného diela pre osobu, ktorá text vytvorila. Aj keď viete, aké skvelé je získať pripomienky a otázky týkajúce sa vášho písania, často sa na diskusii zúčastňujete?

Ak nie, je najvyšší čas začať komunikovať so čitateľmi, aby spôsobili bzučanie.

Komentáre zvyšujú šance, že si vás vlastník blogu bude pamätať.

Navyše, aktívny na blogu vám buduje lojalitu. Komentovanie teda pomáha rozvíjať dôveryhodné vzťahy s vlastníkom blogu.

5. Vymieňajte si kontakty s chrípkami

Už ste niekedy premýšľali, prečo ovplyvňovatelia prichádzajú do styku s ostatnými vedúcimi mienkami názorov?

Úspešní ľudia sa nikdy neprestanú učiť, takže je ľahké nájsť vplyvných ľudí, ktorí čítajú webovú stránku A +. Ak ste na blogu aktívny, môžete naraziť na iných vlastníkov blogov, ktorých stránky môžu byť tiež potenciálnym domovom pre vaše diela.

Ak chcete nadviazať kontakt s týmito vplyvnými, pokúste sa ich zaujať, aby sa neskôr mohli spojiť a vymieňať si kontakty.

 • Požiadajte ich, aby sa podelili o svoje rady a tipy;
 • odpovedať na ich pripomienky a diskutovať o materiáloch;
 • súhlasím s ich názorom.

Najlepšie je, že ich nevystrašíte ponukou spolupráce. Namiesto toho ste priateľským komunikátorom, ktorý sa zaujíma iba o zdieľanie názorov a zvyšuje lojalitu.

6. Propagujte svoje webové stránky

Ak chcete zverejniť svoj príspevok na webe, musí to byť dobrý a dôveryhodný zdroj. Aj keď všetci vieme dôvody, prečo boli na takýchto stránkach vystupovaní, len málokto z nás premýšľa o tom, že sa má vlastníkovi blogu dariť.

Ak chcete upozorniť vlastníka, odošlite odkaz na svoj článok, kde píšete o tomto webe. Vložte teda odkaz na webovú stránku do svojich publikácií.

Pripomína to, že je užitočný, a preto webu pomôžte získať ďalší spätný odkaz, a preto vylepšite svoje hodnotenie Google na webe. Navyše vám to pomôže.

7. Vykonajte výskum a poskytujte iba vysokokvalitný obsah

Zverejňovanie na špičkových webových stránkach vyžaduje veľa práce a my musíme urobiť maximum, aby sme upútali pozornosť vlastníka blogu. Napríklad, zatiaľ čo niektorí ľudia Rob matiku aby sme dostali odpovede na najbláznivejšie otázky na webe, prečo nemôžeme robiť prieskumy a zhromažďovať všetky informácie o webe a je potrebné nájsť perfektné riešenie?

Je zrejmé, že preskúmanie webu je ťažké, ale pomáha lepšie porozumieť jeho potrebám. Čím viac o webe viete, tým lepšie nápady na obsah môžete navrhnúť. Keď viete, ktoré témy môžu na webe dobre fungovať, nájdete tému, ktorá upúta pozornosť vlastníka blogu.

To je skvelé, ak si vymyslíte dobrý nápad. Ale ste si istí, že váš kus je vysoko kvalitný?

Pozrime sa na to! Čo je vysoko kvalitný obsah?

 • Nemá preklepy, gramatiku alebo pravopisné chyby;
 • Zahŕňa vizuálne prvky;
 • Vychádza zo štatistík a prípadových štúdií;
 • Je vždyzelená, aby sa ľudia z nej mohli niečo naučiť v priebehu času;
 • Pomáha riešiť problémy čitateľov.

Odoslaním vysokokvalitného obsahu pomôžete editorovi ušetriť čas, takže vám viac dôveruje. Kontrola pred uverejnením je preto nevyhnutnosťou. Koniec koncov, pozitívna spätná väzba od špičkových editorov je vynikajúca, pokiaľ ide o poskytovanie dôveryhodných odkazov na budúcich klientov.

8. Dajte vzorky

Keď napíšete ihrisko, pokúsite sa zaistiť vlastníkovi blogu, že potrebuje vašu pomoc. Aj keď o svojej skúsenosti môžete písať krásne básne, je lepšie mať dôkaz o svojich slovách.

Akcie prekonávajú slová.

Zverejňovanie príspevkov z modrej nefunguje, pretože musíte mať vo svojom portfóliu niekoľko vynikajúcich článkov. Ak ste ašpirujúcim blogerom s trochou skúseností, nebuďte naštvaní. Môžete napísať odsek, ktorý vám ukáže štýl písania a tok myšlienok.

Pre každého nezávislého bloggera je najlepším spôsobom zverejnenia na webových stránkach preukázanie kvality vašej práce. Okrem toho pomáha editorom pochopiť, kto ste a prečo sú vaše texty dokonale vhodné pre ich blog.

Zhrnutie

Ak chcete umiestniť svoj článok na top webové stránky, najťažšou časťou je získanie prvej publikácie.

Áno, všetci sme tam boli …

Ak sú vaše príspevky hostí stále odmietané, je najvyšší čas zlepšiť svoje šance na prijatie.

pamätať:
Nikto sa nenarodil so znalosťami a skúsenosťami. Je to váš výstup. Ak ostatní ľudia publikovali svoje články na najlepších stránkach, prečo nemôžete byť medzi nimi?

Koniec koncov, je to otázka vašej túžby a vynaloženia úsilia, nie je to tak?

Tagy:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map