Ako previesť článok na video?

Preformulovanie obsahu je skvelý spôsob, ako zvýšiť návštevnosť a predaj.


Keď zmeníte svoj blogový príspevok na video a odovzdáte ho na platformu, ako je YouTube, zdvojnásobíte pravdepodobnosť jeho zviditeľnenia. Keď váš obsah uvidí viac ľudí, znamená to vyššiu návštevnosť a všetci vieme, čo môže viac priniesť viac – PREDAJ.

Je tiež známe, že video marketing je obrovský a vysoko efektívny pre akékoľvek podnikanie. Existujú však aj možnosti, že veľa ľudí nevie urobiť dobré videá z rôznych dôvodov. Kreativita a niekedy aj rozpočet sú dva.

V týchto prípadoch je premena vášho článku na video skvelým spôsobom, ako skočiť do video marketingu a namočiť nohy. Okrem toho je to super ľahké a vyžaduje si veľmi minimálne úsilie.

Ak to znie zaujímavo, budete milovať tieto možné spôsoby a zdroje, aby ste prácu dokončili.

Ručný prevod článku na video

Prvým spôsobom je robiť všetko ručne. Môžete otvoriť svoje softvér na záznam obrazovky a začnite nahrávať obsah svojho blogového príspevku od začiatku do konca, pričom k nemu budete mať hlas. Alebo môžete skopírovať celý obsah a umiestniť ho na rôzne snímky pomocou programu Microsoft PowerPoint a pridať nejaké obrázky, grafy, tabuľky a ďalšie prvky, aby ste ho okorenili..

Môžete tiež vybrať hlavné a dôležité body z obsahu a pripraviť malý skript, ktorý sa okolo toho bude otáčať. Potom môžete pridať svoje obľúbené videozáznamy alebo obrázky pomocou svojho obľúbeného editora videa. Nakoniec do hornej časti videa pridáte hlavné body ako textové prekrytia.

Tieto manuálne metódy môžu byť do určitej miery účinné, ale vyžaduje veľa úsilia a času.

Najímanie nezávislých pracovníkov

Druhou možnosťou je najať si nezávislého pracovníka a nechať ho urobiť prácu za vás. Táto možnosť je vhodná pre ľudí, ktorí nemajú na ruke veľa času a chcú rýchle riešenie. Účinnosť tohto postupu môže byť nepredvídateľná, pretože je náročné určiť, či bude nezávislý pracovník, ktorého si chcete najať, dobrý alebo nie..

Je tiež dôležité pamätať na to, že na voľnej nohe sa poplatky účtujú na základe projektu. To znamená, že budete musieť platiť za každé jedno video. Verím, že to spôsobí dosť drahý obchod.

Ak by ste chceli pokračovať, potom Fiverr je dobré miesto, kde sa môžete začať pozerať. Jednoducho prejdite na svoju webovú stránku a napíšte niečo podobné „Blogový príspevok na video“ alebo „Článok na video“.

Ako vidíte, máte na výber veľa možností, ktoré začínajú už od 5 dolárov.

Pred zakúpením akéhokoľvek koncertu si nezabudnite prečítať hodnotenia a recenzie, aby ste sa ubezpečili, že nezávislí spolupracovníci majú dobrú prácu. Dobré na Fiverri je, že aj keď si kúpite koncert a nemáte radi jeho prácu, môžete požiadať o revízie, až kým nebudete úplne spokojní..

Používanie nástrojov

Posledným a posledným spôsobom je použitie nižšie uvedených nástrojov. Musím povedať, že toto je môj najobľúbenejší a najvýhodnejší spôsob, ako prevádzať blogové príspevky na videá. V skutočnosti je efektívny, nákladovo efektívny a oveľa rýchlejší. Nemusíte robiť veľa s nahrávaním / vkladaním svojho blogového príspevku do svojho systému.

Tieto nástroje identifikujú hlavné body článku a zvrhnú profesionálne a brilantne vyzerajúce video, ktoré môžete použiť kdekoľvek chcete.

Nie som si istý, či sa to bude nazývať „lenivý spôsob“, ale je to nepochybne najlepšia možnosť, ktorú máme. Vynakladáte oveľa menšie úsilie a možno dostanete lepšie vyzerajúce video ako ktorákoľvek iná metóda.

Pozrime sa na nástroje.

Lumen5

https://storage.googleapis.com/lumen5-site-images/website-assets/product-tour-header.mp4

Používané spoločnosťami ako Mitsubishi a The Economist, Lumen5 vám môžu pomôcť vytvoriť profesionálne videá z vášho existujúceho obsahu. Má pôsobivú technológiu AI, ktorá vám umožňuje vytvárať storyboardy, pridávať najlepšie rozloženie a nájsť najvhodnejšiu hudbu na pridanie do videa..

Môžete tiež pridať ďalšie prvky, ako sú fotografie, videoklipy, zvuk a rôzne grafiky. Integrácia vašej vlastnej farby, motívu a značky je rovnako jednoduchá ako presúvanie myšou. Aby to ešte viac vyniklo, máte tiež prístup a používať veľa rôznych písiem.

Bez ohľadu na to, či chcete vytvoriť video pre YouTube alebo akúkoľvek platformu sociálnych médií, pre každú z nich existujú dimenzie.

InVideo

InVideo ponúka veľa možností na výber, pokiaľ ide o výsledky konverzie. Články môžete zmeniť na:

 • Video YouTube
 • Príbeh Instagramu
 • Príbeh na Facebooku
 • Video IGTV
 • Časová os Twitteru
 • Informačný kanál LinkedIn

Existuje mnoho ďalších možností, z ktorých si môžete vybrať, takže stojí za to sa pozrieť na celý zoznam. Môžete vytvárať videá pre akékoľvek odvetvie a v akejkoľvek dimenzii. Pridajte si hudbu, videoklipy na sklade a textové prekrytia, aby ste si vytvorili svoju vlastnú.

Nehovoriac o tom, môžete si vybrať zo širokej škály šablón a dostať okolo 50% práce. Zaregistrujte sa a začnite úplne zadarmo.

Rawshorts

Môžete sa posadiť a pozerať sa Rawshorts pripravte si svoje video za pár minút. Akonáhle vložíte svoj článok alebo akýkoľvek text do svojho systému, AI ho automaticky naskenuje a nájde hlavné body. Potom vyhľadá relevantné mediálne diela a umiestni ich do videa.

Pôsobivejšie je, že namiesto náhodné hudby vytvára aj hlasové rozprávanie. Po dokončení všetkého videa môžete svoje publikum skontrolovať, upravovať a zdieľať medzi rôznymi publikami.

Len aby som to povedal, Rawshorts má pre vás vo svojich videách viac ako 300 000 licenčných poplatkov.

Rocketium

Veľmi flexibilné a prispôsobiteľné, Rocketium vám umožňuje nielen prevádzať vaše blogové príspevky, ale tiež priamo importovať video skripty z e-mailu, Slack, Trello a ďalších zdrojov. Hneď vedľa netopiera získate prístup k zložitému zoznamu šablón, z ktorých si môžete vybrať, čo vám umožní ďalšie vytváranie videí pre YouTube, Instagram, Facebook a ďalšie platformy..

Ďalšou vynikajúcou funkciou je, že Rocketium vám umožňuje importovať veľa článkov pomocou RSS kanálov alebo jednoducho vložením viacerých URL..

Môžete to vyskúšať zadarmo a začať vytvárať pútavé videá za pár minút.

záver

Premena článkov na atraktívne videá je skvelý spôsob, ako využiť video marketing a rozšíriť svoj dosah. Dúfam, že vyššie uvedené nástroje vám pomôžu dosiahnuť, že s ľahkosťou a dúfajme, že ušetria čas a peniaze v tomto procese.

Skvelá vec, ktorá sa týka väčšiny týchto nástrojov, je, že pomocou jediného predplatného môžete vytvoriť ľubovoľný počet videí. Rozlúčte sa s platbami za každé video znova a znova. ��

Vedľajšou poznámkou by ste tiež chceli vyskúšať, ako previesť článok na zvukový podcast.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map