Ako previesť článok na zvukový podcast?

Rozšírte a zapojte svoje publikum konverziou existujúcich blogových príspevkov na podcasty.


Ak máte blog, možno budete chcieť rozšíriť svoje publikum a osloviť širší počet používateľov internetu, ktorí sa spoliehajú na audio a iné komunikačné prostriedky, okrem písaného textu a grafiky..

Z tohto dôvodu budete musieť vedieť, ako previesť svoje blogové príspevky do mp3 audio formátov na stiahnutie.

Tým sa nielen zvýši popularita vášho blogu, ale tiež sa vám ponúkne viac príležitostí na uvádzanie vášho obsahu na trh, pretože čím viac používateľov získa možnosť interakcie s vami, získate viac prehľadov o tom, ako blog rozvíjať, aby vyhovoval ich potrebám..

Medzi ďalšie výhody konverzie blogu na podcast patrí to, že môžete dosiahnuť pasívny príjem z toho istého, ako môžete inzerovať iné značky a získať pridružené provízie do podcastu alebo podrobnejšie zapojiť svoje publikum, čím vytvoríte nasledujúce.

K dispozícii sú nasledujúce nástroje online.

hrať

hrať pomáha rozprávať stredný, vreckový, WordPress alebo článok ľubovoľného webu vo viac ako 30 druhoch hlasov s vynikajúcou kvalitou. Nielen angličtina, ale tiež vám pomôže vo francúzskom, holandskom, japonskom, španielskom a portugalskom jazyku.

Pre používateľov WordPressu existuje zapojiť za to Play.

Môžete ju začať ZADARMO bez poskytnutia kreditnej karty.

Ak používate program WordPress, nainštalujte doplnok, prejdite na hlavný panel WordPress a vyberte požadovaný blogový príspevok, vyberte požadovaný hlas a požadovaný jazyk a potom kliknite na položku previesť na zvuk.

Po konverzii zvuku …

Obnovte príslušný príspevok a mali by ste nájsť vložené zvukové súbory, ktoré je možné prehrať.

Ako vidíte, zvukový prehrávač reaguje a ponúka krásny informačný panel, kde môžete vidieť analytiku.

Amazon AI

Spoločnosť Amazon nedávno oznámila, že pomocou služby hĺbkového učenia sa prevádza text na reč. Ak chcete vytvoriť produkt s podporou reči, môžete previesť čokoľvek.

Amazon Polly podporuje viac ako 50 jazykov.

 • Angličtina
 • dánsky
 • španielsky
 • kórejský
 • japonský
 • portugalský
 • ruský
 • Nemec
 • francúzsky

a mnoho ďalších…

Predstavte si, že váš anglický článok je konvertovaný na japonský zvuk. Úžasný!

Dobrá správa pre používateľov WordPress…

Amazon Labs s programom WP Engine vydali doplnok WordPress, ktorý sprístupňuje obsah na počúvanie.

Je to lacné riešenie. Vyskúšajte, ako to funguje.

Blogcast

Blogcast je najjednoduchším riešením, pokiaľ ide o generovanie zvuku pre články. Stačí pridať odkaz na vaše články, pridať vložený text do svojho blogu a ste v prevádzke!

Trinity Audio

Vynikajúci doplnok WordPress, ktorý dokáže z vašich existujúcich blogových príspevkov urobiť zvukové podcasty, Trinity Audio posúva diverzifikáciu obsahu na inú úroveň. Umožňuje vám vybrať si z rôznych hlasov Amazon Polly a to aj vo vašom preferovanom jazyku.

Tento doplnok môže mať veľký vplyv na vaše publikum, pretože čoraz viac ľudí sa obracia k počúvaniu zvukov. Či už sú v telocvični alebo uviazli v premávke, podcasty preberajú internet. Okrem toho nie každý rád sedí pred počítačom a číta celý blok textu.

Trinity Audio vám umožňuje:

 • Konverzia jedným kliknutím a pridanie hráča do všetkých vašich blogových príspevkov
 • Vyberte, kam chcete prehrávač umiestniť
 • Vyberte predvolený hlas podľa pohlavia
 • Vyberte si preferovaný jazyk
 • Pridajte do zvukového prehrávača výpis z príspevku

So všetkými týmito skvelými funkciami môžete získať prístup k tomuto úžasnému doplnku úplne zadarmo.

SpeechKit

Ide o spravodajské články, SpeechKit okamžite zmení váš text na zvuk pomocou ich knižnice realistických hlasov, ktoré sú určené na zvýšenie zapojenia. Ich okamžité ukážky si môžete vyskúšať na svojich webových stránkach. Stačí skopírovať a vložiť adresu URL novinového článku a sledovať kúzlo.

Táto služba používa NewsNet ako svoju zvukovú technológiu, ktorá je pomerne nová, ale rýchlo kvitne naprieč priestorom pre prevod textu na reč. Majú vynikajúci prehrávač videa a ponúkajú možnosti speňaženia, medzi ktoré patria umiestnenia reklamy.

Vďaka dôkladnej analýze môžete sledovať a analyzovať každý kúsok svojej štatistiky výkonnosti. Na záver, program SpeechKit môže dramaticky zvýšiť zapojenie vašich čitateľov, predplatné a príjmy.

WebsiteVoice

Funguje skôr pre všetky typy blogerov a vydavateľov, WebsiteVoice je úžasná možnosť zvážiť. Premena vašich článkov na profesionálne zvukové klipy trvá dlhšie ako 5 minút, čo vedie k lepšej dostupnosti obsahu.

Ak chcete začať používať toto riešenie, stačí:

 • Prihlásiť Se
 • Prispôsobte tlačidlo tak, aby zodpovedalo štýlu vašej značky
 • Nainštalujte si na svoj web iba pomocou riadku skriptu

Po inštalácii ho môžete nechať spustiť automaticky pri každom zverejnení nového obsahu. Ich hlasová technológia tiež znie veľmi prirodzene a ľudsky. Ak chcete audio v rôznych jazykoch, môžete to urobiť tiež. Podporuje viac ako 15 rôznych jazykov, vrátane kórejčiny, dánčiny a rumunčiny.

záver

Myslím si, že obracať články na zvuk, aby si ľudia mohli vypočuť, je vynikajúci spôsob, ako zvýšiť mieru zapojenia a celkového času stráveného na webe.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map